Opinie o Orsay/Ordipol w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orsay/Ordipol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orsay/Ordipol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orsay/Ordipol w Poznań

Uwolniona

Praca jak na budowie. Ciężka, dzwiganie ciężkich sztang,kartonów. Po 12 godz na nogach bez przerwy. Brak szacunku regionalnego. Regionalny wypytuje innych o osoby, obgaduje ,kompetencje jak w przedszkolu. Porażka. Po wielu latach pracy bardzo ciężkiej pracy płakałam, kiedy do niej szlam. Płaca taka, ze na sprzątaniu można więcej zarobić, a tam tez trzeba być codziennie sprzątaczką. Dziś mam fajną pracę, jestem wolna i tylko czasem jeszcze się przyśni koszmar na szczęście to juz tylko sen...

Jakie są mocne strony pracodawcy Orsay/Ordipol?

Byla już na szczęście

Żadnych.

Uwolniona ona

Praca to porażka kierownik mowi pracownika ze śmierdzą , ze sa grubi (mobbing) ale regionalny z regionu Warszawy oczywiście wyjasnia sprawę na sklepie w obecności kierownika i upokorzonej obrazanej osoby . Nadgodziny za które nie placa bo żałują 1 gr na ten cel . Zero prespektyw nikomu nie polecam czekalam rok az mnie awansują ale przy nowej umowie kazdy zdziwiony i ze nie no na to samo stanowisko sprzedawca za minimalna krajowa . Wiec odeszlam uwolniłam się z pracy gdzie robilam wszystko od mycia kibla podłogi i wszystkich prac za kierowniczkę ktora zawsze była zajeta papierami . Podam jeden przykład pani kiero robi grafik na komputerze bo ma specjany program , kiedyś zepsuła mi się myszka i z komputera gdzie robi takie rzeczy na zapleczu zabrała myszkę na sklep . Kiero poszla robic grafik w komputerze i po 2 h zorientowała sie taka zapracowana z telefonem w ręku, ze nie ma myszki w ????. Ogolnie żałosna firma regionalny nic nie widzi i mydli oczy ze kiedys dostaniesz awans kiedys ci pomoze . I mozesz czekac nigdy to nie zostanie zrealizowane . Ogolnie male pieniądze, firma to dupy mogą elektronicznie zmieniać czas pracy jak chcą. Nie polecam nikomu . Podczas pandemi znalazłam duzo lepsza prace szukając 3 dni , wiec jeśli możecie omijajcie szerokim łukiem .

Agnes

najgorsza praca jaka miałam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Orsay/Ordipol.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jaka umowa obowiązuje w Orsay/Ordipol podczas okresu próbnego?

lul

o prace

@lul

Czyli już na wstępie w Orsay dostaje się umowę o pracę, tak? Bardzo dziękuję za informację. A na jaki okres jest ta pierwsza umowa i kolejne umowy? Tego też bym bardzo chciała się dowiedzieć.

Barbara

Żałosna firma ! Zero premii nic ! Bo Covid ! I jeszcze brak bonów świątecznych ! Powinniście się wstydzić ! Pracownicy zawsze są w gotowości by pracować na pełnych obrotach walczyć o firmę a wy żałujecie już wszystkiego ! Wstyd orsay !

Aneta

Ta praca to koszmar. Wszystko wydaje się być piękne na początku a potem rzeczywistość wręcz uderza. Praca po 12h,zero wolnych weekendów. Niby byłam zatrudniona jako sprzedawca a musiałam robić dostawy,przeceny,zmieniać wystrój sklepu,pilnować stanu np ile mamy kart klubowych,rolek do kasy czy papieru do drukarki i zamawiać a jeśli tego nie dopilnowałam ogromna krytyka. Sama już nie wiedziałam na jakim stanowisku pracuje a premie to jakiś ogromny żart. 60zl za wyrobienie miesięcznego obrotu.. co miesiąc płakałam jak widziałam wypłatę idzie żyły sobie wypruć a pensja plus premia tak żałosna ze starcza tylko na rachunki. Ciagle maile z pretensjami .. a jak tak naprawdę zająć się obsługa klienta jeśli tyle rzeczy jest do zrobienia w ciągu jednego dnia ? Podam przykład . 12h pracy + 250 szt dostawy + 500 przecen + jakaś mała przebudowa + obsługa klienta = wycieńczenie i płacz na koniec dnia. Za dużo obowiązków,za mała płaca. Po 5 miesiącach uciekłam i każdy z tej pracy ucieka. Zero perspektyw niestety. W samej żabce płaca 13zl na h a tu w takiej firmie 9,50... strasznie zle wspominam.

Pola
@Aneta

Zgadzam się, dokładnie tak to wygląda... Jednym słowem, żenada. Wie ktoś może jakie dokładnie obowiązki należą do osoby zatrudnionej jako SALES ASSISTANT? Bardzo mnie to pytanie nurtuje.

Niesia
@Pola

Wszystko. Jako sprzedawca masz obowiązek dbać o wygląd sklepu, klienta. Robisz dostawy, przeceny, przebudowy, zwroty, zamowienia

@Niesia

Tak właśnie myślałam, że wszystkie te czynności wykonuje SALES ASSISTANT. Tak czy inaczej - chętnie dowiedziałabym się, jakie warunki zatrudnienia oferuje Orsay osobom, które obejmują takie stanowisko. A jak przedstawia się tam system wynagrodzenia i premiowania? Możesz powiedzieć coś na ten temat?

Ewa J.
@Aneta

A moja kupelka w Warszawie jest kierownikiem w orsayu i twierdzi że zarabia 3500 netto.

@Ewa J.

A ja nikim i co ?

Ann

W dalszym ciągu czekam na kontakt z menadżerem w Małopolsce. Kiedy państwo wezmą się za panią kierownik z Bonarki, przy której mamy podejrzenie że przychodzi pod wpływem alkoholu do pracy? Widze ze pracownicy mają rację. Firma nie szanuje ludzi a już szczególnie klientów. Ma w nosie to jak zachowują się kierownicy względem ludzi. Żenada. To nie jest moje ostatnie słowo. W najgorszym wypadku będę tam codziennie aby uprzykrzyć jej życie. Ja zadam tylko przeprosin. To tyle. A wy nawet tego nie potraficie.

Marcelina

Pracodawca ma wiele na sumieniu, głównie (usunięte przez administratora)pracowników, nie wysłałabym tam cv nawet gdybym miała przymierać głodem

Czy w Orsay/Ordipol są szkolenia zewnętrzne?

Sama sobie

Szkolenia ???????????????? tak uczą cie kolezanki z pracy bo kierowniczki (choc nie we wszystkich sklepach) siedza na zapleczu pierdząc w stołek niby zajęte papierologią a jak wchodzisz to komórki im się w dłoniach grzeją takie zapracowane. Szkolenie podstawowe jak kasować ubrania i karty zakładać owszem bo to ich kasa o innych zapomnij!!!!

Klientka z Bonarki

Kiedyś zawitała w sklepie Orsay w Bonarka w Krakowie. Jeśli chodzi o pracę kierownika , uważam że firma powinna jej się przyjrzeć. Pani kierownik z Bonarki która nie prezentuje firmy i siebie najlepiej (tłuste włosy świadczą o zaniedbaniu) , Uwaza że wszystko jej śmierdzi melanżem. Pierwszy raz spotkałem osobę która widząc artykuł jest w stanie stwierdzić że coś śmierdzi melanżem. Wydaje mi się że ta wasza kierowniczka wąchała swój własny oddech po melanżu. Pani kierownik nie jest w stanie przedstawić klientowi regulamin zwrotów. Wymyśla różne rzeczy na ten temat a kiedy sama nawet na stronie orsay nie jest w stanie to znaleźć twierdzi że nie jest to jej obowiązek aby przedstawiać mi notę prawną. W dalszym ciągu firma nie jest w stanie przedstawić mnie jako klientowi tego regulaminu. Pisząc dalej o tym salonie mam wielką nadzieję iż Pani kierownik z Bonarki nie chodzi pod wpływem do pracy choć jej zachowanie wszystko na to wskazuje. Powiększone źrenice i pot na czole mogę świadczyć o uzywkach. Przy najbliższej okazji postaram się ja wywąchać, mam nadzieję że nie będzie mi się wydawać że coś jest nie tak. Zawitał tam nie bawem. Pani kierownik z bonarki: do zobaczenia. Bądź trzeźwy bo będziesz miała kłopoty.

