Opinie o ICB Pharma Sp.j. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ICB Pharma Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ICB Pharma Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICB Pharma Sp.j. w Jaworzno

Czy ICB Pharma Sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

W ICB Pharma naszym pracownikom oferujemy formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w ICB Pharma Sp.j.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tak, w ICB Pharma funkcjonują budżety rozwojowe i pracownicy są zachęcani do korzystania z nich. W ich ramach można podnosić kwalifikacje związane z obecnym lub planowanym stanowiskiem pracy przez udział w kursach, szkoleniach, seminariach, studiach podyplomowych itp.

Kamila

Dzień dobry, jakie są zarobi proponowane przez firmę dla specjalisty chromatografisty z dużym doświadczeniem w anakizie środków ochrony roślin?

Witold
@Kamila

Dowiedziałeś się już czegoś na ten temat na własną rękę? Też ciekawi mnie ta kwestia, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź. Zachęcam też wszystkich pracowników ICB Pharma do pozostawiania swoich opinii, Wasze wpisy wiele wnoszą.

Kamila
@Witold

Niestety nie, a szkoda, bo mam lepszy dojazd :(

Witam, na czym polega praca ustawiacza w icb? Pozdrawiam

Wiem to odpowiem

Praca ustawiacza/opratora maszyn polega między innymi na: - przygotowaniu maszyn i urządzeń do pracy - prawidłowym ustawieniu oraz doborze odpowiednich parametrów sprzętu - weryfikacji jakości towaru oraz bieżącej kontroli ustawień - koordynowaniu pracy przy liniach produkcyjnych

qwedsa
@Wiem to odpowiem

jakim parkiem maszynowym dysponują

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ICB Pharma Sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Darek

Czy będą przyjęcia do DUR

Wiem to odpowiem
@Darek

Aktualnie poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierownika działu utrzymania ruchu. Oferty pracy uaktualniane są na bieżąco. ICB Pharma pisze o nich na swoim profilu na FB i tutaj: https://icbpharma.com/pl/oferty-pracy/

Ww

Witam.Na jakie wynagrodzenie może liczyć ustawiacz maszyn?

Podpowiem
@Ww

W ICB kwestia wynagrodzenia omawiana jest indywidualnie na rozmowie. Z mojego doświadczenia wiem, że zależy od doświadczenia, stażu pracy i oczywiście indywidualnych oczekiwań. Nie ma jednej stawki dla każdego. Warto udać się na rozmowę i to omówić.

Lukasz
@Podpowiem

Ale chyba jakieś widełki można powiedzieć jeżeli ktoś wie ile mozna dostać na takim stanowisku?

Lukasz
@Lukasz

Chodzi oczywiście o widełki płacowe na stanowisku ustawiacza :)

Jak jest z pakietem medycznym w ICB Pharma Sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

Aktualnie nie ma pakietu medycznego w ICBpharma, oferty firm były mało korzystne. Nie jest jednak wykluczone, że pojawi się w przyszłości

Na jakie benefity można liczyć w ICB Pharma Sp.j.?

Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego odbywającej się w czasie pracy, sportowy pakiet OK system oraz dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego

W zasadzie dofinansowany może być każdy język :)

Czy w firmie ICB Pharma Sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, jest budżet szkoleniowy dla pracowników i stale można podnosić kwalifikacje :)

Koko

Niestety ja nie polecę pracy w tej firmie . Opinie postanowiłam napisać teraz gdy zakończyłam tam pracę a ponieważ przyjęłam się tam pracy tylko dlatego ,że słyszałam dużo pozytywnych opiń na temat ICB PHARMA ale się szybko rozczarowałam Przyjmują ludzi do pracy którzy rezygnują z innych stałych prac bo np.w ICB lepsze zarobki itd i co robią ? Zwalniają po miesiącu ludzi z powodu Covid .Pytam się po co zatrudniali tych ludzi podczas epidemii żeby zwalniać wszystkich ? Inne firmy produkcyjne np.Fud -Men potrafił zrobić przestój i nie zwolnił żadnego pracownika a tu co ? Zwolnili tylu ludzi ! Jeśli szukasz pracy stabilnej to nie zatrudniaj się w ICB PHARMA to nie jest praca na stałe. Oczywiście są tam osoby które pracują po 5 lat i więcej ale to można policzyć na palcu .Druga sprawa to taka ,że nie masz tam na kogo liczyć każdy patrzy swojej d...y nawet przy zwolnieniu nikt nie potrafi Cię pocieszyć i podziękować za współpracę tak jak jest wszędzie. Przyjmują ludzi ,jak mają potrzebę obiecując na rozmowie pracę na dłużej a tak naprawdę jak mają dużo zamówień to Cię trzymają a potem zwalniają i tak w kółko. Trzymają tylko tych na stanowiskach bo przecież wszystkich zwolnić nie mogą tylko tych z produkcji mają za nic . Panie w biurze siedzą przed komputerem bez maseczek ale jak wchodzą na halę albo jadalnię to zakładają maseczki bo przecież produkcja to gorszy sort według nich . Kierownictwo to żenada siedzą i patrzą na kamery przez 8h i tak wygląda ich praca . Zwalniają dobrych pracowników a trzymają konfidentkę i plotkarę np. Dlaczego ??? Imprezy firmowe są pytam po co ? Po to żeby potem się nawzajem obgadywac kto jak się zachowuje kto ile wypił ??Dziękuję! Wolę pracować za mniejsze pieniądze ale mieć stabilizację i spokojną głowę a oni niech sami zapierdzielają albo te Panie z góry niech założą fartuch i niech pakują jak jest potrzeba. Droga firmo ! Następnym razem jak dajesz ogłoszenia o pracę to nie obiecuj stabilnego zatrudnienia którego nie ma !napisz że ma sezon ! Nie obiecuj wyposażonej kuchni w mikrofale ,czajniki ,szafki i szatni bo to jest wszędzie standard w każdej firmie i nie jesteś super pracodawcą ! Żenada jednym słowem. Ostrzegam wszystkich którzy myślą o pracy tam nie dajcie się nabrać bo będziecie żałować. Nie rezygnujcie że swojej pracy na poczet pracy w ICB PHARMA bo tam nie będziecie mieć stabilnej pracy nigdy . To prawda że to rodzinna firma i tylko rodzina i znajomi zostają w pracy a resztę zwalniają choćby teraz pierwszy kryzys i odrazu zwolnienia . Będziecie się jeszcze prosić o ludzi do pracy ale zostanie wam tylko biuro pracy bo tak z ulicy nikt nie przyjdzie do was pracować!!!!

Czy ukończenie matury jest ważne w tej firmie ? Czy może biorą po zawodówce ?

Zapytanie

pytanie o zatrudnienie

Witam, Firma poszukuje koordynatora projektów czy wiecie może coś o tym stanowisku ?

@Marcin

Niestety nie, ale też chętnie się dowiem czegoś o ICB. A powiedz, jakie warunki pracy Cię interesują. Jaka umowa, zarobki?

@Aleksandra

Aleksandra chyba tak jak każdego umowa o pracę a zarobki im więcej tym lepiej ????

Nana

Dziś złożyłam cv i zostałam zaproszona na rozmowę. Warunki jakie mi przedstawiono telefonicznie są bardzo atrakcyjne. Jutro zobaczymy jak warunki. Można śmiało aplikować bo nabory są.

Ciekawa

Ale na jakie stanowisko

@Nana

Na jakie zarobki można liczyć?

@Nana

Nana minęło trochę czasu od Twojego wpisu, więc pytanie jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna? Jakie warunki Ci zaproponowano, czy takie same atrakcyjne jak w rozmowie telefonicznej? Twoje podsumowanie spotkania na pewno pomoże innym zainteresowanym praca w ICB Pharma Sp.j., przygotować się do rozmowy i rozeznać w warunkach oferowanych przez firmę.

Praca jest okej jak to produkcja trzeba robić, ale pracownicy... Tragedia pracownice poniewieraja nowymi pracownikami traktują jak śmieci i psy naśladują ich na każdym kroku i wyzywaja... Więcej co tu mówić nie polecam tej firmy chciałam się kiedyś bardzo tam dostać ale jak już mi się to udało to z drugim dniem pracy zalowalam swojej decyzji jak nigdy.. Tragedia... Straszna tragedia...

M

Czy praca tam na produkcji jest ciężka?

Magda

@Nana a gdzie trafiłaś na ogłoszenie? nic nie mogę znaleźć :/

Kristoforosz
@Magda

Ogłoszenia są w zakładce Kariera / Oferty pracy. Można tam zmieniać zakładki pomiędzy stanowiskami specjalistycznymi a produkcyjnymi.

Aleksandra

@ASA Jeśli dobrze rozumiem, to jesteś pracownikiem firmy ICB Pharma, skoro wiesz o takich rzeczach. Czy mogłabym prosić Cię o to, abyś napisał coś na temat warunków zatrudnienia? Pytam, gdyż firma poszukuje pracowników sezonowych. Podaję tutaj link - https://icbpharma.com/oferty-pracy/ W ogłoszeniu napisane jest, że firma oferuje zaplecze socjalne. Jakie ono jest?

Icb nie dostepne

Tam pracę można dostać tylko po znajomości. To duża firma rodzinna wiec nie ma co sie napalac.

ASA
@Icb nie dostepne

Oj! To nieprawda, że pracę można zdobyć tylko po znajomości! W ICB ceni się fachowość, cechy osobowościowe etc. a nie przynależność rodzinną, koleżeńską etc.

Berlinka
@Icb nie dostepne

Niestety przeważnie tak jest.

Zainteresowana

Czy są przyjęcia do tej firmy? Zależy mi na pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o ICB Pharma Sp.j. - Jaworzno

• Jak się pracuje w ICB Pharma Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ICB Pharma Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICB Pharma Sp.j.?

ICB Pharma Sp.j.
3.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Moździerzowców 6A
    43-602 Jaworzno