Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
counter
2 10 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pracownik Nowy wpis

Niestety, atmosfera w firmie jest toksyczna i pozostawia wiele do życzenia. Pensja jest dość niska i nie ma co liczyć na podwyżki. Po latach pracy na umowę zlecenie nie można się doczekać uczciwej umowy o pracę. Po nieobecności (nawet spowodowanej chorobą) słyszy się wyrzuty, że zostawiło się zespół w zapracowanym momencie.

NN Nowy wpis

Dość niskie zarobki jak na zakres obowiązków, chaotyczny model zarządzania firmą przez co pracuje się w dość stresującej atmosferze. Dużo osób rzuca pomysły, ale potem nie wiadomo kto ma je realizować. Brak jasno określonych obowiązków i przeszkolenia pracownika na starcie. Gdy prosi się innych o pomoc często słyszy się, że nie ma czasu. Bardzo dużo osób bierze nadgodziny i przez to jest presja aby też tak pracować. Nie polecam. Z plusów - pensja na czas, darmowe książki z magazynu dla pracowników

NN

Firma bardzo nie fair. Po zarządzie widać kogo faworyzują. Nowe osoby bardzo często na start dostają wyższe wynagrodzenie od zasłużonych pracowników. Z miesiąca na miesiąc robi się coraz gorsza atmosfera, ludzie odchodzą. Z plusów - opieka zdrowotna, wypłata na czas i książki, jednak dużo osób przy możliwej okazji ma zamiar zmienić pracę.

Wojciech Nowy wpis
@NN

Dziękuję za Twój wpis. Widzę, że Twoim zdaniem wynagrodzenie oferowane przez tego pracodawcę nie jest adekwatne do tego, ile powinien zarabiać dany pracownik. Twój wpis bardzo mnie zaciekawił, dlatego też może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, ile dokładnie można zarobić za pracę w tej firmie? Ciekawi mnie ta kwestia, dlatego miło by było móc się tego dowiedzieć. Pomożesz?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

dagon

Czy wie ktoś ile płacą? Aktualnie widzę ofertę naboru na stanowisko "Asystent biura". Można spodziewać się chociaż 2.500 na rękę?

Wojciech
@dagon

Nie tak dawno interesowałeś się pracą na stanowisku asystenta biura. Mógłbyś napisać, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować? Widzę, że nikt nie napisał, ile można zarobić, więc zastanawia mnie, czy mimo to aplikowałeś.

zuzu

dobre miejsce do pracy i nauczenia się, czym biznes wydawniczy jest oraz poznania pozytywnych ludzi :) jeśli ktoś chce się rozwinąć w tej branży, to dobre miejsce, żeby zacząć, choćby dlatego, że inwestują w szkolenia dla pracowników. od strony technicznej (wynagrodzenie, sprawy socjalne, etc) - nie ma się czego przyczepić. wypłata w terminie, opieka medyczna, możliwość odbioru nadgodzin w postaci wolnego, normalne rozliczanie delegacji, etc. co do atmosfery - wiadomo, jak w każdej firmie, raz jest bardziej, raz mniej fajnie, ale to normalna rzecz w pracy.

Anna
@zuzu

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. Piszesz o wielu istotnych aspektach pracy, a czy możesz powiedzieć czy w Wydawnictwie Poznańskim istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich bądź stażu? Jeżeli tak, czy otrzymuje się wówczas wynagrodzenie?

ktoś

bzdura :)

WP
@ktoś

Kłamstwo. Sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania odszkodowawczego zarówno przeciwko autorowi wpisu, jak i właścicielowi serwisu.

anonymous

Zwalniają w bardzo nieprofesjonalny sposób. Oczywiście zwolnienia zdarzają się wszędzie, ale naczelny nawet zwalniać nie potrafi kulturalnie. Zresztą dużo osób odchodzi z wydawnictwa z własnej woli ze względu na toksyczną atmosferę. Radzę się zastanowić, zanim podejmie się tam pracę. Zewnątrz wszystko wygląda kolorowo, ale w rzeczywistości tak nie jest ;)

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.?

Anonim

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, od samego początku panowała niezbyt miła atmosfera. Nikt się nie przedstawił (rozmowę prowadziły 2 osoby - młody chłopak i pani w średnim wieku). Czułam się jak na przesłuchaniu, padały absurdalne pytania (głównie ze strony pani), typu: "Czy jest pani kreatywna"? Zero jakichkolwiek zadań, które mogłyby tę umiejętność sprawdzić. W ogóle nie było czasu, aby o cokolwiek zapytać, kiedy podjęłam taką próbę, pani powiedziała tylko "najpierw ja powiem". Nikt nie wspomniał, na czym miałaby polegać moja praca, nie wspominając o warunkach zatrudnienia. Dowiedziałam się również, że "jak będą zainteresowani moją kandydaturą to zadzwonią, a jak nie to nie". Cała rozmowa trwała może jakieś 15 minut i była to najbardziej nieprzyjemna rozmowa, jaką kiedykolwiek miałam. Po wyjściu stwierdziłam, że nawet gdyby mi zaproponowali tę pracę, to bym jej nie przyjęła, bo nie mogłabym pracować z takimi ludźmi. Zupełny brak profesjonalizmu.

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Tomasz

Jestem po doświadczeniu rozmowy kwalifikacyjnej w tym wydawnictwie. To była prawdopodobnie najszybsza rozmowa, jaką kiedykolwiek miałem - coś w stylu "szybkiej randki" :) Dwójka rozmówców (chłopak i kobieta) bardzo nieuprzejma, nie podali ręki na powitanie ani pożegnanie, nie wstali, starsza kobieta tylko rzuciła: "proszę usiąść" (nie wskazała miejsca, a rozmawialiśmy w sali konferencyjnej, więc krzeseł multum). Rozmówcy zadali mi łącznie 3 pytania: o studia, "czy uważa się pan za osobę kreatywną?" (TAK! :D ) i na pożegnanie o oczekiwania finansowe. Gdy zapytałem, jakie byłyby moje obowiązki, kobieta wyraźnie zaskoczona wydukała, że... nie zostało to jeszcze określone... że szukają kogoś i potem dostosują do niego stanowisko (praca marzenie!). Na pożegnanie dowiedziałem się, że z wybranym kandydatem skontaktują się telefonicznie do końca tygodnia. Dopytałem, czy w takim z pozostałymi kandydatami skontaktują się mailowo... Kobieta odpowiedziała tylko "NIE". Firma niepoważna. Nie polecam.

Zawiedziona czytelniczka

Zamawiając w tym wydawnictwie proszę mieć na uwadze ,że tam nie liczą się z klientem ,nie można się dodzwonić ,można pisać na e-maila ,ale tam też nikt nie odpowiada,jednym słowem nie polecam !!!!

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. - Poznań

Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.