Klientka Orsay
@Klientka z Bonarki

Regulamin zwrotów jest w każdym salonie przy kasie. Łatwo jest oceniać ludzi. Zacznj od siebie. Kupuję w tym salonie, uważam że obsługa jest miła, i zawsze obsługa schludna. Nie szkoda Ci czasu na takie posty.

Klientka z bonarki
@Klientka Orsay

Właśnie regulaminu Pani kierownik nie miała i nie była w stanie mi go przedstawić. Nie szkoda mi czasu na to aby to tutaj napisać skoro sama firma nie reaguje na moje mejle. O regulamin prosiłam się 2 miesiące drogą mejlowe. Żal. Pewnie sama kierowniczka to napisała bo jej (usunięte przez administratora) scislo.

@Klientka Orsay

Nie szkoda mi czasu bo nigdy nie zgodzę się z takim traktowaniem. Regulaminu pani kierownik nie była w stanie mi przedstawić bo go nie miała. Nawet nie wiedziała w którym miejscu szukać go na ich stronie. To jest kierownik? To jest pionek jadący odorem alkoholu.

Klientka lubelskie

Nie wiem, który raz spotykam się z mega niemiłym zachowaniem ze strony managera regionalnego na terenie Lublina, kobieta krzyczy na swoje pracownice aż mi jako klientce było wstyd.. zero szacunku do drugiego człowieka. Pracownica ze łzami w oczach wyszła na zaplecze a gdy menagerka wpadła w furię na salonie zrobiła się cisza i każdy z klientów chciał uciekać. Nie życzę nikomu spotkać się z ta kobieta, powinnismy się wspierać a nie kopać pod sobą dołki. Sklep zawsze jest czysty zadbany, Panie z obsługi zawsze miłe i uczynne a tutaj brak kultury i zero szacunku. Powodzenia oby tak dalej - karma wraca i sama Pani menager rozstanie tak poniżona! Ps. Spotkałam ta kobietę już 3 razy i ciagle ta sama mina, krzyk i złość

@Klientka lubelskie

Ja na twoim miejscu sama bym ją poniżyła we firmie. Jak ścierę potraktować i się nauczy. Taka kobieta nie może się do klienta odezwać jak do ludzi którym płaci i myśli że może jak śmieci traktować.

Skoro menadżerka to taka harpia to nie dziwię się dlaczego obsługa odzywa się bez szacunku do klienta. Z firmą zero kontaktu mejlowego. Czekam już ponad pół roku na odpowiedzi. Firma widmo - niby jest a jej nie ma. Czekam na rozwiązanie sprawy z kierowniczka po melanżu z jednym z państwa salonów. Nie odpuszczę tej sprawy dopóki nie skontaktuje się że mną przedstawiciel firmy. Brak szacunku do problemów klienta. Forma nie robi sobie nic że skarg ani z informacji że ich pracownicy mogą być pod wpływem w pracy. Czekam na kontakt.. Zaraz minie rok a tutaj cisza.

Basia

najgorszemu wrogowi nie polecam składać cv do tej firmy na stanowiska związane ze sprzedażą, kompletny brak szacunku do człowieka

Ciekawa
@Basia

Dlaczego ? Możesz rozwinąć ?

murzyn
@Ciekawa

Sprzedawca 2700 brutto. Teraz przez covid ucięte etaty o 20%. Tak więc zarabiasz 1600 netto. Super. Na szczęście już się uwolniłam od nich.

uwolniona

pracowałam w jednym ze sklepów w regionie Poznań. Często sama otwierałam sklep i siedziałam do 12-13 aż przyjdzie kolejna zatrudniona na 5/8 etatu. Brak opcji wyjść do toalety. Jedna z dziewczyn przyszła do pracy z biegunką i niestety,ale organizm nie wytrzymał tego - do zatarcia śladów użyła pięknej koszuli, którą potem uprała i trzeba było towar sprzedać jako nowy i pachnący ( zapach kupy znikł,ale niesmak pozostał). Regionalna spoko - jak lubisz łykać antydepresanty i nie masz życia prywatnego to idealnie się zgracie. Osoby przyjeżdżające pomóc w sytuacjach tragicznych ( czyli nie dasz rady wyjść z pogrzebu mamy aby otworzyć sklep) zazwyczaj uważają się za bogów i traktują cie jak śmiecia ze wsi. Cięcia w premiach to norma - zawsze znajdzie się wskaźnik nie do zrobienia. w firmie nie ma mobbingu - bo nikt by nie przyjął zgłoszenia.

Nie polecam zakupów w sklepie Orsay. Dwa razy otrzymałam ciuchy bez metek i nie mogłam ich oddać w sklepie. Odesłałam je do sklepu internetowego, dostałam maila, że zwrot został przyjęty i na tym koniec. Nie mogę do dziś dnia odzyskać pieniędzy, a na odpowiedź mailową trzeba czekać bardzo długo. Trwa to już dwa miesiące.

Czy jest możliwość w Orsay/Ordipol pracy na część etatu?

Anita

Tak :)

Mieczysław
@Anita

Skoro istnieje taka możliwość, to wiesz może, czy po przepracowaniu określonego czasu jest szansa przejścia na pełen etat? Jest to ważne dla osób, które mają dynamiczną sytuację życiową.

@Mieczysław

Jest taka możliwość, jeśli tylko znajdą się dla Ciebie godziny.

Ann

Firma mimo wysyłek wielu mejli z promocjami i gazetką nie jest w stanie przedstawić regulaminu zwrotów. Firma nie odpisuje na mejla wysłane w grudniu. Firma nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania aby odpisać na mejla.

SkeletorRanger

Zostałam kompletnie oszukana przez pracodawcę, dostałam umowę na okres próbny 3 miesiące niby miałam mieć wolne weekendy i luźne godziny pracy, jednak jakże daleko to było od rzeczywistości. Moja szkoła była mniej ważna niż wyjazdy szefowej na wycieczki oraz imprezy pracowników. Dostałam wypowiedzenie po miesiącu "ponieważ pani z macierzyńskiego nagle wraca" mimo, że nie byłam w niczyim zastępstwie. Kompletnie nie polecam współpracy z filia w Raciborzu. Naobiecują i zamyka oczy, a potem pracownik budzi się z ręką w nocniku.

Ubiegłoroczna pracownica
@SkeletorRanger

A Ja polecam filię w Raciborzu. Ciężko, żeby ktoś proponował wolne weekendy w sklepie, który jest w weekend otwarty. Idąc do pracy w galerii właśnie z tym się liczyłam, ale niestety młodym się teraz pracować nie chce. Ja miło wspominam ten rok I pozdrawiam pracownice:)

Xx
@SkeletorRanger

Jeśli dostała Pani wypowiedzenie to nie została Pani oszukana - w reserved czy mohito tez maja ograniczoną ilosc h na sklep i nie da sie przewidzieć, że ktoś wraca z urlopu. A te wolne weekendy to jak? Obiecali Pani, że sklep zamkną w soboty i niedzie, tak? Bo nie rozumiem :)

Jaga

Pewni jesteście , że pozytywnie nie można napisać o firmie?

tak
@Jaga

jesteśmy pewni. Damy sobie ręce uciąć.

Lolo

również jestem pewna

Zuzia
@Jaga

Tak. Można. Firma daje możliwości rozwoju. Trzeba tylko się dać poznać z dobrej i profesjonalni strony. Miernoty piszą na gowork, że wszystko do du.y, ale ich opinie bardziej odzwierciedlają ich umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Orsay/Ordipol - Poznań

• Jak się pracuje w Orsay/Ordipol?

Zobacz opinie na temat firmy Orsay/Ordipol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orsay/Ordipol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orsay/Ordipol