Opinie o JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Konstancin-Jeziorna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Konstancin-Jeziorna

pyk

Czym jest spowodowana tak duża rotacja pracowników? Co chwilę nowe ogłoszenia są wstawiane. Tak słabo płacą czy atmosfera beznadziejna? Obstawiam raczej płacę, bo w dzisiejszych czasach firma, która nie podaje nawet widełek w ogłoszeniu sama siebie skazuje na brak chętnych do pracy. Warto aplikować? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

@aktualny

Ile sugerujecie zatem, żeby wołać? Mam na myśli pracę jako specjalista ds. marketingu. Interesuje mnie tez kwestia wspomnianego rozwoju, z czego on wynika, czy od dłuższego czasu ma on właśnie miejsce?

Cześć, na jakie warunki bym trafiła w dziale sprzedaży, startując z pozycji asystentki?? Zależy mi oczywiście na dobrej i adekwatnej stawce, ale też na szkoleniach i rozwoju. Po jakim czasie w sumie awans jest możliwy? Na stronce nie wspominają o wynagrodzeniu powiązanym z wynikami, czyli pracuje się na samej podstawie? Jeśli jednak są jakieś prowizje/premie, tak realnie to ile mogłabym zarobić, wyrabiając plany sprzedażowe? Trochę dużo o zarobkach, ale chętnie poczytam jak atmosfera w zespole, jak tam u was wszystko wygląda. Dziękuję ;-)

Ala Nowy wpis

Witam. chciałabym się upewnić co do warunków pracy specjalisty ds. telesprzedaży. Gdy teraz niedawno dodano ofertę to zostało w niej napisane, że praca wykonywana jest od 8 do 16. Czy to oznacza, że w tym przypadku nie ma miejsca na nadgodziny?

Katarzyna Nowy wpis

Dobrze widzę po ofercie dla specjalisty ds. marketingu, że nie wymagają żadnego doświadczenia z pracy na tym samym stanowisku? zastanawiam się czy jest to w ogóle uznawane za atut, ponieważ nie podkreślono tego w żaden sposób w mile widzianych

Jerry Nowy wpis
@Katarzyna

Oni szukają byle kogo, bo już nie ma komu tam pracować. Jak kogoś interesuje wykonywanie pracy za 3 osoby (bo szykuja sie kolejne odejscia) za najniższą krajową lub lekko ponad i codzienne oglądanie jak inni zbierają pochwały (bo donoszą do szefostwa i sie spoufalają) to polecam wysłać cv. Być moze glowa firmy wreszcie się otrząśnie i zobaczy jakich ludzi najbardziej promuje

Konrad Nowy wpis

Witam, zastanawiam się nad aplikowaniem na ofertę Przedstawiciela Medycznego. Czy @Pracodawca mógłby udzielić podstawowych informacji w temacie choć przedziału wysokości wynagrodzenia? Marnowanie Państwa i mojego czasu na rekrutacje jest bezsensowne jeśli ma się okazać, że nie zgadzamy się w podstawowej kwestii.

pyk

Lila
@pyk

Hej, dokładnie przychodze tutaj z tymi samymi pytaniami co ty. Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Bo widzę, że szukają ludzi od sprzedazy i marketingu. Mnie interesuje praca jako Marketing Specialist i też zastanawiam się, jak to by było i jak wyglądają widełki. Może jakiś pracownik nas olśnić? Warto tu się przyjąc, czy nie? ;)

aktualny
@pyk

skąd wnioski, że rotacja? firma sie rozwija i potrzebuje pracowników powiedz na rozmowie ile chcesz zarabiać i tyle

Kula
@Lila

Warto. Zloz aplikacje. Na rozmowie zadaj pytania - nic nie tracisz a sama się przekonasz. Zadaj pytania na jakie chcesz uzyskać odpowiedź.

@aktualny

Rozmowę kwalifikacyjną w JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Asystent / Asystentka biura?

Poszukiwacz

Witam, Chce ubiegać się w danej firmie o pracę na stanowisko przedstawiciel medyczny/weterynaria, w związku z czym mam kilka pytań: 1. Jakie widełki podstawy? 2. Jakie premie? Częstotliwość (miesięczna, kwartalna) Realne? 3. Jaka flota? Do użytku prywatnego, jakieś limity? 4. W handlu zawsze jest ciśnienie, ale jak duże? Z góry dziękuję Pozdrawiam

Dorota
@Poszukiwacz

A jakie masz doświadczenie? Możesz coś o nim napisać? Pracowałeś już w zawodzie?

@Dorota

Doświadczenie jako PH, ponad 7 lat. FMCG, B2B, B2C

Urszula

Cześć, widzę że szukają fryzjera zwierząt, ale stawka podana jest dosyć ogólnikowa, bo tylko od ilu się zaczyna. A ktoś wie, ile konkretnie płacą? Będę wdzięczna za taką informację.

Jaka jest umowa w firmie JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Wiecie, czy jako Doradca Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

umowa o pracę

H

Drodzy, ta firma jest zarządzana przez R.C. byłego właściciela Axxon pharma. Co moge powiedzieć; wyzysk a każdym kroku-kierownicy -matoły niedouczne! Auta nie mają AC bo to składaki lub używki...a jak sie coś stanie-to są klepane w Łodzi-w swoim warsztacie....premie kiepskie lub wcale-manipulacja wynikami z miesiąa na miesiąc....nie liczcie na zrobienie kariery....

Cześć, mam nadzieję, że wypowiem się tu tylko raz i w jakiś sposób uspokoję te przepychanki byłych, obecnych, przyszłych, albo niedoszłych pracowników. Jestem aktualnym pracownikiem JM Sante Pharma i czytając „opinie” powiem szczerze, że trochę mnie przeraża co dorośli i myślę dojrzali ludzie, którzy świadomie zdecydowali się na pracę Przedstawiciela potrafią wypisywać. Podkreślę jednak, że nie przyszłam tu żeby kogokolwiek obrażać bo właśnie sama swój wolny czas poświęcam na to forum, ale chciałabym wypowiedzieć się jako pracownik bo mam do tego prawo, a portal zapewnia możliwość wypowiedzi byłym, jak i obecnym pracownikom, a nawet kandydatom – to tak w temacie „opinie piszą sobie sami”. Na wstępie chce zaznaczy, że pisanie opinii niezgodnych z prawdą lub szkalujących firmę jest mocno słabe – unikając pytania „a niby co jest niezgodne, albo szkalujące” spieszę z odpowiedzią. 1. Wszystkie samochody w naszej firmie posiadały i posiadają ważne AC., 2. Premie świąteczne w postaci finansowej w żadnej firmie nie są obowiązkowe, ale oczywiście nie zaszkodzi zapytać o to w trakcie rozmowy rekrutacyjnej – jeśli dla kogoś jest to wyznacznik komfortowego zatrudnienia to na pewno odpowiemy zgodnie ze stanem faktycznym. Upominek świąteczny w postaci wina oraz czekoladek przesyłamy jest jako dodatek do Życzeń od firmy, a nie jako premia. Proszę mi wierzyć, że koszt przekracza 25 zł – ale do tego polecam skorzystać z google i zorientować się w cenach, aczkolwiek nie o cenę tu chodzi – ktoś napisał, że liczy się gest, a ktoś odpisał, że za gest się rodziny nie wykarmi. Drogi pracowniku wino i czekoladki nie były Twoją premią, a nieobowiązkowym dodatkiem do życzeń, który oczywiście mógł Ci się nie spodobać, ale nie widzę sensu pisania czegoś niezgodnego ze stanem faktycznym – podkreślę po raz trzeci, że nie była to Twoja premia. 3. Uderzenie personalne w pracownika dokonane przez kogoś innego kto podpisał się swoim imieniem. Naprawdę nie ciężko się domyślić kto pisze opinie i widzę, że w momencie, w którym kończy się „anonimowe” szkalowanie pracodawcy, kończy się „zabawa” i trzeba napisać 3 grosze w postaci „biuro niech się zajmie praca a nie obrażaniem ludzi”… otóż biuro zajmuje się pracą, ale konto na portalu zostało założone przez nas, więc kiedy piszesz opinie dostajemy powiadomienie. Normalne jest więc to, że widzimy kiedy ktoś obraża się i obraża nas wymieniając również z imienia osoby, które pracują w firmie i to nie jednym a kilkoma komentarzami i Ty rozumiem, że uważasz to za sytuację ok? To tak w temacie tej wspomnianej „pokory” bo chyba zaszła pomyłka między przyjęciem na barki konstruktywnej krytyki, a po prostu wylewaniem jadu i szydzenie z pracodawcy „zdrobnieniami imion” czy porównywaniem do „dzieci” itp. i oczekiwaniem, że nikt się nie odezwie, gdzie odzywają się ludzie, którzy tu pracują i to nie w biurze. Szkoda, że gowork nie posiada możliwości wystawiania opinii pracownikowi… jestem ciekawa jakby wtedy wyglądały rozmowy. 4. W temacie premii… powiem tylko tyle – realizacja planu - myślę, że taka praktyka jest w każdej firmie, nie znam pracodawcy, który przy braku realizacji planu przez pracownika nagradza go. 5. W temacie jazdy samochodem itp. – czy trzeba tu dawać komentarz, że praca przedstawiciela i jazda samochodem jest nierozłączną częścią tego zawodu… i ktoś piszący opinie jest zdziwiony, że w pracy przedstawiciela się jeździ czasem więcej, a czasem mniej? Mówi to samo za siebie. 6. W temacie rotacji –cyfry przedstawione powyżej naprawdę mam ochotę zapytać skąd są wzięte bo na pewno nie są zgodne z prawdą. Polecam wizytę na innych portalach społecznościowych i zerknięcie na staż pracy osób zatrudnionych w firmie JM Sante. Wniosek? Może jesteśmy masochistami, a może jednak nie jest tu tak źle? Na koniec powiem - proszę o darowanie sobie zaczepnych odpowiedzi na moją opinie. Nie nikt mi winem i czekoladkami nie zapłacił, ani nie zmusił do pochlebnych opinii na temat firmy, a właściwie do skorygowania niepochlebnych komentarzy. Nie mam także na celu nikogo zaczepiać swoją opinią. Chce jedynie dać informację osobom szukającym zatrudnienia, że portal – jak widzę stał się miejscem do upustu emocji sfrustrowanym pracownikom, którzy spodziewają się nagród i pochwał, a w momencie w którym zaczynają się wymagania „są zdziwieni”, że w pracy się pracuje (nie mam na myśli „wszystkich” opiniodawców i nie wrzucam wszystkich do jednego worka). Słowem zakończenia najlepiej opinie wyrobić sobie samemu i każdy ma prawo do swoich odczuć, ale niech każdy zastanowi się co wypisuje w Internecie i ile z tego ma pokrycie w rzeczywistości, a kto pyta zawczasu to nie błądzi. Na rozmowach rekrutacyjnych można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania i dzięki temu można uniknąć ewentualnego zawodu. Ja otrzymałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania w trakcie rekrutacji i świadomie zdecydowałam się na pracę w tej firmie. Dziękuję.

Pracownik aktualny

Zgadzam się w stu procentach. Wylewanie frustracji, podczas gdy samemu nie było się przykładnym pracownikiem jest strasznie słabe. Nie mówiąc już o wypisywaniu kłamstw i podpisywaniu się nie swoim nazwiskiem… w każdym razie polecam pracę w tym miejscu ;)

@Pracownik aktualny

Ah te biuro samo piszące sobie pochwały i przebijające sobie piątki. Przyjmijcie w końcu krytykę, zmieńcie kadrę zarządzają, zmieńcie warunki pracy, zmieńcie nastawienie do pracowników i zacznijcie traktować ich jak ludzi.

Sebastian
@Karol

A jakie konkretnie warunki chciałbyś zmienić? Chodzi o wypłaty czy tylko atmosfera ci przeszkadza i to że trudno dogadać się z kierownictwem? Powiesz bo chciałem się tu przyjąć i zależy mi na obiektywnej ocenie.

