Rossmann

Poznań

Opinie o Rossmann

Lolik

To jakaś kpina pracując tam, nie masz ustalonych godzin pracy. Albo przychodzisz na " rano " i siedzisz do zamknięcia, urlopy to jakaś porażka , żeby nie mieć dwóch tyg w okresie letnim to już jest szczyt chamstwa. Umowa na 3/4 etatu , i wiecznie na czas określony. Wiecznie przychodzą i pytają czy możesz zostać dlużej , czy możesz przyjść wczesniej. A gdzie życie rodzinne gdzie życie prywatne . Pracując w rosmanie poprostu go brak!!!

Zibo

Pracowałam w tym obozie 5 lat i nigdy wiecej . Nie mają szacunku do ludzi. Regionalna jak miała dobry dzień to było nawet nawet a jak wstała lewą girą to traktowała cię jak śmiecia jechała z tobą jak z gównem !!!

OnA

Ogólnie dużo zależy od załogi i kierownika. Bywa terror i mobbing, w ciągu całego dnia pracy masz wyznaczone zadania które musisz zrobić. Oczywiście wszystko musi być w pośpiechu bo dużo tego jest najczęściej. Zarobki są różne. Wszystko zależy od stanowiska i sklepu czy jest wysokoobrotowy czy nie. Jest kilka dodatków za pracę w nocy za sklep wyokoobrotowy, premie za inwentaryzacje zależne od wyników co 4 miesiące. Możliwość pracy w delegacji np. Na okres wakacji nad morzem. Stawka na dzień dzisiejszy dla kasjera 16,80 brutto jeżeli chodzi o Wrocław, dla asystenta jest to 18,60 brutto. Najczęściej jest to 3/4 etatu z możliwością dorobienia to pełnego w zależności od zapotrzebowania. Dostawy w mniejszych sklepach lżejsze niż w dużych i przez to praca mniej stresująca. W dużych sklepach nocki gdzie czasami wracasz o 8 rano do domu i nie pośpisz sobie. Nie masz za bardzo życia bo ciągle zmiany w grafiku. Praca bardziej dla ludzi którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu. Dla kobiet z dziećmi paczki na święta i możliwość kolonii. Raz w roku wyjście że wszystkimi rossmanami np. do kina. Naprawdę dużo zależy od kierownika i załogi bo bez tego to praca jak każda inna. Lepsze na pewno niż spożywka :) kierownictwo jak przyjeżdża to musi być wszystko na tip top. Olewają trochę kiedy zachodzi mobbing. System motywacyjny słaby... Od kiedy weszła aplikacja, parcie na skanowanie i proponowanie. Jak ktoś pracy z ludźmi nie lubi to się nie odnajdzie.

merry

Jak dla mnie praca tragedia, tyrasz jak niewolnik, a znowu to 1900 zl nie jest taka wielka kasa bo w innym sklepie tez tyle zarobisz, a nie musisz dzwigac tak ciezkich rzeczy, dodatkowo pracownice ciagle sfrustrowane, z lacina podworkowa typu urwa itp ciagle niezadowolone. Na sklepie balagan , zmiana grafiku co chwila. Praca jak dla mnie uwlaczajaca godnosci czlowieka

ewa

Mogę wiedzieć ile zarabia pracownik zwykły rosmana nie wiem czy kasjer czy ten co wykłada bo ktoś dziś mi powiedział ze w Poznaniu zarabia się 2 tys zł na reke bądź z hakiem tylko za ile godzin to jest.

Asia

Hej. Rozmowa na zastepce? Jtos byl? Jakies rady?

Stefan

ile zarabia zastępca kierownika i kierownik sklepu w Warszawie?

Kasiek0301

Mam pytanie obecnie przebywam na urlopie bezplatnym od połowy maja do końca roku ,czy ktoś się orientuje czy otrzymam paczki dla dzieci i premie świąteczną ???....

subiektywnie

umowa o prace dla kazdego ale tylko kierownik ma caly etat, reszta to 1/2 3/4 etatu.na każdy dzwonek musisz pojawić się na perfuemrii bo to priorytet , dostawy: ogromne w dużych centarch nawet co 2 dni po 25 boksow a w mniejszych sklepach raz na tydz 13 boksow(masz na rozlozenie dostawy określony czas bo inaczej regionalni was zjedza), oczywiście jak nie ma dużej promo, co 7-9 dni zmiana promocji czyli fiszkowanie - często gesto zabieramy do domu by to podzielić bo w ciągu dnia nie ma czasu- a czemu? a no temu , ze na kasie robic tego nie wolno . kadra? to zależy jaka ekipa i jaki kierownik a cala góra? smieszni kierownicy regionalni co udaja ze wszystko jest ok ale daja notatki tzw dyscyplinujące na potege masakra a zaprosiłabym takiego gogusia w krawacie na magzyn dala kuwete i po 15 min zapytala jak mu idzie bo widze ze słabo . socjal ok place jak wszędzie , czeste zmiany grafiku ale to nie wina kierownika raczej tego ze tam gzdie sa studenci to często robia zamieszanie z wykładami i zaczynają się schody , praca ciezka fizycznie często do 24 czy 1ej nad ranem sa tez sklepy gdzie robimy nocki ,aaa no i wymuszony uśmiech na twarzy masz mieć przyklejony

danka

Hej, mam pytanie. Zadzwonili do mnie dzisiaj z Rossmana ( Poznań). Czy oni dają na początek umowę o pracę? Nie ukrywam, że interesuje mnie cały etat. Nie jestem z Poznania.

brunetka
@danka 05.02.2016 15:15

Cały etat ma tylko kierownik i zastępca umowa jest o pracę

ewa

Są 3 etapy rekrutacji Pierwszy etap standardowe pytania dotyczące doświadczenia zawodowego. Pytają się o twoje oczekiwania finansowe na stanowisku asystenta, zastępcy kierownika i kierownika.Drugi etap prowadzą trzy inne osoby, padają te same pytania hehehe. Na drugim etapie nie otrzymasz informacji o zarobkach. Trzeci etap to telefon czy dostałaś pracę, a także informacja o zarobkach. Jest to żenujące, że nie chcą podać informacji o zarobkach. Nasuwa się pytanie czy wybierają osoby, które podały najniższe wynagrodzenie????

subiekt
@ewa 27.02.2014 15:32

kierownik max 3500 brutto kasjer od 12,60 brutto do 14,60 a asystent 16,90 brutto

dora

ile zarabia sprzedawca? zastępca kierownika? i kierownik? ( w Poznaniu)

shapes

To podaj lepiej gdzie iść, nie mając odpowiedniego wykształcenia czy doświadczenia. Uważam, że gorzej jest np. w tesco bo na 3 zmiany po 12 h, albo w jakiejś fabryce tez na 3 zmiany.

Zależy gzie trafisz-ja pracowałam w tej firmie, i powiem jedno-jak macie szanse iść gdziekolwiek to idzcie tylko nie tam, pracujesz non stop po 12 h 8 h, 6dni w tyg, za marne 1300, 1400 dziękuje-dodadam że pracowałam w poznaniu

Zostaw opinię o Rossmann - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann