Prebena-Polska

Poznań

Prebena-Polska

Opinie o Prebena-Polska

zainteresowany

jeżeli właściciel chce się rozwijać, i myśli o nowych ludziach w handlu to napisz...

the one
@zainteresowany 13.02.2012 14:46

jestes po podstawówce,nie masz życiowych ambicji,lubisz rimming (wykonywać nie przyjmować),nie przeszkadzają tobie warunki pracy jak w kopalni wegla,lubisz system zatrudnienia chińskiego,jestes bezjajowcem pospolitym,kręcą cię gwożdzie,gratuluje znalazłeś idealną prace dla siebie R2D2

Zostaw opinię o Prebena-Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prebena-Polska