Opinie o Perfetto Mirosław Wierzbicki Artur Malec sp.j. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Perfetto Mirosław Wierzbicki Artur Malec sp.j., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfetto Mirosław Wierzbicki Artur Malec sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfetto Mirosław Wierzbicki Artur Malec sp.j. w Poznań

Gall Anonim Nowy wpis

Ja polecam. Szkolenia jakie chcesz i to nawet zagraniczne. W sezonie jest dużo pracy, ale wszędzie trzeba pracować. Szefowie pomocni i bardzo ugodowi. Ogólnie jak się chce pracować i robi się to rzetelnie nie ma z niczym problemu. Socjal naprawdę spoko-kawa, herbata i woda są na co dzień. Atmosfera jak najbardziej w porządku. Nie bardzo rozumiem marudzenia osób poniżej. Totalna bzdura, jeśli chodzi o brak ciepłej wody.

tomek Nowy wpis
Klient

Bardzo dobry sprzęt i sprawny dział części.Budynek nowy a w toaletach ,mydło, papier toaletowy i ciepła woda.Jest też kawa i herbata więc nie wiem skąd takie dziwne opinie.Ja polecam jako klient

Jolanta Nowy wpis

Jaka jest oferta Perfetto dla pracowników? Czy pracodawca oferuje jakieś kursy i szkolenia dodatkowe? Podzielcie się szczegółami na temat pracy w firmie. Dzięki.

Iza

Witam, czy mogę liczyć na opinie pracowników firmy Perfetto, odnośnie warunków pracy i socjalu który proponuje pracodawca? Zastanawiam się nad aplikacją.

Rozczarowany Nowy wpis
@Iza

Cześć, jako były pracownik, znający aktualną sytuację firmy odpowiem Ci, że z socjalu to jest papier toaletowy i herbata. Nie ma dodatków płacowych, ubezpieczenie NNW jak chcesz mieć, to zapłacisz sama o ile nadal jest taka możliwość, na rozmowie kwalifikacyjnej możesz usłyszeć o premiach uznaniowych albo kwartalnych, ale na pewno nie będzie tego w umowie, więc nie będzie też na koncie albo w portfelu. O prywatnej opiece medycznej i multisporcie możesz zapomnieć, bo za mało chętnych, a nawet jak znajdziesz chętnych to nie licz na dofinansowanie od pracodawcy. Możesz za to liczyć na stówę albo dwie w kopercie i wino na gwiazdkę :) Socjal jest coraz częściej spotykany w korporacjach, w perfetto oszczędzają na pracowniku ile mogą i wychodzą z założenia, że i tak zwolnisz się za pół roku, może rok, więc po co inwestować. Firma bazuje na usługach pielęgnacji zieleni, inne działy mogłyby nie istnieć, dlatego pracownicy do nich zatrudniani traktowani są jako koszt. Zakładam, ze nie chcesz aplikować na operatora maszyn. Pozdrawiam, Rozczarowany.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MiłyMen

Praca dla odważnych, lubiących pracować dużo i długo, aby na samym końcu zostać wytentegowanym bez mydełka... warunki pracy okropne, nawet ciepłej wody w firmie do mycia (a tak niby wszystko jest na bogato), nie wspominając o narzędziach, najlepiej samemu je sobie wystrugać lub pełna prowizorka i tak w każdym dziale! Najlepiej zrób wszystko o nic nie proś, a kasę proś się, eeee raczej błagaj to może Tobie zapłacą.

Zosia samosia
@MiłyMen

Hmm, ciekawe czy nie pomylileś miejsc pracy :) Aby mieć ciepłą wodę należy przekręcić dźwignię baterii w właściwą stronę :) Niektórych to przerasta. Brak narzędzi też ciekawe, mamy do dyspozycji kompy, które nie mają więcej niż rok lub dwa, we flocie są nowe samochody do,dyspozycji handlowców, warsztat ma wiele zestawów kluczy z gornej półki, park maszyn pokazowych, szefostwo chętnie inwestuje w tego typu rzeczy... no ale trzeba tutaj pracować i wiedzieć co się mówi...

Rozczarowany

Pracowałem w perfetto ponad 2 lata. Moja opinia będzie dotyczyć głównie zagadnień biurowych związanych z pracą stacjonarną (nie PH). Zacznę od plusów jakie dostrzegam: - firma wygląda ładnie z zewnątrz i od środka - firma jest importerem ciekawego sprzętu dobrych, niszowych marek - już jest ciepła woda w kranach ???? - stanowiska są przestronne, fotele wygodne i monitory duże - nie najgorsza płaca na początek - brak monotonii A poniżej wady które dostrzegam: - dwóch właścicieli firmy, którzy nie komunikują się ze sobą dostatecznie i przekazują personelowi sprzeczne informacje - ogromna rotacja pracowników. Prosty przykład - od września 2016 do końca grudnia 2018 w firmie, która zatrudnia 8-10 osób zmieniło się 10 pracowników. Czy to przypadek? - czego nie masz na papierze, a zostalo powiedziane i uzgodnione możesz przyjąć za nieistniejące, bo na pewno z czasem usłyszysz coś w stylu "źle mnie zrozumiałeś", "miałem co innego na myśli", "wystąpił dysonans". Generalnie jeśli jesteś choć odrobinę inteligentny, zauważysz, że słowem "dysonans" można opisać całe to przedsiębiorstwo - traktowanie pracownika jako koszt, a nie siłę pociągową firmy. - niemalże brak szkoleń produktowych, z programu ERP, spotkań z dostawcami w porównaniu do innych firm z branży. Czego się nauczysz sam, albo od kolegów to musi Ci wystarczyć - nieterminowe wypłaty wynagrodzenia, najczęściej 1-3 dni opóźnienia (około 70% wypłat). Przelewy najczesciej są robione ostatniego dnia roboczego i wpływają na konta następnego dnia roboczego, więc szefostwo nie stosuje sie do zasady, że w ostatnim dniu pieniądze mają być do dyspozycji pracownika - o każdą kasę zarobiona poza podstawą trzeba się kilkukrotnie prosić, oczywiście nic nie widnieje w dokumentach - bezprawnie działający monitoring wykorzystywany jest w celu kontroli pracowników i w ogóle wszystkiego co się dzieje w obrębie firmy (tzw. Sławomir TV). Nie ma obwieszczenia na wejściu, jak również pracownicy nie byli poproszeni o wyrażenie zgody na prowadzebie zapisów obrazu w miejscu pracy - brak konkretnego podziału obowiązków pracowników, czyli często robisz coś, czego raczej nie powinieneś, ponieważ twoje zadania nie są określone. - brak poważnej obsługi informatycznej, z wieloma sprawami musisz walczyć samodzielnie lub z koleżanką z biura - irracjonalne i siłowe szukanie oszczędności (mielenie kawy dla pracowników na wydział, mydło w baniaku, którego nie można unieść, woda źródlana zamiast mineralnej) Mógłbym tu jeszcze dalej wyliczać. NIE POLECAM tego pracodawcy osobom doświadczonym i ambitnym, chcącym pozostać przy dobrym zdrowiu psychicznym. Moje doświadczenie jest takie, że Perfetto nie oferuje poczucia stabilności, rozwoju zawodowego i wzrostu wynagrodzenia, a nawet jeśli oferuje, to niewielu jest w stanie do tego czasu wytrzymać. Oczywiście moje wszystkie powyzsze przemyślenia są subiektywne i nikt nie powinien się nimi sugerować, niemniej nie jestem jedyną osobą o takim zdaniu na temat opisywanego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfetto Mirosław Wierzbicki Artur Malec sp.j. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Perfetto Mirosław Wierzbicki Artur Malec sp.j.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Głogowska 346 A
    60-004 Poznań
  • NIP: 7811781147 KRS: 0000344293
Perfetto Mirosław Wierzbicki Artur Malec sp.j.