Opinie o Słowianka Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Słowianka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Słowianka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słowianka Sp. z o.o. w Kraków

Nie polecam. Chaos, który panuje w tej firmie jest nie do opisania. Od początku to miejsce wydawało mi się jakieś dziwne i miałam przeczucia, że coś jest nie tak. No i się nie myliłam... Moim zdaniem w Slowiance brakuje kompetentnej osoby, która ogarnie ten cały chaos i jakoś nad tym wszystkim zapanuje. Na zakończenie mojej jakże niedługiej współpracy z tą firmą upewniłam się, że decyzja o złożeniu wypowiedzenia była jedyną sensowną decyzją. W dodatku przekonałam się, że nawet kadrowej brak kompetencji i trzeba ją sprawdzać na każdym kroku bo błędnie wystawiła mi świadectwo pracy i źle wyliczyła wynagrodzenie. Może ma za dużo obowiązków na głowie, a może to wszystko przypadek... Jednak uważam, że mimo wszystko warto było spróbować. Teraz przynajmniej wiem skąd tyle negatywnych opinii.

Witam, rekrutowałam do tej firmy na stanowisko Asystenta Zarządu , pierwszy etap tj rozmowa z obecną asystentką był pozytywny , kolejne 2 etapy z Prezesami ( małżeństwo pochodzenia wschodniego ) wręcz przeciwnie. Jeździłam do tego biura 3 x. Od początku czułam że coś jest nie tak, prezesi byli dziwni, nieprzyjemni, zniechęcali i straszyli niesamowitym tempem pracy jaki jest u nich wymagany. Pani Prezes przytaczała historie, że ludzie z korporacji nie dawali rady. Nie rozumiem po co mnie zapraszali na poszczególne spotkania skoro mieli na celu zniechęcanie do podjęcia pracy. Pani prezes wspominała coś o negatywnych opiniach na gowork , szkoda że tu wcześniej nie zajrzałam, teraz już rozumiem…

Judyta Nowy wpis

Hejka, w ofercie dla przedstawiciela handlowego z teraz piszą, że znajomość branży Beauty jest mile widziana. Specem z niej jeszcze nie jestem, więc zastanawiam się po jakim ewentualnym czasie się nim stanę. Myślę czy by się nie przebranżowić, warto?

Martyna

W Słowiance przepracowałam prawie 1,5 roku na stanowisku przedstawiciela handlowego. Przez ten czas zaszło dużo zmian w firmie i oceniam je na plus. Nowy kierownik ujednolicił system premiowy i uważam, że z korzyścią dla pracownika, zapewniając bardziej stabilne wynagrodzenie. Jeżeli chodzi o biuro to nie miałam zbyt dużego kontaktu, niemniej jednak z działem księgowości współpracowało mi się bardzo dobrze. Podobnie z resztą jak z magazynem. Oczywiście zdarzają się drobne (zaznaczam drobne) niesnaski, ale generalnie są na bieżąco wyjaśniane. Natomiast największym atutem firmy są pozostałe przedstawicielki - nie ma wyścigu szczurów, czy walki o klientów, każda ma swój teren i nim się zajmuje :)

Iwona
@Martyna

Może właśnie dlatego dokonano podziału na tereny, żeby nie było nawet sugestii co do tego typu rywalizacji? to w zasadzie ktokolwiek rywalizuje tutaj? i co do podziału na tereny... który mimo wszystko jest najlepszy obecnie? jak spore są te obszary?

Ksenia Nowy wpis
@Martyna

Czy w samochodach jest GPS czy można korzystać prywatnie od poniedziałku do piątku?

Edyta Nowy wpis

Mimo poprzedniej opinii dotyczącej rekrutacji ostatecznie asystent zarządu został wybrany? Nie widzę już takiej oferty w sieci, a wcześniej była wystawiana. Co z PH? Zastanawiam się nad forma umowy UoP vs B2B? czy w tym drugim wariancie można ubiegać się o płatny urlop?

Kandydat Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog produkcji chemicznej – branża beauty w firmie Słowianka Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Witam czy tutaj z asystentki zarządu można awansować? jest przygotowana jakaś ścieżka kariery? Mieszkam niedaleko biura, właśnie znalazłam te niedawna ofertę. po spojrzeniu na poprzednie opinie chce spytać wprost. wynagrodzenie będzie na poziomie minimalnej czy to zależy?

@Welenka

Nie polecam i uważam, że firma robi sobie kpiny z potencjalnych pracowników. Po dwóch etapach rekrutacyjnych, które zostały zatwierdzone,a następnie przeszły do dalszych rozmów odnośnie spotkania i podpisania umowy słuch zaginął. Pomijając już fakt, że każda godzina rozmowy rekrutacyjnej była przekładana, spotkanie również- finalnie się nie odbylo. Z chęci i zaangażowania wykonane zostały telefony (logiczne, że odpowiedzialny człowiek szukający pracy chce wiedzieć na czym stoi) ale tutaj również bez odzewu. Pokładałam wielkie nadzieje, ale teraz już w pełni rozumiem ilość negatywnych komentarzy. Szkoda tracić swój czas.

tak dla pełnej jasności, to żadnych podwyżek inflacyjnych nie ma a ni niczego podobnego? ktoś pisał o tym, że od lat są takie same stawki i nie wiem na ile dosłownie to rozumieć? Dodatkowo czy jest tu ktoś kto może się wypowiedzieć o pracy przy marketingu? Od paru dni widnieje oferta z oznaczeniem „od zaraz” interesuje mnie. Konkretniej chodzi o kontent video i rozwój kanału. Tylko jak za to płacą?

Ciekawią mnie aktualne zarobki dla kasjera, czy je znacie by moc się odnieść? mam przed sobą ofertę sprzed paru miesięcy. Jest w niej napisane, że zaczyna się od 4,700 zł. jakie jest kwota max i czy są przewidywania co do podwyżki od kolejnego roku? wcześniej pisali cos o słabej organizacji pracy czy ona dalej występuje?

Nie licz na to że dostaniesz podwyżki. Ludzie tam pracują po parę lat i na oczy nie widzieli większych pieniędzy.

Ciekawi mnie z jakiego okresu pochodzą te tamte odradzające prace opinie. Mam na myśli przy tym ten komentarz z początku tego roku, w którym ktoś zaznaczał ze zaszły jakieś zmiany w warunkach pracy i to na plus. Czy to możliwy powód tych co niektórych rozbieżności? jest taka oferta w internecie dla specjalisty od rozwoju kontentu oraz YT. Aplikowaliście już może? zastanawiam się jaka stawkę można zawołać na rozmowie i co na niej sprawdza

Słowianka Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Stylista. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Nie polecam. Pierwszy etap rekrutacji - rozmowa online, drugi etap- wykonanie bardzo obszernych zadań rekrutacyjnych na które trzeba poświęcić około 5h z wyznaczonym deadlinem na kolejny dzień. Po przesłaniu wykonanych zadań oczekiwanie na odpowiedź ponad tydzień. Niepoważna rekruterka daje złudne nadzieje - informuje o przejściu do kolejnego etapu, wyznacza termin spotkania następnie informuje o tym że po weekendzie umówimy się na inny termin ze względów losowych. Po weekendzie oczywiście nie odzywa się. Po kilkukrotnym kontakcie mailowym odpisuje, iż rekrutacja została wstrzymana i odezwie się za tydzień. Końcowo urywa kontakt. Cały proces "rekrutacji" zajął ponad miesiąc. Jako kandydatka zostałam potraktowana bez szacunku i straciłam czas na wykonanie zadań rekrutacyjnych nie otrzymując żadnej informacji zwrotnej.

NataliaGG

Witam, mam przyjemność współpracy z Tą firmą od grudnia. I zaręczam, że jest to dosłownie przyjemność, wszystkie zasady współpracy jasne i klarowne, dobre zarobki a przede wszystkim fantastyczna atmosfera. Naprawdę w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć pracodawcę który słucha wspiera i pomaga się realizować. W Firmie Słowianka wszystkie te rzeczy znalazłam w jednym miejscu. Także polecam tego Pracodawcę z czystym sumieniem ????

Mariusz

Witam, 12msc. pracy w firmie Słowianka mineły mi jak jeden dzień. Mam przyjemność pracować i wspierać Zespół sprzedaży, który reprezentują cudowne kobiety z pasją. Mam nadzieje, że będę miał okazje przez kolejne 2 lata pracować z tak skutecznym i zaangażowanym Zespołem. Słowianka to komfort pracy, stabilność, szacunek, rozwój . Polecam.

