DWD System Sp. z o.o.

Gościcino

Opinie o DWD System Sp. z o.o.

Waldi

Czy polecacie pracę w DWD System ?

Weronika

Na jakie benefity można liczyć będąc pracownikiem DWD System Sp. z o.o.?

fghn

@jan z tego co wiem to oni juz teraz nie prowadza zadnej rekrutacji

luk

jan
@luk 13.05.2016 21:52
Pracowałem przez 3 miesjące i postanowiłem odejść, musiałem odpocząć psychicznie, UMOWA ŚMIECIOWA., w biurze 1200/miesiac...

@luk jakie stanowisko zajmowałeś? czy jest jakaś odpowiedzialność? Ile godzin dziennie byłeś w pracy?

isia

Zastanawia mnie dlaczego ludzię chca pracować w tak PONIŻAJĄCYCH i niegodnych warunkach jakie oferuje firma DWD SYSTEM. Zatrudniają ludzi ze wsi którzy mają opłacony KRUS i nie oferują im żadnej umowy o prace!!!! WSTYD i CHAŃBA

adam

Moja przygoda z tą firemką nie trwałą zbyt długo, odradzam, prowizorka i amatorszczyzna.

@ania
@adam 03.12.2015 22:32

Dlaczego prowizorka i amatorszczyzna? Strona wygląda pięknie. Znajomy kiedyś tam pracował i był zadowolony z wynagrodzenia.

kijana

W Gościcinie tej firmy nie ma z jakieś 2 lata została przeniesiona do Oś. Niewiadów

ania

Gdzie ich teraz znajdę? Na stronie mają adres w Gościcinie i w Gdańsku, tu ktoś pisał, że w Gościcinie już ich nie ma. Wiecie coś?

stach

w przypadku DWD System ile się zarabia dowiadujesz się przy wypłacie!

figinio

Powiadasz że można dużo zarobić ??? LUDZIE NIE WIEżCIE !!! to oszuści.

asia

zdecydowanie odradzam pracę w księgowości, wymagają duża odpowiedzialność, mała kasa, i do tego nigdy nie masz gwarantowanej pensji bo mogą Ci oberwać nawet 500 zł

poleczka

Teraz przenieśli się do Niewiadowa w woj. łódzkim Tam proszę się żeby pracować za miskę ryżu. Czekaj na uchodźców z Syrii. Tania siła robocza już idzie :)

NET

Ta firma nie ma zakładu w Gościcinie od końca 2014 roku.

robol

Słuchajcie, podaję mój mali: a_zawadzka@interia.pl. Jak będziecie chcieli pogadać o tej firmie, to piszcie (możecie pod pseudonimami).

sebastian

Mój kumpel też miał złe doświadczenie z tą firmą.

robol

Wprost przeciwnie, nie chcę Cię przekupić, tylko znaleźć ludzi, którzy tak jak ja zostali przez firmę trochę nie w porządku potraktowani. Widzę, że tez do nich należysz, ale temat nie nadaje się na takie publiczne roztrząsanie, stąd było pytanie o prywatny mail. Mogę zresztą podać mail do mnie, a jak będziesz chciał, to napiszesz.

marek

Kontakt był potrzebny kiedy tam pracowałem, teraz już nie mam takiej potrzeby. PO PROSTU WYRAŻAM SWOJĄ OPINIE, CHCESZ MNIE PRZEKUPIĆ? - nie trzeba wystarczyła wypłata zarobionych pieniędzy za wykonywane czynności, teraz już tam nie pracuję i za żadne pieniądze bym nie wrócił.

marek

Umową którą się podpisuję w tej firmie to kąpletny śmieć. Nie ma nic o wynagrodzeni itp. Na koniec miesiąca płacą tyle ile chcą, a jak ci się nie podoba to(usunięte przez administratora)

@marek 01.09.2015 00:39

Rozumiem, że pracowałeś tam (lub pracujesz)? Czy jest możliwość, żebyśmy skontaktowali się prywatnie (np. przez prywatny e-mail)?

robol

Nikt z pracy nie wyrzuci? A ja znam osobę, która sama nie odeszła, to ciekawe dlaczego. Chętnie się dowiem

AREK

Nikt z was z roboty nie wyrzuci bo sami odejdziecie, tyle co wam obiecają na początku to sen na jawie, ZAWSZE POTRĄCAJA znaczne sumy :(:(:(

Maciej

Ostatni post absolutna Nieprawda!, w firmie jest ciągła rotacja pracowników

Gustaw

Ilu zmianowa jest praca w tej firmie i na jakie stanowisko najlepiej się starać?

gość

zdecydowanie nie polecam. nerwowa atmosfera, jeszcze to samozatrudnienie. firma wykorzystuje pracowników jak może.

GALBEC

no i tu masz racje zawsze są i były powody by coś zabrać i wiem doskonale że za darmo nie zabrał tych pieniędzy

?

anonim a jak ci źle to w klose przyjmują za 1000 zł hi hi.umowa do końca życia miła kadra dach nad głową[usunięte przez moderatora] brygadziści [usunięte przez moderatora] . pozdro

GALBEC

anonim. jeżeli Maciej zabrał tobie 500 zł. to musisz być jakimś [usunięte przez moderatora] he he.znam gościa i zabiera za granie w [usunięte przez moderatora] pozdro dla polimerków:)

abraham

a jakie masz perspektywy na początek co Ci zaproponowali ? jaką dłuższą umowe, jakie wynagrodzenie ?

abraham

a jeszcze cos wiecej opini na temat tej firmy, umowy są na dłuzszy okres , prace mozna uwazac za stabilna, firma ma przed sobą przyszłosc ?

GALBEC

raczej stała zależy jakim jesteś pracownikiem i na jaki wydział trafisz

GALBEC

jeżeli jesteś w stanie wyżyć za 2500 za 8 godzin normalnej pracy od pon. do piątku z dachem nad głową .wątpię żeby w okolicy była inna firma która tak płaci . no chyba że stocznia 3500 za 12 godzin[usunięte przez moderatora] od pon do niedzieli.

GALBEC

na konto wpływają pieniądze i nic już nie płacisz. wypłaty zawsze na czas.

GALBEC

pytania które zadajesz oznaczają że chcesz się tam przyjąć?

GALBEC

własna działalność z tym że opłacają oni wszystko i papiery ani opłaty ciebie nie obchodzą. nie jest źle . na forum piszą ludzie którzy sami sobie w łeb strzelili że jest źle. kierownik jak i szefowie produkcji z pełnym szacunkiem podchodzą do ludzi też wiadomo że trzeba pracować a wtedy jest ok.

GALBEC

myślę że na pewno lepiej niż klose.,balex i inne dziwne firmy.

GALBEC

nie napisze ile zarabiałem i kim tam byłem ale znam system firmy i niektóre rzeczy sam tam kreowałem a byłem na produkcji poli betonu. kolega zadał za co zwalniają, zwalniają za ludzką głupotę i brak muzgu

GALBEC

dobre pytanie! i odpowiem!!!!!!! zarabiałem tam dosyć sporo ! na pewno więcej niż inni produkcyjni. teraz zarabiam 7 razy tyle wiec nie dziw się dla czego zwolniłem się z tej firmy. nadal podtrzymuje i reklamuje tą firmę.

ciekawe

Napisales "pracowalem" a czemu juz nie pracujesz?

MALINA

Rzeczywiście nie mam pozytywnej opinii na temat Firmy DWD i nie ( usunięte przez administratora );) Pozdrowienia dla miłych dziewczyn!!!

ZAKŁAD JAK INNE BARDZO MIŁA KADRA KIEROWNICZA JAK I SAM WŁAŚCICIEL DLA OSÓB KTÓRE NIE ZNAJA PODSTAWOWYCH ZASAD PRAWA PRACY TAM MIEJSCA NIE MA A NAJBLIŻSZA SIEDZIBA KLUBU AA MIEŚCI SIE W WEJHEROWIE I TAM POWINNY SPOTKAĆ SIE OSOBY KTÓRYM SIE NIE PODOBA W DWD SYSTEM ŻYCZE POWODZENIA WŁAŚCICIELOWI I DALSZEGO ROZWOJU FIRMY

Zostaw opinię o DWD System Sp. z o.o. - Gościcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWD System Sp. z o.o.