Opinie o Medikor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Medikor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Medikor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medikor Sp. z o.o. w Poznań

Ala

Nie polecam pracy w medikor,pani prezes uwielbia zastraszać i stresować pracowników,potrafi się na nich wydzierać przy pacjentach,cieszę się że już tam nie pracuje

@Ala

Pracowałaś na recepcji ? Jakie są widełki na rękę ??? Ile się zarabia ?

dzień dobry, przeczytałam tę opinię dotyczącą „fajnego” zespołu, dalej za taki jest uważany? To jak w razie czego wdrażane są osoby całkiem nowe? Chcę się upewnić, bo tak się składa, że potrzebny jest obecnie kierownik rejestracji medycznej. Po pierwsze ciekawi mnie powód przyjęć? druga sprawa to dlaczego ktoś po prostu nie awansuje? No i trzecia czy warto się interesować? czy jest dużo pracy? i jak jest ona wynagradzana?

@Gabi

Co przy wariancie jak dopytasz wprost? jeśli już na samej rozmowie zadasz szczegółowe zapytana odnośnie warunków, to wszystko na starcie zostanie wyklarowane? Kasa podobnie jak poprzednika mnie również interesuje. prócz tego inne warunki, czy są także do ugadania?

Krysia Nowy wpis

Dzień dobry, czy nie będzie jeszcze może przyjęć na rejestrację przy Braniewskiej? Kiedyś gdy widziałam ofertę to było w niej napisane, że ma to być zatrudnienie na pełen etat przy umowie o pracę, na której obecnie mi zależy. jaka występuje teraz atmosfera skoro kiedyś pisali o rotacjach a ja nie widzę oferty z tego roku?

Olka Nowy wpis
@Krysia

Niestety, aktualniem mamy cały zespół :) jampracuje tutaj od 2 miesiecy i jestem zadowolona

Ktosiek Nowy wpis
@Olka

A dziś 29.04 szukają właśnie do pracy to nagle ktoś zrezygnował skoro piszesz że macie komplet ?

Olka Nowy wpis

Niezgodze się z opiniami, pracuje tutaj od dwóch miesięcy i wszytsko jest ok. Atmosfera miła, rekrutacja przegbiegła też ok

2024

Unikać jako pracodawcy. Niepoważni i nieodpowiedzialni ludzie. Praktyki w zakresie procesu rekrutacji niezgodne z etyką i przepisami kodeksu pracy.

Ala

Tam ciągle kogoś szukają, pracownicy fajni ale pani prezes nie bardzo ,uwielbia gnębić swoich pracowników i czepiać się o byle co.

Jula
@Ala

I nawet kierownik się tak często zmienia jak to opisujesz? Piszesz o czepianiu się o byle co… czyli co tak konkretniej? Chce sprawdzić na co w razie czego lepiej uważać. A ile osób w tym dziale jest ze piszesz ze ciągle kogoś szukają? Nie ma nikogo stałego?

Gabi
@Jula

Jeśli zastanawiasz się nad praca w tej firmie, pamiętaj żeby dopytać o niepłatne tygodniowe szkolenie. Niestety mnie o tym nie uprzedzono podczas pierwszego spotkania. Możesz zmarnować tydzień czasu po którym dowiesz się ze jednak nie Ciebie szukaja i nie dostaniesz za złotówki. Dziwie ze w tych czas Panie zatrudniające nie boja się stosować takiej praktyki.

@Gabi

A jakie płacę są na recepcji ile zaproponowali ? Albo ty zaproponowałaś ? Chciałam złożyć cv i się zastanawiam….

@Gabi

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medikor Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Rejestrator medyczny / Rejestratorka medyczna ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
MK

Byłam na rozmowie o pracę. Pani Menadżer zero zainteresowania nawet mnie nie poinformuję, że Pani ,,Prezes,, się spoźni. Zero dzień dobry. Na rozmowie tylko i wyłącznie wymagania, zero konkretów. Przez 2 dni kazały się nauczyć wszystkich lekarzy oraz specjalizacji. Prywatny punkt a niestety Pani Menadżer powinna zostać wymieniona gdyż nie ma szacunku ani do nowych osób ani do pracującego już tam personelu. Sama po obserwacji zauważyłam, że nie robi tam nic a przecież Menadżer to wizytówka firmy. Tutaj tej wizytówki brak.

Kaska

Skoro pracowałaś w tej firmie wiesz może jakie widełki są pracując w recepcji ile na rękę dają??? Czy warto składać cv ?

@Ala

Czyli w zasadzie nie polecasz pracy ze względu na atmosferę? a obecnie jaka by była miedzy personelem? i co o specyfice samej pracy możesz napisać od strony organizacyjnej? jak jest poukładana?

@Agnieszka

Dla mnie atmosfera w pracy jest bardzo ważna, od strony organizacyjnej nie było najgorzej, choć częste rotację zespołu utrudniają dobra organizację

@Ala

A te rotacje wspomniane to od jakiego czasu mogą już występować? generalnie widzę, że rejestratorki teraz szukają, ile ich w sumie się zatrudnia jednocześnie? i jeśli o tę całą organizację chodzi to mają już mimo wszystko opracowane jakieś konkretne wdrożenie? jak na start to wygląda?

@Agnieszka

Rotacje trwają spokojnie kilka lat co chwilę ktoś odchodzi z rejestracji bo nie wytrzymuje ciągłego napięcia w pracy,i ponoszenia odpowiedzialności finansowej za braki w kasie które ze względu na rotację personelu zdążają się często

@Ala

odpowiedzialność finansowa? to jest uwzględnione w umowie? na jakiej zasadzie do nich dochodzi? mam na myśli konkretne okoliczności i ciekawa też jestem czemu nie zwrócono na to większej uwagi skoro faktycznie taki problem występuje?

@Ala

Pracowałaś na recepcji ? Jakie są widełki na rękę ??? Ile się zarabia ?

Kryśka

Jak to jest teraz z tym całym szkoleniem? Teraz niedawno ktoś ostrzegał przed tym aby w razie czego właśnie o nie dopytać bo może wyjść, że się po nim człowiek i tak nie dostanie. z rok temu chyba faktycznie pisali, że jest ono w zasadzie nie płatne i to bez umowy… czy do teraz także bez żadnego dokumentu ludzie przystępują do pracy? dalej jest dostępna ta oferta dla rejestratorki med., i zastanawiam się co by było gdyby ktoś jednak nalegał na umowę?

Pracowałam w tej firmie 2 lata dorabiając sobie jako studentka. Młody zespól z którym utrzymuje kontakt do dzisiaj. Fajne miejsce prayc

MK

Czy był już ktoś na rozmowie w tej firmie? Jak oceniacie warunki pracy?

Myszka miki

Prezes firmy traktuje pracowników z góry, wprowadza stresującą atmosferę, nie polecam

Barbara

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko rejestratorki medycznej, co prawda jest od pół roku nieaktualne, ale zastanawiam się, czy warto mieć oko na pracę w firmie? Niżej ktoś opisał to stanowisko pracy, ale wydaje mi się, że pomylił firmy? :) Może ktoś ma aktualne informacje na ten temat?

Maria

Trochę mnie zaskoczyła ta opinia, bo jak można wykonywać badania bez wykształcenia medycznego! To na jakim stanowisku pracujesz? A na jaką umowę można liczyć bo mam zamiar aplikować?

Mysia Pysia

Szkolenia będące wyzyskiem pracowniczym - bez żadnej umowy czy to na czas szkolenia/ zlecenie/o prace- nawet miesiąc bez wynagrodzenia dla pracownika. Warunki pracy tragiczne! „Szefowa” lokuje swoich pracowników w kontenerze budowlanym i nazywa go gabinetami. Na recepcji odpowiedzialność finansowa, pieniędzy w sejfie ciagle brakuje i to dużych kwot ( oczywiście pracownicy musza się dokładać ). Początkujący pracownicy pozostawiani są na recepcji bez obiecanego wsparcia przez tzw błędy w ustalaniu grafiku. Odpowiedzialność przełożonych zerowa.

piotrjan@amu.edu.pl

Szanowni Państwo! Zostałem dzisiaj po raz drugi zaszczepiony w Państwa Klinice przeciwko COVID-19 i - choć daleko mi do egzaltacji - pragnę pochwalić prawdziwie wspaniałą organizację akcji szczepień i serdecznie podziękować WSZYSTKIM uczestniczącym w niej, bardzo uprzejmym, cierpliwym i kompetentnym Pracownikom. Serdecznie Państwu gratuluję! Piotr Jankowiak

Wypłaty na czas, fajny zespół. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Medikor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Medikor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medikor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medikor Sp. z o.o.?

Medikor Sp. z o.o.
  • Braniewska 20