TES Group S.A.

Tarnowo Podgórne

Opinie o TES Group S.A.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Anonim czy nadal pracujesz w TES Group S.A.? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Może ktoś miał podobne odczucia? Teraz firma rekrutuje na stanowiska takie jak: pracownik produkcji (http://www.psfactory.pl/wp-content/uploads/2017/03/Og%C5%82oszenie-rekrutacyjne-PSF-Pracownik-Produkcji.pdf) i pracownik biurowy (http://www.psfactory.pl/wp-content/uploads/2017/03/Og%C5%82oszenie-rekrutacyjne-PSF-Pracownik-biurowy.pdf) czy to któreś z tych stanowisk Ty zajmowałeś? Chcesz więcej o tym opowiedzieć, bo osoby, które widzą te ogłoszenia może ten temat zainteresować.

Anonim

Jeśli nie przeszkadza Ci notoryczny brak zaufania ze strony pracodawcy i przełożonego, jeśli nie przeszkadzają Ci te same zmęczone i robiące od lat to samo, zamknięte na nowe wzorce biznesowe osoby na tych samych zapyziałych od lat stanowiskach, jeśli nie przeszkadzają Ci koleżanki, które uprzejmie doniosą na wszystko co się rusza, i ostrzą nóż za Twoimi plecami, jeśli masz dobry zapas wazeliny, jeśli nie masz żadnych aspiracji, a za pieniądze zrobisz dosłownie wszystko - to aplikuj! nadajesz się idealnie! a jeśli właśnie awansowałeś - świetnie! wiedz, że teraz jesteś pierwszy/a do odstrzału. Odradzam! szkoda nerwów!

Blem
użytkownik zarejestrowany

No właśnie, nie ma co patrzeć na negatywne opinie, przecież wiadomo to nie od dziś, że wylewają żale tylko osoby, które raczej już tu nie pracują i teraz nudząc się postanowili firmę obgadać, zdecydowanie tak

Pawlik
@Blem 30.09.2016, 16:38

Nie masz racji. Pracowałem tam i potwierdzam, że negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe.

ja polecam , jeżeli ktoś chce pracować to będzie ! nie patrzcie na opinie ludzi którym się nie chciało przyjść na rozmowę albo byli i bez doświadczenia chcieli 3000 zl na rękę , Ludzie którzy kiedyś pracowali nie mogą wiedzieć jak jest teraz , zastanówcie się kto by na swoją była firmę pisał komplementy ? nikt ! piszą tylko ci co chcą sobie ulżyć . Moim zdaniem zainteresowani powinni sami sprawdzić i oczekiwać realnych propozycji.

byly pracownik

Pracowalem tam 10 lat w administracji. Rządził wtedy Siminik i bekający Zdzisław-amant. Wiele pracowników kończyło na lekach uspokających i u psychiatry. ludzie tam idą bo nie innej pracy w okolicy.Nie polecam

Jarek

Daro, odnośnie wyrozumiałych pracodawców to była przecież ironia. Daj sobie spokój z tym bagnem.

pra7ca

Ja firmę gorąco polecam. Pracodawcy wyrozumiali, atmosfera bardzo miła.

nowy

Coś się zmieniło przez to pół roku? Zainteresowany jestem pracą, ale po dotychczasowych opiniach... mam wątpliwości czy składać dokumenty.

życzliwy
@nowy 08.06.2015, 13:48

Proszę napisać w jakim dziale...

prawda

Nie polecam tej firmy. Przy takim zarządzaniu ( mam na myśli brak wiedzy i umiejętności dwóch pań z Zarządu) i tak niedługo upadną. Potwierdzam powyższe opinie dotyczące mobbingu. Pierwszy raz widzę na gowork firmę z tak słabą oceną! O czym to świadczy...?

grochówka
@prawda 19.12.2014, 19:30

nie zgodzę się z opinią... Pani vice prezes to świetna profesjonalistka

użytkownik zarejestrowany

Nowa firma wystartowała dynamicznie. Długoletni pracownicy z nadzieją przeszli i byli zadowoleni, tonaż duży to i zarobek w porządku. Ostatnio do bani, narobisz sie jak wół , lekkie resorki, tonaż do bani,a wymagania rosną i zarobki o 1/3 mniejsze niz np w czerwcu. ludzie są zniechęceni, Więc kto może to ucieka...

użytkownik zarejestrowany

Tes Group ogłosił upadłość w lutym 1913roku. Wszedł syndyk. Obecna firma dzierżawi fabrykę od syndyka. Kiepsko przędzie, ludzie zarabiaja najniższą krajową i uciekają jak tylko moga, a panie prezes nie widzą, lub nie chcą widziec problemu. W ptasiarni obok już można więcej zarobić sprzątając i się nie narobi człowiek jak wół.

alojzy bombel
@anonim 04.11.2014, 19:33

na salonach w Poznaniu nigdy nie widzą problemu

lol

A co sie dzieje z maszynami jak firma pada? Odwiedza miły pan i przejmuje

było minęło
@lol 30.09.2014, 16:42
Już dawno zamknięta

to co się stało z tymi maszynami? z tym wszystkim? przecież było takie otwarcie... i w gazetach pisali że tyle kasy zainwestowano

było minęło

wie ktoś może co się dzieje w Łęczynie obecnie? funkcjonuje w końcu ta nowoczesna fabryka?

pracownik biura

Witam nie polecam tego pracodawcy, mentalność kierownictwa, a w szczegolnosci szefa typowo komunistyczna. stosują mobbing i nie maja szacunku do swoich pracowników, pomijajac juz przelosc firmy pelna przekretow, ktora stawia dzialanosc w b.zlym swietle.

waldemar

cudowna perspektywa pracy w tes rak płuc po 20 latach pracy albo inna choroba straszne zapylanie i szkodliwe opary oleju opary farby aaaaaaaa i trzeba miec komunistyczne poglądy i być nie za mądrym i silnym tacy potrzebni od zaraz stanowczo nie polecam nikomu

Arnold

A z Ewą - szefową nową dogadać się można, czy jest jak Zdzisław albo tylko do dekoracji?

koko

Najgorsze w tej firmie jest to, że szef ma jakieś zaburzenia psychiczne, z czego oczywiście nie zdaje sobie sprawy, a nikt mu nie powie. Możesz z nim rozmawiać o jakimś zadaniu, a za godzinę przyjdzie i dostaniesz zjebę, czemu się tym zajmujesz. I tak codziennie. Chora sytuacja, nie da się tam pracować.

pytający
@koko 22.05.2014, 09:29

a o kogo chodzi? o maryjanna i czy zdzisiejka?

wściekła kliszka
@anonim 21.05.2014, 09:36
nie polecam! atmosfera i wieczne ciśnienie, wiecznie wszyscy niezadowoleni. zero profesjonalizmu w całej firmie!...

to prawda dlatego odeszłam i założyłam swoje biuro rachunkowe

użytkownik zarejestrowany

po dwóch latach, kolejna na 2 lata, trzecia umowa na czas nieokreslony. Czy to zły układ?

waldek 18

Dają pełna umowę hahahahhahahahah a to dobre co to za umowa na 2 lata to nic innego jak wykorzystywanie ludzi były wlasciciel juz dawno powinien siedziec w pierdlu za przekrety wyciagneli kupe kasy z ueni europejskiej oficjalnie i dla wiadomosci ludzi to kolo 30 mil a tak naprawde zgarneli duzo duzo wiecej. Prosty rachunek chala w łeczynie góra 10 mil a maszyny z malym przekrentem prawie za fri na koniec sam sie okrad i wszyscy sa zadowoleni.

@n_dowiarek 16.05.2014, 20:15
to czemu kadry pozwalają na pracę na czarno? nie wiedzą co się dzieje czy nie chcą wiedzieć?

nie pisałem ze psf zatrudnia na czarno , mówię ogólnie w śmiesznych prywatnych firmach budowlanych, usługach lesnych wyborów wielkich nie ma no jest iko z umowami zlecenie

n_dowiarek
@anonim 20.05.2014, 21:40

czyli polecasz tam pracę?

stary pracownik

to oczywiste, jak w każdej firmie , nic nowego. Ludzie są różni i mają różne oczekiwania i wyobrażenia. Plusów jest trochę : dają pełną umowę co w dzisiejszych czasach jest rzadkością, oprócz pierwszego miesiąca na umowę zlecenie, kiedy to pracownik jest sprawdzany czy sie nadaje, nie ma umów śmieciowych. Są stanowiska lżejsze i cięższe, płaca wówczas też jest zróżnicowana. Obijać się nie da rady. Każdy jest nadzorowany i rozliczany z wykonanej pracy. Zarobki nie są najgorsze, w porównaniu do innych zakładów. Żeby zostać zatrudnionym trzeba mieć wykształcenie przynajmniej zawodowe, niekoniecznie mechaniczne. Sporo pracowników wieloletnich nie rezygnuje, więc o czymś to świadczy.

grochówka

a ja gorąco polecam

n_dowiarek

marna prowokacja

waldek

zasady bhp nigdy nie były przestrzegane ani nie bedą chyba ze tylko na papierze u (usunięte przez administratora)aaaaaa co do kontroli to zawsze wiedzieli wczesniej i mieli czas na przygotowanie tz.......na wylączenie prawie wszystkiego ale mamy nowa ustawe na ten temat może cos sie zmieni pracodawcy niepedą informowani o kotroli.Pracowalem w kilku firmach nie tylko w tesie tak jak głupi (usunięte przez administratora)mam porownanie to najgorsza firma w jakiej pracowalem

zdzich

anonim - 2013-09-01 21:29:56 anonim - 2013-08-30 13:08:58 czy firma TES Group S.A wogule jeszcze istnieje? czy obecnie są tam jeszcze przyjęcia jakichkolwiek pracowników?czytać nie umiesz? wyżej pisali że firma Tes Group SA nie istnieje, ze jest nowa i przyjmują chetnych do pracynie polecam pracowałem tam kiedyś

obserwatorka - 2013-07-25 17:12:59 ciekawe czemu potrzebują na gwałt skoro takie bezrobocie w regionie???bo tu trzeba się narobić żeby zarobić, wiekszość bezrobotnych w tym regionie to woli (usunięte przez administratora) trochę złomu, sprzedać, kupić browara i leżeć pod sklepem, niektórzy przychodzą i po jednym dniu rezygnują bo za ciężko, stąd zapotrzebowanie na gwałt nadal aktualne

obserwatorka

ciekawe czemu potrzebują na gwałt skoro takie bezrobocie w regionie???

anonim - 2013-07-24 12:29:57 anoinjm dzięki za informacje czy natomiast często odbywa się rekrutacja do firmy TES Group S.A? da się wyżyć z pensji jaką się tam zarabia?Obecnie potrzebują ludzi na gwałt w fabryce w Golczewie. Pensje obecnie sa z trójką z przodu, ale różnie bywa, płaca od zrobionego tonażu.

anonim - 2013-07-17 11:19:10 kto może mi odpowiedzieć na pytanie czym zajmuje się firma TES Group S.A? co można robić pracując w tej firmie?to już nie jest firma TES Group S.A. tylko Polish Springs Factory Sp. z o.o. Produkują resory. Ogólnie to ciężka fizyczna praca, a zarobki bywają różne. Są miesiące tłuste, bywają też cienkie.

yyy

xxx - 2013-07-06 23:33:46 wcale tego nie zamkneli firma zmieniła tylko nazwę a poza tym nic się nie zmieniło dalej rzędy na produkcji sprawuje (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) kto ci pisał podanie do Tesu? Umiałeś się podpisać na umowie z nowym zakładem/ Jak tak źle to po co?

bla bla bla

umowa na dwa lata

bla bla bla

Ale chyba po to jest szefostwo w każdym zakładzie, żeby się czepiać, Normalka, pokaż mi zakład gdzie tego nie ma a szef po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] głaszcze i mówi odpocznij sobie, hehehe. Może ty w takim pracujesz, daj info to się zatrudnię. Ponoć nowy szef produkcji nastał i ten to się dopiero czepia....... o śmieci :D

xxx

obserwator 2

do końca nie zamknięto a otworzono nowy

Byly pracownik

Ludzie,nie idzcie tam do pracy!najgorsze warunki jakie widzialem na oczy,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

nancy

już ogłosili upadłość

Niedowiarek

To oni jeszcze funkcjonują? Myślałem, że wszystkich pozwalniali i zgłosili upadłość...

Sylwia

Witam, widzę, że szukają teraz planisty. To oczywiste, że zależy mi na pracy w uczciwej i rozwijającej się firmie, z którą i ja pójdę do przodu. Przykre, że w naszym kraju każdy pracownik powinien się dwa razy zastanowić, zanim złoży podanie do polskiego przedsiębiorstwa. Z moich doświadczeń wynika, że firmy z zagranicznym kapitałem z reguły zdecydowanie lepiej funkcjonują, jest organizacja pracy, kultura i szacunek dla pracowników. Polacy jeszcze dużo muszą się na tym polu nauczyć. Po waszych opiniach, nie złożę podania. Upewniłam się w 100%, że nie chcę pracować w firmie TES. Życzę wam powodzenia i sukcesów w pracy :)

Zostaw opinię o TES Group S.A. - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TES Group S.A.