;)

To napisał Robert C.;)

Karol człowiek widmo

Pan Marci jak siebie określa Grneral Manager twierdzi, że wszystkie opinie są kłamliwie i trzeba się kontaktować z nim aby uzyskać prawdziwe informacje. Otóż jakiej prawdy można się dowiedzieć? Na pewno że jest wspaniałe i cukierkowo, ale nie dowiecie się, że nie szanują pracowników, że są daleko za innymi firmami i pracują tylko na excelu bez jakiekolwiek normalnego programu do zamówień czy raportów? Że żal im na AC przy służbowych samochodach? że targety sobie naliczają z miesiąca na miesiąc aby nie wyrobić tylko premii zamiast podać jeden konkretny roczny z rozbiciem na miesiące, że pozbywają się ludzi z dnia na dzień bo Radziu ma przerośnięte ego i ktoś mu nie przypasował kolejny raz. Jedyne co możecie otrzymać od tej firmy to tylko zniszczone nerwy, wieczne pretensje, gołą wypłatę i samozachwyt w postaci wysyłki na święta wino i czekoladek na łączna kwotę 25 zł. Śmiechu warte. Produkty może i fajne, lekarze weterynarii super ludzie ale kadra zarządzająca z wybujałym ego i brakiem poszanowania do ludzi. Jeżeli chcecie aplikować polecam jednak gdzie indziej wysłać swoje CV bo i tak długo tu miejsca nie zagrzejecie jeżeli się dostaniecie.

@Karol człowiek widmo

Krzychu, gdybyś choć połowę tej energii, którą tracisz teraz na szkalowanie firmy i życzliwych Ci ludzi, włożył w realizację planu, pewnie dalej byłbyś tutaj :) Tymczasem powodzenia w szukaniu kolejnego miejsca pracy - oby gdzieś było Ci w końcu dobrze :)

M.O
@Iza

Serio?? Uderzanie personalnie w byłego pracownika firmy pokazuje tylko jej poziom.nie tylko ta osoba tu pracowała i faktycznie rotacja ogromna co przekłada się na komentarze. To że ktoś napisał komentarz zgodny z prawdą to od razu zemsta. Przyglądam sie tej wymianie od kilku dni i powiem jedno więcej pokory Jmsante nie potraficie zmierzyć się krytyka ba ! Wręcz coraz bardziej się ośmieszacie.Pisanie że ktoś jest bezrobotny,dno! . Też jestem byłym pracownikiem i powiem jedno na do widzenia nikt z szefostwa nawet mi ręki nie podał a wymaga tego kultura i w każdej porządnej firmie czy zwalniamy się czy zostaliśmy zwolnieni jest to na porządku dziennym.tutaj nie. Wybujalego ego, mimo dużych braków zwłaszcza w kulturze osobistej.a biuro niech się zajmie praca a nie obrażaniem ludzi nie wiedząc nawet czy dana osoba cokolwiek napisała. Pozdrawiam

Magdalena O.
@M.O

No cóż… widzę, ze „(usunięte przez administratora)” trwa nadal. Podawanie się za kogoś jest żenujące i świadczy o obydwu stronach jak i obecnie pracujących jak i już nie pracujących, którzy się tu wypowiadają. Tylko tyle w temacie chciałabym napisać i oficjalnie się podpisać jako były pracownik i uprzedzić, ze jest to mój jedyny komentarz.

Denys

Bardzo słaba admosfera. Negatywne opinie o tej firmie są prawdziwe. Na wszystkim oszczędzają. Z wypłatą zawsze jest tak że coś tam pomniejszą. Premia na święta po 20 zł. Żal. Nie polegam.

Pracownica
@Denys

Czy my na pewno pracujemy w tej samej Firmie? Bo ja pamiętam bardzo fajne paczki-niespodzianki, a nie "20 zł". A wypłata u mnie się zgadza :)) Ludzie, skąd w Was tyle jadu?!? A jeśli już musicie dać upust swojej frustracji, to róbcie to przynajmniej zgodnie ze stanem faktycznym, bo większość negatywnych opinii tutaj to wierutne bzdury :) Peace!

