Opinie o Saturn w Bydgoszcz Wojska Polskiego 1

Media Saturn Holding - właściciel sieci Media Markt i Saturn - to największy w Europie sprzedawca detaliczny elektroniki użytkowej. Łącznie dysponuje 1000 sklepami w 15 krajach europejskich. W Polsce posiada 82 markety (Media Markt, Saturn, Saturn Connect, Samsung Saturn Store) oraz sklepy internetowe www.mediamarkt.pl oraz www.saturn.pl i oferuje klientom najnowocześniejszy na rynku pełen zakres asortymentowy oraz pełen wachlarz usług dodatkowych. Marki Media Markt i Saturn stanowią punkt odniesienia dla największych detalistów w branży i wyznaczają kieruner rozwoju rynku elektroniki użytkowej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saturn w Bydgoszcz Wojska Polskiego 1

Nie

Dyrektor spija całą śmietankę. Jeździł marnym oplem, teraz od kiedy został udziałowcem dorobił się mercedesa. A pracownikom ciągle zabiera i ucina premie.

Xxx

Nie szanuja pracownika.

Wszystko się zgadza. Atmosfera nieciekawa, dyrektor wymaga cudów, kłaniania się w pas, a sam nie ma w sobie na tyle kultury, żeby odpowiedzieć pracownikowi na 'dzień dobry'. W sklepie pusto, ludzie nie przychodzą, stoisz po 12h, a na koniec miesiąca jałmużna na konto.

Persona non grata

Pierwszy gwóźdź do trumny tego marketu - zmiana dyrektora. Drugi - zmiana lokalizacji. Trzeci - otwarcie Media Expert w Focusie. Na dojebkę czwarty i przebudowa ronda i ul. Kujawskiej. Jakby tego było mało niekompetenti frustraci seksualni na stanowiskach kierowniczych, praca za minimum krajowe z możliwością liźnięcia zaledwie premii w atmosferze ciągłych nacisków i niepowodzeń. No i dyrektor, który pracownika ma za nic i nie potrafi wyciągnąć marketu z krainy niebytu. Szanujesz się? Nie przychodź tutaj do pracy.

Aplikowałeś do firmy Saturn? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
stachu

to sie lica nie dostanie na kierownika marketu media expert bo wymagana jest NIEKLARALNOŚĆ hahaha biedny gnom zapije sie znow

klient od fona

Market Bydgoszcz rzecz jasna

koor

ja bylem koordynatorem w ctdp i pamietam to arsztowanie :)dziwne ze nie wymagali oswiadczenia o niekaralnosci przyjmujac ja na kasy w saturnie. Niezły szwindel. keca lody na bank

rola

charujesz jak wół po 12 godzin, kaza ci sie odbijać tak zeby im sie zgadzalo, robisz wszystko jak nalezy ale i tak zwolnia cie bo juz nie jestes potrzebna, mnie i moje kolezanki zwolnili zaraz po swietach mimo ze obiecywali przedluzenie umowy. Dla takich jak kierownicy ktorzy nic nie robia jest miejsce, kryminalisów jak kierowniczka na kasach ktora aresztowali w CTDP, dla Paulinki, Sebusia i innych, cale kierownictwo wymienia sie chorobami wenerycznymi. Nie polecam tego miejsca.

dwbx
@rola

dlaczego tak odbijasz dlaczego wierzysz dlaczego nie znasz swoich praw dlaczego nie dbasz o godność...???

jack

I odszedł najlepszy kierownik z Saturna...

xxx

Jeśli jesteście zainteresowani pracą w Saturnie ofertę możecie składać pod tym adresem: (usunięte przez administratora)

adam

Witam ukazało się ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisko Magazyniera. Jakie sa warunki płacowe oraz pracy?Pozatym w ostatnim krutkim czasie ogłoszenia na to stanowisko sie ukazało kilku krotnie! czemu tak się dzieje? Prosze o pare informacji z góry dziękuje.

SAJZA

..... co porabia teraz CZAREK :-D

SAJZA

... nie ty BURAKU bedziesz mi dyktowal co i kiedy powinno mnie interesowac .Jezeli zwrocisz uwage to pytanie dotyczylo ofert bydgoszczy a ty wyjezdzasz z oferta warszawska ZWALA

NICK

... w koncu CZAREK "odszedł"

czarus

...bravo dla osoby ktora pomogla CZARKOWI opuscic SP BYDGOSZCZ

Ziomek

Witam pracowałem w tej sieci a dokładnie w sklepie w Lublinie i nie polecam tej sieci robią z ciebie debila na każdym kroku a jak zaczniesz się odzywać to cie zwolnią i podanie przyczyny ze jest redukcji etatu. Byłem bardzo dobrym pracownikiem z dobrymi wynikami to do mnie klienci przychodzili i ze mną chcieli rozmawiać. Kierownicy nic nie robią tylko fajeczka co 5 min i kawka mogli by sami zejść ze swoich siedzisk i zacząć sprzedawać bo są tacy mądrzy.

itchy tricky fingers niger

Czarek RIP...tyle w temacie...idzie nowe, najlepszego

InCPraca
@itchy tricky fingers niger

Witam, Na naszej stronie www.incpraca.pl znajdziesz wszystkie oferty pracy dla studentów chcących dorobić sobie w czasie wolnym od zajęć. Wszystkie formalności można załatwić przez komputer. Ew. kontakt z naszym biurem. Pozdrawiam

ala

No i wreszcie jakieś zdanie rozsądku. W czasach celebrytów wielu chce się nimi stać choćby anonimowo na forum w necie. Nic nie daje załatwianie spraw na forum publicznym i niczego nie załatwia i nie poprawia. Zwykły hejt najczęściej szkodzi samym pracownikom którzy chcą pracować w dobrej atmosferze zamiast wyczytywać czyjeś gorzkie żale. Pamiętajcie, że klienci też to czytają.Kto więc szkodzi swej pracy?

ROK

Zdrowych Pogodnych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego Roku dla Wszystkich Pracownikow SP Bydgoszcz pomijajac oczywiscie DYRA:-))))))))))))

radek

ale takie problemy to najlepiej już rozwiązywać we własnym zakresie, a nie na forum pisać o tym, jak ma się problem ze współpracownikami, no to najlepiej jest z nimi pogadać, tak mi sie wydaje przynajmniej, no nie wiem czy się mylę? dajcie znać czy coś się wyjaśniło z tą atmosferą pracy, mam nadzieje, ze będzie dobrze.

azbest
@radek

Gościu, czy z głową wszystko w porządku? Media markt i Saturn to jest jedno i to samo, tylko dla picu pod różnymi nazwami. To jakbyś zapytał w której biedrze się lepiej pracuje...

kambodża

Czyli chyba jednak go nie zwolnili...taki pech. Z Saturna zostały resztki zapewne, pamiętam jak zapychane były półki towarem zalegającym byle nie zamawiać nic nowego i pewnie tak zostało. Skoro pan dyrektor uważa się za inteligentnego to pewnie odkrył, że ludzie wolą kupować w Media Markt. Tak źle zarządzanego marketu jak ten w Bydgoszczy to pewnie nigdzie w Polsce już się nie znajdzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Saturn - Bydgoszcz

Saturn