Opinie o Reca Polska sp. z o. o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reca Polska sp. z o. o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reca Polska sp. z o. o o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reca Polska sp. z o. o w Kraków

baner wywiady
SlavoL
Były pracownik

Unikajcie, -Paski nie przychodzą na czas -narzędzia dobre ale droższe niż rynek (dużo droższe) -Karta multisport droższa niż z wolnego rynku -brak jakichkolwiek socjali -mocna inwigilacja przez gps -najlepiej jak byś podpisał umowę że pracujesz od 8-16 ale (usunięte przez administratora) 12 godzin -beznadziejne auta z zerowym wyposażeniem -ogromna rotacja handlowców i kadry zarządzającej -brak szkoleń (tygodniowe szkolenie wstępne które niewiele wnosi) -na pracuj.pl ogłaszają że komputer i samochód firmowy. Dostajesz tablet appla kijowy telefon budżetowy szajsunga i samochód za który ci od pensji potrącają -firma to kilka osób i ludzie zajmują się kilkunastymi rzeczami na raz. -bardzo niemiła pani z imieniem na E. z biura a wręcz ... (*********) -otwarcie na szkoleniu mówią że po mimo że umowa jest na 8 godzin dziennie to cytuje "... zapomnijcie o domu i o koszeniu trawy jeśli chcecie coś osiągnąć przez pierwsze lata musicie zasuwać od rana do 20-22 bo tylko tak na początku osiągniecie sukces, i musicie tylko na Reca się skupić..." a najlepsze jest to że kadra zarządzająca w większości przyszła z zewnątrz a nie z awansów. -Największy minus Pan zarządzający MS który najlepiej by bez kosztów chciał osiągnąć sukces... żyła, skąpiec itd. itp.

ByłY
Pracownik
@Phoenix

Towar SUPER ale nie za te pieniądze, to samo za 50% ceny na rynku dostaniesz, aczkolwiek super produkty...

Młody
Pracownik

Tak czytam te komentarze i hejtowanie to chyba dla niektórych jakieś hobby… heh Pracuje kilka lat. Firma ma swoje plusy i minusy raz było lepiej raz gorzej… Ogólnie w tym roku Wszyscy dostali nowe IPady z klawiaturami, nie ma raportów, jak masz ogarnięta kuwetę to praca na (usunięte przez administratora) Kierownik pomaga, była wymiana aut na Kia ceed kombi, wszystkie auta nie oklejone, można korzystać prywatnie wkoło „komina”, Prywatna opieka za 1 pln dla wszystkich członków rodziny, W tym roku pojawiła się grywalizacja dla handlowców, można dodatkowo zarobić plus na koniec prezent dla najlepszego na wakacje, Ostatnio dużo promocji dla klientów, Zarabiam średnio 5 na rękę mi starczy… Sa szkolenia on-linę, roadshow co roku, ma być jakieś duże szkolenie dla wszystkich w listopadzie i wigilia na koniec roku… Frustracja ludzi bierze się z tego, ze branża techniczna nie jest dla każdego, jak ktoś wcześniej sprzedawał soczki to raczej nie ogarnie…

pk
Były pracownik
@Pracownik

"jeżdżę Kia ceed i wszyscy przedstawiciele" Gratulacje jak dla ciebie kawałek żelaza jest wykładnikiem, jakoś ja jeździłem Clio w kombi, ale to nie jest ważne, Sprzedawałem (usunięte przez administratora) za ceny złota, Reca to porządne narzędzia ale nie za te pieniądze Piotr K. i nie boję się podpisu i komentarzy.

pytam dla kolegi
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży ? Co się stało z poprzednim ? Dyrektor Handlowy jakiś normalny?

Honorata
Inne
@Yo

4,900? Znasz firmę od środka i procesy, które w niej zachodzą, że tak oceniasz? Jeśli tak to porównasz ze sobą zakres odpowiedzialności, żeby było wiadomo z czego konkretnie wynika taka opinia? jakie stawki co do nakładu pracy są według praktykujących adekwatne?

Pracownik
Pracownik

Niedawno przedłużyłem umowę. Firma bardzo fajna, produkt i warunki Ok. Polecam!!!!

Honorata
Inne

Z biura? A ile osób obecnie jeszcze w nim pracuje, są rotacje? Wiecie na jakich warunkach są i czym konkretnie się zajmują?

Anonim Nowy wpis
Pracownik

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Płace - najniższa krajowa, brak wsparcia i szacunku dla pracownika. BARDZO DUŻA ROTACJA!!!.

UQ Nowy wpis
Inne
@Anonim

Brak wsparcia? Jakie przy tym konkretnie wsparcie masz teraz na myśli? Interesuje nie od jakiegoś czasu oferta dla specjalisty ds. rozwoju produktu, język niemiecki znam na blachę wiec się wpasuję. Z jakimi problemami podczas pracy mogę się w zasadzie spotkać? Czy ktoś pracował i zda mi relacje z pracy?

Anonim Nowy wpis
Pracownik
@UQ

W tej firmie tylko na szkoleniu udowadniają, że trafiłeś do raju. Po szkoleniu jesteś rzucony na głęboką wodę. Jak się utopisz to wylatujesz. Nikt w tej firmie nie poda Tobie koła ratunkowego. Przez rotację nikt się nie wychyla i każdy pilnuje tylko swojego stołla aby z niego nie spaść.

Renia Nowy wpis
Inne

Całkiem poważnie nie poszłaś ostatecznie nawet na rozmowę? zastanawiam się czy często kandydaci tak rezygnują i jaka jest na to reakcja rekrutujących. Czy to także oznacza, że ciężko byłoby moc utargować jakieś lepsze warunki pracy? co o tym sadzicie? Co z awansem na stanowisko kierownicze?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Reca Polska sp. z o. o możliwa jest praca na podstawie B2B?

SlavoL
Były pracownik

Słowa na szkoleniu wstępnym dla przedstawiciela handlowego: Zapomnijcie na początku o czasie wolnym, o nieskoszonej trawie, o tym że w 8 godzin obskoczycie teren i do domu, to ile pracy włożycie na początku przyniesie wam korzyści. przez pierwszy rok żeby był wynik musicie zapomnieć o wszystkim. to są słowa obecnego Pana dyrektora (2023) kiedy był kierownikiem i uczestniczył w szkoleniu wstępnym dla nowych PH. Ja na własnej działalności nie czułem takiej presji jak tu. I to za 3200 na rękę............

Hejter
Inne

Hejter (z ang. hater „nienawistnik, przeciwnik, krytykant”[1]) – określenie osoby, która publikuje w internecie[2] (nierzadko pod pseudonimem) agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze (zwyczajowo określane jako „hejt”) pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób[3][4]. Tego rodzaju wrogie wypowiedzi mogą być postrzegane jako akty cyberprzemocy i nękania psychicznego (stalking). Może w nich również występować mowa nienawiści. Hejterzy różnią się od trolli, starających się zwrócić na siebie uwagę poprzez prowokacyjne komentarze. Każdy może paść ofiarą hejtera. Często hejt jest przejawem agresji rówieśniczej oraz uleganiu stereotypom[5]. Niektóre badania sugerują, że w porównaniu do osób niehejtujących, hejterzy mogą przejawiać więcej cech psychopatycznych[6].

waldek
Inne
 Pytanie
@Hejter

Co ma na celu przytoczenie definicji? Odnosisz się do opinii o firmie? Jeżeli tak to mylisz prawdziwe opinie z hejtem. W opiniach zawartych tutaj nie ma ani grama konfabulacji. To wszystko są fakty. Cześć z nich dla osób które znają firmę od środka jest całkowicie nie wiarygodna i pisana nie wiadomo po co. Szczególnie ktoś tam pisze że żona pracuje jako przedstawiciel farmaceutyczny i zarabia taką samą kasę jak on. No w to to już nikt nie uwierzy :)

Marek
Były pracownik
@waldek

@waldek - dokładnie tak. Dziesiątki opinii jest bardzo zbieżnych : dyrektor to podnóżek Austriaków i pijawka, biuro to paniusie, które niewiele pomagają, szkoleniowcy - niekompetentni, a towar - przeciętnej jakości i bardzo drogi. Do tego dużo obiecywanek przy rekrutacji, a potem rozczarowanie, bo socjal gówniany, auta słabe, wymagania ogromne, a wsparcie słabiutkie. Stąd ciągła rekrutacja - czytaj szukanie kolejnych frajerów. Nieliczne pozytywne opinie - są pisane pod dyktando działu HR i dyrektora. Również ten pseudo wykład o hejtowaniu. Tu są dowody, a nie hejt.

anonim
Pracownik
@Marek

Czuję się mooooocno urażona sformułowaniem, jako bym była „paniusią niewiele pomagającą”. Znam swoje miejsce w szeregu, wiem co należy do moich obowiązków, które wypełniam z pełnym zaangażowaniem i rzetelnie. Jednego czego żałuję to zatrudnienia takich osób jak Ty, którzy obrażają tu innych, wypowiadają się w sposób niekulturalny o swoich przełożonych i współpracownikach oraz nie umieją odejść z firmy z klasą. Mimo wszystko, życzę znalezienia idealnego pracodawcy, z idealnymi warunkami pracy, z idealnymi zarobkami, z idealnym przełożonym i idealnymi współpracownikami.

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zaproszono mnie na rozmowę do firmy Reca Polska, w spotkaniu udział brała pani z HR oraz pan Kierownik i co? A no dziesiątki pytań, przede wszystkim co pan wie o naszej firmie?czym się zajmujemy?czy zdaje pan sobie sprawę że mamy produkty premium?, Najlepsze! i najdroższe!? Następnie sto pytań do !

Pytania

Proszę podać trzy powody dla których mieli byśmy pana zatrudnić?, prosze nam powiedzieć co pan może wnieść do naszego zespołu?, prosze powiedzieć do jakich klientów uderzy pan z naszymi produktami (oczywiście premium!) itp..,itd..,i na koniec proszę mi powiedzieć jak by mi pan to sprzedał?(i tu scenka sprzedażowa). Po około 1,5 godziny, padło najważniejsze pytanie-ile by pan chciał zarabiać!. Jako że mam doświadczenie dość bogate w branży technicznej jako handlowiec i nie tylko, poinformowałem miłych Państwa, że minimum jakie mnie interesuje to 3500zł netto podstawy. I zapadła cisza jakbym wypowiedział jakieś magiczne zaklęcie, po chili pani z HR wypowiedziała słowa" oczywiście ma pan na myśli pensję z premią?!" No i w tym momencie zdałem sobie sprawę,że straciłem dwie godziny, do tego profesjonalnie się przygotowałem, przeczytałem wszystko o firmie, jakie narzędzia, jaka historia, etc..,do tego musiałem dojechać z drugiego końca miasta, czyli dodatkowe koszty i wszystko bez sensu, po co?.Ostatecznie miły pan Kierownik zaproponował mi 2500zł netto, ale to pod warunkiem, że w pierwszym miesiącu sprzedam narzędzia do chyba 40-klientów i to nie z bazy którą dostanę od nich, tylko do klientów których obsługiwałem w poprzedniej firmie(czyli jeszcze swoja baza klientów). No i opadły mi ręce, nogi i co tam jeszcze może opaść. w 2020r. w branży technicznej, z jednymi z najdroższych produktów Premium! 2500zł netto podstawy,człowiekowi 40+, z 20-letnim doświadczeniem, w tym 10-lat jako doradca techniczny-handlowiec 2500 no łoł!. Po prostu mnie zamurowało, czy wy nie macie wstydu? Wystarczyło napisać w ogłoszeniu płacimy 2000-2500 podstawy+ premia za marże, za obrót, za coś tam...i było by prościej, poważni ludzie widząc taką kpinę, nawet by nie spojrzeli na takie ogłoszenie, zaoszczędzili byśmy sobie wszyscy czasu i energii.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE
Łódź
Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(17 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
dramat
Były pracownik

Każdy aspekt pracy w tej firmie to dramat(wynagrodzenia, narzędzia pracy, atmosfera itd.). Stanowczo odradzam.

Monika
Inne
@dramat

Możesz coś wiecej na ten temat powiedzieć? Jakiego rzędu były te wynagrodzenia że tak źle oceniasz? Jeśli mozna wiedzieć oczywiście

Ciekawy
Pracownik
@dramat

Zawsze negatywny wpis pojawia się gdy człowiek zostaje zwolniony z pracy. Ciekawe dlaczego.

Marek
Pracownik
@Ciekawy

Nie zostaje zwolniony tylko sam się zwalnia. A zwalnia się szybko, jak tylko połapie się w tym balaganie.

@Kierownik
Pracownik
@dramat

Chętnie zobaczył bym Twoje wyniki z przepracowanego okresu. Zarządzam jena z grup w Reca Polska i mam naprawdę grupę fajnych Handlowców z pasją. Są zaangażowani,stałe się rozwijają i nie słyszę żeby mieli się zwalniać a wręcz przeciwnie. Chłopaki są zadowoleni z pracy, chłoną wiedzę i cały czas idą do przodu. Wydaje mi się, że większość komentujących tu osób niestety pomyliła się z powołaniem. Branża techniczna to nie FMCG. Praca w tej branży polega na ciągłym odnajdywaniu nowych rozwiązań problemów klienta. To nie jest kontraktowe ustawianie towaru na półkach. Od kilkunastu lat pracuje w branży technicznej i nie wrócił bym do ciepłej strefy komfortu FMCG ponieważ tam jest nudno. Tutaj ciągle coś się dzieje nowego i jeśli ktoś jest dobrym i rozwijającym się handlowcem to zarabia i ma satysfakcję z pracy :)

tez kierownik
Pracownik
 Pytanie
@@Kierownik

Ty jestes górnik jakiś, czy jak? Odkopujesz stare tematy i odpowiadasz. Nie zaklinaj rzeczywistosci, bo kazdy wie jaka jest firma, i jak funkcjonuje. Uwazasz ze ktokolwiek powie Ci ze szuka pracy? Fest z Ciebie kierownik skoro tak uwazasz. Wesoly gosc z Ciebie..

PK
Były pracownik

kiedyś wpuścili tanie tarcze, konfa była z rana itd itp po czym okazało się że tarcze są niedostępne bo wszystkie w europie się sprzedały :D kabaret, godzina słuchania o nowym produkcie którego nie ma :D

pytam dla kolegi
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży ? Co się stało z poprzednim ? Dyrektor Handlowy jakiś normalny?

tak mówią
Pracownik
@pytam dla kolegi

Trzymać się z daleka. Omijać szerokim łukiem. Zarobki niskie.

Monika
Inne
@tak mówią

ale to na każdym stanowisku zarobki niskie?

pytam dla kolegi
Kandydat
@Monika

może ktoś mi konkretnie odpowiedzieć ile podstawy ma kierownik , ile z premiami wychodzi bo obiecują złote góry więc nie chce się na minę wpakować . I czemu poprzedniego kierownika nie ma i co to za dyrektor handlowy

udar
Pracownik
@pytam dla kolegi

każdemu obiecuja złote góry, a tak naprawde to mina. Jak masz prace w miare ok, to trzymaj sie z daleka. Nie potrzebujesz wiedziec nic wiecej. To co tu pisza to tylko wierzcholek gory lodowej. Podziekujesz kiedy indziej.

Franciszek
Inne
@udar

A ja bym chciał coś więcej się dowiedzieć. Co takie wszystko tajne i poufne? Nie możesz powiedzie jak zarobki i czy to co obiecują na rozmowie w realnej robocie też się sprawdza?

Marek
Pracownik
 Pytanie
@Franciszek

Weź człowieku poczytaj opinie ZE ZROZUMIENIEM i wyciągnij wnioski. Mało masz informacji o firmie? Że obiecują złote góry, a jest beznadziejnie i stąd ciągła rotacja pracowników?

Januszek
Pracownik
 Pytanie
@Franciszek

"każdemu obiecują złote góry, a tak naprawdę to mina" - Jakiej jeszcze informacji potrzebujesz? Wszystko jest jasne i klarowne. Dokładnie tak jak pisał ktoś powyżej: trzymaj się z daleka. Zarobków nikt Ci nie poda bo zaraz albo usunął post albo wykasują wartość. Wierz na słowo, że zarobki dużo poniżej niż średnia w branży w technicznej. Konkurencja na "B" oferuje na dzień dobry dużo lepsze stawki, i towar ma lepszy, i tańszy i go ma - co najważniejsze.

Postronny
Pracownik
@Januszek

Z tym towarem od konkurencji "B" dużo lepszym i tańszym i jego dostępnością polemizowałbym (najlepiej w tym temacie zasięgnąć języka w firmach które współpracują z Reca i firmą "B") co do zarobków nie widzę aż tak dużej różnicy jak pisze @Franciszek do średniej w branży, jak handlowiec wie na czym polega praca i zaangażowanie w nią nagle na swoim koncie bankowym widzi zarobki powyżej średniej w branży. Co do złotych gór to nikt w firmie nikomu ich nie obiecuje o pensji podstawowej i systemie premiowym kandydat jest zawsze informowany jest przed podpisaniem umowy dlatego nie wiem skąd powyższe sformułowanie dot. złotych gór i min wzięło się u osoby kryjącej się pod nickiem @Franciszek.

zaangażowany
Pracownik
 Pytanie
@Postronny

hmm.. no to przykładzik: za ile możesz sprzedać A1 na kalkulacji 2.00? Konkurencja na "B" identyczną tarczę oferuje za równiutko 2 zł. Ale żeby było śmiesznie to do pakietu 600 tarcz daje w promocji szlifierkę kątową- przewodową- firmy na "M" którą Reca też ma w swojej ofercie. Chyba tak nie za bardzo wiesz o czym mówisz panie czy pani "postronny". Bicie piany nie zmienia faktu że w firmie jest jak jest i ludzie uciekają. Co od kasy, na dzień dobry w firmie na "B" jest piątka z przodu, bez żadnej łaski, i jakby auto trochę lepsze.. tak że ten, nie opowiadaj bzdur :)

Postronny
Pracownik
@zaangażowany

Jaki jest sens żeby firma ‚B’ która ma pod swoją nazwą (brandem) szlifierki kątowe dawała produkty konkurencji pod nazwą ,M’ przecież to strzał w kolano, druga rzecz o co ci chodzi z tą piątką z przodu na początek, rozumiem, że o pensję przybliż czy to jest brutto czy netto. I Twoje dziwne przykłady firma ,B’ daje produkt po 2 zł a Reca rozumiem, że A1 to też tarcza na kalkulacji 2.00 domniemywam, że jest to wyznacznik ceny pewnie droższej, co to ma wspólnego z tym forum i informacjach w temacie pracy w firmie Reca. Mogę się tylko domyślić, że wylewasz żale z jednego powodu nie poradziłeś sobie w firmie Reca bo nie wiesz na czym polega praca handlowca (doradcy technicznego).

Jacek
Pracownik
 Pytanie
@Postronny

ad.1 to pytanie raczej do firmy na B. Nie sądzisz? Takie są fakty, więc z faktami nie dyskutujemy. ad.2 Twoja wczesniejsza wypowiedź sugeruje, że mimo nicku wiesz sporo o firmie Reca, a teraz nie wiesz o co chodzi z A1. Coś krecisz szanowny Panie. Jezeli nie rozumiesz co to ma wspólnego z informacjami na temat pracy w Reca, to po co zabierasz glos? Nie ogarniam ale sie wypowiem? Dla średnio rozgarnietej osoby informacja jest jedna: towar drogi wzgledem konkurencji, nie wart swojej ceny w odniesieniu do produktów dostepnych na rynku. Co do firmy i tego jak funkcjonuje napisano juz wystarczajaco wiele. Wystarczy tylko przeczytac, wyciagnac wnioski i szukać nowej pracy zaraz po podpisaniu umowy. Jak nie masz innej opcji, idź, pracuj, ale nie mysl ze to dobra opcja. Smutna rzeczywistosc Reca dopadnie Cie bardzo szybko. Sprawdz sam, a potem zabieraj głos.

Były RVL
Były pracownik
@pytam dla kolegi

Pieniądza są ok jak na tą ilość pracy, dużo się nauczysz. Praca odtwórcza według zasad odgórnie narzuconych.

Yo
Były pracownik
@Franciszek

handlowiec 3200 na rękę kierownik 4900 żenła

Honorata
Inne
@Yo

4,900? Znasz firmę od środka i procesy, które w niej zachodzą, że tak oceniasz? Jeśli tak to porównasz ze sobą zakres odpowiedzialności, żeby było wiadomo z czego konkretnie wynika taka opinia? jakie stawki co do nakładu pracy są według praktykujących adekwatne?

Młody
Pracownik

Tak czytam te komentarze i hejtowanie to chyba dla niektórych jakieś hobby… heh Pracuje kilka lat. Firma ma swoje plusy i minusy raz było lepiej raz gorzej… Ogólnie w tym roku Wszyscy dostali nowe IPady z klawiaturami, nie ma raportów, jak masz ogarnięta kuwetę to praca na (usunięte przez administratora) Kierownik pomaga, była wymiana aut na Kia ceed kombi, wszystkie auta nie oklejone, można korzystać prywatnie wkoło „komina”, Prywatna opieka za 1 pln dla wszystkich członków rodziny, W tym roku pojawiła się grywalizacja dla handlowców, można dodatkowo zarobić plus na koniec prezent dla najlepszego na wakacje, Ostatnio dużo promocji dla klientów, Zarabiam średnio 5 na rękę mi starczy… Sa szkolenia on-linę, roadshow co roku, ma być jakieś duże szkolenie dla wszystkich w listopadzie i wigilia na koniec roku… Frustracja ludzi bierze się z tego, ze branża techniczna nie jest dla każdego, jak ktoś wcześniej sprzedawał soczki to raczej nie ogarnie…

Odzyskał wiarę w siebie
Były pracownik
@Młody

No właśnie i zwróć uwagę że ta dyskusja nie wzięła się znikąd. Bo o innych firmach nic złego na forum nie przeczytasz. A tutaj... No właśnie. Jak ja czytam sobie, pewnie problemy się tutaj powielają. Prawda jest taka. Gdyby podejście firmy było dobre nie byłoby takiej rotacji jaka jest.

Stefano
Kandydat
@Młody

O widzę, jakis pracownik z czerwonej rodziny pisze komentarze…”grywalizacja”, „roadshow”…hmm P.s. Jak ktoś wcześniej sprzedawał soczki, ale dobrze się go wyszkoli i poprowadzi na początku kariery w branży technicznej, to ogarnie każdy, finalnie dobry handlowiec odnajdzie się wszędzie

Wwwe
Były pracownik
@Młody

Kolego 5000 na rękę to ja na dzień dobry dostaję podstawy a premie w dobrych miesiacach to nawet plus 60-70% podstawy nie wspomnę o socjalu i nagrodach ( nawet 50% podstawy plus socjal na święta). Pracowałem tam i zwolnili mnie, zresztą słusznie bo tak Pracowałem jak płacili. Z mojego zespołu nie został nikt kierownika zwolnili, 2 handlowców przed końcem okresu próbnego zwolniło się. Mnie(usunięte przez administratora) i jeszcze traktując jak śmiecia przy rozliczeniu. Został z całej grupy na 3 województwa 1 człowiek.... to firma akwizycyjna nie handlowa

Zainteresowany
Pracownik
 Pytanie
@Wwwe

Stary serio? A co to za firma? Podaj nazwę…

Maxx
Inne
@Młody

5 na rękę Ci wystarczy ????chyba ty singiel z zamieszkaniem u rodziców człowieku co to jest 5 koła przy tych cenach i kosztach życia kiedy ma się dzieci itd itp weź ????

ByłY
Były pracownik
@Młody

Głównym problemem jest Sknerstwo i oszczędzanie prezesa Serczyka. bo produkt jest OK aczkolwiek nie za te pieniądze, To jest jakaś filia w której w siedzibie pracuje kilka osób pod Krakowem w biurze które dzielą z firmą inną. zero magazynu, zero wsparcia zero czegokolwiek, Żadna wielka firma. Prezes Serczyk za 3200 na rękę wymaga by pracować 12 godzin i czasem może w soboty bo jak nie to zielona trawka, a kasę za prywatne kilometry i tak ci potrącą, a w kolejnym roku PIT ciężko się doprosić

Szukam pracy
Pracownik
@ByłY

Zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane pracuję jeszcze w tej firmie ale cały czas szukam nowej pracy sknerstwo, brak jakiegokolwiek wsparcia technicznego najlepiej żeby siedzieć po nocach i samemu doszkalać się i szukać odpowiedzi na pytania klientów bo trener nigdy nie ma czasu i nic nie wie ale prezes go trzyma bo to jego (usunięte przez administratora) zero marketingu dostaniesz parę długopisów i zdobywaj klientów najlepiej duże firmy, każą nakłaniać klientów do zakupów przez eshop z którego klienci się śmieją i pokazują jak działają eshopy konkurencji nie mówiąc już o nagrodach za zakupy przykład okulary za 10 pln za zakup za 2000 samochody służbowe to pomyłka najgorsze w branży firma uważa się za markę premium a pracownicy muszą się wstydzić podjeżdżając do klienta nie mówiąc jak wyglądają przy kolegach z Berner, Wurth, Forsch którzy szydzą z nas śmiejąc się z pseudo marki dużo by tu jeszcze pisać o pieniądzach obsłudze biura śmiesznych wytycznych związanych np z 7 dniowymi terminami płatności i wiecznym strachu że klient nie zapłaci. Zarządzanie w tej firmie to szlam i dno zastanówcie się czy warto za 3000 upokarzać się przed klientami i być pośmiewiskiem innych handlowców z branży.

BYŁY
Pracownik
@Wwwe

(usunięte przez administratora) Podstawa na dzień dobry to 3200 netto

Piotr Kowalewski
Były pracownik
@Szukam pracy

Jest 26.02.2023 a ja nie otrzymałem PIT z firmy RECA. Panie SERCZYK jaka płaca taka praca

BYŁY
Były pracownik
@Wwwe

na dziadory 3200 na rękę dostaniesz

Pracownik
Pracownik
@Szukam pracy

Nie wiem kto pisze takie opinie ale mogę się tylko domyślać, że osoba która przychodząc do firmy Reca lub każdej innej firmy z podobnej branży nie wie czym jest zawód przedstawiciela handlowego jego wyobrażenie jak i wielu piszących na tym forum jest lub było takie, że za udawanie lub małe zaangażowanie w pracę od razu dostaną 5000 pensji podstawowej plus premię najlepiej kolejne 5000 plus Skodę octavię na full wypasie. Pisząc na temat bliskich konkurentów nie widzę żeby samochody od nich odbiegały chyba że widzą samych przedstawicieli których wyrabiana przez nich marża jest na tyle wysoka, że firma może im dać lepszej klasy samochód, jak lepszymi samochodami na twoim terenie jeździ konkurencja to najwidoczniej są lepsi od Ciebie i zamiast wylewać żale na gowork w sobotnią noc odpoczywają żeby w poniedziałek zacząć pracę wsiąść do lepszego samochodu z zarabiać takie pieniądze o których ty gdziekolwiek byś pracował możesz tylko pomarzyć. Pracuję w Reca niedługi okres czasu jeżdżę Kia ceed i wszyscy przedstawiciele w mojej grupie jeżdżą autami klasy średniej zarobki mam takie, że wystarczają mi na dobre życie dla przykładu moja żona która też jest przedstawicielem tylko w branży farmaceutycznej ma zarobki na podobnym poziomie. Dlatego drogi szukający pracy przedstawicielu jak ci jest tak żle po co siedzisz w Reca z tego co piszesz cały czas szukasz pracy pewnie jesteś tak słaby że inni pracodawcy nie są tobą zainteresowani. Zamiast tracić czas i pisać oszczerstwa na temat obecnego pracodawcy po nocach wyśpij się i pomyśl czy przedstawiciel jest zawodem dla Ciebie może lepiej będzie jak pójdziesz na magazyn do Biedronki (pewnie będziesz narzekał, że w Lidlu mają lepsze wózki widłowe) lub może na kuriera (też jest duże prawdopodobieństwo że inni kurierzy w innych firmach jeżdżą lepszymi busami). Ogarnij się zamiast wypisywać głupoty w internecie.

dobre
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Fajnie, że ktoś coś takiego napisał. Prawda jest taka, że na tego typu forach będziemy czytali tylko frustratów, którzy nie radzą sobie w życiu. Bo przecież kto normalny traci czas na pisanie farmazonów w internecie? czy jak kupiłeś produkt, który nie spełnił Twoich oczekiwań to też tracisz czas aby nie ujawniając swoich danych pisać bzdury w necie czy idziesz do danego sklepu zareklamować produkt? W firmie jest wiele osób która pracuje długie lata i są zadowoleni. Tobie się nie udało, trudno pogódź się z tym. Znajdź swoje miejsce na świecie i bądź szczęśliwy!

pk
Były pracownik
@Pracownik

"jeżdżę Kia ceed i wszyscy przedstawiciele" Gratulacje jak dla ciebie kawałek żelaza jest wykładnikiem, jakoś ja jeździłem Clio w kombi, ale to nie jest ważne, Sprzedawałem (usunięte przez administratora) za ceny złota, Reca to porządne narzędzia ale nie za te pieniądze Piotr K. i nie boję się podpisu i komentarzy.

Pracownik
Pracownik

Niedawno przedłużyłem umowę. Firma bardzo fajna, produkt i warunki Ok. Polecam!!!!

Honorata
Inne
@Pracownik

No to chyba na plus, a jakie stanowisko? ;) Po przedłużeniu można liczyć na fajniejsze warunki czy zostałeś przy poprzednich?

michaellllS3rdelczyk
Były pracownik
@Honorata

Chyba SAM PREZES PISAŁ :p

Honorata
Inne

Z biura? A ile osób obecnie jeszcze w nim pracuje, są rotacje? Wiecie na jakich warunkach są i czym konkretnie się zajmują?

SlavoL
Były pracownik

Unikajcie, -Paski nie przychodzą na czas -narzędzia dobre ale droższe niż rynek (dużo droższe) -Karta multisport droższa niż z wolnego rynku -brak jakichkolwiek socjali -mocna inwigilacja przez gps -najlepiej jak byś podpisał umowę że pracujesz od 8-16 ale (usunięte przez administratora) 12 godzin -beznadziejne auta z zerowym wyposażeniem -ogromna rotacja handlowców i kadry zarządzającej -brak szkoleń (tygodniowe szkolenie wstępne które niewiele wnosi) -na pracuj.pl ogłaszają że komputer i samochód firmowy. Dostajesz tablet appla kijowy telefon budżetowy szajsunga i samochód za który ci od pensji potrącają -firma to kilka osób i ludzie zajmują się kilkunastymi rzeczami na raz. -bardzo niemiła pani z imieniem na E. z biura a wręcz ... (*********) -otwarcie na szkoleniu mówią że po mimo że umowa jest na 8 godzin dziennie to cytuje "... zapomnijcie o domu i o koszeniu trawy jeśli chcecie coś osiągnąć przez pierwsze lata musicie zasuwać od rana do 20-22 bo tylko tak na początku osiągniecie sukces, i musicie tylko na Reca się skupić..." a najlepsze jest to że kadra zarządzająca w większości przyszła z zewnątrz a nie z awansów. -Największy minus Pan zarządzający MS który najlepiej by bez kosztów chciał osiągnąć sukces... żyła, skąpiec itd. itp.

Phoenix
Inne
@SlavoL

Po takim wpisie, rzeczowym i konkretnym, raz na zawsze odechciało mi się aplikować do tej pseudo firmy. Chociaż na przestrzeni ostatnich 8 lat chyba ze trzy razy tam wysłałem. Miałem sentyment do tej firmy bo ponad dziesięć lat temu korzystałem z ich narzędzi i chemii. Klucze imbusowe z utwardzonymi końcówkami, klucze grzechotki, wiertła HSS i chemia do form wtryskowych, tego używaliśmy. Pozdrawiam przedstawiciela sprzed 10-14 lat. Pozdrawiam, były z PxCW Nowy Tomyśl.

ByłY
Pracownik
@Phoenix

Towar SUPER ale nie za te pieniądze, to samo za 50% ceny na rynku dostaniesz, aczkolwiek super produkty...

Bernerek
Pracownik

Firma (usunięte przez administratora). Kadra zarządzająca to sami nieudacznicy. Przez klimat w tej pseudo firmie rotacja pracowników ogromną co odbija się na klientach. Nie szanują ludzi.

Lidia
Inne
@Bernerek

Co ma wpływ na kiepski klimat tutaj Twoim zdaniem? Kiepskie wynagrodzenie o którym mowa niżej czy coś innego? Z jakiego powodu ogólnie ludzie odchodzą? To jest najczęściej kwestia zarobków czy bardziej atmosfera? Na czym według Ciebie to zarządzanie upada i co musiałoby się zmienić by było lepiej?

były
Były pracownik
@Bernerek

Zgadzam się w 100% z Bernerkiem to co prezentuje kadra zarządzająca to styl zarządzania lat 80/90 w sieciach Społem i GS których już na rynku nie ma i tak pewnie będzie z tą firmą.

Rozczarowany
Były pracownik
@Lidia

Pracowałem w tej firmie krótko już po 4 dniu szkolenia wprowadzającego zastanawiałem się nad sensownością pracy w tej firmie dopiero szkolenie handlowe prowadzone przez jednego z kierowników którego co się okazało później grupa ma najlepsze wyniki przekonało mnie do zostania w tej firmie czego żałuję bo poziom zarządzania który zastałem w grupie w której przyszło mi pracować był żenująco niski a atmosfera która w niej panowała jeszcze gorsza. Dodatkowo współpraca z biurem i poziom komunikacji pozostawiał dużo do życzenia. Jedyną rzeczą którą będę wspominał pozytywnie to szkolenie handlowe o pozostałych chcę jak najszybciej zapomnieć.

Honorata
Inne
@Rozczarowany

to może opowiesz coś więcej o tym szkoleniu właśnie? bo teraz to ciekawa byłabym szczegółów. i z tego co piszesz wynika, że nie masz tu kompletnie wpływu na to gdzie trafisz? jak dostać się do tej fajniejszej grupy, którą opisujesz?

Pytanie
 Pytanie

Czy Reca Polska sp. z o. o zapewnia kartę multisportu?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak

Franciszek
Inne
@Pracownik

Fajnie, ale ktoś wspomniał że jest dość droga. To znaczy że firma ja tyko dofinansowuje a resztę trzeba samemu dopłacić? Z tym socjalem to zupełnie nic innego nie ma? Na święta też żadnych paczek?

Poznaniak
Kandydat

Firma tragedia. Klienci śmieją i pukają się w czoło gdy co chwila zjawia się nowy handlowiec i obiecuje że będzie pracował długo po czym znika gdy dobrze przejrzy na oczy i poczuje na własnej skórze klimat tej firmy. Już sam poziom rozmowy powinien dać do myślenia że to zgraja oszołomów. Pracowałem jak większość ludzi krócej niż okres próbny. Z perspektywy czasu i tak za długo.

Monika
Inne
@Poznaniak

Ale tak właściwie to skąd wynika taka rotacja? Dlaczego ludzie tak szybko rezygnują, co takiego widza jak przejrzą na oczy?

Jeremiasz-buba
Były pracownik
@Monika

Stary, szukaj gdzie indziej pracy może zarobisz coś z 4 z przodu z premiami ja będziesz tyrał z 10 godzin dziennie od 6:30 do 16:30, ale i tak za auto Ci potrąca bo w sobotę pojechałeś do lasu na grzyby, auta najtańsze jakie mogą być, towaru nie ma w Polsce na stanach, co więcej robią akcje promocyjna np. Na tarcze masz telekonfe, rano o nowym produkcie a o 11 tego samego dnia towar na rynek polski nie jest dostępny, 90% procent ludzi w biurze (centrala mniej niż 10 osób łącznie z prezesem i panią od sprzątania) ogólnie dramat. Są sklepy detaliczne co lepiej funkcjonują. Ludzie w okresie próbnym 3 miesięcznym rezygnują tak jak ja to zrobiłem, a w tym roku to z 2 dyrektorów, z 3 kierowników i 25 handlowców z tego co wiem się zmieniło ….

Zadowolony
Pracownik
 Pytanie
@Jeremiasz-buba

Witam, W firmie Reca pracuję już prawie 3 lata przez ten okres w grupie w której jest zatrudnionych kilka osób został zwolniony jeden przedstawiciel. Praca w tej firmie pozwoliła mi na zdobycie dużego doświadczenia oraz podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Prawdziwym komfortem jest to że pracuję z produktami ,które należą do jednych z najlepszych na rynku. Reca oferuje niezbędne szkolenia oraz narzędzia do efektywnej pracy. Atmosfera pracy w firmie jest bardzo pozytywna ,zawsze można liczyć na pełne wsparcie bezpośredniego przełożonego, osób z biura czy kolegów z grupy. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że przy własnym zaangażowaniu , wytrwałości można odnieść sukces oraz pełne zadowolenie z pracy jak i z finansów. Przy okazji czy samochody typu Vw Passat, Opel Insignia, Skoda octavia, Renault Megane, Hyundai i30, Kia ceed, Renault clio należą do najtańszych ?. Na pewno w polityce związanej z samochodami w firmie jest tak żeby jeździć lepszą marką trzeba na to zapracować przez wyniki, na początku zaczynasz od Renault Clio a wraz ze wzrostem wyników przesiadasz się do aut klasy wyższej. Podobnie jest z zarobkami. Pewnie nie było ci dane osiągnąć wyników żeby zarobki i samochód były na lepszym poziomie bo byłeś za słabym handlowcem i dlatego teraz wylewasz swoje żale na tym forum????.

Zadowolony
Pracownik

Że nie poradziłeś sobie w pracy w firmie Reca i wylewasz swoje frustracje na forum i dodatkowo chcesz dyskredytować firmę pisząc, że za osobą która jest zadowolona z pracy nagle musi się podszywać ktoś z biura słabe. Może Twoje wyobrażenie pracy handlowca nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i kończąc kariery w firmach zawsze wylewasz żale o swojej krzywdzie na gowork. Przecież mało pozytywne wpisy są tu od paru lat i nikt nie namawiał cię do podjęcia pracy w tak beznadziejnej firmie. Mi się dobrze tu pracuje dlatego o tym piszę.

Marek
Pracownik
@Zadowolony

Jakbyś był taki "zadowolony" to byś się podpisał imieniem i nazwiskiem. Proste i oczywiste, skąd bierze się "źródło" twojego "zadowolenia" ????.

Zadowolony
Pracownik
@Marek

Marek jak czytałeś wcześniejsze moje posty to chyba jasno jest napisane o „źródle” mojego zadowolenia. Co do imienia i nazwiska ty też nimi się nie chwalisz. Myślę, że temat naszej rozmowy został wyczerpany. Życzę ci samych sukcesów na drodze zawodowej. Pozdrawia zadowolony z pracy w firmie Reca.

nick
Pracownik
 Pytanie
@Zadowolony

Bredzisz chłopie albo babo jak potłuczony. Zalatuje na kilometr biurem. Kto z handlowców jeździ passatem albo insignią? Paskiem jeździ dyrektor handlowy, a insigni to w firmie nie ma ani jednej sztuki. Oktawką z tego co się orientuję też chyba nikt nie jeździ, wiem że kiedyś była, ale to stara i z olbrzymim przebiegiem. Szef wszystkich szefów Pan M jeździ bieda wersją superba, więc nie bredź gościu. Handlowcy to ,mają albo nędzne clio, albo peugeoty 301 a nie dawno wjechały- też w bieda wersji- kijanki. Jest jeszcze parę aut innych marek ale to promil, i z przypadku. Jak ktoś jest w miarę rozgarnięty, to wnioski wyciągnie sam. Wszystkie opinie przeciwko Twojej, jednej, pozytywnej. Kogo chcesz oszukać?

Jacek
Pracownik
@Zadowolony

zapomniałeś/łaś dopisać: łubu dubu łubu dubu niech nam żyje - wstaw sobie co chcesz - niech żyje nam. To mówiłem ja - wstaw swoje imię- to pewnie dostaniesz laurkę od "derektora". Tak naciągane że aż niewiarygodne.

Zadowolony
Pracownik
@nick

Widzisz zmieniłeś pracę lub zostałeś z niej zwolniony a tu takie zmiany passaty, insignia, octavie, megany, ceed combi, clio jak najbardziej też są czy nędzne myślę, że w tym określeniu trochę się zagalopowałeś a zapomniałem szef wszystkich szefów arteon shooting brake to realia nie bredzenie. Zapraszam w grudniu na wigilię do Szarego to zobaczysz w całej okazałości flotę Reca.

Jacek
Pracownik
@Zadowolony

Ty jesteś jak rosyjska duma- duma celowo z małej litery- głosowało 408 deputowanych, 412 bylo za. Co byś nie czarował faktów nie zmienisz.

michaellllS3rdelczyk
Były pracownik
@Zadowolony

Chyba prezio kazał napisać albo biuro czy kiero :D Insygni i paseratti nie widziałem, prezio Superbem jezdzi :P kierownicy i część Kam ma Megane, jeden kierownik dostrał Astrę w kombi (i nie tą najnowszą) a gość pracuje trochę, słyszałem po odejściu że np grupa centralna podobno została bez handlowców i kierownika w poprzednie wakacje, a 2 panów nie przedłużyło umowy po 3 miesiącach... Ja robiłem wynik od samego początku i mówili noo utrzymasz 2 lata wynik to może ci auto zmienimy, narzędzia są ogólnie fajne i część jest bardzo dobre, natomiast cena jest o 30% wyższa niż rynek, więc z 120 000 produktów (:D) 98% jest niesprzedawalne, mielisz wynik na 50 produktach, plus sklep internetowy który ma wyższe ceny niż oferta.... ŻĘŃADA

michaellllS3rdelczyk
Były pracownik
@Zadowolony

DOpisz jeszcze inicjały MS

pewniak
Pracownik
@michaellllS3rdelczyk

Chłopie, jak nie pracujesz,to nie pisz, bo tylko wprowadzasz zamieszanie. kiero jeżdżą różnymi i megane i passat i insygnia, prezio jezdzi czarnym arteonem. A czesc z nas dostala nowki KIA. Tyle ci powiem.

Maria
Inne
@Jeremiasz-buba

O jeju, no rotacja gignatyczna :/ a na tym okresie próbnym ile proponuje firma? Najniższa krajowa, skoro nie ma 4 z przodu, czy jednak trochę więcej? No i jednak mimo rotacji znajdują pracowników. To co, firma przedstawia na rozmowie rekrutacyjnej sytuacje w firmie zupełnie inaczej?

