Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICB Pharma Sp.j. w Jaworzno

Ewelina

Dobra atmosfera to mit, a zgrany zespół to jedynie hasło reklamowe. Długoletni pracownicy (włącznie z kierownictwem) uważają się za lepszych od nowych pracowników i dają im to odczuć na każdym kroku , plotki na każdym kroku. Osoby na produkcję są zatrudnione a po miesiącu zwalniane. Ładne uśmiechy i imprezy integracyjne nie zastąpią zwykłej ludzkiej serdeczności. Nikt „głośno” prawdy nie powie bo boi się o pracę a firma stwarza pozory – „jacy my jesteśmy fajni i super”, cóż to tylko pozory....

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ICB Pharma Sp.j.?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Ogłoszenie na Pakowacz do ICB Pharma Sp.j. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Ewelina

@Ewelina

W przypadku współpracy sezonowej, osoby zainteresowane zawsze są informowane o czasowym charakterze pracy (z możliwością jej przedłużenia) oraz pytane czy taka sezonowa praca im odpowiada. Co do atmosfery to każda firma przez lata wypracowuje własną i niepowtarzalną. Wiem, że jest wielu pracowników, którzy cenią sobie "klimat" ICB i nie są to jedynie osoby z wieloletnim stażem. Mam kontakt z osobami pracującymi ok. roku (sam jestem jedną z takich osób)i widzimy, że bardzo szybko można "odnaleźć się" w firmie. Czy jest fajnie i super? owszem, całkiem często :)

@Pracownik

Myślisz, że jak praca jest sezonowo to potem są pracownicy którzy mogą zostać na dłużej, czy raczej się to nie zdarza? Bo wiadomo fajnie jest się gdzieś zahaczyć chociaż na kilka miesięcy, ale żebym potem miał szanse na dłuższą robotę jakobym się sprawdził.

@Dariusz

Oczywiście, że jest możliwe pozostanie w firmie na dłużej, także po zakończeniu sezonu wzmożonej pracy. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń i tego jak współpraca się rozwinie :)

tymek
@Dariusz

Można dostać umowę na dłuższy czas jak będziesz sie starał.

Lidia Nowy wpis
@tymek

Dłuższy, czyli rok? Może da się na trzy lata od razu...

Dariusz Nowy wpis
@Pracownik

To fajnie, że o tym wspomniałeś, bo już myślałem, że tylko można się załapać sezonowo. Ile teraz płacą na rękę pracownikom? Podasz chociaż widełki?

wik Nowy wpis

2-3 tys.

Zainteresowany
Kandydat

Czy firma oferuje darmową opiekę medyczną (np. Medicover, Luxmed) i ubezpieczenie na życie?

@Zainteresowany

Też bym się chciał dowiedzieć na jakie benefity można liczyć. I co najważniejsze, czy umowa jest na czas określony? Jakbyś coś się dowiedział to napisz.

Adela

Nie polecam tej firmy ani Agencji która zatrudnia osoby do pracy w tej firmie Praca przyjemna ale dużo osób robiących na złość obgadujacych jedna druga donoszących musisz dobrze żyć z brygadzistka żeby tam pracować (usunięte przez administratora) niesamowity Jeżeli dobrze ci idzie to już nie lubią cię Pseudo rodzinna firma która nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwym traktowaniem pracowników Powinni się zastanowić czy lepszy pracownik dobrze wykonujący swoją prace czy pracownik ktory wie jak obijać się żeby nikt nie zauważył Totalna żenada nie polecam zwalniają ciagle nowych pomimo ze starzy się obijają

@Adela

Kiepska atmosfera w firmie może wszystko zepsuć to fakt. Do pracy powinno się przychodzić z przyjemnością, a nie martwić się obgadywaniem i plotkami. Nie ma szans, żeby to poprawić? Zintegrować zespół?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ICB Pharma Sp.j. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Koordynator do spraw wdrożeń i sprzedaży.
logo firmy Specjalista ds. Windykacji
SAF S.A.
(215 opinii)
logo firmy Magazynier
(75 opinii)
Wyślij CV
logo firmy TANCERKI / HOSTESSY - daj sobie szansę świetnie zarobić!
Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
(30 opinii)
logo firmy Spawacz TIG 141, monter, rurociągi, praca za granicą
MP Michał Piotrowski
(119 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat

Na jakie wynagrodzenie (przedział) może liczyć nowo zatrudniony pracownik do laboratorium (studia magisterskie i dwa lata doświadczenia w labie)? Czy to jest praca na stałe czy tylko 'przystanek na ścieżce kariery zawodowej? Pozdrawiam

Niestety nie polecę pracy w tej firmie. Praca nie jest ciężka, monotonna ale prosta jednak zatrudniają osoby na miesiąc góra dwa przez agencje gdy jest zapotrzebowanie a potem nie przedłużają umowy mówiąc że to praca sezonowa. Jeśli ktoś szuka pracy na dłużej to na pewno nie tam.

