Opinie o Reca Polska sp. z o. o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reca Polska sp. z o. o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reca Polska sp. z o. o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reca Polska sp. z o. o w Kraków

Taki jeden

Pani Karolino , czy Pani jest tu wysłana z Firmy Reca?Ludzie piszą prawdę ,a Pani się irytuje.Ludzie też potrafią myśleć i się szanują ,znają swoją wartość.

Czy ktoś z Was aplikował na którąś z ofert widniejących na stronie internetowej Reca Polska? Poszukiwany jest m.in doradca techniczno-handlowy. Pracodawca oferuje umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i udział w fachowych szkoleniach. Jak natomiast wygląda ewentualny pakiet benefitów pozapłacowych? Proszę o zabranie głosu w tej sprawie.

Twix

Nie ma tragedii są się tam pracować Dowodem są osoby nawet z 10 letnim stażem

Łon
@Twix

Jaki to argument (dowód) ,że ktoś pracuje w jednej firmie 10 lat ?Chyba ,ze jest ścieżka kariery,można awansować ,robić ciekawe projekty,to OK!Jednak ,jeżeli 10 lat jako Doradca Handlowy ,z (usunięte przez administratora)na warsztacie się przepychasz to jest tragedia Kolego.

kierownik
@Łon

Niekoniecznie, jeśli kasa się zgadza i warunki są dobre, to dlaczego nie. Jeśli poseł jest posłem przed 10 lat i nie zostaje prezydentem to co? jest złym posłem? Nie wszędzie da się wyżej awansować, ja od 10 lat jestem kierownikiem i nie narzekam, wyżej się porostu nie da.

Krótko - podstawa to najniższa krajowa. System premiowy najbardziej skomplikowany o jakim słyszałam. W branży technicznej zarabia się średnio 5-8 tys.netto. W tej firmie, raczej jest to niemożliwe. Plus dochodzi fakt, że nie sprzedają do dystrybutorów, lecz bezpośrednio do warsztatów itp. Czyli drobnica, rozmowy handlowe z przysłowiowym "Mietkiem". Benefitów brak.

Mietek
@anonymous

Tak mniej więcej wygląda praca dla firmy Reca.(usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Zaproszono mnie na rozmowę do firmy Reca Polska, w spotkaniu udział brała pani z HR oraz pan Kierownik i co? A no dziesiątki pytań, przede wszystkim co pan wie o naszej firmie?czym się zajmujemy?czy zdaje pan sobie sprawę że mamy produkty premium?, Najlepsze! i najdroższe!? Następnie sto pytań do !

Proszę podać trzy powody dla których mieli byśmy pana zatrudnić?, prosze nam powiedzieć co pan może wnieść do naszego zespołu?, prosze powiedzieć do jakich klientów uderzy pan z naszymi produktami (oczywiście premium!) itp..,itd..,i na koniec proszę mi powiedzieć jak by mi pan to sprzedał?(i tu scenka sprzedażowa). Po około 1,5 godziny, padło najważniejsze pytanie-ile by pan chciał zarabiać!. Jako że mam doświadczenie dość bogate w branży technicznej jako handlowiec i nie tylko, poinformowałem miłych Państwa, że minimum jakie mnie interesuje to 3500zł netto podstawy. I zapadła cisza jakbym wypowiedział jakieś magiczne zaklęcie, po chili pani z HR wypowiedziała słowa" oczywiście ma pan na myśli pensję z premią?!" No i w tym momencie zdałem sobie sprawę,że straciłem dwie godziny, do tego profesjonalnie się przygotowałem, przeczytałem wszystko o firmie, jakie narzędzia, jaka historia, etc..,do tego musiałem dojechać z drugiego końca miasta, czyli dodatkowe koszty i wszystko bez sensu, po co?.Ostatecznie miły pan Kierownik zaproponował mi 2500zł netto, ale to pod warunkiem, że w pierwszym miesiącu sprzedam narzędzia do chyba 40-klientów i to nie z bazy którą dostanę od nich, tylko do klientów których obsługiwałem w poprzedniej firmie(czyli jeszcze swoja baza klientów). No i opadły mi ręce, nogi i co tam jeszcze może opaść. w 2020r. w branży technicznej, z jednymi z najdroższych produktów Premium! 2500zł netto podstawy,człowiekowi 40+, z 20-letnim doświadczeniem, w tym 10-lat jako doradca techniczny-handlowiec 2500 no łoł!. Po prostu mnie zamurowało, czy wy nie macie wstydu? Wystarczyło napisać w ogłoszeniu płacimy 2000-2500 podstawy+ premia za marże, za obrót, za coś tam...i było by prościej, poważni ludzie widząc taką kpinę, nawet by nie spojrzeli na takie ogłoszenie, zaoszczędzili byśmy sobie wszyscy czasu i energii.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
BsW

