Włodzimierz Grajek Import Export

Lusowo

Opinie o Włodzimierz Grajek Import Export

anonymous

Straszna firma. Wlasciciel totalnie narwany. Potrafi wrzeszczec na czlowieka za wlasny blad. Ludzie donosza na siebie na wzajem liczac na to ze wlasciciel spojrzy na nich przychylniej a ten tylko sie smieje z tego i nadal ma wszystkich za nic. Jego zastepca codziennie rano musi calowac go w pierscien rozpoczynajac dzien pracy - jest to oczywiscie metafora ale oddaje idealnie relacje: szef i jego zastepca... Ludzie przesiaknieci zla energia. Idzie na glowe tam dostac, Ci normalni juz dawno odeszli i zostali tylko Ci co i tak nigdzie lepszej pracy nie dostana, ale sa to ludzie bez szkoly i bez perspektyw.

anonymous
@rajmund 24.11.2017 14:24
To prawda, zdecydowanie odradzam tam pracę. Ciągła rotacja. Ludzie nie wytrzymują bo są źle traktowani i odchodzą co chwilę. Na...

w biedronce miałam większy spokój...

Szczęśliwa
@anonymous 30.11.2017 09:33
w biedronce miałam większy spokój...

Na cale szczęście już tam nie pracuje. Dobrze ze mnie juz nie ma bo przeplacilabym to zdrowiem. To (usunięte przez administratora) a nie normalna praca.Glowna księgowa to nic innego jak osoba chyba z jakimiś kompleksami bo czepia się na każdego i zawsze to dp niej należy ostatnie zdanie . Praca jest uzależniona od jej humoru. Lubi ponizac ludzi, bo tylko ona jest najmadrzejasza. Oszukuje ludzi, na rozmowie nic nie mówi że cześć wypłaty jest na lewo poza tym to prawda że działają na granicy prawa i lepiej nie uczestniczyć w tym skoro chce się dalej pracować. Mam nadzieję że w końcu ktoś ich dopadnie.

Chopin

Ze względu na atmosferę w pracy i traktowanie ludzi bardzo duża rotacja w firmie. Odradzam prace w dziale księgowości. Despotyczna główna księgowa mająca ludzi za nic, taktuje wszystkich jak śmieci, wszyscy się jej boją. Cale szczęście czasy się zmieniają i o pracowników co raz trudniej, więc pewnie w końcu pozostanie sama. Ciężko z nią pracować, kontroluje każdy twój ruch, wtrąca się we wszystko co robisz. Zdecydowanie ODRADZAM.

adrian
@Chopin 29.08.2017 10:01

Zdecydowanie potwierdzam.... i odradzam juz samą chęć aplikowania. Dodatkowo Firma działa nie do końca zgodnie z prawem.... wiec prawdopodobnie niebawem... po jakiejś kontroli zniknie z rynku

sss

to lepiej tam nie aplikuj dobrze ci radze

boski111

[usunięte przez moderatora] to furiat. Jak ma zły dzień to wydziera się na kogo popadnie. Ludzie są fałszywi. Kierownicy działów do niczego. Uważają się za lepszych niż są w rzeczywistości np. kierownik działu transportu i główna księgowa, która jak do niej wejdziesz do pokoju coś załatwić, to traktuje cię jak bezmózga. Koszmarek.

Zostaw opinię o Włodzimierz Grajek Import Export - Lusowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Włodzimierz Grajek Import Export