Jaras...
Pracownik

praca OK. Atmosfera OK. Ludzie OK. Produkty bardzo dobre:)

Odzyskał wiarę w siebie.
Były pracownik

Tak czytam opinie i widzę że nic się nie zmieniło a nawet jest gorzej. Kiedyś nie liczyli km prywatnie. Firma oferuje dobre produkty szczególnie wiertła do metalu, wiertła stopniowe, wiertła budowlane, pogłębiacze, frezy, rozwiertaki, gwintowniki, narzynki. I na tym skup się przy sprzedaży jak już się tam znajdziesz te towary powinny być Twoim guru. Są droższe ale się obronisz u klienta. Jak Ci tłumaczą że tarcze są dobre to pamiętaj niczym się nie różnią od tych z każdego sklepu. Jak narzędzia np. młotek jest dobry tj. jest dobry ale konkurencja też ma dobry, lepszy i tańszy dużo tańszy. Firma ma dobre śruby i wszystko co ma z tym związek (nakrętki) tylko tego trzeba się nauczyć dobrze. Atmosfera była identyczna jak czytam teraz tak jak ja pracowałem. Uważajcie z kim rozmawiacie skupcie się lepiej na pracy. Przez politykę przyjętą przez dyrektora bo przecież On realizuje to co mu każą w Austrii. Jest średnio a nawet słabo i gorzej. Największym plusem tej pracy kiedy idziesz do fabryki X a nie chcą Ciebie wpuścić dopiero się orientujesz jak jest ciężko i jak trzeba kombinować i jak duży jest brak wsparcia. Firma przez podejście do ludzi które jest żadne utraciła dużą część rynku wypracowaną przez poprzedniego handlowca i tak w kółko. Utraciła wiarygodność i problem narasta. Wtedy nie wyciągało się wniosków i zapewne teraz też nie. Tutaj dużo zależy od handlowca od podejścia do pracy musi mieć dobre podejście. Przez brak wsparcia jesteś osamotniony a w konsekwencji pełny frustracji i pozostaje Ci rozmowa z kolegami i narzekanie. Ale powiedzmy sobie jasno jeśli jest jak jest to czy miało być inaczej. Nie! Jest tak jak ma być. Przy rozmowie rekrutacyjnej: Wypytaj się kierownika jakie są warunki, umowa i zarobki dokładnie się wypytaj i sobie to zapisz przy nim. Wypytaj samego kierownika kim jest ile tutaj pracuje bo jak się okaże że pracuje rok i przyszedł bezpośrednio tutaj pracować jako kierownik to Ci nie pomoże. Kierownik musi być po kilku latach doświadczenia jak handlowiec w tej branży. Ps. Jest mnóstwo jeszcze do dopisania. Ja bym na Twoim miejscu szukał innej pracy. Ale dzięki pracy w Reca dopiero teraz doceniam jaką mam super pracę. Jest kilka fajnych osób w firmie tylko nie wiem czy jeszcze pracują. Pani od HR, szkoleniowiec, pan od marketingu :-) Pozdrawiam. Powodzenia i pracowałem przed covidem.

Administrator

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Reca Polska sp. z o. o jako Przedstawiciel Handlowy. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Marek
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Administrator? Jaka dziwna ksywka... Czy ty człowieku jesteś ślepy czy bezrozumny? Jest 190 opinii o tym pracodawcy. Czytać Ci się nie chce? Streszczenia potrzebujesz?

też admin
Pracownik
@Marek

To bot, który wykrył aktywność w komentarzach. To widać po formie "wypowiedzi" i używanym języku. Na forum jest masa tego typu wstawek. Ignorować.

Monika
Inne
@też admin

Czemu od razu ignorować? A nie lepiej odpowiedzieć na pytanie? Sama bym sie czegos dowiedziala na ten temat

Marek
Pracownik
@Monika

Jak chcesz się czegoś dowiedzieć - to poczytaj opinie. Jest ich mnóstwo.

Robert
Inne
@Marek

Ale każdy może mieć inne zdanie... więc może jednak coś powiesz?

Fregan
Były pracownik
@Robert

Raczej będzie podobne :D

BYŁY
Były pracownik

Z mojej strony to : zarobki masakra, atmosfera po stworzeniu nowego stanowiska dyr. sprzedaży masakra, zero pojęcia o sprzedaży, blokowanie o przepływie jakichkolwiek informacji wewnątrz firmy, zabronione przez nowego dyr. W biurze trzeba uważać z kim się rozmawia, bo od razu kabel wszystko do nowego dyr. Obiecują złote góry dla nowych a później wiadomo rozczarowanie. Rotacja nowych handlowców szybsza niż pory roku. Jak starszy handlowiec odchodzi to nawet się nie pytają co się stało, po prostu robią sobie własny (usunięte przez administratora) Tak jak w tym kabarecie: Niech się tylko Duda dowie, to zrobi z wami porządek. OMIJAĆ

1
Honorata
Inne
@BYŁY

Jak stworzenie nowego stanowiska mogło zmienić atmosferę? Ten dyrektor przyszedł z zewnątrz czy ktoś dostał awans?

Krakus
Pracownik

Wygląda, że wszystko jest ok. Ludzie się zwolnili, albo zostali zwolnieni i już nie ma problemów. Niekończące się pasmo sukcesów

Marek
Były pracownik
@Krakus

Sama prawda.

Ewelina
Inne
@Krakus

Jest aż tak źle? Czemu pracownicy byli zwalniali i czemu się zwalniali? Zła płaca? Atmosfera?

Beata
Inne
@Krakus

o jakich sukcesach mowa? czy pracownicy są wynagradzani za te sukcesy?

Henio
Pracownik
@Beata

Za bardzo dobrą prace dostaniesz od firmy dyplom i pochwałke.

Honorata
Inne
@Henio

No na pewno pochwała czy dyplom to psychiczna motywacja jest, ale na coś bardziej "pieniężnego" można liczyć czy na pochwałach się kończy? :/

Honorata
Inne

Zaniepokoił mnie poniższy wpis odnośnie zwolnień. W firmie faktycznie nie ma już praktycznie żadnych ludzi? Pozwalniali się? Dlaczego? Bo widzę też, że ktoś tu sugeruje liczne kłamstwa i masakryczne zarobki... Wszyscy już uciekli?

Były Pracownik
Były pracownik

Firma jak Firma, każda ma plusy i każda ma minusy. Jedyną radę jaką bym napisał. To wypytaj się osoby rekrutującej dokładnie o warunki umowy. Jak będą wyglądały na początku umowy i jak później, moim zdaniem to najważniejsza kwestia. Żebyś później nie musiał pisać negatywnych komentarzy, tak jak większość z nas. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Reca Polska sp. z o. o - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Reca Polska sp. z o. o?

  Zobacz opinie na temat firmy Reca Polska sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Reca Polska sp. z o. o?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Reca Polska sp. z o. o?

  Kandydaci do pracy w Reca Polska sp. z o. o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reca Polska sp. z o. o
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Reca Polska sp. z o. o
Przejdź do nowych opinii