Opinie o DWD System Sp. z o.o. w Gościcino

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWD System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DWD System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWD System Sp. z o.o. w Gościcino

Wymiatacz Nowy wpis

Zapomnialem jeszcze cos przerwa to tylko 20 minut praca w akordzie co jest tam to nienormalne dziwnie liczą a jak niema pracy to placa na godziny najniższą krajową. Trzeba tez miec założoną własną dzialalnosc tylko ciekawi mnie to jak na wlasnej dzialalnosci mozna dorobic w tej samej firmie i na tym samym stanowisku co na normalnej umowie ciekawe co narka

Olek Nowy wpis

To przecież można więcej zarobić. Przesadą jest narzekanie bo nie zawsze są nadgodziny

Wymiatacz Nowy wpis

Witam serdecznie niepolecam tej firmy nikomu chyba ze ktos lubi z przymusu pracowac dluzej jak 8 h. Trzeba w miesiącu przepracować minium 186h bo inaczej zabierają 10 procent spawacze tam to nie mają zadnych uprawnień praca tam to jak w obozie jednym slowem cyrk. Ludzi tam sie wogole nieszanuje. Czytając tą opinie cieszę się że moglem pomóc pozdrawiam

Waldi Nowy wpis

Czy polecacie pracę w DWD System ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DWD System Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Weronika

Na jakie benefity można liczyć będąc pracownikiem DWD System Sp. z o.o.?

fghn

@jan z tego co wiem to oni juz teraz nie prowadza zadnej rekrutacji

luk

Pracowałem przez 3 miesjące i postanowiłem odejść, musiałem odpocząć psychicznie, UMOWA ŚMIECIOWA., w biurze 1200/miesiac

jan
@luk

@luk jakie stanowisko zajmowałeś? czy jest jakaś odpowiedzialność? Ile godzin dziennie byłeś w pracy?

isia

Zastanawia mnie dlaczego ludzię chca pracować w tak PONIŻAJĄCYCH i niegodnych warunkach jakie oferuje firma DWD SYSTEM. Zatrudniają ludzi ze wsi którzy mają opłacony KRUS i nie oferują im żadnej umowy o prace!!!! WSTYD i CHAŃBA

adam

Moja przygoda z tą firemką nie trwałą zbyt długo, odradzam, prowizorka i amatorszczyzna.

@ania
@adam

Dlaczego prowizorka i amatorszczyzna? Strona wygląda pięknie. Znajomy kiedyś tam pracował i był zadowolony z wynagrodzenia.

kijana

W Gościcinie tej firmy nie ma z jakieś 2 lata została przeniesiona do Oś. Niewiadów

ania

Gdzie ich teraz znajdę? Na stronie mają adres w Gościcinie i w Gdańsku, tu ktoś pisał, że w Gościcinie już ich nie ma. Wiecie coś?

stach

w przypadku DWD System ile się zarabia dowiadujesz się przy wypłacie!

figinio

Powiadasz że można dużo zarobić ??? LUDZIE NIE WIEżCIE !!! to oszuści.

asia

zdecydowanie odradzam pracę w księgowości, wymagają duża odpowiedzialność, mała kasa, i do tego nigdy nie masz gwarantowanej pensji bo mogą Ci oberwać nawet 500 zł

poleczka

Teraz przenieśli się do Niewiadowa w woj. łódzkim Tam proszę się żeby pracować za miskę ryżu. Czekaj na uchodźców z Syrii. Tania siła robocza już idzie :)

NET

Ta firma nie ma zakładu w Gościcinie od końca 2014 roku.

robol

Słuchajcie, podaję mój mali: a_zawadzka@interia.pl. Jak będziecie chcieli pogadać o tej firmie, to piszcie (możecie pod pseudonimami).

sebastian

Mój kumpel też miał złe doświadczenie z tą firmą.

robol

Wprost przeciwnie, nie chcę Cię przekupić, tylko znaleźć ludzi, którzy tak jak ja zostali przez firmę trochę nie w porządku potraktowani. Widzę, że tez do nich należysz, ale temat nie nadaje się na takie publiczne roztrząsanie, stąd było pytanie o prywatny mail. Mogę zresztą podać mail do mnie, a jak będziesz chciał, to napiszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o DWD System Sp. z o.o. - Gościcino

DWD System Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 35 ocen.

DWD System Sp. z o.o.