ABC Automotive Poland

Poznań ()

Opinie o ABC Automotive Poland

Pracownik abcc

My cię znów nie chcemy w tej firmie "Małgorzata L_ _ _ _ a" wracaj do Niemczech. Pracownicy z ABC.

FanKapitana

Kapitanie daj mi moc !

@FanKapitana 4 dni temu
Kapitanie daj mi moc !

Kadecie!!!! Ja dam Ci siłę ja daję ja wszystkim moim żołnierzom i pamiętaj tylko zwycięstwo się liczy. Pozdrawiam twój kapitan

Ha ha ha ARMIA dobre

Kapitan gilotyna

Jedziemy panowie na całego walczymy do samego końca w końcu jesteśmy najlepsi i nic nas nie powstrzyma ZA MNĄ MOJA ARMIO

JolaM

Nie mialam okazji sie z wami osobiscie pozegnac,wiec robie to w formie pisemnej i tutaj . Od Maja pracowalam na zmianie C chcialam wam wszystkim podziekowac za ten czas razem spedzony w pracy. Sa osoby z ,ktorymi bede miec kontakt , sa osoby za ktorymi wogole nie zatesknie i o nich nie pomysle. Bardzo duzo zawdzieczma Justynie Liderce jej szczegolne podziekowana. Czego wam zyczyc chyba tylko sil i zdrowia bo w ABC najbardziej tego wam potrzeba ,a sobie powrotu do zdrowia no i pracy chociaz z tym drugim dzisiaj o zatrunienie nie jest trudno. Trzymajcie sie i powodzenia kolezanki i koledzy z zmiany C. JolaM.

O.J Simpson
@JolaM tydzień temu

Za tobą nikt nie zatęskni.

Jacek
@JolaM tydzień temu

Mogłaś się pożegnać jak Agata na piśmie dla każdej zmiany i przynieść krówki!

Kapitan gilotyna

Zle sie dzieje duzo ludzi na l4 siedzi. Trzeba cos z tym zrobic, zgadzacie sie ze mna ? POZDRAWIAM

@Kapitan gilotyna tydzień temu

Jak są chorzy to siedzą ,a raczej leza. Co tak dziwi masa ludzi choruje ,przychodnie pelne chorych.

lesniczy

Dobrzy operatorzy odchodzą, bo są po prostu najsłabiej opłacani. A robotę mają tak naprawdę najciezsza w firmie. Nikt nie jest slepy i naiwny, a pewne rzeczy widać gołym okiem.

strażnik NOŻA

KIEDYŚ TO SIĘ ROBIŁO, A TERAZ POZABIERALI NAM NOŻE I NIE MA JUŻ TEJ FRAJDY ALE JEST SPOKO CZEKAM CZEKAM CZEKAM AŻ WEZMĘ ZNOWU TA BŁYSKOTKĘ I POWYCINAM DETALE ACH TO JEST MOJE MARZENIE POZDRAWIAM

Co Ty wiesz na temat prawa pracy, w ogóle prawa?

dddd
@165 2 tygodnie temu
Co Ty wiesz na temat prawa pracy, w ogóle prawa?

nie tylko debilizm zatrudniacie , sa u Was rowniez czasem mlodzi studenci , rowniez prawa , pozdrawiam.

Gggg

Jesteśmy tylko ludźmi i mamy TYLKO dwie ręce. Maszyny znowu podkręcone. A potem się dziwić, że tyle reklamacji jest.. Cóż. Ktoś kto nie stał przy maszynie i nie zap***** 8h 5 dni w tyg nie wie jak to jest. Jeszcze trochę to firma zleci na dno, dobrzy operatorzy odchodzą, a ich to w ogóle nie rusza...

@Gggg 2 tygodnie temu

Kwestia czasu i niestety.A był czas ,że pracowali się bardzo dobrze.

zabolalo ?

Ludzie ogarnijcie sie , nie majac do zaoferoaniq NIC , chcecie nie wiadomo czego , i tak dostajecie wieksze pieniadze niz ludzie pracujacy za minimalna krajowa , nie prezentujac niczego wiecej niz oni. Bo co trzeba umiec w tej pracy ? NIC. co trzeba wiedziec ? NIC. To praca dla tych , ktorym sie w zyciu nie powiodlo i tyle . Sa tacy , ktorzy przychodza na chwile , po chwili odchodza , bo maja jeszcze perspektywy. Nikt nie zaplaci Wam 5 czy 8 tys za pracę, ktora jest prymitywna i moze wykonac ja kazdy. Wiecej mozna zaplacic pracowwnikowi , ktorego ciezko zastapic , ktory na rynku pracy ma mniejsza ilosc swoich odpowiednikow , robcie studia , ale konretne a nie zarzadzanie itp. inna kwestia to notoryczne lamanie prawa pracy - tutaj proponuje zorganizowac akcje i wspolnie zadzialac jakims zbiorowym pozwem. ale pewnie nie jestescie w stanie sie zorganizowac , bo wlasnie - nie znacie swojej wartosci jako pracownicy , to jak macie znac wartosc ludzką. firma organizacyjnie to dno, dobor ludzi do pracy katastrofalny , ale tez kadra nie jest obyta , biora ludzi dopiero po studiach lub z ledwie niewielkim doswiadczeniem . Poza tym biora to , czego inne firmy nie wziely , odpad. lepsi absolwenci maja duzo wieksze ambicje i oferty. takze jednym slowem : Firma ODPAD - kadra ODPAD. taka bolesna prawda .

Olaf
@zabolalo ? 2 tygodnie temu

Czy zabolało? Zależy kto to napisał i jakim "autorytetem" jest.

@zabolalo ? 2 tygodnie temu

Zabolało to powiedz mi po cholerę jest tam masa ludzi ,która się stara wykonać swoją pracę jak najlepiej , po co zwracamy uwagę na nawet pierdoly nie mówiąc o grubszych obowiązkach ,po co operatorzy muszą zwracać uwagę na dosłownie wszystko ,to po co my tu jesteśmy skoro twierdzisz ,że w tej pracy głupi sobie poradzi bo nie musisz posiadać żadnej wiedzy. Może zatrudnić e takim układzie ludzi inwalidów z niedowlafem tak i nóg też dobie poradzą prawda ,albo chorych psychicznie bo nie trzeba tam myśleć też sobie poradzą prawda ,na wózki takiego pisadzisz i jazda .

KrulKonrad

Konrad zbawi ABC

Kapitan gilotyna

To wszystko w calosc posklada tylko konrad. KONRADO PRZYBYWAJ LUDZIE CIE POTRZEBUJA !!!!!!!!!!

Zbigniew

Jak jesteś bezrobotna to zapraszam do innej pracy, tak na marginesie, to nie wszyscy mają dzieci kochana!

Bezrobotna

A ja mam pytanie do Huberta . Kiedy na nadgodziny będą mogli chodzić wszyscy zainteresowani ,a nie tylko ciągle te same osoby ?????. Każdy chce zarobić i wypłatę sobie podciągnąć wszyscy mamy takie samo życie ,opłaty, dzieci,kredyty,wiec ???????

JolaM.

Leszek

Hmmm a u nas na zmianie jest superrrrrr i o to chlodziiiiiiiiii

@Leszek 3 tygodnie temu
Hmmm a u nas na zmianie jest superrrrrr i o to chlodziiiiiiiiii

No na naszej jest zajebiście fajnie zwłaszcza między operatorami .

Z.

Ogólnie rzecz biorąc nie polecam.

ZATOX

Pani ru... (K.M) zapraszamy wkoncu na wszystkie zmiany tak jak inni pracownicy o ile wiadomo to panna mieszkajaca z chlopakiem nawet nie narzeczonym i do tego z dwoma samochodami.jest wiele innych ludzi na zakladzie ktozy maja dzieci w szkolach i gorsze sytuacje i mogli by tak chodzic. Kim ta osoba jest wkoncu zeby miec ten przywilej zwykly szarak ktoremu ciezko nawet wejsc na maszyne, sprawa zreszta w tygodniu zostala zgloszona do biur jesli sprawa nic nie pomoze to zdeklarowalo sie duzo osob aby wejsc razem z ta sprawa do prezesa Arka.

@ZATOX 3 tygodnie temu

Pani K.M.wiele rzeczy nie dotyczy jak widać. Ciekawe ,że dla niej nie było i raczej nadal nie ma obowia które obowiązuje z dniem 1 .09.17.

Zatox
@$$$$$$$ 3 tygodnie temu

Tak dokladnie kazdy ma obuwie tylko pani wielmozna jak taka niedorobiona, jednym slowem chyba nasza dziewczynka wszystkie rozumy pozjadala i mysli ze swiat podbija a tak szczeze teraz widac ze do niczego sie nie nadaje no coz trzeba troche o glowke skrocic i wszystko na temat.

Borat

Co raz mniej pozytywnych opinii, już nawet nikt nie broni tego całego syfu

@Borat 22.09.2017, 23:02
Co raz mniej pozytywnych opinii, już nawet nikt nie broni tego całego syfu

A niby czego tutaj bronic ??

Borat
@$$$$$$$ 22.09.2017, 23:09
A niby czego tutaj bronic ??

No nie ma czego. Ale wcześniej się tacy znaleźli jeszcze. Teraz się ludzia otwierają oczy. Rynek pracy jest duży, a ta firma stoi w miejscu, a właściwie to jedzie na wstecznym.

Tak to ja

On jak przychodzi do pracy to nie wie gdzie jest taki biedny zagubiony

Z liderów kto odszedł bo ja już od jakiegoś czasu nie pracuję? Konrad to faktycznie dno, on sam wie o tym najlepiej :)

Bolo

Pani Agata księgowa odeszla z firmy

on
@Bolo 07.09.2017, 05:14
Pani Agata księgowa odeszla z firmy

kadrowa

Kkkkk

Slyszeliscie Michał Rz. To tak lubi lizać d_ _y i podobno taki cienias z niego że jest ciągle na jednej maszynie .

Ludzie pisanie tutaj wiele nie da, wrzucajcir opinie na ich kanadyjska stronę fb, szybko Góra poleci.

Bezrobotna
@Były pracownik 05.09.2017, 12:42

Były pracownik. A co to zmieni my szaraczki jesteśmy i będziemy od brudnej roboty i tyle. Kanada pewnie nie wszystko wie ale kto nas będzie słuchał ? No może są wyjątki tylko ....

Nowy

Witam, zamiast dramatów i pocisków odnośnie różnych osób, może ktoś napisać coś dokładniej, coś co może się przydać osobie szukającej pracy? Byłbym bardzo wdzięczny. Miałaby to być moja pierwsza praca na produkcji. 1. Na czym dokładnie polega praca na produkcji w tej firmie? 2. Jakie są warunki - głośno w cholere, gorąco jak w piecu? Czy znośnie i bez dramatu? 3. Jak obecnie wygląda sprawa nadgodzin bądź możliwości pracy w sobotę? 4. Czytając tutaj te opinie, mam wrażenie że niemożliwym jest aby jakakolwiek kobieta dała tam radę a jednak chodzą i z reguły są zadowolone. 5. Jedni mówią że to czyściec, mordor a inni że jest spoko i są zadowoleni.. Jaki można wyciągnąć z tego wniosek? Ludzie chcieliby na produkcji zarabiać 5k netto i wtedy byłoby im przyjemnie a w innym wypadku marudzą czy o co tu chodzi? :(

@Nowy 09.08.2017, 18:52

Nie jest lekko,ale nie ma czegoś takiego ,że jedna osoba ma każdego dnia ciężko. Liderzy starają się każdego dnia przydzielać inne maszyny ,i dla kobiet i mężczyzn . Czasami jest tak ,że jesteś i dwa dni na tej samej maszynie . Warunki no cóż latem nie jest tak fajnie bo gorąco ,duszno pot po tyłku cieknie taka prawda. Nadgodzin nie ma od maja. Umowę dostaniesz ale ...... Umowa zlecenie ma swoje prawa i zero korzyści do czasu wyrobienia odpowiedniej ilości godz pracy. Naciągaczy i lewusow chyba już pożegnała firma . Kasa zawsze na czas .Panują pewne zasady i standardy jak w każdej firmie . Nikt nikomu za darmo kasy nie da chociaż mała podwyżka by się przydała .

abece

a tobie w życiu sie powiodlo i zapiep....asz na produkcji!!! hahahaahha!!!!!

Lol
@abece 08.08.2017, 11:54
a tobie w życiu sie powiodlo i zapiep....asz na produkcji!!! hahahaahha!!!!!

Serio są jeszcze osoby które bronią tej kobiety?

Ejik

Kto to M.O możecie jaśniej... Pracuje u nas taka osoba i też wcześniej pracowała w abc

proszę
@Ejik 04.08.2017, 03:36

mag...... ole....... :)

AbcabcABC

Justi, najlepiej jak sama pójdziesz i sie dowiesz

Justi

Zmieniajac temat, jak praca w biurze? Szukaja księgowej , jakieś informacje odnośnie atmosfery i zarobków?

Brawo

Ja pierniczę ale tam syf i gnój się zrobił. ... Dobrze ze Ci którzy mieli rozum juz odeszli a nie siedzą w tym szlamie.. Przy najmniej można się teraz pośmiać szytając te wpisy.. Pzdr

...

Hahaha

wielbiciel

a mala sliczna jessica jeszcze jest ?

Brajan
@wielbiciel 02.08.2017, 18:56
a mala sliczna jessica jeszcze jest ?

A która to?

Yuki

Z której zmiany ta operatorka?

On
@Yuki 30.07.2017, 14:16
Z której zmiany ta operatorka?

z " D" ..

a jedna z pań robi to za kase z datezone :D pewnie teraz spanikowana jak to czyta :D

Naraz
@pracownik 30.07.2017, 10:44

A i tak mają najlepsze wyniki jako zmiana

On
@pracownik 30.07.2017, 10:44

A ty nie jesteś spanikowany bo ciebie widziałem w akcji na gay.pl .Pewnie jesteś zdziwiony jak to czytasz :D

Maszyna nr. 3

Przemko, nadal jeździsz z brudnymi skarpetkami pod kaskiem od swojego piździka, które Ci włożył Kondziu? Jeśli tak to hahahahahahahahaha. Dobrze sprawdź ;)

Malina
@Torba 30.07.2017, 00:24
Liderzy ze zmiany Ce aby chodzą bajeruja operatorki i sciemniaja

Spokojnie u nas na A nic nie lepiej... ten wiekszy czerwony nic nie potrafi prócz wydzierania mordy na innych pracowników i znęcania sie nad innymi np nad Renią która sie straszliwie boi grubaska. Mysli ze jest najwiekszy z calej firmy to moze wszytko. A jak się chcesz czegos dowiedziec to odpowiada ze ma wyje.... Dzis na nocce przegiął pałe jak darł sie na dziewczyny, malo brakowalo i doprowadzil by jedna do płaczu! Wielki (dosłownie) cham i buc.

byly
@Malina 02.08.2017, 14:00

krzychu prosiakowski zostal czerwonym ?! xd

Szacun

Zero tolerancji jak i zero szacunku dla pracownika!

jetem robotem

Straszne to co piszecie, ze trzeba pracowac, serio firma pilnuje zeby pracowac? masakra jakas. szukam pracy gdzie nie trzea bedzie nic robic, a beda dawac kupe hajsu i benefity. ktos cos?

Janne
@A czy to ważne 08.07.2017, 17:19
ABCiD ciekawe to co piszesz... z tymi urlopami to lekko niezgodnie z prawem, BHP-owca nie ma? Motywacja... może premie? Lepsi p...

Bhp -owiec nie był widziany. Chyba ze biuro nadzoruje. Przy maszynie nie.

abece

brałaś wolne na badania okresowe? ja nie i nikt kogo znam tez nie, badania wykonywalismy w godzinach pracy, widocznie tak często zmieniasz pracę że ci się zakłady poooojebaly.....

XYZABC

Wiecie jak zyskać ok 1h dodatkowej przerwy? Nauczyć się palić! Tak jak to robią koleżanki ze zmiany A zeby mogły razem chodzić na fajeczkę.

ABC

jak narazie to nie zapowiada się aby był powrót do nadgodzin.. kiedyś szło 11 maszyn a teraz puszczają tylko 8 ..

qwerty

Czego oni sie dziwia ze ludzie na elki chodza jak napieprzaja na nozu, to nie ma co sie czarowac ze rece wysiadaja, tym bardziej ze sa to ciagle te same osoby. Nikt nie jest cyborgiem

Ktoś

Czytam (nie pracuję, ale ktoś poleca) i jak na każdym forum są niezadowoleni. Ale proszę o kilka konkretów, z góry dzięki... socjal jak widzę przyzwoity, nawet lekko ponad standard innych firm produkcyjnych, tak? Kasa nie jest zła, rozumię, że te 2600 - 2800 netto (jakieś 3700 brutto) to za pracę 40 h w tygodniu? Czy już wliczacie dużą ilość nadgodzin do tego? Jak dojazdy do zakładu, we własnym zakresie? Skąd większość pracowników, Poznań? Rotacja jest duża, przychodzą, odchodzą, czy w miarę stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)? Dzięki za info.

497532886435798642#79
@Gjm 22.06.2017, 08:38
Zarobki po okresie probnym to 3200brutto, dojazd we wlasnym zakresie, rotacja wsrod mezczyzn duza, nie wytrzymuja niewolniczej...

jaka niewolnicza ludzie do cholery nie przesadzajcie poprostu dzieci po 20 lat dla ktorych jest to pierwsza praca i mysla ze trafili do obozu.. praca jest spoko zarobki rowniez jesli potrzebujesz nadgodzin idziesz do kierownika produkcji mowisz jak sytuacja wyglada i napewno cie uwzglednia . jak dla mnie spoko zaklad.

@497532886435798642#79 25.06.2017, 14:24

Tak nadgodziny były teraz to chyba tylko wybrani je mają .Od ponad miesiąca ich nie ma więc......

Aaa

Na chwilę obecną nie ma nadgodzin na produkcji co najwyżej utrzymanie ruchu

xyX

tyle razy było tutaj powiedziane, że "szykują się masowe odejścia" i jakoś wciąż ich nie widac... teraz ostatnio operatorka L. "zabrała" parę osób, ale żeby to bylo "masowe odejscie" nawet jesli zarzad czyta to co tutaj wypisujecie , to jakimi jestescie partnerami do dyskusji? prosby/wnioski i zażalenia na internetowym forum. zal mi tam jest ok w abc.

Aaa
@Jan z Kolna 14.07.2017, 17:26
Z jednej ze zmian w czerwcu zwolniło się 6 operatorów-facetów. Także odejścia są i to wcale nie jednostkowe. Hala zaczyna świec...

Jan z Kolna - polaczek robaczek - to co piszesz oczywiście jest MEGA wyolbrzymione, ale musisz sie wypowiedziec, inaczej sie pos....asz. Ze zmiany A odeszło nie 6 a 3 facetów, z czego 2 to maksymalne nieroby, pojechali z L na roboty do Niemiec, i niech jadą, ciekawe czy tam tez beda miec tyle eLek, ich wiecej w pracy nie bylo niz byli, a jak byli to nic nie robili, nikt tutaj za nimi nie teskni. dzieki kamerom nareszcie zostaja ukarani palacze, ktorzy maja godzine dodatkowego wolnego na cmiki. Mi to sie podoba i nie tylko mi, ale widocznie ty z tych ukaranych. jak ci sie tu nie podoba w robocie to wypad do HM, Farmacol, Abedik czy gdzie tam ci zrobia dobrze.

Luna
@Jan z Kolna 14.07.2017, 17:26

A ja się z tym zgadzam. Nieroby nie pojawiają się w pracy? To nic, maszyna i tak idzie bo jest w planie. I wtedy po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostają w większości dziewczyny bo i ma sobie detale obciąć na obcinarce i spakować. To ja się pytam jaka to kontrola jakości jest?! Jak wiadomo, że norma wyrobiona musi być.... A oni ci łaskawie cykl o 2 sek. zmniejszą bo przecież spokojnie sobie poradzisz... tylko co z tego jak z wywieszonym jezorem latasz i nikt nawet nie zainteresuje się czy dajesz radę... Co do papierosa? Niech sobie te kamery będą i pilnują. Palę i od tego mam przerwę a jak ktoś tego nie rozumie jego sprawa.

Wy idealni

Cisnijcie po wszystkich dalej dalej bo wy jesteście idealni

małpiszon

Sprawiedliwości brak. Nadgodziny na zmianie A tylko dla wybrańców, chociaż puszczają listę na zapisy, fikcja. Tylko nieliczni mają nadgodziny. Jedyna liderka na poziomie - Justyna. Papierosy - jeden jest widziany inny nie... Bezpieczeństwo: przewody elektryczne leżące w wodzie, oleju, zależy co z maszyny w danej chwili wyleci...Normy - sorki - chore: niektóre panie wcale nie oglądają detali i wtedy mają normę, inaczej się nie da!!! Słuchawki tłumiące hałas tylko dla nielicznych, pospólstwo może mieć korki w uszach... Ustawiacze - większość masakra, no i Irena - wg mnie fajna laska, niektórzy pewnie jej zazdroszczą organizacji pracy :) Pozdro Irenka:):)

Stary Lis

Taka jest prawda ,że liderzy C przydzielają maszyny w miarę sprawiedliwie tzn.według możliwości danego operatora. Tam gdzie sobie dobrze radzisz i praca na danym detalu nie jest dla ciebie cieząka to jestes częściej. Sprawniejsi są częściej na 1-7 a mniej sprawni (starsi) na 8-12. Piszę to jako facet i o przydziałach kobiet na maszyny nie mam zdania.

X

Czy jest możliwość dostania pensji do ręki w tej firmie? Czy tylko przelew?

X
@Asd 10.06.2017, 12:43
Nie znam nikogo kto odbiera do ręki w sumie ale każdy pracodawca musi dać taka możliwość bo posiadanie konta nie jest jakimś ob...

A w niedzielę też jest możliwość pracy? I wzięcia nadgodzin w środku tygodnia? Rozumiem że to nie jest tylko przywilej dla 'ustawionych' i nie ma problemu z tymi nadgodzinami? Dzięki Asd, oraz z góry za odpowiedź na następne pytanie powyżej :)

Asd
@X 10.06.2017, 13:32
A w niedzielę też jest możliwość pracy? I wzięcia nadgodzin w środku tygodnia? Rozumiem że to nie jest tylko przywilej dla &#03...

Niedziel nie ma. Jak zagadasz to w tygodniu myślę że da radę z nadgodzinami.

Ona

Weź się za robotę a nie oczernianie innych którzy ciężko pracują..

Nxksehj

Zazdrość do mózgu uderza... Nie masz nikogo tylko swoją łapę temu takimi tekstami rzucasz.. Inteligencja pozwalająca trzeba przyznać

$$$$$$$

Ciekawe tylko na jakiej maszynie znajdziesz w ciągu nawet 8 godz pracy pol godziny na papierosa ? Bo nie mogę znaleźć nawet 5mi przez 8 godzin

Fair trade?

Dlaczego palacze mają pól godz przerwy regulaminowej plus pól godz na papierosa w ciagu dnia, a niepalacy mają tylko pół godz? Kiedy wkońcu zrobi się z tym porządek?

Zostaw opinię o ABC Automotive Poland - Poznań ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Automotive Poland