Saturn
3 259 170 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy Saturn ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jane Nowy wpis

Rozumiem, że dobrze pracuje się w firmie i nie ma chętnych do pisania na forum!

Edyta Nowy wpis

@dwbx czy pracujesz w Saturn? Co możesz powiedzieć na temat pracodawcy? Co Ci się najbardziej podoba pracując w tej firmie? Czy coś byś zmienił? Co powiesz o warunkach pracy i panującej atmosferze?

Jo Anna Nowy wpis

Doradca klienta-sprzedawca- jakie są aktualne zarobki w Bydgoszczy oraz system godzinowy 12-stki czy 2 zmiany? i jak atmosfera?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
mickyjozef

saturn i mediamarkt to jedna firma!!! zobaczcie

Maciej

ogólnie wiem ze nie za bardzo w temacie ale chce wszystkich ostrzec przed gwarancja plus piszą ze 5 lat serwis a tu takiego wała jak sie przeczyta warunki i zaproponują bony na 40% wartości urządzenia to tyle pozdrawiam

erfg

@maniek to zależy o jakim stanowisku tutaj piszesz w sumie no bo jak ktoś już w tej branzy siedzi i pracuje to na pewno będzie wlasnie takie posiadal.

Cygan

Szczęśliwe drogi już czas... :)

Yo

Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia... Dla wielu będzie to bardzo dobre miejsce pracy. Niektorym sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poprzewracalo... Nie chce sie pracować a pieniazkow coraz więcej by chcieli. Ale fakt podwyżka za dobre wyniki to nie jest jakiś wielki wymóg. Myślę że tego moglo by być więcej :) a z te zgryzliwe uwagi raczej świadczą o jakosci charakteru autora... Bo jak można sie wypowiadać w ten sposób o innych? Jest coś takiego jak mózg i można tego używać przez napisaniem opinii- rzucam wyzwanie- nie nienawidz polaku!

Yo

Nie mam czasu

Adam i Maciek liżą sobie wzajemnie kutaski. Nawet urocze. Problem w tym, że w miejscu takim jak bydgoski Saturn pracujesz przez 8 lat, a jedyne na co możesz liczyć to w ogromnym porywie starszy sprzedawca. Awanse? Masz szanse wielokrotnie skorzystać z ofert innych marketów, przejść, zostać kierownikiem, a dyrektor i tak ci to zablokuje. Ciężka praca i awanse? Powodzenia, pedzie ;)

Chrupek

Ciekawe aska z fokusa ile razy kielbase lizala tym ugury zeby posade w fokusie dostac

Heheheh

Wasyl w czwartek zawalu dostanie

Nie

Dyrektor spija całą śmietankę. Jeździł marnym oplem, teraz od kiedy został udziałowcem dorobił się mercedesa. A pracownikom ciągle zabiera i ucina premie.

Xxx

Nie szanuja pracownika.

Tak2Nie

Wszystko się zgadza. Atmosfera nieciekawa, dyrektor wymaga cudów, kłaniania się w pas, a sam nie ma w sobie na tyle kultury, żeby odpowiedzieć pracownikowi na 'dzień dobry'. W sklepie pusto, ludzie nie przychodzą, stoisz po 12h, a na koniec miesiąca jałmużna na konto.

Persona non grata

Pierwszy gwóźdź do trumny tego marketu - zmiana dyrektora. Drugi - zmiana lokalizacji. Trzeci - otwarcie Media Expert w Focusie. Na dojebkę czwarty i przebudowa ronda i ul. Kujawskiej. Jakby tego było mało niekompetenti frustraci seksualni na stanowiskach kierowniczych, praca za minimum krajowe z możliwością liźnięcia zaledwie premii w atmosferze ciągłych nacisków i niepowodzeń. No i dyrektor, który pracownika ma za nic i nie potrafi wyciągnąć marketu z krainy niebytu. Szanujesz się? Nie przychodź tutaj do pracy.

Tak11Nie

stachu

to sie lica nie dostanie na kierownika marketu media expert bo wymagana jest NIEKLARALNOŚĆ hahaha biedny gnom zapije sie znow

klient od fona

Market Bydgoszcz rzecz jasna

koor

ja bylem koordynatorem w ctdp i pamietam to arsztowanie :)dziwne ze nie wymagali oswiadczenia o niekaralnosci przyjmujac ja na kasy w saturnie. Niezły szwindel. keca lody na bank

rola

charujesz jak wół po 12 godzin, kaza ci sie odbijać tak zeby im sie zgadzalo, robisz wszystko jak nalezy ale i tak zwolnia cie bo juz nie jestes potrzebna, mnie i moje kolezanki zwolnili zaraz po swietach mimo ze obiecywali przedluzenie umowy. Dla takich jak kierownicy ktorzy nic nie robia jest miejsce, kryminalisów jak kierowniczka na kasach ktora aresztowali w CTDP, dla Paulinki, Sebusia i innych, cale kierownictwo wymienia sie chorobami wenerycznymi. Nie polecam tego miejsca.

Tak6Nie

dwbx
@rola

dlaczego tak odbijasz dlaczego wierzysz dlaczego nie znasz swoich praw dlaczego nie dbasz o godność...???

jack

I odszedł najlepszy kierownik z Saturna...

xxx

Jeśli jesteście zainteresowani pracą w Saturnie ofertę możecie składać pod tym adresem: (usunięte przez administratora)

adam

Witam ukazało się ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisko Magazyniera. Jakie sa warunki płacowe oraz pracy?Pozatym w ostatnim krutkim czasie ogłoszenia na to stanowisko sie ukazało kilku krotnie! czemu tak się dzieje? Prosze o pare informacji z góry dziękuje.

SAJZA

..... co porabia teraz CZAREK :-D

SAJZA

... nie ty BURAKU bedziesz mi dyktowal co i kiedy powinno mnie interesowac .Jezeli zwrocisz uwage to pytanie dotyczylo ofert bydgoszczy a ty wyjezdzasz z oferta warszawska ZWALA

NICK

... w koncu CZAREK "odszedł"

czarus

...bravo dla osoby ktora pomogla CZARKOWI opuscic SP BYDGOSZCZ

Ziomek

Witam pracowałem w tej sieci a dokładnie w sklepie w Lublinie i nie polecam tej sieci robią z ciebie debila na każdym kroku a jak zaczniesz się odzywać to cie zwolnią i podanie przyczyny ze jest redukcji etatu. Byłem bardzo dobrym pracownikiem z dobrymi wynikami to do mnie klienci przychodzili i ze mną chcieli rozmawiać. Kierownicy nic nie robią tylko fajeczka co 5 min i kawka mogli by sami zejść ze swoich siedzisk i zacząć sprzedawać bo są tacy mądrzy.

itchy tricky fingers niger

Czarek RIP...tyle w temacie...idzie nowe, najlepszego

InCPraca
@itchy tricky fingers niger

Witam, Na naszej stronie www.incpraca.pl znajdziesz wszystkie oferty pracy dla studentów chcących dorobić sobie w czasie wolnym od zajęć. Wszystkie formalności można załatwić przez komputer. Ew. kontakt z naszym biurem. Pozdrawiam

ala

No i wreszcie jakieś zdanie rozsądku. W czasach celebrytów wielu chce się nimi stać choćby anonimowo na forum w necie. Nic nie daje załatwianie spraw na forum publicznym i niczego nie załatwia i nie poprawia. Zwykły hejt najczęściej szkodzi samym pracownikom którzy chcą pracować w dobrej atmosferze zamiast wyczytywać czyjeś gorzkie żale. Pamiętajcie, że klienci też to czytają.Kto więc szkodzi swej pracy?

Zostaw opinię o Saturn - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie