MOTO-CAR SP Z.O.O

Puszczykowo

Opinie o MOTO-CAR SP Z.O.O

Seek

No wiesz co @Archie. Ludzie są dość pomocni, chociaż to też zależy od dnia, wiadomo, raz sami mamy lepszy raz gorszy humor po prostu. Ważne, że szefostwo profesjonalne i można liczyć na pomoc. No i samorozwój również jest. Zapewniają sporo szkoleń, więc można się dokształcać.

sprawieldliwy

Apel do wszystkich, którzy chca pracować dla tej firmy, skorzystać z usług lub pełnić usugi!!! Zastanówcie się i pierwszorzędnie sprawćcie firmę, ponieważ ja tego nie zrobiłem i do dzisiaj nie wpłynęły do mnie pieniądze za usługę. Firma jest zarejestrowana w KRS i jest dłużna wielu osobom!!!

nie wyplacalny placi na raty dajcie sobie spokoj z nim totalna porazka

mały

dziesiatego wyplata placi ostatnigo dajcie sobie spokoj

Zostaw opinię o MOTO-CAR SP Z.O.O - Puszczykowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOTO-CAR SP Z.O.O