Iwona

Jest ktoś na bieżąco w stawkach dla Social Media Managera? Ogłoszenie jeszcze wisi i potrzebuje się zorientować. Pracował ktoś niedawno i ma jakieś zdanie? i ile osób tutaj obecnie pracuje na tym stanowisku i czym wywołana jest rotacja? Tak samo jak poprzedniczka zaczynam się zastanawiać nad aktualnością poprzednich opinii, ktoś jest na bieżąco i się do nich odniesie?

Ddddd

Jakie macie wrażenia z pracy w dziale marketingu? Atmosfera jest dla mnie bardzo ważna, a rekrutuję tam i opinie mnie trochę przerażają

kandydat

Nie polecam, dwukrotnie zostałem zaproszony na rozmowę o pracę za pośrednictwem teams. Oczywiście nikt się nie pojawił. DWUKROTNIE! Firma robi sobie jaja z potencjalnych kandydatów.

Mariusz
@kandydat

Na jakie stanowisko pan/pani aplikowała ?

StarOne

Jak ktoś lubi klimaty biura typu open space (czytaj szwalnia) to ok. Jak zobaczyłem w jakich warunkach pracuje niby szef IT to już wiedziałem, że nic tu po mnie. Rozmowa miała raczej charakter symboliczny, szybko chciałem ją zakończyć więc i nie była zbytnio merytoryczna. Pan, który ją prowadził zdawał się bardzo osobą nieprzyjemną (chociaż to może moje wrażenie) ....

Ilona
@StarOne

Hmm nie rozumiem co Ci niby tak przeszkadzało w warunkach jego pracy?

Panna Slowianka

Pracowałam na stanowisku PH mając pod sobą całe województwo. Kilkukrotnie kierownik regionu chciał odebrać mi część terenu z moimi stałymi klientami. Pani Kierownik Ewelina, wyśmiewała moją rzekomą nie wiedzę produktową, gdy pomyliłam na zdjęciu kolor żelu. Wiele razy przekraczała swoje kompetencje, wyśmiewała moją pracę, tworzyła niezdrową presje w zespole, wystawiała swoich pracowników aby chronić własne interesy, praktycznie nigdy nie wysyła raportów na czas a często na koniec miesiąca dwa dni przed realizacją targetu, od którego zależy wypłata, wysyłała informacje o budżecie. Wizyty Pani Kierownik Regionu, były częste, kompletnie bez zasadne, mające na celu ciągłą presję do robienia więcej i więcej. Pani Kierownik, dawała zapewnienia o dodatkowych premiach, za dodatkowe działania które nie miały żadnego pokrycia w rzeczywistości. Ponadto, firma Slowianka (usunięte przez administratora) swoich klientów, organizuje promocje na produkty, które nie są nawet wyprodukowane, a potem zwodzi klientów czasami dostawy, a odpowiedzialność za tłumaczenie się z tego spada na PH, którzy zostają z tym całkiem sami. Ponieważ Pani Kierownik Regionu, dzwoniąc do klientów, informuje o tym, że to wina przedstawiciela i jego Rzekomej niekompetencji, a nie wina firmy, która sprzedaje produkty których nie ma, bez informacji, że tak rzeczywiście jest. Ciagłe brak w zamówieniach, a odpowiedzialność na to po stronie PH, błędy w paczkach z towarami, także odpowiedzialnosc ponosi PH. Firma Slowianka okradła mnie przy rozliczeniu, na ponad 9 tysięcy złotych w sumie, a dział księgowości w tej firmie, to całkowite nieporozumienie. Rozliczenia co miesięczne, praktycznie wszystkie są na podstawie złych danych, niezaktualizowanych raportów, co sprawia ze każdego miesiąca PH dokładała ze swoich pieniędzy, a na końcu okazuje się, że to po stronie firmy Slowianka, są błędy:A należności nie da się odzyskać, nie wchodząc na drogę prawną. Firma Slowianka groziła mi obciążeniem finansowym za rysy na samochodzie oraz w środku samochodu na elementach plastikowych oraz karoserii, powstałych na skutek użytkowania samochodu na codzień gdy wozi się w nim towar, uszkodzenia sprzętów tablet/ telefon których nie dokonałam, w konsekwencji nie wypłacając mi wynagrodzenia za ostatni „miesiąc” pracy. Dostałam wypowiedzenie z miesięcznym okresem, który zostałam skrócony, bez mojej zgody do dwudziestego dnia miesiąca. W konsekwencji firma nie wypłaciła mi należności za zapłacone każdego miesiąca składki ZUS, co było ustalane z Panią Kierownik Eweliną, oraz działem księgowości przy moim zatrudnieni, a potem pisemnie temu zaprzeczono. Nie wypłacono mi wynagrodzenie za ostatni miesiąc pracy, oraz nadwyżki nadpłaconych pieniędzy z rozliczeń co miesięcznych w wysokości prawie tysiąca złotych. Lista nadużyć Pani Kierownik Regionu Zarówno w kontaktach z klientami, oszukiwaniu ich jak i w kontakcie ze swoim zespołem, który jest okłamywany na każdym kroku, a jej zaniedbania tuszowane tak, aby zespół ponosił za to konsekwencje. Pani Kierownik Regionu, decyduje za swoj zespół PH nie pytajac ich o zdanie, a potem podaje do wiaodmosci, że to jej zespół zdecydował, jak to miało miejsce przy wigili firmowej, na którą nie zaproszono całego zespołu PH.Organizacja tej firmy, jak i ludzie, którzy pracują w biurze, to wzajemne „łatanie” swoich błędów, kłamstw, (usunięte przez administratora) i nadużyć. Poznałam Panią Natalię i Pana Sergieja, którzy, chcę wierzyć, zaufali nie odpowiednim osobom, które rujnują wizerunek firmy, albo to ich Plan na prowadzenie biznesu. Magazyn w Balinie, to bardzo pomocni ludzie, tam z odebraniem jak i zostawieniem towaru, nie miałam problemów. Kasia, z którą miałam przyjemność, najczęściej mieć kontakt, to osoba na swoim miejscu, i w całym tych chaosie, radzącą sobie doskonale. Stałe osoby pracujące jako PH w tej firmie, oprócz Pani Sary, to fantastyczne osoby, z ogromnym potencjałem i sercem do pracy, ktore w tak toksycznym środowisku, i listą zdaniedban, ze strony firmy Slowianka, naprawdę pokazują klasę swoją pracą. Przed zatrudnieniem się w tej firmie, także czytałam wypowiedzi na temat tej firmy, moich poprzedników, wydawało mi się, że są nie prawdziwe, lecz pod większością opini pracy w tej firmie, mogę się podpisać a pracowałam tam prawie rok. Jeśli dysponujecie wolnymi dziesięcioma tysiącami, aby zostać okradzionym na koniec, to firma Slowianka jest dla was :) Jeśli chcecie być deptani, wyśmiewani, aby wasze pomysły były kradzione i przedstawiane jako swoje przez Panią Ewelinę na forum, bardzo proszę, to miejsce dla was. W żadnym innym wypadku, nie polecam tego miejsca, chodź produkty jakosciwo są bardzo dobre, nic pozatym.

Ilona
@Panna Slowianka

Dzięki za tak obszerną opinię! Kurczę to musiało być dużo stresu z tym kierownictwem... Dobrze że chociaż byli tam jacyś fajni ludzie :) Coś jeszcze miło wspominasz? Czy to koniec plusów? :D

Tak tak

Czy gowork może się wypowiedzieć co można pisać a czego nie? Człowiek boi się napisać opinie ze w sądzie wyląduje !????

Natalia
@Tak tak

Nie bój się pisać swojej opinii. Byłam w sądzie. Nie taki "diabeł" straszny. Okazało się że moja opinia nie była ani pomówieniem ani obraźliwa. Oczywiście mam nadzieję że GoWork przywróci moje komentarze.

Paulina
@Natalia

Naprawdę?? Czyli jest nadzieja, a można wiedzieć co napisałaś w tych komentarzach? Przynajmniej jest potwierdzenie ze są prawdziwe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Słowianka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Słowianka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Słowianka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słowianka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Słowianka Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Dr. Józefa Babińskiego 71A
    30-393 Kraków