Opinie o Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. w Plewiska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. w Plewiska

MD Nowy wpis

Potwierdzam wcześniejsze opinie. Firma na bardzo wysokim poziomie. Zdrowe relacje i uczciwe podejście do pracowników oraz kontrahentów. Duże wymagania, wynikające z wysokiej jakości produktów i usług (dbałość o szczegóły). Dobre miejsce pracy, zarówno dla fachowców, jak i początkujących (chcących podnosić swoje kwalifikacje).

Profesor Nowy wpis

Nie wiem, nie pracuję tam już. Ale ogólnie zwracano uwagę na BHP, wszystkie szkolenia i bezpieczeństwo. Sanepid robił regularnie pomiary hałasu, czynników szkodliwych, sprawy ppoż. Wszystko tak normalnie. Koncern amerykański, więc przypuszczam, że coś wprowadzili.

Filip Nowy wpis

Czy dużo różnych zabezpieczeń wprowadziła firma w związku z epidemią?

Profesor Nowy wpis

Pracowałem w firmie Columbus i bardzo dobrze wspominam ten czas. Bardzo wysoki poziom, nic dla obiboków i pseudo-fachowców. W szczególności pamiętam ponadprzeciętne wynagrodzenie (ale oczekiwania szefa, fanatyka perfekcji też dawały w kość, gość lubi być bezpośredni).

Firma Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Monter. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
JD

Miałem przyjemność pracy w tej firmie, duży nacisk na porządek pracy, dbałość i dokładność, nie jest to firma dla ludzi którzy chcą odklepać 8 godzin i pójść do domu, tutaj potrzebne jest zaangażowanie. Firma tworzy produkt który jest używany przez ludzi i nie ma tutaj miejsca na błędy. Osobiście dobrze wspominam pracę w tej firmie, początki były ciężkie, ale gdy się wpadnie w rytm i zrozumie o co chodzi praca nabiera innego charakteru. Co do atmosfery, firma jak firma nie wszystkich da się lubić ale ogólnie bardzo na plus.

@JD

Widać bardzo wyraźnie, że praca w Columbus Mckinnon Polska sprawiała Ci ogromną satysfakcję i po prostu cenisz sobie tego pracodawcę. Jaki czynnik miał wpływ na to, że zrezygnowałeś z pracy w tej firmie? Skoro już wziąłeś udział w dyskusji, to dobrze byłoby, jakbyś opisał na jeszcze jakieś warunki zatrudnienia. Czy poziom zarobków był adekwatny i do wykonywanych obowiązków i do doświadczenia?

JD
@Kamila

Zrezygnowałem z pracy w tej firmie z powodu rozwoju zawodowy w nieco innym kierunku. Co do zarobków to im więcej potrafiłeś tym większe pieniądze dostawałeś, w firmie panowało zdrowe podejście co do wynagrodzenia.

Kamila

Firma Columbus Mckinnon Polska jest filią światowego lidera w zakresie techniki urządzeń dźwignicowych – grupy Columbus Mckinnon z siedzibą w USA. Przedsiębiorstwo prowadzi prace rozwojowe i produkcyjne w wielu krajach na świecie, między innymi w Niemczech i Polsce. A w chwili obecnej poszukują osoby na stanowisko spawacza-ślusarza. Widziałam ofertę na jednym z bardziej popularnych portali. Może znalazłyby się jakiś chętny do aplikowania?

Jakub P.

Byłem zatrudniony w firmie CMCO Polska w latach 2015-2017. Firma stworzona na wysokim poziomie. Olbrzymia dbałość o szczegóły, czystość oraz BHP. Współpracujemy do dzisiaj i zawsze współpraca przebiegała bezproblemowo. Co do umów o pracę dla mnie sytuacja wyglądała zawsze klarownie. Jeżeli ktoś wyraża chęć i zaangażowanie można bardzo mocno się w tej firmie rozwinąć.

Był pracownik

Czy szanowny Pan Prezes dalej obiecuje umowe na czas nieokreślony po miesiącu po czym przekazuje wypowiedzenie przez kierownika? Mnie to spotkało i szczerze nie polecam tej firmy.

@Był pracownik

@Był pracownik Jak można zauważyć - Twoje wspomnienia związane z pracą w Columbus Mckinnon Polska nie są godne zazdroszczenia. Powiedz nam na początek na jakim stanowisku byłeś tam zatrudniony. Czy Prezes podał Ci powód swojej decyzji?

batmet
@Był pracownik

Byłem rozmawiałem warsztat przyjemny wyciągi na miejscu stoły spawalnicze super produkty super ogólnie warsztat na dobrym poziomie szef trudno powiedzieć rozmawiałem z nim chwile ale na piwo razem nie pójdziemy na 100% przeraża mnie podejście ważniejsza pseudo corpo gadka i kawałek papierka niż umiejętności człowieka ogólnie swojemu koledze bym nie polecił ażeby uniknąć ewentualnej kompromitacji

@batmet

Bardzo dziękuję Ci za wzięcie udziału w dyskusji na temat pracodawcy, jakim jest firma Columbus Mckinnon Polska. Z Twojej wypowiedzi nie można jednak dokładnie wywnioskować, czy byłaś tam w sprawie pracy, czy też z innego powodu, Proszę zatem, żebyś wyjaśnił Nam tę kwestię w następnym wpisie.

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. - Plewiska

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Owsiana 14
    62-064 Plewiska

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o.