Opinie o Saturn w Bydgoszcz Wojska Polskiego 1

Media Saturn Holding - właściciel sieci Media Markt i Saturn - to największy w Europie sprzedawca detaliczny elektroniki użytkowej. Łącznie dysponuje 1000 sklepami w 15 krajach europejskich. W Polsce posiada 82 markety (Media Markt, Saturn, Saturn Connect, Samsung Saturn Store) oraz sklepy internetowe www.mediamarkt.pl oraz www.saturn.pl i oferuje klientom najnowocześniejszy na rynku pełen zakres asortymentowy oraz pełen wachlarz usług dodatkowych. Marki Media Markt i Saturn stanowią punkt odniesienia dla największych detalistów w branży i wyznaczają kieruner rozwoju rynku elektroniki użytkowej. Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Saturn, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Saturn o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saturn w Bydgoszcz Wojska Polskiego 1

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Saturn?

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje w Saturn?

Odpowiedź Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Za dużo.

Jaki jest styl zarządzania w Saturn?

Kkkkkkk Nowy wpis
@Pytanie

Saturna już nie ma. Jest Media Markt.

G+

Liczą się gwarancje a nie dobro pracownika za które nawet słabo płaca po zmianach wynagrodzenia. Wszechobecny mobbing

Józef
Kandydat
@G+

Tzn. że gwarancję mają być odrzucane z automatu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Saturn? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kelner, kelnerka, barman
Cloth Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Wiecie może, czy w Saturn szukają chętnych na staż?

Kiss

Przemo ze swoim podnóżkiem układaczem powinni przejść szkolenie z czegokolwiek . Atmosfera jest tylko gorsza z dnia na dzień. Brawo dla takich decyzji które zmieniają dobre na złe.

Lick
@Kiss

Tylko się nie zapij N z tego powodu

Agent z Gdańskiej
@Kiss

Panowie o których piszesz zdecydowanie powinni przejsc szkolenie z etyki pracy, a takze szacunku do pracownika. O dziwo, Kiss mozesz sie od nich takze sporo nauczyc, obserwuj ich, sa to mistrzowie swiata w dbaniu o swoj portfel i interesy. Wszelkie zmiany jakie wprowadzaja na markecie to dogadane interesy z dostawcami. Zobacz jak profesjonalnie zdobywaj gratisy od dostawców, lub jak pieknie dbaja o likwidacje nadwyzek inwetaryzacyjnych czy tez sprzedja sobie generały w zacietych cenach, a dla pracownika srodkowy palec. Niestety sa takze bezwzgledni, wiec miej na uwadze, ze zrobia pracownikowi pieklo w pracy tylko po to aby czuc sie bezpiecznie. Zobacz post Cezarego, jak szybko zniknal. Jak masz checi porozmawiaj o nich z ludzmi z Jagielonskiej - duzo ciekawych informacji sie dowiesz. Wspolczuje Wam.

Mirek
Klient

Kim jest "Układacz"?

Stefan
Kandydat
@Mirek

A "podnóżek" ? Bo tak czytam i ciekawie brzmi

Zosia

Pensja na czas, co miesiac bez opoznien, system premiowy byl calkiem dobry, obecnie slabo - jak na moje zle zarzadzanie zamowieniami i ogolnie kierownicy maja nas w (usunięte przez administratora) Bony na swieta sa (male, ale sa), karta multisport jest, prywatna sluzba zdrowia jest, jak u wszystkich. Kiedys byly korzystne zakupy pracownicze obecnie bardzo zle to wyglada, nowi kierownicy niestety nie sa zbyt ciekawi i raczej zajmuja sie swoja firma internetowa niz praca dla media i dla nas. Od krotkiego czasu mamy nowych kierownikow i niestety bardzo zle to wyglada, troszcza sie TYLKO o siebie, klientow czy swoich pracownikow maja w nosie. Poszlo juz pare wiadomosci do centrali jak i PIP co do mobbingu. Lamia kodeks pracy, za nas edytuja grafiki, koszmar co ci ludzie robia.

Mikołaj
@Zosia

A od czego uzależniony jest system premiowania w tym momencie, że wg. Ciebie jest gorszy niż uprzedni? Benefity są, a jeśli chodzi o możliwości rozwijania się w Saturn, to jak to jest?

Zosia
@Mikołaj

(Przed wirusem). Premia zależała od indywidualnych wyników sprzedawcy, aby je osiągnąć potrzeba klientów i towaru. Klienci się pojawiali, dużo gorzej z towarem - kierownik marketu niestety nie wykazuje chęci i zaangażowania w swoją pracę, gdyż on zamawia towar. Jeżeli klient raz drugi się zjawi i nic nie będzie pójdzie do experta czy drugiego media. Kiedyś było tak, że to do nas klienci po agd się zjawiAli bo nie było na Jagielonskiej w Media, a teraz na odwrót - niestety, z kierownikiem przyszły te problemy, które wygenerował w Media na Jagielonskiej. Mniej premii dla mnie bo komuś się nie chce to nic fajnego.

Vv

Brak słów. Nie rozumiem kim jest ten pan który przyszedł i chodzi w kółko nie odzywając się praktycznie do nikogo oprócz swojego kolegi Przemka. Zle się dzieje, razem z koronawirusem przyszło dwóch kierowników którzy chcą doprowadzić sklep do zamknięcia. Czy oni są na jakiś specjalnych zasadach? Może agenci specjalni? Dramat. Było super jest (usunięte przez administratora)

Agent z Gdańskiej
@Vv

Oj, przeciągną Was. Jeden miły i uprzejmy, a kabel ........:/, drugi wredny z natury i taki też jest. Wirus minie, a oni wpłyną na obniżenie wynagrodzeń, zniszczą przyjemność z pracy etc. Powodzenia z tymi .........................

Media Zielone Arkady

Było fajnie u Nas w media zielone arkady. Niestety na początku lutego przysłali do Nas kierowników z media jagiellońska i niestety opinie o nich są prawdziwe. (usunięte przez administratora) Małe zaangażowanie w pracę marketu nie mówiąc już o wynikach, chyba chcą doprowadzić Nas to tak złego stanu jak zostawili media na Jagiellońskiej. Na teraz jeżeli nie musisz nie pracuj tutaj, być może szybko ich wywalą.

Jane

Rozumiem, że dobrze pracuje się w firmie i nie ma chętnych do pisania na forum!

Edyta

@dwbx czy pracujesz w Saturn? Co możesz powiedzieć na temat pracodawcy? Co Ci się najbardziej podoba pracując w tej firmie? Czy coś byś zmienił? Co powiesz o warunkach pracy i panującej atmosferze?

Jo Anna

doradca klienta-sprzedawca- jakie są aktualne zarobki w Bydgoszczy oraz system godzinowy 12-stki czy 2 zmiany? i jak atmosfera?

mickyjozef

saturn i mediamarkt to jedna firma!!! zobaczcie

Maciej

ogólnie wiem ze nie za bardzo w temacie ale chce wszystkich ostrzec przed gwarancja plus piszą ze 5 lat serwis a tu takiego wała jak sie przeczyta warunki i zaproponują bony na 40% wartości urządzenia to tyle pozdrawiam

erfg

@maniek to zależy o jakim stanowisku tutaj piszesz w sumie no bo jak ktoś już w tej branzy siedzi i pracuje to na pewno będzie wlasnie takie posiadal.

Cygan

Szczęśliwe drogi już czas... :)

Yo

Punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia... Dla wielu będzie to bardzo dobre miejsce pracy. Niektorym sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo... Nie chce sie pracować a pieniazkow coraz więcej by chcieli. Ale fakt podwyżka za dobre wyniki to nie jest jakiś wielki wymóg. Myślę że tego moglo by być więcej :) a z te zgryzliwe uwagi raczej świadczą o jakosci charakteru autora... Bo jak można sie wypowiadać w ten sposób o innych? Jest coś takiego jak mózg i można tego używać przez napisaniem opinii- rzucam wyzwanie- nie nienawidz polaku!

Yo

Nie mam czasu

Adam i Maciek liżą sobie wzajemnie kutaski. Nawet urocze. Problem w tym, że w miejscu takim jak bydgoski Saturn pracujesz przez 8 lat, a jedyne na co możesz liczyć to w ogromnym porywie starszy sprzedawca. Awanse? Masz szanse wielokrotnie skorzystać z ofert innych marketów, przejść, zostać kierownikiem, a dyrektor i tak ci to zablokuje. Ciężka praca i awanse? Powodzenia, pedzie ;)

Chrupek

Ciekawe aska z fokusa ile razy kielbase lizala tym ugury zeby posade w fokusie dostac

Zostaw merytoryczną opinię o Saturn - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.