ICB Pharma Sp.j.

Jaworzno

Opinie o ICB Pharma Sp.j.

Icb nie dostepne

Tam pracę można dostać tylko po znajomości. To duża firma rodzinna wiec nie ma co sie napalac.

Retryk

Ja mam takie pytanie. Firma poszukuje wszech zdolnego grafika komputerowego potrafiącego przygotować wizualizacje graficzne koncepcji kreatywnych, projekty opakowań, etykiet, ulotki, foldery, banery, newslettery, reklamy prasowe, współtworzenie koncepcji kreatywnych przy współpracy z Działem Marketingu, prezentacje multimedialne, tworzenie stron internetowych + broszury i kilka innych oczywiście . Ja w związku z tymi wymaganiami chciałbym zapytać co oznacza u Was - umiejętności pracy „pod presją czasu” ??? Bardzo zachęcające, muszę przyznać. Czy to oznacza, że wasi graficy są robotami?

J...

Najlepszy pracodawca świata, koniec i kropka.

Jaworzno
@J... 28.08.2016 00:55
Najlepszy pracodawca świata, koniec i kropka.

Czy firma potrzebuje obecnie jakis specjalistow?

TP
@Jaworzno 25.09.2016 21:35
Mieszkam w Jaworznie i baaardzo chce tam pracowac. Nie ma żadnych ofert. Od dluzszego czasu obserwuje ta firme. Ktos pomoze?...

Nabór jest cały czas

Zostaw opinię o ICB Pharma Sp.j. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICB Pharma Sp.j.