@Były pracownik

W branży, w której działa firma (jak w wielu innych), występuje pewna sezonowość. Na początku nawiązywania współpracy zawsze informujemy o jej sezonowym charakterze oraz pytamy zainteresowane osoby czy taka forma zatrudnienia jest dla nich akceptowalna.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ICB Pharma Sp.j.?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ICB Pharma Sp.j.?

Daniel
@Pytanie

Podobnież jedna dziewczyna zamiast premii dostała samochód służbowy

@Pytanie

Niestety, z nagrodami akurat słabo :/

Witold
@Pracownik

Czy jest szansa na jakąś zmianę w tym aspekcie? To zawsze fajny sposób na motywację pracownika, może więc ktoś z ICB Pharma niedługo zajmie się tym tematem, jak myślisz? I właściwie czemu słabo - trudno dostać czy w ogóle nie ma?

@Witold

Ciężko powiedzieć. Nagrody się zdarzają ale nie ma jasnych informacji kiedy się je dostaje. Raczej dedykowane do kadry kierowniczej lub ludzi którzy pracują tu latami.

Michał

Jakie maja podejście do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

Czy ICB Pharma Sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

W ICB Pharma naszym pracownikom oferujemy formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ICB Pharma Sp.j.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Tak, w ICB Pharma funkcjonują budżety rozwojowe i pracownicy są zachęcani do korzystania z nich. W ich ramach można podnosić kwalifikacje związane z obecnym lub planowanym stanowiskiem pracy przez udział w kursach, szkoleniach, seminariach, studiach podyplomowych itp.

Kamila
Klient

Dzień dobry, jakie są zarobi proponowane przez firmę dla specjalisty chromatografisty z dużym doświadczeniem w anakizie środków ochrony roślin?

Witold
@Kamila

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat na własną rękę? Też ciekawi mnie ta kwestia, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź. Zachęcam też wszystkich pracowników ICB Pharma do pozostawiania swoich opinii, Wasze wpisy wiele wnoszą.

Kamila
@Witold

Niestety nie, a szkoda, bo mam lepszy dojazd :(

Witam, na czym polega praca ustawiacza w icb? Pozdrawiam

Wiem to odpowiem
@Pytanie

Praca ustawiacza/opratora maszyn polega między innymi na: - przygotowaniu maszyn i urządzeń do pracy - prawidłowym ustawieniu oraz doborze odpowiednich parametrów sprzętu - weryfikacji jakości towaru oraz bieżącej kontroli ustawień - koordynowaniu pracy przy liniach produkcyjnych

qwedsa
@Wiem to odpowiem

jakim parkiem maszynowym dysponują

Darek

Czy będą przyjęcia do DUR

Wiem to odpowiem
@Darek

Aktualnie poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierownika działu utrzymania ruchu. Oferty pracy uaktualniane są na bieżąco. ICB Pharma pisze o nich na swoim profilu na FB i tutaj: https://icbpharma.com/pl/oferty-pracy/

Ww

Witam.Na jakie wynagrodzenie może liczyć ustawiacz maszyn?

Podpowiem
@Ww

W ICB kwestia wynagrodzenia omawiana jest indywidualnie na rozmowie. Z mojego doświadczenia wiem, że zależy od doświadczenia, stażu pracy i oczywiście indywidualnych oczekiwań. Nie ma jednej stawki dla każdego. Warto udać się na rozmowę i to omówić.

Lukasz
@Podpowiem

Ale chyba jakieś widełki można powiedzieć jeżeli ktoś wie ile mozna dostać na takim stanowisku?

Lukasz
@Lukasz

Chodzi oczywiście o widełki płacowe na stanowisku ustawiacza :)

Jak jest z pakietem medycznym w ICB Pharma Sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Aktualnie nie ma pakietu medycznego w ICBpharma, oferty firm były mało korzystne. Nie jest jednak wykluczone, że pojawi się w przyszłości

Na jakie benefity można liczyć w ICB Pharma Sp.j.?

@Pytanie

Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego odbywającej się w czasie pracy, sportowy pakiet OK system oraz dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego

@Pracownik

W zasadzie dofinansowany może być każdy język :)

Czy w firmie ICB Pharma Sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Tak, jest budżet szkoleniowy dla pracowników i stale można podnosić kwalifikacje :)

Koko

Niestety ja nie polecę pracy w tej firmie . Opinie postanowiłam napisać teraz gdy zakończyłam tam pracę a ponieważ przyjęłam się tam pracy tylko dlatego ,że słyszałam dużo pozytywnych opiń na temat ICB PHARMA ale się szybko rozczarowałam Przyjmują ludzi do pracy którzy rezygnują z innych stałych prac bo np.w ICB lepsze zarobki itd i co robią ? Zwalniają po miesiącu ludzi z powodu Covid .Pytam się po co zatrudniali tych ludzi podczas epidemii żeby zwalniać wszystkich ? Inne firmy produkcyjne np.Fud -Men potrafił zrobić przestój i nie zwolnił żadnego pracownika a tu co ? Zwolnili tylu ludzi ! Jeśli szukasz pracy stabilnej to nie zatrudniaj się w ICB PHARMA to nie jest praca na stałe. Oczywiście są tam osoby które pracują po 5 lat i więcej ale to można policzyć na palcu .Druga sprawa to taka ,że nie masz tam na kogo liczyć każdy patrzy swojej d...y nawet przy zwolnieniu nikt nie potrafi Cię pocieszyć i podziękować za współpracę tak jak jest wszędzie. Przyjmują ludzi ,jak mają potrzebę obiecując na rozmowie pracę na dłużej a tak naprawdę jak mają dużo zamówień to Cię trzymają a potem zwalniają i tak w kółko. Trzymają tylko tych na stanowiskach bo przecież wszystkich zwolnić nie mogą tylko tych z produkcji mają za nic . Panie w biurze siedzą przed komputerem bez maseczek ale jak wchodzą na halę albo jadalnię to zakładają maseczki bo przecież produkcja to gorszy sort według nich . Kierownictwo to żenada siedzą i patrzą na kamery przez 8h i tak wygląda ich praca . Zwalniają dobrych pracowników a trzymają konfidentkę i plotkarę np. Dlaczego ??? Imprezy firmowe są pytam po co ? Po to żeby potem się nawzajem obgadywac kto jak się zachowuje kto ile wypił ??Dziękuję! Wolę pracować za mniejsze pieniądze ale mieć stabilizację i spokojną głowę a oni niech sami zapierdzielają albo te Panie z góry niech założą fartuch i niech pakują jak jest potrzeba. Droga firmo ! Następnym razem jak dajesz ogłoszenia o pracę to nie obiecuj stabilnego zatrudnienia którego nie ma !napisz że ma sezon ! Nie obiecuj wyposażonej kuchni w mikrofale ,czajniki ,szafki i szatni bo to jest wszędzie standard w każdej firmie i nie jesteś super pracodawcą ! Żenada jednym słowem. Ostrzegam wszystkich którzy myślą o pracy tam nie dajcie się nabrać bo będziecie żałować. Nie rezygnujcie że swojej pracy na poczet pracy w ICB PHARMA bo tam nie będziecie mieć stabilnej pracy nigdy . To prawda że to rodzinna firma i tylko rodzina i znajomi zostają w pracy a resztę zwalniają choćby teraz pierwszy kryzys i odrazu zwolnienia . Będziecie się jeszcze prosić o ludzi do pracy ale zostanie wam tylko biuro pracy bo tak z ulicy nikt nie przyjdzie do was pracować!!!!

Kasia

Czy ukończenie matury jest ważne w tej firmie ? Czy może biorą po zawodówce ?

Zostaw merytoryczną opinię o ICB Pharma Sp.j. - Jaworzno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ICB Pharma Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ICB Pharma Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie klientów o firmie ICB Pharma Sp.j.?

Liczba opinii klientów firmy ICB Pharma Sp.j., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

ICB Pharma Sp.j.
3.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Moździerzowców 6A
    43-602 Jaworzno
  • NIP: 6321797732 KRS: 0000150038

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.