Mała
@Pracownica

Stan faktyczny wino za 15 zeta i czekoladki więc no 25 zł nie 20:) prezent na imieniny dla cioci nie premia świąteczna ot co :)

Agata
@Mała

Tak? A czy w święta nie liczy się przypadkiem symbol? Same pieniążki w kopercie to chyba słaby świąteczny klimat by oddały, nie sądzisz? ;)

Mała
@Agata

Pracujemy staramy się dla profitów nie symboli :) za symbol to rodziny nie utrzymasz Agatko peace

@Mała

A od kiedy premia świąteczna jest obowiązkiem pracodawcy? W każdej firmie standardem są paczki na święta? W tej kwestii absolutnie zgadzam się z @Agata :)

@Mała

Ps. Profitami w Firmie są premie cykliczne, tak tytułem uzupełnienia, gdyby komuś umknęło:)

@Iza

Cyklinczne dobre sobie :) chyba od stycznia kiedy z firmy już dobrze licząc 9 osób uciekło :) pozdrawiam biuro piszące w imieniu niby pracowników :) dalsze przepychanki słowne nie mają sensu, kto miał przyjemność (ironia) pracować ten wie.....

mala
@Xxx

Krzysiu z tego co wiem to tylko ty sobie nie radzisz

Nie

Nie

PRACODAWCA

Dzień dobry, w związku z pojawieniem się krzywdzącego dla firmy komentarza, w przypadku chęci dowiedzenia się prawdy prosimy o bezposredni kontakt z firmą. pozdrawiam serdecznie Marcin Wójcik General Manager

@PRACODAWCA

Panie Marcinie, pamiętam jak Pan pracował w Axxonie i robił rekrutację, oczywiście w ciagu 2 tyg miała być odpowiedź, nie było, zadzwonił Pan po 1,5 miesiąca i...pomylił ludzi, pomylił nazwiska, regiony, dosłownie wszystko itd. Jak Pan tak zarządza obecną firmą to się nie dziwię ze są takie wpisy.

@Kandydat

Dzień dobry, dziwie się, że ludziom chce się to robić... lepiej poświęcić ten czas pracy, wiem z doświadczenia... ale jak zostałem wywołany do tablicy to odpowiem. Obawiam się, że próba oczernienia mojej osoby nie powiodła się, ponieważ nigdy nie robiłem rekrutacji dla firmy Axxon w Polsce. Wszyscy kandydaci, którzy biorą udzial w rekrutacji w firmie JM Sante Pharma otrzymują informacje zwrotną. pozdrawiam serdecznie, życząc wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. MW

@PRACODAWCA

Robił Pan, robił...???? Również pozdrawiam.

@Kandydat

Miała być buźka uśmiechnięta a nie znaki zapytania.

@Kandydat

No nic… wobec tego, że ktoś twierdzi, że wie o moim życiu więcej niż ja, jestem bezradny… odpuszczam… Jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam MW Ps. TIP następnym razem radzę przejrzeć historie zatrudnienia na LinkedIn, będzie łatwiej wymyślać…

Specjalista
@PRACODAWCA

Sam fakt, że siedzi tu General Manager i się wdaje w dyskusje z tutejszymi trolami nie świadczy o nim dobrze...ludzie kochani prawdziwy GM miałby to w ...wielkim poważaniu, nie bawiłby się w słowne przepychanki i nie bronił na siłę swojej...osoby. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Ludzie darujcie sobie tą firemke bo zobaczcie kto nią zarządza, żenada na poziomie gimbusów.

Suzi

Świadczenia dodatkowe ? Buhehehe to nie w tej firemce JM Sante. Jedyne co możesz dostać to garba robiąc po 300 km dziennie bo na ilości PM też oszczędzają jak na wszystkim. Nie dajcie się oszukać - ta firma wygląda jak jej biuro - Ż E N A D A ! ! !

@Suzi

tak :) i dlatego piszesz te bzdury jako szczęśliwy bezrobotny przed 5 nad ranem :)

obecna

mam nadzieję, że te bzdury piszą byli pracownicy, zebym przez przypadek nie musiała sie witać z kimś tak obłudnym

@obecna

Przy takiej rotacji już tylko byli :) a że nadal tam pracujesz wpisałaś się idealnie w portfolio :) obłuda to ich drugie imię :)

Xxx

Krótko i w żołnierskich słowach. Nie ma sensu się tam pchać no chyba że jesteś masochistą i nie szanujesz siebie :) ROTACJA taka ze nie idzie spamiętać imion, ludzie uciekają albo zostają wyautowani za swoje zdanie. Kierownik lubi ludzi wpatrzonych i przytakujacych a wręcz kocha donosicieli :) szkoda ze jego największy donosiciel złożył wypowiedzenie... Smuteczek... Tak dobrze było że aż odszedł oj. Cóż on chociaż dostanie uścisk ręki bo nie liczni dostali na koniec pracy w tym przybytku ????

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku telefoniczny doradca klienta? Warto aplikowac?

Urszula
@Zainteresowany

A skąd wiesz ze szukają w ogóle do takiej pracy, jakieś ogłoszenia dali? Coś mi umknęło

Aktualny

nie jest źle.trzeba robić swoje i tyle :) wyplaty pomkniejszył nowy ład. Wiadamo ze zwsze cos by sie przydalo wiecej ;) hehe

Zainteresowana

Witajcie, chciałabym zapytać jak pracuje się w firmie JM Sante, atmosfera, przełożeni itp. Chciałabym aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego dlatego mam kilka pytań: - jakie są realne zarobki w firmie podstawa + premia - jak wyglada dzień PH - jak jest z autem służbowym - możliwość korzystania prywatnie, wyjazdy na urlop oczywiście po zatankowaniu przez siebie - samochod jakiej klasy - nie jest to dla mnie bardzo ważne choć podczas odbywania podróży przyda się auto komfortowe - Czy jest możliwość realizacji własnych pomysłów? Pozdrawiam wszystkich mam nadzieje ze nikt złośliwie nie odpowie na moje pytania :)

uciekaj
@Zainteresowana

opinie pisza sobie sami

@Zainteresowana

Dzień dobry, odpowiem jako osoba reprezentująca firmę JM Sante: - informacje o zarobkach, są raczej indywidualną rzeczą uzależnioną od wielu czynników, niemniej jednak staramy się utrzymywać standardy rynkowe. Istnieje system premiowy. - odwiedzamy klientów w systemie zadaniowym - rynek tylko weterynaryjny - jest taka możliwość, przy zachowaniu odpowiednich przepisów prawnych. Pracujemy w pojazdach z GRUPY VOLKSWAGEN - szanujemy i wręcz zachęcamy naszych współpracowników do dzielenia się nowymi pomysłami Zachęcamy do wysłania swojego CV. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów Zespół JM Sante

Mróz
@PRACODAWCA

Z grupy VW, czyli w czym konkretnie? Leon, Fabia? Golf?

@PRACODAWCA

Premie jeśli raz w roku się trafi to sa na poziomie kilkuset zł za kwartał do tysiąca. Auta, fakt VW, ale ściągane z Niemiec i zdarza się, że powypadkowe. Brak assistance, więc jak staniesz na trasie to się martw. Kierownik to koło managera nie siedział. Niestety kolega członka zarządu więc bezkarny. Gość około '50 a obraża się jak dzieciak. Żadnych umiejętności do zarządzania czymkolwiek. Marketingowo (usunięte przez administratora) Brak podstawowej wiedzy w tym temacie. Szefostwo uwielbia karmic pracowników bajkami, że będzie eldorado. Póki co wszyscy uciekają.

@Mróz

używany golf, ściągany z Niemiec. Chyba nie trzeba pisać dlaczego z Niemiec.

@pracownik

Zgadza się w 100 %. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mułu. Jedyne na czym się znają to obiecywanie złotych gór. Jedna premia na rok. Brak pomysłu na prowadzenie firmy totalny. Akwizytorka zero merytoryki. Śmieją już nawet lekarze… Manager….cóż lepiej nie komentować…. Mimo mega produktów, statek który tonie.

@pracownik

Drogi D, dziękuje za Twoją opinię. Pozwolę sobie po krótce odnieść się do jej treści: - fakty wskazują, iż w 2021 brałeś premie dwukrotnie i kwota premii sięgała wysokości Twojego wynagrodzenia - „auta z Niemiec” były decyzją pracujących przed Tobą osób, które wolały lepiej wyposażone pojazdy, sam użytkowałeś dobrze wyposażoną Skodę z automatyczną skrzynia biegów - wszystkie auta posiadają ubezpieczanie assistance w Polsce, życzenia dodatkowego ubezpieczenia poza granicami naszego kraju są rozpatrywane indywidualnie - doświadczenie kadry menadżerskiej każdy może zweryfikować na portalu www.linkedin.pl - przedstawianie wizji i przyszłość firmy, nie nazywałbym „karmieniem pracowników bajkami” tylko kierunkiem rozwoju, w którym wszyscy powinniśmy podążać życzę Tobie samych sukcesów u nowego pracodawcy i oby było lepiej niż w JM Sante MW

@PRACODAWCA

Drogi MW (jeśli faktycznie pisałeś tę opinię, bo tego nie spodziewam się tego po tak inteligentnej osobie, która mi imponuje swoimi osiągnięciami...), na początku tylko wspomnę, że prawdopodobnie nie miałbym pojęcia o takiej opinii na mój temat, ponieważ nie śledzę takich portali - aczkolwiek dostałem wiadomość od osoby zainteresowanej o niezbyt przyjemnych informacjach na mój temat i z tego powodu moja odpowiedź oraz sprostowanie: - po pierwsze ja nie brałem premii raz na rok, bo faktycznie dwa razy w 2021 roku (temat konkretnej wysokości lepiej zostawię (powyższa informacja odbiega od rzeczywistości), ponieważ wynagrodzenie to kwestia indywidualna... To może dać do myślenia czy przytoczyłeś odpowiedniego użytkownika dobrze wyposażonej skody? - po drugie "auta z Niemiec" zostały mi przybliżone na początku współpracy i wiedziałem na co się decyduje, na jakim etapie jest firma... to kolejny fakt, który daje do myślenia czy myślisz o właściwej osobie... Oczywiste jest do kogo została skierowana powyższa treść, ponieważ byłem jedynym użytkownikiem skody w automacie. - w kwestii ubezpieczenia assistance przypominam, że byłem nawet poza granicami naszego kraju wyżej wymienionym pojazdem i to powinno rozwiać wszystkie wątpliwości, - w odniesieniu doświadczenia kadry menadżerskiej nic nie trzeba dodawać i w pełni się zgadzam z Tobą, - wizja i przyszłość firmy może być piękną bajką dla pracowników którzy będą jeszcze wtedy na pokładzie i tego Ci życzę, bo widziałem od początku ile dla Ciebie znaczy ta firma. Pozdrawiam serdecznie, dziękuję jeszcze raz za współpracę i jeśli będziesz chciał porozmawiać, wyjaśnić czegokolwiek kwestię to zapraszam do kontaktu pod moim numerem telefonu, osobiście, ale proszę nie za pośrednictwem internetu i ogólnodostępnych komentarzy. Zdaje się, że pracując do ostatniego dnia w terenie robiłem wszystko co tylko mogło wpłynąć na rozwój firmy - potwierdzenie to chociaż raporty oraz wpływające zamówienia do firmy, przekazanie informacji w dniu rozliczenia na temat ewentualnie zainteresowanego klienta kolejnym zamówieniem i wiele innych faktów, które miały miejsce mimo pewnego zachowania ze strony firmy, które mnie jako człowieka po prostu zabolało. Jeszcze jedno, bardzo doceniam ostatnią propozycje i domyślam się, że to nie było łatwe. D -

Karol

Bardzo dobry pracodawca i trudno byłoby znaleźć równie dobrą firmę a przy tym świetna atmosfera między ludźmi.

@Karol

żaden Karol tam nigdy nie pracował. To oczywiste, że szefostwo wystawia sobie te opinie. Skoro jest tak super to czemu kolega nie podał prawdziwego imienia?

?
@pracownik

a Pan "pracownik" czemu się nie podpisze skoro opinie wystawia na każdy temat?

Zostaw merytoryczną opinię o JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Konstancin-Jeziorna

• Jak się pracuje w JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JM Sante Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Józefa Piłsudskiego 11
    05-510 Konstancin-Jeziorna