Opinie o T.G. Meblopol w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy T.G. Meblopol, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w T.G. Meblopol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.G. Meblopol w Poznań

Kandydat

Szef proponuje zatrudnienie na 1/8 etatu oraz wypłacanie pod stołem najniższej krajowej. Praca marzenie!!

Kapusta

Meblopol bardzo dawno zatrzymał się w rozwoju i dotychczasowe działania wskazują że dystans do konkurencji będzie się zwiększał. Wszyscy inwestują w sprzedaż internetową a tu zatrudnia się do tego partaczy a potem rezygnuje z być może najlepszego kanału dystrybucji. Pozostają hurtownie zarządzane jak w czasach PRL, najważniejszy jest plan i jemu podporządkowane jest działanie. System DEmotywująco-premiowy jest tak skonstruowany pracownicy nie musieli się martwić co zrobić z ponadplanowymi zarobkami. Bodźców do podnoszenia kwalifikacji też brak, jak ktoś stanie się za dobry to nie dobrze bo firma nie przewiduje możliwości zmiany wynagrodzenia dla osób podnoszących swoje kwalifikacje co skutkuje tym że w Meblopolu pozostają mierni i bierni.

Pytanie Nowy wpis

Czy firma T.G. Meblopol w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

:) Nowy wpis

gamer89 Nowy wpis
@:)

Jeśli chodzi o Meblopol Tarnowskie Góry proszę omijać szerokim łukiem! Szef na rozmowie kwalifikacyjnej dużo obiecuje, dużo wymaga, a daje jedno wielkie (usunięte przez administratora) Umowa na 1/8 etatu to prawda... pieniądze wypłacane są w tygodniówkach "do ręki". (usunięte przez administratora) i paranoja. Ta placówka powinna już dawno zniknąć z mapy sklepów meblowych

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z T.G. Meblopol? Oddzwaniają zawsze?

jaaaa

@hallo a co takiego się dzieje w Kępnie ?

Halo
@jaaaa

Kępno się zwija.... Kolejny filar meblopolu klęka. Podobno takie słuchy chodzą po rynku.

Gama
Klient
@Halo

Ale jakie słuchy chodzą po rynku ? Że czemu się zwija ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kapusta

@Kapusta

Ale jakoś jeszcze prosperują ? przedstawiciele tu jeżdżą ( Kępno i okolica )...

alfa

Czyli robią dobrą minę do złej gry - w takim razie nie są uczciwi wobec klientów, powinni mówić prawdę choćby najgorszą, a nie obiecywać złote góry

Jak wygląda ścieżka awansu w T.G. Meblopol?

Ali z bali
@Pytanie

A co to takiego?

zielllllll

Pracowałem niestety w tej firmie. Jako jedyna firma cofa się w rozwoju. Zamknęli sklep internetowy gdy jest to najlepsza forma handlu teraz. Na szczęście w obecnej pracy normalnie zarabiam a nie takie grosze jak w Meblopolu.

white

U-BOOT w dennym mule

@white

A co się stało ? brak zamówień ?

Black
@alfa

Nowa pani dyr i jej pomysły doprowadzają firmę na dno!No cóż znowu ktoś z plecami bez wiedzy

Black

Witam.Kochani bez nerwów, jesteśmy wolni możemy z tej firmy isc????I tak ten okrecik tonie !!!

ali z bali

Oj nabrali wszyscy wody w usta i chyba nikomu nie chce się już nic komentować na forum. Takie to zmiany zaszły, że brak emocji w koleżeństwie do spraw firmy sugeruje bardzo ciekawe przyszłość dla obserwatorów.

Tadek z miodowych lat
@ali z bali

W firmie zmiany na duży plus.

Natalia
@Tadek z miodowych lat

A możesz coś więcej o tych wspomnianych zmianach napisać, tym bardziej, że według Ciebie, są one pozytywne? To na pewno pomoże osobom, które być może chciałyby podjąć pracę w T.G. Meblopol :)

Robcio
@Natalia

Ogólnie nie jest zle ale moglo byc lepiej nikt nie przewidzial takiej sytuacji

Zielona Góra

Jakie zarobki proponują? Jestem zainteresowany pracą I jak wyglądają godziny pracy?

Czy T.G. Meblopol narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Robcio
@Pytanie

Nikt nie narzuca tyle w temacie

Meblopol
@Robcio

Dodam, że nikt z przełożonych nigdy nie odmawia/odwołuje urlopu.

Natalia

@internetowy Dlaczego twierdzisz, że w T.G. Meblopol dzieje się źle? Pracujesz tam? Firma płaci na czas?

ula

Niestety dno i wodorosty.

Dawid
@ula

@ula, z Twojej wypowiedzi wnioskować można, że faktycznie nie jest zbyt kolorowo. Byłbym wdzięczny gdybyś mogła bardziej to rozwinąć. Jak wygląda obecna sytuacja w Meblopolu?

fioletowy

proszę nie oczerniać TG Meblopol, powiększamy stale liczbę hurtowni. Na przykład w Kalwarii Zebrzydowskiej otwarliśmy nowy oddział, który zawojował ten rynek w ciągu 2 miesięcy. Wspaniały zespół handlowców dokonał cudu gospodarczego, a wszystko to wymyśliłem ja.

były.:))))))))
@fioletowy

Człowieku co ty pier...isz, hurtownia w K.Z. to strzał w kolano dla meblopolu, straciliście rynek na dobre, śmiech ze łzami. Wasi byli odbiorcy z owej K.Z. teraz mają was w przegrodzie między pośladkowej. Wygenerowano większe straty niż zyski. Tam hurtownia mogła powstać, np. w latach 90-tych jak nic tam nie było. Teraz to pozamiatane. w Krakowie, B.B, i wielu innych hurtowniach chaos. Nowi pracownicy nie mają nic do powiedzenia np.bejca jakaś jest broń boże pytać jaka, gość nie wie co sprzedaje. Lakiery do parkietu, mebli wsio ryba- co sprzedadzą bez utwardzacza "nie wiedział, która puszka do czego" masakra. to tyle szkoda gadać Panie R. Panie Prezesie Z. itd.

Królik Roger
@były.:))))))))

"były" gratuluje ujęcia tematu w tak precyzyjny sposób. Prawda jest zaskakująco przykra, szkoda że zarząd TG Meblopol ma takie klapki na oczach, to niesamowite jak łatwo można rozp...ć dorobek prawie trzydziestoletni, jak prosto obrócić w proch trud tylu ludzi, a kuriozalnie wystarczy tylko głupota ludzka doprawiona brakiem zdrowego rozsądku. Panie Prezesie J.P, odchodzą wartościowi pracownicy tylko dlatego, że oddał Pan władzę osobom otaczającym się debilami....

bordeo
@fioletowy

Właśnie jest zamykana przez nowy zarządzik . Z resztą, jak i wiele innych dobrych punktów....

Dawid
@bordeo

Znacie może przyczyny tego, że firma T.G. Meblopol decyduje się na zamknięcia niektórych filii? Są to niepokojące informacje, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was w kilku słowach opisze dokładnie, dlaczego doszło do takiego stanu. Złą informacją jest również to, że odchodzą wieloletni pracownicy, więc mam nadzieję, że dowiem się coś więcej o powodach takich decyzji.

bmk

miało być na zbity pysk albo do hurtowni na magazyn :)

za dwójkę

Julia
@bmk

Nie do końca jasne jest, do czego właściwie moglibyśmy odnieść Wsze powyższe wpisy. Ale raczej mają one mało wspólnego z głównym tematem niniejszego wątku. Czy sam jesteś albo byłeś pracownikiem w firmie T.G. Meblopol? Jeśli tak, to prosimy, żebyś wypowiedział się w sposób normalny na temat tego pracodawcy. Możesz to zrobić? Firma ta od wielu lat zaopatruje w materiały i środki techniczne największych producentów mebli, fabryki przemysłu drzewnego, a także tysiące zakładów i warsztatów stolarsko-meblarskich w całej Polsce. Świadectwem skuteczności jej działań i dobrej renomy są liczne nagrody i wyróżnienia, na przykład wyróżnienie magazynu "Produkcja Mebli" oraz Złoty Medal Międzynarodowych targów poznańskich. Powiedz zatem, czy macie tam organizowane jakieś cykliczne szkolenia, które podnoszą Wasze kwalifikacje?

I and Parkinson's Life
@bmk

Witam. Pracowałem w hurtowni w Krakowie, w czasach jej świetności całego TG. potem nastał Prezes G. wtedy nastał czas szkoda słów, jak chciało się wstawać do pracy tak wtedy odczuwałem wstręt do tego wszystkiego. Przestało zależeć na wszystkim, ponadto zachorowałem Parkinson w 40 urodziny. W centrali coś podejrzewali tak myślę, ale lepiej po 10 latach pracy zlikwidować etat i na pysk. Nikt z Poznania nawet nie zadzwonił, woleli niech kierownik to załatwi. Piszę to po prawie 5 latach. Było minęło. To była doobra firma, była na h. Kraków rudera w jakich warunkach pracują. Zgroza. Szkoda słów .

no i sie porobiło XDDD

Nick

Czas najwyższy ????????

Luidzi

Z pewnością po to jest forum. Ale niestety obrażanie innych czy nie do końca zgodne z prawdą opinie to już nagminne się stało.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w T.G. Meblopol? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

gayek bez yayek
@Administrator

Ciekawa klauzula w zakładce wpisywania opinii "Mam dowody potwierdzające moją wypowiedź" . Bez taśm prawdy już pisać prawdy nie można? To kronika śledcza czy forum opinii, które są subiektywne i pokazują odczucia pracujących w firmie.

Patrycja

@zatroskana, możesz napisać coś więcej? Jaka atmosfera panuje w zespole, jakie relacje między pracownikami? Forum zostało stworzone po to by można było poznać opinie innych pracowników o danym pracodawcy przed zatrudnieniem się, jednak aby tą opinię poznać musi być ona poparta rzetelnymi argumentami, dlatego zawsze staramy się dopytać o szczegóły. @anonymous, podzieliłeś się bardzo obszerną opinią na temat pracy w T.G. Meblopol. Co uważasz za największy plus pracy w tym miejscu? Rozumiem że poleciłbyś ją swoim znajomym?

Zatroskana
@Patrycja

Już raz odpowiedziałam, zatrudnij się w firmie to się przekonasz. Wynajęli Ciebie do prowadzenia raportów i kontroli to po co pytasz.

Zostaw merytoryczną opinię o T.G. Meblopol - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

T.G. Meblopol
1.6/5 Na podstawie 208 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bogusławskiego 11