Czytam te wasze opinie i to jakaś paranoja. Pracuję w firmie od kilku miesięcy i jest to wyzwanie. Nie jest różowo, bo trzeba rano wstawać i pracować. Jeżdżę 2 letnim samochodem (gdzie niby te stare złomy?). Co miesiąc mamy około 2 akcji handlowych dla klientów i drukowane ulotki. Znam osobiście kierownika, o którym jest mowa powyżej. Ma wiedzę, pomaga i wymaga. Pewnie byłeś w grupie, gdzie kierownik stawiał Ci cele i wymiękłeś. Takich miałem też w poprzedniej firmie. Pieniądze mam na koncie koło 6-7 każdego miesiąca. Stale dostajemy propozycje premii finansowej za nowych klientów lub sprzedaż nowości. Chyba piszesz o innej Rece, albo jesteś jednym z tych którzy odeszli z powodu słabych wyników. Okazuje się, ze w tym roku były tylko takie zwolnienia. Ktoś pisał też o szkoleniach. W ciągu 6 m-cy miałem w sumie 3 szkolenia. Jest trener wewnętrzny a dodatkowo trener ze specjalistycznej firmy, który w tym roku szkoli. Dla mnie ok, szukałem stabilnej firmy bo nie skaczę z kwiatka na kwiatek.

xxx
@BsW

No naprawdę "zazdroszczę" złapałeś kurę znoszącą złote jajca haha

iron
@xxx

i to jedyna w swoim rodzaju :)

Reca
@BsW

Gratulacje dla Zarządu Reca Polska. Komentarz zamieszczony przez jednego z (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Sam zrobil karierę na niby ciężkiej własnej pracy ale zapomniał o tym że w firmie istnieje historia sprzedaży i wyszło że dostał bazę klientów z największą sprzedażą i w najlepszym regionie. Tak chodzi o kopalnie itp. To co zostało u góry napisane to kompletna nie prawda. . Do firmy jak się przychodziło dostawali się samochody w opłakanym stanie. Pensja to 2500 brutto do tego premia gwarantowana no może do 700 brutto by wyrównać średnią. Ale pamiętać trzeba że po roku Ci zabiorą te pieniądze. Tyle w temacie

donald_trump

Jakie jarasz zioło kolo? Ponownie świeżutkie 13 ogłoszeń na 3/4 kraju. To już od początku roku zatrudnienie wzrosło o 500%!

donald_kaczor
@donald_trump

już wzrosło o 750%, na pracuj 12 ogłoszeń, firma się rozwija jak wirus ziko w Brazyli, niedługo jeden przedstawiciel w każdej wiosce

pomorze

Jakieś bzdury piszesz. Ja dobrze wspominam rekrutację. Konkretna i rzeczowa. Przecież to normalne, że pracodawca chce wiedzieć co się w życiu robiło-dlatego pyta o szczegóły. Ja brałem udział w rekrutacjach gdzie były testy na inteligencje i inne takie, uważasz, że to lepsze? A scenka? ona najlepiej pokazuje jak się można zachować. Mnie wyszła ok i byłem zadowolony bo sprzedaż to moja pasja. A kasa? całkiem sensowna bo zależna od tego ile i jak sprzedaję więc zależna ode mnie. Poza tym fajna atmosfera w grupie.

maxxx
@pomorze

haha

Taki jeden

Chyba szukają "Jeleni".Naprawdę są firmy gdzie jako Doradca Handlowy ,Przedstawiciel itp td wyciągasz minimum 5 tyś netto z premią.Jak czytam opinie ,że jest spoko gdyż mam 3000 tyś,to mnie śmiech ogarnia.Ludzie ,co to jest,te 3-4 tyś?Chyba ,że kątem u rodziców i bez dzieci siedzicie.Pytam; Co to jest?Nie dziwię się ,że ludzie uciekają za granicę do pracy nawet poniżej oczekiwań ,ale żyją normalnie.

toolmaker

Zaglądam tu czasami, jak i na inne pseudo-narzędziowe markety obwoźne, by pośmiać się z zadowolonych z życia akwizytorów. Większość z nich nawet nie wie co sprzedaje i do czego to służy. Ale co zauważyłem to znikające posty, w tym miejscu na przestrzeni około 2 lat zniknęło minimum 25 procent komentarzy. To świadczy o poziomie gowork i reca.

mirek

Rzeczywiście @donald_kaczor ogłoszeń jest sporo ale ja wiem czy to rozwój? One są na różne lokalizację więc to raczej o niczym nie świadczy

SLD
@mirek

Witam. Jestem pracownikiem od 2 lat. Firma faktycznie zatrudnia nowych ludzi, żeby zwiększyć pokrycie terenu. Po roku można realnie wyjąć netto 3300-3700. Auto ok. Kierownicy ok. Maili niewiele. Gadżety słabe, benefitów brak. Produkty dobrej jakości ale drogie. Marki GEDORE, Kukko, 3M. Podstawa to samoorganizacja i motywacja. Do roboty śledzie, specjaliści od ubezpieczeń, leasingów i innych batoników.

Maxxx
@SLD

3700 co to jest?za wytężone gimnastykowanie się smiech na sali W niejednej firmie podstawę netto masz 3300-3500 netto plus premię za zadania.

Przemek
@SLD

Cześć, jestem ciekawy jak duży otrzymałeś region, czy otrzymałeś bazę klientów od firmy i jaki otrzymałeś samochód. Pozdrawiam

@CastaQD uważasz, że dużo osób chciałoby chodzić do pracy i nic nie robić i dlatego pojawiają się negatywne opinie? Przecież logiczne powinno być to, że przychodzi się do pracy po to, żeby pracować i każdy powinien zaczynać z takim podejściem. Czyli Ty sam chwalisz sobie samą pracę, to co w niej robisz i atmosferę, która Cie otacza w firmie Reca Polska? Myślisz, że osoby z poważnym podejściem dałyby sobie radę?

CastaQD

Siemanko, jak to z reguły bywa, źle o firmie wypowiadają się Ci, którym się nie udało... nie tylko w tej firmie, ale pewnie i w wielu innych, dla których "pracowali" w swojej bogatej karierze ;-) W Rece też są minusy/mankamenty, oczywiście... jednak wskażcie mi proszę firmę (choć jedną), w której się leży, jest się masowanym przez harem, podają chłodne drinki, a duża kasa z tego tytułu wpada co miesiąc na konto... chcę tam być, choćby od jutra :-) Ja na Recę nie mogę narzekać.. Kilka lat solidnej pracy za mną, bez większych stresów, dobre relacje w pionie i poziomie, praca z dobrym produktem, ciekawymi Klientami... i chyba jeszcze kilka lat przede mną :-) Polecam

@adam również nie tylko nieprawda jest usuwana. Jeszcze raz Cie odeśle do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin i nie nie byłam na porozumieniu stron.

...

Jakie wynagrodzenie na stanowisku PH? Podstawa+premia? Jaki samochód? Czy jest możliwość korzystania prywatnie? Jak duży rejon? Ile województw? Jakie plany? Realne czy saint fiction?

@adam nie tylko wulgaryzmy są naruszeniem regulaminu. Odsyłam Cie do niego, żebyś lepiej się z nim zapoznał: https://www.gowork.pl/regulamin @zainteresowany skoro uważasz, że nie naruszyłeś regulaminu, a Twój wpis zniknął to napisz z zapytaniem do admina: admin@gowork.pl.

@Karolina

a skąd pani wie że , była pisana nie prawda ?? czy była pani przy rozmowie zainteresowanych stron ??

@adam opinie na tema pracy w firmie Reca Polska nie znikają, a są archiwizowane przez administratora forum. Archiwizowanie dotyczy tylko komentarzy łamiący regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin czyli na przykład zawierających wulgaryzmy, obrażające kogoś lub świadczące nieprawdę.

@Karolina

Witam , to proszę powiedzieć gdzie są opinie min. "ziomka"," roberta" , kandydata do których się pani odnosi ??.Coś jeszcze zniknęło ale nicku nie pamiętam odnosiło się do komentarza o nicku "serio" Czytając te opinie nie zauważyłem treści wulgarnych , obraźliwych itd. ale tylko informacje ogólne o firmie czy rekrutacji.Wtedy do głowy mi nie przyszło zrobić screen ale teraz już tak ( tak dla soprtu :) )

zainteresowany
@adam

moje zniknely 3 opinie a byly w nich tylko zapytania o firme. jakie samochody, wynagrodzenie itd

nick

Umiescielem 3 zapytania o prace w firmie. nie zawieraly wulgaryzmow, zlych ocen itd, wszystkie 3 zostaly usuniete od razu po opublikowaniu

zainteresowany

Dzień Dobry, pojawiło się parenascie ogłoszeń do Reca Polska na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy . Czy ktos mógł by przeszłym zinteresowanym odpowiedziec na kilka pytan odnośnie warunków pracy m.in, 2 jakie są samochody służbowe i inne narzedzia pracy, czy z samochodów moze korzystac przedstawiciel, 3 jaka jest realnie atmosfera w firmie, 4 jak jest z czasem pracy czy ważniejszy jest wynik i sam ustalasz swój czas i sytem pracy, 5 jak układa się współpraca w przełożonymi, 6 jakie są szanse na awans(tak owe możliwości są zapisane w ogłoszeniu o prace. Z góry dziękuje za odpowiedz osobom które pracowały lub pracuja w firmie.

Dzień Dobry, pojawiło się parenascie ogłoszeń na Reca Polska na stanowisko Doradca Techniczny. Czy któs mógł by przeszłym zinteresowanym odpowiedziec na kilka pytan odnośnie warunków pracy m.in. 1 jaka jest realne wynagrodzenie, 2 jakie są samochody służbowe i inne narzedzia pracy, czy z samochodów korzystamy swobodnie także po za godzinami pracy, 3 jaka jest realnie atmosfera w firmie, 4 jak jest z czasem pracy(czy firma stawia na to że klepiesz przysłowiowe "od deski do deski", czy ważniejszy jest wynik i sam ustalasz swój czas i system pracy), 5 jak układa się współpraca w przełożonymi, 6 jakie są szanse na awans. Z góry dziękuje za odpowiedz osobom które pracowały lub pracuja w firmie.

Dzień Dobry, pojawiło się parenascie ogłoszeń na Polske do Reca Polska na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Czy któs mógł by przeszłym zinteresowanym odpowiedziec na kilka pytan odnośnie warunków pracy m.in. 1 jaka jest realna podstawa , 2 jakie są samochody służbowe i inne narzedzia pracy, czy z samochodów korzystamy swobodnie także po za godzinami pracy, 3 jaka jest realnie atmosfera w firmie, 4 jak jest z czasem pracy(czy firma stawia na to że klepiesz przysłowiowe "od deski do deski", czy ważniejszy jest wynik i sam ustalasz swój czas i sytem pracy), 5 jak układa się współpraca w przełożonymi(czy to przysłowiowi żandarmi, czy partnerzy i pomocnicy w sprzedaży?), 6 jakie są szanse na awans? Z góry dziękuje za odpowiedz osobom które pracowały lub pracuja w firmie.

Cześć wszystkim. Widzę znowu nowe ogłoszenie na region mazowiecki. Czy ktoś mógłby podzielić się informacjami dot. płacy, pracy itp, bo z tego co czytam to różnie bywa.Czy to brak ludzi do pracy czy może coś z pracodawcą .Za każdą pomoc dziękuję

@anonymous

Cześć, jak jest do końca nie wiadomo. Ale czytając w miarę uważnie informację na forum można się tylko domyślać po znikających niektórych opiniach.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Reca Polska sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w Reca Polska sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Reca Polska sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reca Polska sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reca Polska sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w Reca Polska sp. z o. o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reca Polska sp. z o. o
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.

Reca Polska sp. z o. o