Opinie o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Novitel (Działalność zakończona). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Novitel (Działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novitel (Działalność zakończona) w Kraków

Poszkodowana

Szkoda tylko ludzi... Powiem szczerze, że żałuje tylko, że się bardziej nie opierniczałam i nie robiłam wrapu po 2 godziny! Że wyłączałam monitory, a niech się zepsują!

z jednej strony śmieszne, że Jaro został sam, ale z drugiej, to źle dla nas. (w sumie, nie wiem, czy może być gorzej;o). A Pani Lojalna (świetne określenie), wiedziała jak się ustawić, nie ma co.

mistrzu

najlepszy telemarketer dostanie wypłatę za marzec w sierpniu, i to jedynie w 3 ratach. Tak, że warto, naprawdę warto...

Nieistotne

A kto wygrał konkurs na najlepszego telemarketera ? :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Novitel (Działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ale się porobiło...Teraz tylko czekać do 25 kwietnia na swoje pieniadze...Spytam naiwnie...kto wierzy w wypłatę w terminie? Oczywiście nikt, ale mimo wszystko kibicuję troche Jarkowi by wyszedł z długów abyśmy otrzymali swoje pieniądze...

ewka

Kto sie wybiera w najblizyszm czasie do novitela? może akurat zastaniemy dłużnika? [usunięte przez moderatora] pozdrawiam czekam na kontakt

ehe

zostali sami stacjonarni?

Co Wy mówicie?????

Nie jestem na bieżąco, ale słyszałem coś nie co. Kierownicy się sami zwolnili czy [usunięte przez admina] ich zwolnił?Słyszałem od osoby, która jeszcze pracuje iż to[usunięte przez admina] zwolnił ich wszystkich by ciąć koszty. Więc o co chodzi ? Jaka jest prawda?

loll

Kochani, czyli teraz on będzie siedział w firmie??:) zaje**scie :D można do niego przyjść :) Juz sie nie mogę doczekac przyszłego tygodnia :) tylko czy jest ktoś kto potwierdzi mi jego obecnosc w przyszłym tygodniu??

hahaha

Po prostu braknie tylko Tomka, bo to on kierował firmą, gdyby Tomek został jeszcze miało by to szanse, bo reszte osób można zastąpić. Skoro mówicie że taka jest sytuacja to powodzenia J!!! :D

nie dziwcie się, że[usunięte przez admina] się zwolnił i nie chce rozmawiać o tej firmie. I zapewne, też nie dostał pieniędzy, więc nie oczerniajcie go.A wiem, bo pracowałam dziennie i mam "rozeznanie" jak to wyglądało. Z tego co wiem to jedynie tyle, że firma ma nadal funkcjonować aby nas wypłacić. Ale no.

Czarnulka

dzwoniłam, Pan [usunięte przez admina] nie chce rozmawiać o firmie Novitel, aż sie boję o moje zaległe wynagrodzenie, może już nie ma tej firmy i Pan [usunięte przez admina] zwiną Żagle. Ma ktoś aktualne informacje co z tą firmą.

Była Pracownica

Jesli nasz Team Leader podziękował za pracę, to jest naprawde zle, bo kto jak kto on wie najlepiej jaka jest sytuacja. Ale on napewno wszystkie pieniądze otrzymał. [usunięte przez admina].

Zawiedziona

Witam wszystkich, otrzymałam maila od Pana Mariusza Team Leadera że już nie pracuje u J.Ś. wiec sytuacja chyba w tej firmie jest naprawde zła. Mielismy tylko z nim kontakt, bo Pan [usunięte przez admina]nigdy nie odbierał tel, ani nie odpisywał na maile. Proszę napiszcie do kogo teraz mam pisać? bo nie mam jeszcze wynagrodzenia za Luty.

totalnie zawiedziona

Napiszcie proszę czy ktoś z Was otrzymał do tej pory pełne wynagrodzenie za miesiąc luty, bo ja jeszcze nie. Można zrozumieć kryzysową sytuację w firmie ale bez taaaaaaakiej przesady!!!! To jest mój jedyny dochód. Ja też z czegoś muszę przecież płacić ra (usunięte przez administratora) nki i swoje zobowiązania.

Do \\\"J\\\". Każdy wniosek do PIP-u powinien być indywidualny, czy można coś na kształt \\\"grupowego\\\" złożyć ?

Skoro tyle osób już się zwolniło to jestem ciekawa czy choć 1 osoba dostała wypowiedzenie. Ja tam nie pracuję od 30 marca i do teraz nie otrzymałam wypowiedzenia :/

J

Chciałabym tylko zapytać tych co pracują tam jeszcze dziennie, czy szef est w biurze, czy jest z nim kontakt? Co on Wam w ogóle mówi, że wy tam jeszcze siedzicie?

koko

W tej chwili pracują jeszcze dzienni ale sadze ze niedługo ponieważ w większości też nie maja wypłaconych pieniędzy za luty. I nie wiadomo co będzie z przelewami za marzec. Z "szefem" nie ma żadnego kontaktu dlatego się martwie, a nie mam ochoty pracowac za darmo, a wszystko na to wskazuje.

XG

Nie bójcie się- jeszcze pare dni i znów będzie taka sama akcja, już mamy 15 kwiecień a bankowo nie dostaniemy kasy na czas

Novitel (Działalność zakończona)
2.4/5 Na podstawie 153 ocen.

Novitel (Działalność zakończona)