Opinie o Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa w Kraków

Karol Nowy wpis

A jakie dokładnie są obowiązki sprzedawcy?

Krystian Nowy wpis

Jeśli macie możliwość omijajcie Saturn jak najdalej ,płaca najniższa krajowa+premia na waciki aha i praca po 12 H

Administrator Nowy wpis

Możecie opisać świeżą sytuację Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Majka Nowy wpis

Najgorszy sklep jaki moze byc badziewia do kwadratu a obsluga to niedouki i matoly

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

losik

dobre mi, nie przesadzajmy, tutaj sprzedawca zarabia jakieś 2000-2500, reszta to i owszem premie ze sprzedaży, bo jak się wcisnie coś na raty to są bonifikaty, jak to się mówi. Plusem jest mozliwa umowa o pracę, ale najlepsi zarabiają tyle co piszesz, mało kto wychodzi ponad 3000 zł.

Polskie RTV Sieci

Nie róbcie zakupów w niemieckich sieciach handlowych. Pod pozorem spółek komandytowych wyprowadzają one ogromne zyski z naszego krajum, nie płacąc podatków.Nadchodzi już koniec takich praktyk ustawowo. Kupujcie w Polskich sieciach Media Expert, Euro Agd obojętne gdzie tylko nie u niemca. A kierownicy w tych pseudo marketach jak np ten z działu RTV z saturna z galerii krakowskiej, niedługo zrobią karierę, ale w obozach dla imigrantów w niemczech

dobre mi

ty doswiadczylas ? mysle ze jednak bylas slaba a to nie mejsce dla takich . dobry sprzedawca zarabia 3500-4000 PLN i jest zadowolony . nie ma mobbingu bo ma wyniki ktorych tobie zabraklo

zona

Szukam pracowników którzy doświadczyli mobbinku tej firmie

bylypraco

płaca marna, premii brak, a jak już to jest raz na ruski rok tyle co na waciki... Ogólnie praca po 10 nawet do 14 godzin!!!!!! Oczywiście plotka za plotką, zachorujesz to Cię obgadają. Zapieprz jak nie wiem i ciągłe pretensje że nie wyrabiasz. Kierownik tylko patrzy za co cię opieprzyć, ale za faktycznie dobrze wykonaną pracę nie dostaniesz ani grama dobrego słowa nie mówiąc już o premii. Oczywiście jest garstka fajnych ludzi ale większa część jest do (usunięte przez administratora) Do kierownictwa (tyczy się większości) - doceń swojego pracownika, a jeśli to takie trudne zamień się miejscem na kilka dni i zobacz jaką prace odwala.

Zostaw merytoryczną opinię o Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Saturn Planet Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa