ABC Automotive Poland
3 293 1146 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ABC Automotive Poland?

Ahoj Nowy wpis

Witojcie spowrotem :) :) :)

Święty Mikołaj

No to Panowie i Panie wesołych spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i wystrzalowego sylwestra wam wszystkim życzę

Renifer Nowy wpis
@Święty Mikołaj

Jak to tak..? Bez hejtu...?

Bałwanek Nowy wpis
@Renifer

No tak bo w święta wszyscy musimy się kochać i szanować. Również wesołych świąt Bożego Narodzenia

Bambi

(usunięte przez administratora) Jakie to śmieszne że osoby które najmniej robią i najmniej się znają na produkcji sądzą że wszystko dzieje się dzięki nim.

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Super Mario

Co tam?

Krzysio
Nazwa działu: Produkcja

Nie pytałem Cię o zdanie nędzna parówo. Zostaw mojego parobka w spokoju kimkolwiek jesteś. Proszę mu nie wżucać że nic nie robi.

Clining inżynier
@Krzysio

Krzysiek ma rację on i Mariusz to dla firmy robią najwięcej

Clean
@Clining inżynier

A co a nie? Gdyby nie my to te audyty byłyby nic nie warte. Dzięki nam audyt przeszliśmy na zielono. Żaden operator żaden lider żaden mechanik ani ustawiacz nie wniósł tyle co my. Dzięki mojemu parobkowi od malowania linii i klejenia taśmą zyskaliśmy status gwiazd.

Najlepsza pasta na rynku
@Clean

Prawda jest taka że Mariusz też powinien dostać nagrodę. 1000 tubek pasty do zębów oral-b.

Ukrainiec

Słuchajcie ludzie u nas w ABC już się poprawiło jest fajna lekka i stabilna praca, pieniądze są spoko i zawsze wypłacane na czas. Ps zapraszamy drzwi są otwarte zawsze

Tak1Nie3
Xyz
@Ukrainiec

Piłeś coś czy może już psychiatra nie pomaga haha

Sknerus
@Xyz

Tak dobrze że za nadgodziny nie chcą płacić tylko za odrobek ale Ukraina jak idzie w sobotę to ma zapłacone

Pracuś
@Sknerus

Tak stabilna że kilka maszyn idzie bo brak zamówień jedyne co macie stabilne to wypłaty które nie rosną

UA
@Ukrainiec

UA pany żółto niebieskie szatany!!!!!

Święta, święta
Nazwa działu: Produkcja

Jaka kasa będzie na święta?

kasa?
@Święta, święta

Bon do restauracji :D albo pomarancze

Grinch

Karp w sosie własnym

Kasa
@Święta, święta

Ponoć magazyn czeka na dostawę pomarańczy żeby biuro mogło paczki zrobic.

Orange
@Kasa

Jednak nie będzie pomarańczy. Na zebraniu mówili o kasie takiej jak w zeszłym roku.

co jeszcze mowili?

Rumun
@Orange

To juz lepiej te pomarańcze i kawę jakąś chociaż prime...

Abeabe
@Orange

Ile tej kasy było? I kiedy się ja dostaje?

Wypłata
@Abeabe

Z wypłata za listopad

Woseba
@Rumun

Wolisz dostac kawę i pomarańcze zamiast 220zl? Brawo

Jacobs
@Woseba

Ty naprawdę nie zauważyłeś, że to jest ironia. Jesteś, aż tak ociężały intelektualnie? Tak naprawdę to tą sumę to powinni sobie wsadzić.. To jest kpina po prostu.

Woseba
@Jacobs

W zeszłym roku były takie osoby które chciały paczki. Nic już mnie nie zdziwi w tej firmie.

@Jacobs

Idź do Amazon tam dają 1500 brutto na swieta.

Zed
@abc

Wszędzie dostaniesz więcej na święta.Taka prawda.

Tak3Nie1
Ja
@Zed

Półtorej roku temu się zwolniłem i nie żałuje, obecna firma niedaleko abc daje nam na święta 900 zł do ręki, ale tak jest postęp widzę w abc bo wtedy dawali jakoś ponad 100

Zwolniona.
@Ja

Daj namiary.

Była
@Zwolniona.

Włącz komputer i wyślij CV do pracodawcy. I już masz lepszą pracę. Gwarantuje!

powroty
@Była

kilka osób już wróciło do ABC więc chyba nie jest tak wszędzie tak dużo lepiej

odloty
@powroty

No w sumie na stu którzy odeszli dwóch może wróciło to faktycznie nie jest tak źle w tym ABC Powiem więcej jest znakomicie!

Byla pracownica

Pizze dostanie i bedzie zadowolony :)????pożal sie Boże co tam sie dzieję .A p.Basi a myslalam",że normalna kobieta a tu jak widac lubi kto jej liże ;)No ale nic dziwnego --panna????

Tak7Nie
Habas
@Byla pracownica

Zjedz snickersa bo gwiazdorzysz młoda damo ;)

Batman

Wielki ? Chyba spasiony

Pracownica obecna abc

Akurat w jego przypadku jedno i drugie :)haha

Karpik
@Pracownica obecna abc

Podobno w tym roku na wigilię ma wciągnąć 3 karpie,wypić 2 barki barszczu i popchnac to tortem i blachom sernika

Torcik
@Karpik

Na to jeszcze wjedzie tort bezowy i tatar.

Pracownik abc
@Byla pracownica

Słom..czyk ty juz snicersa nie mozesz ;)wiec proszę Cie nie jedz czasami;)Ja sobie mogę pozwolić:)Ty z twoim kolegą macie juz dosyc cialka ;) Nie dlugo bede musieli wam tą kanciape powiekszyc na tym magazynie ;)A co do masowych zwolnien to pierwsze zwolnic tych nierobow (usunięte przez administratora)

@Pracownik abc

Który to ten slomczyk?

@Abc

Taki koleś co mu słoma wystaje z butów.

Luzak

Zwolnienia!! Jakie wy ludzie bajki opowiadacie..... Nie zatrudniali by ludzi do pracy. A słyszeliście te nowe zmiany.... Ale się będzie działo

xxx

Od kiedy ma się zacząć redukcja?

Info z zebrania
@xxx

Redukcja już trwa

Dowcipniś
Nazwa działu: Produkcja

Powiem Ci tak, godna wypowiedź dzbana roku. Jedyne do czego się nadajesz to pędzenie bimbru, obieranie cebuli i wypisywanie głupot na tym forum. Twoje życie ogranicza się do serialu "Na Wspólnej", oglądaniu Big Brothera oraz czytaniu gazetek Lidla. W normalnej sytuacji rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu więc kończę.

Mistrz słowa

Odpowiedź godna operatora produkcji

Redukcje
Nazwa działu: Produkcja

I jak te masowe zwolnienia?

Fighter
Nazwa działu: Produkcja

Hehe piekarz... Jak miło, że mimo upływu czasu i tego, że już od dawna tam nie pracuje, kultowe ksywy wciąż funkcjonują :)

ken

jak ci nie pasuje, to tez idz na magazyn zobaczysz jaka to ciezka robota

Bokser

Kto się bił na nocce?

Ma ktoś nagranie?

Trójka
Nazwa działu: Produkcja

Kühntakinte weź się za robotę, a nie zagadujesz to biedne dziewczę.

Tak12Nie3
Handler
@Trójka

A potem materiału brak na zasypie

Kmieciu
@Handler

Przyjdzie i na ciebie czas gwiazdeczko ????

Cud na Wisła

I tak Ci nie da

Pracownik ABC
@Trójka

Chyba nie tylko on jest w tym winien bo ona za nim lata jak za pieskiem. I jej się nie obrywa za to tak jak jemu. Spójrzcie też na nią...

hehe
@Pracownik ABC

macie problemy ;)

Wiekowy
@Pracownik ABC

Za takim staruchem? hahaha

Wróżka zębuszka

Jedni się nie myją, drudzy nie mają własnego życia xD :')

Tak3Nie1
@Trójka

Pozdrawiam z zmiany A :) tutaj też się widzi co się robi:) zmiana C może mniej:)

Cba
@Abc

A kto za kim lata?

Basista
@Cba

Jeśli się nie mylę to taka dziewczyna w okularach za takim starszym chłopem. Ja się zastanawiam dlaczego jeszcze nie jest ruszona sprawa zwolnień? Firma pozwala na takie coś?

Negatyw
Nazwa działu: Produkcja

Handlerzy to frajerzy, więcej kasy się należy.

Pozytyw
@Negatyw

Liderzy to penerzy, jeszcze więcej kasy się należy

Kreatyw.
@Pozytyw

Magazynierzy to dilerzy, więcej palet się należy.

WUJEK SAMO ZŁO

Będzie aż nadto. (usunięte przez administratora)

TakNie3
Ciocia dobra rada
@WUJEK SAMO ZŁO

(usunięte przez administratora) Znowu sie zaczynaja dodatkowe zmiany i soboty pracujace bo nie ma co wysylac. Jeden madry odzedl, a drugi teraz jeszcze gorsze rzady prowadzi. Szukajcie ludzie nowej roboty!

@WUJEK SAMO ZŁO

Wy się lepiej zastanówcie czy chcecie dłużej pracować w tym smrodzie ?! Ta hala nie jest przystosowana do tych maszyn z których się dymi, a te pseudo rury nad zgrzewarkami- śmiech na sali!. To wszystko jest niezgodne z BHP i powinni zamknąć tę budę , bo za 15 lat każdy zachoruje na raka. Życzę szybkiego odejścia z ABC

Nazwa działu: Produkcja

Ludzie co było na zebraniu? Będą podwyżki?

@Pracownik

Będzie podwyżka w formie stazowego od października

Tak6Nie1
Piniondz
Nazwa działu: Finanse
@Zebranie

Zadowoleni z wypłaty?

Tak1Nie3
@Piniondz

Żarty! Fala odejsc nadchodzi duzymi krokami.

@Pracownik

Jedyna fala jaka idzie do tej firmy to reklamacji. To fałda to barkodzik jest zabawa!

Gargamel
@Zmiana C

To zacznijcie w końcu solidniejbwykonywac swoją pracę

@Gargamel

Patrzcie jakis nierob z biura sie znalazl i bedzie sie wypowiadal. Ustawcie dobrze maszyny, z odpowiednim czasem cyklu i iloscia ludzi to nie bedzie skrapu ani reklamacji. W zamian za to 2 ludzi ukraina i byle szybko. Jak szybko to i byle jak. Macie co chcecie!

Dziad
@Zmiana C

Może być szybciej,ale niech będzie dobrze ustawione i przemyślane. A nie gilotyna 3metry od wyciągu młyna i to jeszcze na skos. Detale zawieszające się na spadach. Wszystko gra tylko na audytach,a później po staremu. Cykle nie do opanowania są przede wszystkim przez niedopracowanie stanowiska pracy. Przykładowo wysoka forma założona na nisko zawieszonej maszynie i jak to ma się nie zawieszać i kleszczyć. Ale co was tam to obchodzi? Niech robol się męczy. Podejde i sobie popatrzę,a może film telefonem nakręcę i tak mi godziny w tej pracy mijają.

Myjka
@Zmiana C

Najlepiej w tej firmie i tak ma Rychu myjka

@Pracownik

Niby po wakacjach miała być fala odejść i co? I nic. Mądrale na forum a w firmie to grzeczne myszki siedzą pod miotlą.

Papaj
@Zebranie

Dokładnie tak jak piszesz siedzą cichutko i jeszcze szefostwo po plecach klepie. (usunięte przez administratora)

Maszyn
@Papaj

Nie odejdą bo ciężko znaleźć praca z lepszymi zarobkami i takim luzem w firmie. Nikt bata nie trzyma nad pracownikami i to pasuje.

@Piniondz

Nawet, nawet 3900 wpadło.

Tak8Nie

wtf
Nazwa działu: IT

Robolem, to ty możesz być. Inni ludzie mają jakieś ambicje na przyszłość.

Papaj

Tej brudas z C zmiany ?

Xxxxx

Który to?

Doniu

Hmmm ja chce xdxdxd

Liner

Jak Ty człowieku chcesz jakiś awans, Skoro pisać nie potrafisz, a i po co Ci polskie instrukcj, jak Ty polskiego nie znasz

Ci
@Liner

A Ty zwracasz uwagę innym, a sam widzę ,że z językiem polskim średnio sobie radzisz pisząc "Ci" zamiast 'Tobie". Jedno zdanie i już błąd.

Szatan Serduszko

Hahahahaha

Obserwator

Renia daj spokój, nie warto za dobra jesteś

Ona
Nazwa działu: Produkcja

Renatka nie odchodź! My już zakłady robimy, ile jeszcze lat minie aż ujrzymy choć raz pusty spad na Twoim stanowisku :-)

dgdfgdfgdgdf
Nazwa działu: Marketing

Narobila bledow, bo moze w pospiechu pisala, ale fakty sa takie, ze rzeczywiscie liderzy nie nadaja sie do tej pracy. To sa przypadkowe osoby, ktore przypadkowo zostaly liderami i tyle. Ciezko miec o nich dobre zdanie, nawet jak sie chce, natomiast o szczerym szacunku do nich nie moze byc mowy, bo i nie ma za co. Mysle, ze wszyscy beda sie powoli zwalniac, bo to nie jest praca na stale, tylko na jakis czas - ja to tak traktuje (poki nie skoncze studiow) uwazam, ze to dobra praca dla studenta i tyle, nic wiecej ta firma nie oferuje i nigdy nie zaoferuje, wiec nie miejcie nadziei, ze bedzie lepiej, bo niestety moze byc gorzej albo w najlepszym przypadku neutralnie ;). Tyczy to sie wszystkich dzialow fizycznych - jakosc, ustawiaczy, operatorow itd. Nie wiem jak jest w biurze, ale podejrzewam ze tez kiepsko.

Paleciak
Nazwa działu: Marketing

Korzystając z okazji. Wiecie może kto ma na sprzedaż kilka palet euro?

Gosc
@Obserwator

Renia nie odchodz bo kto bedzie do pana Rysia chodzil na pogaduszki - wkoncu lepsze to niz podmianka na przerwy

Halina
@dgdfgdfgdgdf

A co według Ciebie ze stanowiskiem elektromechanika? Można liczyć na te kolejne podwyżki, o których mowa w ogłoszeniu? https://www.pracuj.pl/praca/elektromechanik-poznan-okolice-koninko-pow-poznanski-gm-kornik%2Coferta%2C7120470

Aaa
@Halina

Na wynagrodzenie nie można narzekać w tym dziale

Timmy
Nazwa działu: Produkcja

Jakie wynagrodzenie na start na produkcji i czy do tego jakaś premia? I Ile można zarobic najwięcej i po jakim czasie?

Jimmy
@Timmy

Na start to zapisz się na lekcję języka ukraińskiego

Timmy
@Jimmy

Aż Tyle ich? To jaka kasa tam jest na początek?

odpowiedź
@Pytanie

opieka medyczna w Luxmed, ubezpieczenie, Multi sport, premia za obecność 230 brutto i mają wprowadzić od października stażowe dla tych co pracują powyżej roku 230 brutto

Zeus
@odpowiedź

Premia za obecność niestety również dotyczy urlopu na żądanie. Nie wiem czy jest to zgodne z prawem pracy,ale tak jest. Cztery urlopy i 1000 zł mniej.

tak
@Zeus

to sprawdź czy jest zgodne z prawem jak masz wątpliwości, tak w sumie to jak weźmiesz 4 nz w jednym miesiącu to tracisz 250zł a nie 1000zł

TakNie2
ok, ale
@tak

A jeżeli potrzebuję w czterech różnych miesiącach to mam 1000 mniej.Na żądanie to urlop który bierze się w ostateczności raczej.

Yes
@odpowiedź

Premia za obecność 320 brutto

Robal

Bardzo merytoryczny wpis.Długo myślałeś nad nim?

zus
@Robal

Nie musiałem długo myśleć hahaha gnijcie w tej firmie sami się tam udusicie sami sobą.A zwlaszczA Śremianie ...A.A.R

@zus

A.A.R? Rozwiń.

łyn
@XxxxX

Nie znacie Al...dony i reszty obgadusow

Nick
@zus

NIE Szczesna daj niż spokój

Luzak
@Nick

Szczęsna już dawno Ciebie Tu nie ma A Ty nadal kontrolujesz ABC i wypisujesz po ludziach Weź się za swoją nową pracę. Niech Cię tam zeźrą największy obgadusie i nie robie. Środkowy palec.

Tak10Nie
on
@Luzak

Szczęsna ?hahaha (usunięte przez administratora) wiecie kto pisze hahaha hahaha

Trek

A nieroby z magazynu siedzia i siedzia .nic nie robią pasibrzuchy????Ojj cicho 8.01 zaczną moze pracować:)

Tak4Nie2
Melanżcholia
@Trek

Myślisz, że takim pisaniem coś zmienisz, że ktoś się tym przejmuje? Każdy dział ma swoje za uszami. Najważniejsze, że praca jest zrobiona i wszystko idzie jak należy, a jak ktoś komuś zazdrości lepszej pracy czy zarobków to zapraszam do pośrednika lub na OLX szukać lepszej roboty.

UFO

Gnijcie tam hahaha.

Nie

A Ty musisz kupić słownik

Strefa 51
@UFO

Zostań tam gdzie jesteś. Jedziemy po Ciebie.

ABC

Bernard

Coś ciekawego na zebraniu było? Bo byłem chory ☺️

xxx
@Bernard

Właśnie był ktoś na zebraniu?

A co z nim

Yes
@abc

Skończyła się jego zabawa :-)

Of Corse
@Yes

Dokładnie chłopaki za niego musieli pracować

on

menopauza...

Uwaga, Uwaga!

Ojciec dyrektor odchodzi. Dziękuję za uwagę.

Tak14Nie3
Tvn
@Uwaga, Uwaga!

#tematdlauwagi

Tak13Nie
Kapitan
Nazwa działu: Produkcja

Jak ją do takiego stanu doprowadził to się nie dziwię zatopił statek a teraz czmyka za burtę

Tak11Nie
Lol
@Kapitan

Pewnie go zeolnili haha

Nieroby

No dobrze widzę że bardzo się ktoś tu interesuje moja osoba. To może ktoś się odważy i zapraszam twarzą w twarz niech powie mi to prosto w oczy a nie na goworku opisywać. Nie macie nic innego do roboty. Ten kto mnie opisuje widocznie ma bardzo nudne życie że się interesuje moim. Pozdrawiam wscipskich

Norbert
@Nieroby

Dawaj na ring!

Nieroby
@Norbert

Już się domyślam kto ma taka pusta głowę.... Stare i głupie i jaka dziecinada.....a zero odwagi żeby coś powiedzieć prosto w oczy. Fałszywe id....

Pracuś

Ktoś bardzo nie ma co robić w domu, że myśli o pracy i o pracownikach ABC po godzinach. Musisz być świetnym pracownikiem, niedosyć, że czujesz się lepszy od innych to jeszcze w obserwacje się bawisz. Taki pracownik to skarb. Weź napisz tu rekomendacje o swojej osobie, może dostaniesz awans za "the best PI/%ZDA" ABC! Miej odwagę i powiedz prosto w twarz osobom, które nie lubisz co o nich myślisz. Każdy się śmieje z wylewania twoich żali na tym forum. Ujawnij się. W ukryciu świata nie zdobędziesz. Miej jaja a nie grasz c***ę. I najlepiej sam się weź za robotę!! A na problemy z głową, brakiem samoakceptacji i nie radzeniem sobie z problemami, polecam psychiatrę!!!

Tak9Nie3
@Nieroby

Siry do Ciebie nie przyjdzie skoro gra twoja pzyjaciolke. Pisze tu i bedzie pisac bo widocznie paznokcie jej nie zajmuja calego dnia. Zyjcie wlasnym zyciem gwiazdeczki!

Mezo
@Zmiana C

Weź dziewczynko się ogarnij, gonwydac że zazdrościsz Beni swojego biznesu, aż tak Cię to boli że ona pracuje na siebie , a Ty (usunięte przez administratora) na innych

Nikt
@Mezo

Każdy (usunięte przez administratora) na siebie a nie na innych

Anonim
@Nikt

Przynajmniej jest się z czego pośmiać jak zmiana C wylewa tutaj swoje żale. Zmiana z odwiecznymi problemami proponuje jakąś terapię u specjalisty. Ale jak co to z darmowego skeczu zawsze chętnie wszyscy korzystamy

Tak10Nie
Zatox

No Dominik opowiedz pracownikom o firmie STAKO . Jak zwolniles o tak sobie i bez zadnego powodu 20 osob w jeden dzien !!!! Zalozyli ludzie zwiazek zawodowy gdzie mieli prawo do tego ty (usunięte przez administratora) . 3 firmy ktore za twoich zadow o malo co nie upadly a jedna z nich zplajtowala taki z cb pan . Opowiedz pracownikom a jesli nie to wypowie sie tu bardzo chetnie dziennikarz glosu wielkopolskiego. No ludzie zapytajcie naszego pana jaki z niego MEGA POWER!!!

Tak15Nie1
Smark
@Zatox

Jakaś żenada w tej pracy.... jak biuro nas traktuje to teraz zobaczą jak my ich potraktujemy....będziemy pracować tak jak na to zasługują...

Z.b.j.w.
@Smark

Ludzie co wy tam jeszcze robicie wy...jeba...c taj ali... temu calemu Dominikowi i temu lalusiowi Karaskiewiczowi. Lalus tatusia ale aby zlapac detal w rece to nie i i dzieki takim jak wlasnie oni stalo sie z zakladem to co sie stalo he he. Walic ich.

Zatox
@Zatox

(usunięte przez administratora)Polska Zolta Giera.

Halina
@Zatox

Słyszałam od kogoś, że ABC Automotive poszukuje kogoś, kto obejmie stanowisko Elektromechanika. Oferują chociażby możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W związku z tym chciałabym Cię dopytać, jakie konkretnie możliwości rozwoju daje ten pracodawca?

hdhdhd
@Halina

Żadne.

Technik
@hdhdhd

Głupie gadanie. Na stanowiska technicznych jest spora możliwość rozwoju. Kursy, szkolenia. Jak ktoś jest dobry i chce pracować jest szansa na rozwój.

Tak2Nie2
@Technik

Swieta prawda! Tylko nieroby narzekaja i wylewaja tutaj swoje zale.

Operator C
@Zmiana C

Nieroby w stylu Anity..... i Sylwia.... A jak ktoś awansuje to im tak żal (usunięte przez administratora) ściska że aż miło patrzeć. Później bo obgaduja za plecami, a twarzą w twarz to wielkie koleżanki. Nieroby do potęgi n-tej, na szczęście zaraz jednej nie będzie.

Tak26Nie
@Operator C

Bernadeta juz odeszla. Za raz za nia Anitka. Moze w koncu skonczy sie kablowanie i nierobstwo. I larzenie po produkcji i magazynie zamiast pracowac jak pozostali !! Jestescie zalosne gwiazdeczki...

@Zmiana C

Nawet nie wiesz jaką robotę robiła chodząc tak po tym magazynie więc proszę nie komentować. Robiła najwięcej z całego jakościowego cyrku, który trwa do dziś.

Tak7Nie
Supcio
@XxxxX

Zgadzam się Benia ciągła ten wózek na swoich barkach. Ciekawe co Teraz będzie?

bhf
@Operator C

Przyjdź w twarz powiedz a nie przez Goworka gwiazdorzysz.

Operator
@bhf

Gdybym wiedział kim jesteś to bym podszedł.

@XxxxX

Taka ze jej nie ma i nikt nawet nie zauwazyl :)

Zbjw
@Smark

Mozecie podziekowac za to wszystko tym nierobom zaa dzwi.

@Zmiana C

Uwierz, że widać. Nowe dziewczyny z GP chodzą jak przestraszone nie wiedzą co się dzieje i co kto potrzebuje.

Zostaw opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie