counter
5 1 5 5 1
Katarzyna Nowy wpis

Jak wygląda praca w Boxcontainer? Na jak wysokie wynagrodzenie można obecnie liczyć oraz jaki jest zakres obowiązków? Napiszcie co słychać w firmie bo ostatnie wpisy zostały dodane jeszcze przed 2021 rokiem i to tylko od jej klientów.

Jan Nowy wpis
Klient

Witam kupiłem kontenerowe biur w firmie BOXCONTAINER użytkuje je 2 rok jestem zadowolony z obsługi elastyczności już na etapie projektu Fachowe doradztwo perfekcyjne wręcz wykonanie Szukałem długo odpowiedniego biura kontenerowego biuro w firmie jest jej wizytówka W BOXCONTAINER właśnie takie zastałem bardzo starannie wykonane bez blach i drób czy nitów ,wnętrze miło zaskakuje moich klientów Zdecydowanie polecam Jan

Marek Nowy wpis

Przestrzegam wszystkich przez współpracą z tą firmą. Po zamówieniu kontenera termin dostawy był wielokrotnie przesuwamy. Po niecałym roku użytkowania okazało się że kontener się rozpada. Producent przyznał swoją winę, opisał w protokole, że wykonał kontener niezgodnie z technologią i ... nabrał wody w usta. Nie ma z kim rozmawiać o naprawie bo nie odbiera telefonów. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Czy to krętacz i (usunięte przez administratora) oceńcie sami. Dla ochrony nerwów nie zamawiajcie tam nic.

Miro Nowy wpis
Klient

Kupiłem kontener mieszkalny z łazienką. Szczególnie ważny był dla mnie wygląd i izolacja oraz ogrzewanie gdyż używam przez cały rok. Jestem bardzo zadowolony.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Obecnie coś dzieje się w firmie Boxcontainer Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe wieści odnośnie Boxcontainer Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Boxcontainer Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad