counter
2 4 5 5 1
Robert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Witam jaka stawka na budowie w Niemczech?

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Arkadiusz Sankiewicz w miejscowości Poznań? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Arkadiusz Nowy wpis
@Administrator

Dzień dobry, Moja działalność jest od ponad dwóch lat zawieszona, proszę sobie zweryfikować to w CEIDG ;)

Grzegorz38 Nowy wpis

Próbowałem dodzwonić się do gościa w środę i nie odbierał. W czwartek to samo. W piątek się udało, ale ku mojemu zdziwieniu koleś powiedział żebym mu du... nie zawracał, bo idzie zaraz na imprezę (usunięte przez administratora) Ja się pytam czy to jest poważne podejście pośrednika pracy? Z takim czymś się nie spotkałem jeszcze. NIE POLECAM

Arkadiusz Nowy wpis
@Grzegorz38

Dziwi mnie jedna rzecz, nawet Pan nie zweryfikował gdzie Pan się dodzwonił ale komentarz musi być. Moja działalność od 2018 roku jest zawieszona, od tamtego czasu nie zajmuje się rekrutacja, nie wystawiam ogłoszeń w sprawie pracy, nie działam w tej branży więc dziwi mnie że dzwoni Pan pod numer z ogloszenia z przed dwóch lat. Tak czy inaczej, numer którym wtedy operowałem jest nieaktualny. Więc proszę zweryfikować następnym razem a potem wystawiać oceny :) a swoją drogą to nie koleś czy gościu a docelowy pracodawca i jeżeli Pan dzwoni po dwóch latach od ogłoszenia, rozmawia w sposób jaki pisze i jeszcze zapewne dzwonił Pan poznym wieczorem to proszę się nie dziwić że ktoś jakiś zareagował, i domniemam, że określenie proszę mi nie zawracac (usunięte przez administratora) jest grubo przesadzone :)

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Sankiewicz - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.