Opinie o Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j. w Niepruszewo

ak47

Srednio. Stara szkola, sprzedaz ad hoc, bez strategii...

@ak47

tak jest.

Na jakie realne wynagrodzenie można liczyć na stanowisku: Specjalista ds. księgowo/magazynowych. Pojawiło się ogłoszenie jn. i zastanawiam się czy warto aplikować. Podpowiedzcie czy warto. https://www.olx.pl/oferta/praca/specjalista-ds-ksiegowo-magazynowych-CID4-IDHHmDP.html?reason=seller_profile

Alek
@Marta

Podłączę się do pytania. Zastanawiam się, czy aplikować na to stanowisko, ale lepiej się upewnić, czy ogłoszenie nadal aktualne. Ewentualnie, czy planowane są kolejne rekrutacje w niedalekiej przyszłości. Może ktoś kto brał udział w rekrutacji coś opowie? :)

Diego Nowy wpis

wspolpraca cięzka, brak kompetencji pracownikow, jakosciowo srednio.

Przemek Nowy wpis
@Diego

To opinia klienta, czy jednego z pracowników? Ciekaw jestem, czy firma inwestuje jakiś w szkolenie swoich ludzi. Ewentualnie gdzie można znaleźć ich aktualne rekrutacje?

Ja tu weszłam pod kątem pracy księgowej i nie wiem czy w ogóle jest taki etat? Wtedy w obowiązkach jest też prowadzenie spraw kadrowych? Jeśli współpraca się uda to chciałabym częściowo pracować zdalnie, może się uda?

Jakbyś czegoś się dowiedział to daj znać, bo też jestem ciekawa jak jest w tej firmie. Jestem ciekaw czy od samego początku dają uop i czy trzeba przejść jakiś okres próbny. Daj znać czy może dowiedziałeś się czy dużo pracuje się na Excelu i czy jakoś weryfikują jego znajomość.

Ankaaa

Nie polecam Firmy Davex! Wchodząc do Firmy , byliśmy sami przez około 20 min na dole .. Wszyscy zajęci , uciekali od Nas .. Siwy mały Pan chował się za monitor a to dziwne bo to On przygotował dla Nas ofertę , Pan P. Sz. no i na ofercie się zakończyło Dzwoniąc do Firmy są odrzucane połączenia nikt się nie przedstawia Będąc w Firmie Davex czuliśmy się jak Intruzy a ceny są masakryczne i to jest producent ?

Davex- dział handlowy.
@Ankaaa

Dziękujemy za przekazaną opinię, jednakże chcielibyśmy zaznaczyć, że nie podzielamy jej stanowiska. Nasz showroom jest otwarty dla Państwa przez cały czas, pozwalając spędzić w nim tyle czasu, ile sobie Państwo życzą. Aby otrzymać ofertę i omówić szczegóły dotyczące naszych produktów, zachęcamy do odwiedzenia działu handlowego na pierwszym piętrze, zgodnie z oznaczeniami. W naszej pracy zawsze dążymy do utrzymania konkurencyjnych cen, nie rezygnując jednak z wysokiej jakości naszych produktów.

Aplikowałam dwa razy do działu księgowo/magazynowego, niestety bez odzewu, wiadomo coś czy trwa jeszcze rekrutacja?

Alek Nowy wpis
@Marta

Katarzyna

W ogóle na produkcję to często szukacie ludzi, bo ofert nie znalazłam, a mąż pracował w Niemczech na podobnym etacie? Czy praca na produkcji odbywa się standardowo na 3 zmiany? Domyślam się, że zdarzają się błędy w produkcji, bo to czynnik ludzki. Ale czy pracownicy wtedy nie ponoszą odpowiedzialności? Ile obecnie można zarobić na produkcji?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kiedy dawniej było zapotrzebowanie na montera okien / składacza okien, to prócz doświadczenia oczekiwano umiejętności obsługi elektronarzędzi. Czy więc oczekiwania pozostały niezmienne i ile doświadczenia trzeba mieć? Była też informacja, że praca w godzinach: latem 6-14, zimą 7-15. Piszcie, czy to aktualne i jakie kwoty tu teraz funkcjonują w ramach wypłaty?

Jaka stawka teraz obowiązuje dla składacza okien? Widziałam starą ofertę, gdzie dawali 15zł. Jest szansa na uop, a nie tylko zleceniówka? Po jakim czasie ewentualnie można się starać? Ile godzin miesięcznie trzeba być dyspozycyjnym?

Patryk

Czy w Fabryka Okien i Drzwi Davex jest socjal oraz na jakie benefity można liczyć?

Fifi

Firma przyjmuje do pracy jedynie doświadczonych stolarzy, czy nie jest to warunek zatrudnienia? Szukałem, bez powodzenia, ofert pracy, a na stronie firmy można się jedynie zorientować, że stolarką okienna i drzwiową zajmują się, jak podają od 1999 r. Jak ze szkoleniami tu stoją i jak z płaceniem za pracę? Jaki przebieg ma wdrożenie i ile wynosi pierwsza wypłata?

GREEN

Było szybko i profesjonalnie. Warto WAS polecać.

Magda

Polecam firmę Davex. Nie było nas na miejscu podczas zamawiania okien , wszystko przez telefon ustalałam z Panią (usunięte przez administratora). Bardzo miłą ,pomocną i cierpliwą osobą. Okna wizualnie są dokładnie takie o jakich marzyłam. Wyglądają przepięknie. Pomiarami i przygotowaniem oferty zajął się Pan (usunięte przez administratora),który profesjonalnie wszystko wykonał. Nie było żadnych problemów. Montaż również poszedł sprawnie. Wszystko wygląda pięknie i solidnie. Dziękuję bardzo i polecam

@Magda

Witam, Opinia widać ze wyssana z palca, Pani (usunięte przez administratora)nie zna się w ogóle na oknach, na pomiarze oraz podejściu do klienta. Nie potrafiła Mi doradzić w doborze stolarki, oraz nie znała się na współczynnikach okien które próbowała nam sprzedać. W trakcie rozmów telefonicznych wybuchała śmiechem i uważała nas jak znajomych a nie poważnych zainteresowanych klientów.. Pragnę również podkreślić ze stolarka jaką chcieliśmy zamówić nie była tanim zakupem i moim zdaniem do takich tematów podchodzi się profesjonalnie. Widać ze opinie chyba sama sobie pisała. Zero kompetencji ze strony Pani (usunięte przez administratora)w tak dużej i prężnej firmy jak Davex.. Firma z tak wieloletnim stażem i z tak dużą wiedza na temat stolarki okiennej zatrudnia tak nie kompetentne osoby jak Pani.. Jedna z nielicznych osób posiadająca ogromną wiedzę na temat okien jest Pan (usunięte przez administratora). Któremu życzę sukcesów w branży okiennej I większej uwadze do zatrudniania bardziej kompetentnych osób..

Michałek
@Magda

Zgadzam się z osobą powyżej. Kontakt z Panią (usunięte przez administratora)był na najwyższym poziomie. Każdy nasz telefon zawsze kończył się uśmiechem po obu stronach. Tak empatyczna Pani i ten subtelny głos. Poza tym usmzyskalem informacje jakie tylko potrzebowałem. Z takim pracownikiem firma zajdzie jeszcze wyżej niż jest obecnie. Pozdrawiam Panią (usunięte przez administratora)i może kiedyś do zobaczenia.

Juccy Lucy
@Andrzej

(usunięte przez administratora)Nie znam Pani Moniki, ale znam Pana (usunięte przez administratora), który jest po prostu tchórzem. Nie potrafi prowadzić rozmowy, rozwiązywać problemów, ogólnie katastrofa. Dobrze, ze współpracuje z innym dostawca. Zastanawia mnie tylko ta opinia, bo Pan (usunięte przez administratora)nie ma kontaktów z klientami,(usunięte przez administratora)

ak47

Srednio. Stara szkola, sprzedaz ad hoc, bez strategii...

@ak47

tak jest.

Miałem przyjemność pracować w firmie Davex i uważam , że szefostwo dla pracowników jest na 5 z plusem a to akurat rzadko spotykane w mniejszych firmach. Polecam jak najbardziej!!!

@Gość

chyba ty jestes czlonkiem rodziny...

DAVEX Właściciel

Opinia jednostronna z którą się nie zgadzamy. Każdy może napisać słowa krytyki i nie ponosić odpowiedzialności z tego powodu. Najlepiej krytykować wykonawcę , a siebie wybielić. Każda ze stron ma coś do powiedzenia. Na pewno sposobem na rozwiązanie problemu nie jest dyskusja w mediach.

zainteresowany

Czy fabryka szuka aktualnie osób do pracy?

Barbara
@zainteresowany

A jakie stanowisko Cię interesuje?

zainteresowany
@Barbara

Magazyn lub produkcja, są wolne etaty? Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik bez doświadczenia?

Kowalski

Słaba firma, jakość okien totalna katastrofa.

Czy Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Junek

Tak firma prowadzi szkolenia wewnętrzne, oraz wysyła na szkolenia zewnętrzne. Oczywiście w ramach rozsądku. Nie wyśle nowego pracownika na wszystkie szkolenia na początku, aby zapobiegać sytuacji że zainwestuje w pracownika i go straci.

Aleksander
@Junek

To świetnie że firma inwestuje w pracowników. ;) Jak te szkolenia wyglądają, czego dotyczą?

Junek
@Aleksander

Szkolenia dotyczą: obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych, technologi stolarki, nowych systemów. Wyglądają różnie. Ostatnio z wiadomych względów jest z tym problem aby organizować większe szkolenia na wyjazdach, więc głównie są to szkolenia w murach Firmy.

Firma ok, ale czemu zatrudniają na stanowiskach sprzedawców, przedstawicieli osoby pokroju Pana (usunięte przez administratora), który same negatywne opinie o firmie wystawia. Kto chce składać zamówienia lub rozważa na luźno taki pomysł, trafia na kogoś kto tak zniechęca. Dziwie się, że zatrudnia się w firmie z tak wieloletnim doświadczeniem i bazą klientów duża kogoś tak niekompetentnego.

Warto aplikować do działu księgowo/magazynowego w Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j.? Na jakie benefity można liczyć i czy są godziwe zarobki?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j.?

Pablox

O jakim awansie mówisz.Struktura organizacyjna nie istnieje.Jest zarząd a reszta firmy to szeregowi pracownicy poszczególnych działów, chyba że tak jak pisałem ktoś sam siebie nazwie kierownikiem.

Justyna
@Pablox

No to teraz już wszystko jasne, jeśli chodzi oczywiście o strukturę Fabryki Okien i Drzwi Davex. Teraz to chętnie dowiedziałabym się, na jakie warunki finansowe może tam liczyć pracownik bez większego doświadczenia. Możesz mi powiedzieć, jak to mniej więcej wygląda?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Davex?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Brzozowa 10
    64-320 Niepruszewo

Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ Andrzej Grześ sp.j.