Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Strajk

Jak kazdy tak narzeka na pensje to młynujcie caly dzien to moze im sie oczy otworza jak beda tyle stratni. Wyrzucic i tak was nie wyrzuca bo ludzi tu zawsze brakuje

Wózkowy

@Batman

Z liderami na czele

Robin
@Oni

W ogole wiesz kto tam jest liderem?

Pracownik Produkcji

Mały, gruby z magazynu wie co to przepisy BHP?Dziś, chwilę przed 12:00 podczas jazdy wózkiem widlowym sluchał muzyki! Mega nie odpowiedzialne zachowanie! Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje. Nie zostawię tego bez echa. Behapowiec i Pan prezes napewno zostaną poinformowani.

####xzx
@Pracownik Produkcji

Dobre sobie:)idz idz do prezesa ,może załatwisz więcej swiatecznego bo te 200 zl to śmiech na sali.Zamiast kablowac i (usunięte przez administratora) zrób cos dobrego:)Może wtedynie beda musieli pracować Ukraińcy,którzy u nas na zmianie bynajmniej nic nie robia ..Więcej znowu strat niż korzyści.Za chwile magazyn zrobi znowu sie pusty i nawet we wigilię bedzie można przyjść????zamiast zarabiać i zainwestować w polskich pracownikow to firma jak widać woli być stratna....Większość z tego co słychać szuka innej pracy.Co niektórzy pracuja już 3 lata za tą samą stawkę.2400 na rękę w trybie3 zmianowym to śmiech.Żeby nie nadgodziny większość ludzi by odeszła ale też nie każdy może zostawać ponieważ mamy domy i rodziny.

Operator produkcji
@####xzx

Zaraz tobie jakiś pół mózg z części biurowej odpisze, że trzeba było się uczyć to byś zarabiał 5000 na rękę i chodził na jedną zmianę. Tak logicznie tam rozumują te dzieciaki. Studia skończone, ale nauki tam pewnie zbyt wiele nie było... Parking na części produkcji i biur prawie tak samo zapełniony. Teraz wiesz dlaczego tak mało zarabiasz ?

Kolega z abc
@####xzx

To fakt. .gdyby nie było nadgodzin płatnych 100% to bieda z nędzą.

Pracownik biurowy
@####xzx

Trzeba było się uczyć, zrobić studia i pracować gdzieś za 5000zł.

Operator produkcji
@Pracownik biurowy

A nie mówiłem -:) ?

@Pracownik biurowy

Trzeba było się uczyć, i zrobić studia..(..) Czytam, przeczytałem i nie mogę uwierzyć ty masz studia ukończone, kto Tobie ten dyplom dał, gdzie broniłeś/broniłaś prace mgr. Jakby głupota miała skrzydła to by fruwała nad ta firmą jak stado ptaków przed odlotem do ciepłych krajów. Na studiach nie przekazali wiedzy, że każda firma ( wolnorynkowcy) pod względem zatrudnienia ma postać piramidy: na dole pracownicy produkcji którzy wytwarzają produkt ( podstawa firmy)nie oni to by firma przestała funkcjonować. Na czubku tej piramidy jest właściciel tej firmy, a zjawisko omówione to tzw wózek na którym wszyscy jadą. Nie opłacicie dobrze pracownika to sobie pójdzie do innej firmy, produkcja stanie. Ja akurat mam dr mgr inż. i pracuję u Was na produkcji nie w biurze, traktuje waszą firmę jako przejściową. Stwórzcie w Firmie dobry klimat , zadbajcie o pracowników, dobra płaca, każdy gdzieś musi pracować praca to przestrzeń życiowa równoległa do przestrzeni życiowej dom, otaczają nas dobra kultury materialnej..(..) rodzina , osoby bliskie, tworzy to zjawisko życia.

Gilotyniarz

To prawda, że przychodzą teraz jacyś ukraincy?

Michal2601
@Gilotyniarz

Na zebraniu tak było mówione. Że mają się zjawić.

Abc
@Gilotyniarz

Byłbyś na spotkaniu to byś wiedział.

Gilotyniarz
@Abc

W niedziele?

Żółto niebieski

Armia ukraińska dotarła

Obcinarka
@Abc

Rzeczywiście, jest duży sens w chodzeniu na spotkania, gdzie co miesiąc słyszy się to samo: że firma przynosi straty, podwyżek nie będzie, a my nie pozwalamy firmie się rozwinąć, bo chodzimy na L4. I w ramach bonusa parking dla pracowników został udostępniony dla tirów.

Danuta
@Żółto niebieski

Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na formę wypowiedzi, jaką posiłkujecie się, dodając komentarze na tym forum. Starajcie się proszę nie dodawać komentarzy o kpiącym wydźwięku. Czy mimo to - skoro jesteście bardzo aktywni na tym forum - zechcecie proszę napisać w sposób klarowny, szczegółowy i przystępny o tym, jak pracuje się Wam w ABC Automative Poland? Można liczyć na pomoc współpracowników?

Ustawiacz

Codzienne setupy na pewno pomagaja produkcji

Xxx

Wózkowi znów maja dostać podwyżki? Kpina!

Kierowca Clarka
@Xxx

Należy nam się, bo pracujemy bardzo ciężko

Były Handler
@Xxx

Komu jak komu, ale handlerzy zasługują jak mało kto!

C B A
@Były Handler

Najgorsze ściemniacze i nieroby są dwa lub trzy wyjątki którym się należy bo reszta to do zwolnienia hehe

Operatorka "C"
@Xxx

Jedyni wózkowi którzy zasługują na podwyżki to chlopacy z części magazynowej! Zawsze pomogą, ciezko pracują i interesują się pracą a nie to co nasi (produkcyjni).... to nie nalezy do ich obowiazkow tego nie zrobia bo nie maja czasu a pozniej siedza na stolowce i psiupsiaja sobie! WSTYD! Nie dziwię się ze wszyscy maja takie zdanie o handlerach.

Były Handler
@Operatorka "C"

Nie masz racji, handler wykonuje najgorszą robotę, której nikt nie widzi i niedocenia.

Piekarz
@Były Handler

Skoro najgorszą to dlaczego nie znajdą innej pracy? Lepszej.

Piekarz
@C B A

Marek, Mati i Paweł

Kierowca Clarka
@Operatorka "C"

Nie zgadzam się bo tak naprawdę nikt nie chce wykonywać naszej pracy , w szczególności tej za maszynami. Uważam że nasza minimalna płaca za 8h. Powinna wynosić 4000 zł netto

C B A
@Piekarz

Nieeeeeeeee tych to od razu (usunięte przez administratora)ze zmiany A to ich można docenić

Produkcja
@Xxx

To jest jakaś kpina ! Produkcja (usunięte przez administratora) jak glupia, ani mowy o podwyżce, a Ci ledwo co dostali, to zaraz kolejna ??! Mam nadzieje, ze to jakas bujda, bo co jak co, ale jesli chodzi o handlerow to jest aby 3 porzadnych co naprawdę pracują. Reszta to opier.dala.cze i nieroby.

Allo
@Xxx

Na ustawiacza i mechanika lepsze zarobki szukaja caly czas ....

Marek, Paweł i Mateusz

Aneks

My juz podpisaliśmy ;)

Wózkowy
@Produkcja

Nie będę się tu zbytnio rozpisywał, ale wasza praca w porównaniu do naszej to bułka z masłem. Wam bym zabrał a nam dołożył

Robin Hood
@Wózkowy

Zabierzesz "biednym" i dasz "bogatym"?

Do Pana z Poznania

A Ty co wyglądałaś jakbyś co dopiero z monaru wyszedł. Wielki macho i znawca wszystkiego. Patrzyłeś sie na wszystkich jakbyś chciał ich zabić, taki hmmm pseudo gangsta , a tak naprawdę zwykła pi.....a która w życiu sobie nie radzi i myśli że jest groźna, liścia byś wyłapał i do spania (usunięte przez administratora)

Pan i władca.
@Do Pana z Poznania

Tym wpisem dałeś cymbale świadectwo jak w tej żałosnej firmie dyskryminuje się ludzi. Wieśniaki oceniają ludzi po wyglądzie a sami wyglądają jak psie (usunięte przez administratora) Szkoda czasu na tą firmę.!

Pudzian
@Do Pana z Poznania

Dawaj na ring!

Zeus
@Pudzian

Wiesz do czego się nadajesz ? Do odprowadzania wózków pod biedronka (usunięte przez administratora) za 5 zł

Zeus
@Pudzian

Do Pana i władcy, pudziana, Poznania. Uważaj bo Ci już (usunięte przez administratora) nogawkami leci penerze za dyche

Hades
@Zeus

Hahahahaha dobre. FIGHT, FIGHT, FIGHT!

Hades
@Zeus

Żadna praca nie hańbi.

Poznań

Wieśniaki, nieuki I do tego bezproduktywne smiecie a bambery tak brzydkie jak by dopiero co z chlewa wyszły...

On

Proszę powiedzieć, wypowiedzieć się do mojego pytania!!! Czy warto przyjąć ofertę pracy w tym zakładzie?

@On

Oczywiście, że warto! Jeśli posiadasz umiejętności np mechaniczne lub uprawnienia na wózki widlowe jest szansa rozwoju na inny dział ale musisz zacząć od produkcji. Kilku chłopaków przeszło na wózkowych lub mechaników calkiem inna praca i oczywiście wynagrodzenie. Tylko trzeba chcieć robić coś więcej niż tylko narzekać.

@Malina

Hahahahahaha sie usmiolem !

Malina

Śmiej się, śmiej. Malo chłopaków uciekło z produkcji na mechaników, wózkowych czy ustawiaczy? Dobre pasadki i wyplaty ponad 3tyś (netto) nie mówiąc o nadgodzinach.

...X
@Malina

Nie wspominając o 3 liderach na zmianie co nic nie robią a kasę biorą.Takie wlasnie awanse w tej firmie.Ten kto (usunięte przez administratora) nie awansuje tylko Ci,którzy (usunięte przez administratora) liżą.Nikt normalny sie nie wybije.Jeszcze troszke trochę to na zmianie A będzie wiecej ludzi do rządzenia niż robienia.A kobiety na gilotynach .Przesada.

@...X

Nikt normalny ?? Pojęcie względne...Może z Tobą coś nie tak ..proponuje wizyte u dobrego lekarza ..

Język
@...X

Nie trzeba nikomu nic lizać! Wystarczą szczere chęci i popytać kogo trzeba! Kierownik daje możliwość szkolenia się gdzieś indziej.

Alvaro Morena
@...X

A nie 8 liderów a może 10 albo 15. Jesteś żałosny\a.

Janusz Nosacz
@...X

A co my gorsi jesteśmy? Macie płacone tyle samo to zapierdzielajcie tak jak my, I do pełnej godziny siedzicie na stanowiskach pracy , a nie uciekacie wcześniej. Księżniczki się k...a znalazły

Mark Nosacz

Popieram

Strażnik czasu
@Janusz Nosacz

Ja będę obserwował po dzisiejszej nocce, która z naszych dziewczyn wychodzi przed czasem. Każdą z osobna odnotuje w mój kapownik.

Patologiazabc
@Strażnik czasu

Hahah... Lepiej przypomnij pracownikom ile twa przerwa ... 20,30 ? A może 40 min ? Nie wspominając ile razy przesiadują w szatni badz na stołówce. Poza tym nie tylko dziewczyny wychodzą wcześniej. Dziewczyn nikt podmieniać nie musi a jak chłopaki chcą wyjść to się proszą o podmianke.

Hahaha
@Janusz Nosacz

Ja wam k.rwa fajek nie licze .Nie wspomne o mlynowaniu detali.Wiec morda w kubel.Notuj notuj moze dostaniesz awans haha za podpierdalnie jak inni

@...X

PEWNA PANI JAK SAMA NAPISALA Z DUŻĄ .... NIE MOZE SIĘ DOROBIĆ AWANSU TO RYJE WSZEDZIE JAK świnka kto to zagadka zmiana A jest bardzo aktywna to zgadnie ...

@...X

I ryje banie mlodym laska bo nikt inny tego jazgotu nie wytrzyma ..wa le tynki w lutym u nas caly rok ..

Kolega z abc
@Patologiazabc

Ludzie dajcie już spokój! Każdy sciemnia jak może, tak jest wszędzie. Nie tylko operatorzy, liderzy również, biuro itd. Niech każdy zrobi swoje 8h i wraca do domu do rodziny...przestancie myśleć i przeżywać wszystko. :)

@On

praca w stylu nie narobisz się zarobki niezłe ale przygotuj się na nudę i powtażalność poza tym fajna atmosfera fajni ludzie no chyba że trafisz na zmianę B to ci wspułczuję liderzy do bani a tak wogule 8h leci szybko :)

Polonista
@palma

Nosz(usunięte przez administratora), nie wierzę... dwa błędy w jedynym słowie! Piszemy "w ogóle", a nie "wogule" !!!

Bartek
@Malina

Takie rzeczy i inne złote góry to oni tylko obiecują, żeby pracownika zatrzymać. Tylko ze względu na urlop nie zwalniałem się, a że po nim umowa mi się kończyła to stwierdziłem ze poczekam do tego czasu i odejdę,bo miałem dosyć tego smrodu, hałasu i wyciskania nas jak cytryny, ktoś "miły" podsłuchał moją rozmowę z innym pracownikiem jak go o tym informowałem i widocznie postanowił o tym donieść, po czym poinformowano mnie, że wózek już na mnie czeka, wręcz pyta kiedy na nim usiądę, tylko na firmę przejdę to już tego samego dnia kluczyk dostaje i co ? Przeszedłem na firmę i temat ucichł, po pewnym czasie sam postanowiłem się upomnieć to jakieś dziwne tłumaczenia padały i dalsze mydlenie oczów i wtedy sobie uświadomiłem jak sprytnie mnie oszukano :) pewna niemiła sytuacja losowa sprawiła, że nie mogłem przez pewien czas być obecny w pracy i miałem czas na znalezienie innej pracy. Teraz za o wiele większe pieniądze robie na dwie zmiany w normalnych warunkach, więc kolego nie pierd0l głupot, a wy drodzy pracownicy otwórzcie oczy bo na prawdę warto się rozglądnąć dookoła bo nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie dobre warunki finansowe i warunki pracy są bardzo blisko abc, nie sugerujcie się głupim pierd0leniem prezesa o tym jak ta firma niby płaci dużo więcej wg. badania rynku, że to potwierdzają osoby które się zwalniają i wracają, prawda taka że te osoby to nieudaczniki które zmieniły prace i były zdziwione że muszą pracować bo tutaj nic nie robiły tylko na kawki chodziły. Bardzo wiele osoób w ABC na prawdę była niezwykła i tutaj tylko się marnujecie, wezcie poświęcie pare chwil na znalezienie czego lepszego bo tutaj nie liczcie na lepsze jutro

Zrezygnowałem

Jest oferta pracy, pensja niska, zakład pracy w tzw szczerym polu za Poznaniem, nie każdy posiada samochód, są ludzie którzy korzystając z MPK ( mniejszy koszt dojazdu). System pracy znany nie od dziś nikt Ameryki nie odkrył ( system pracy tzw (usunięte przez administratora)) praca od 6:00, do 14:00, od 22:00, normalny proces produkcji powinien odbywać się w godzinach od 7:00 - 16:00, człowiek to nie cyborg, robot, powinien być czas na odpoczynek z rodziną po 16:00 po to aby mieć coś z tego życia (..) Życie to nie tylko praca i przebywanie w zakładzie pracy miedzy ścianami , urządzeniami. Zakład pracy w tzw szczerym polu, w dobie dziennej i nocnej upchać na maksa tyle zmian aby wyprodukować produkt, 6:00 żeby dotrzeć do pracy na ta godzinę z Poznania trzeba wstać w nocy no?? 3:00. Zmiana od 14:00-22 A.511 nie jeździ po 19:20, A 512 po 22:06 pętla ostatni, pozostaje pieszo wracać do Poznania. Przy zatrudnieniu nie można być zależnym od komunikacji: znajomy może mnie podwiezie. Zarobki niskie.

wtf
@Zrezygnowałem

jak nie posiadasz nawet auta, to sie nie dziw, ze jestes bezrobotny

@wtf

To się nie dziw,że pracowników brakuje, to w dwie strony działa, prace mam już w Poznaniu.

@wtf

Przy zarobkach jakie proponują na start: 3000zł brutto, 2157zł netto na rekę, wyliczę koszt dojazdu samochodem: Tiguan do 100km/h do 6litrów spalanie, cena paliwa E95 5.05 zł netto, kilometry od -do:40,2 km ( z domu do pracy). Spalanie wynosi 14.9254 litrów na 100 kilometrów Koszt przejechania 1 kilometra wynosi 0.7537 złotych Koszt przejechania 100 kilometrów wynosi 75.37 złotych Koszt przejechania 40.2 kilometrów wynosi 30.3 złotych. Reasumując ( z domu do pracy- z pracy do domu) ilość kilometrów: 80,4 km, koszt: 60,6 zł netto, przy założeniu 20 dni do pracy, koszt: 1212zł . Nie opłaca mi się dojeżdżać samochodem. Posiadam odznakę ZHDK po 18 litrach oddanych krwi, komunikację na strefę ABC mam za darmo (MPK). Jak jesteś bogaty?

@(;

Koszt dojazdu: 484 zł , 40,2 km w jednym kierunku, w dwóch: 80,4 km, 20 dni do pracy, daje: 1608 km, 80,8 litrów paliwa, cena paliwa: E95: 5,05zł, przy zarobkach 3000zł brutto, 2157zł netto ( taką pensje proponują na start) po odliczeniu kosztów dojazdu: na życie mam 1673zł netto. Nie opłaca mi się, komunikację mam za darmo, ZHDK. Wcześniejsze wyliczenie, błąd: kalkulator ściągnięty z internetu policzył 14 litrów spalania /100 błąd (; liczyłem przy spalaniu pojazdu krosowego w terenie leśnym (..)

Poznaniak
@(;

Hej policzyłeś przy spalaniu 14l/100, na dole oky. Z Poznania do tej Firmy 80,4 km w dwa kierunki ( np miejsce zamieszkania okolice Plazy Centrum Handlowe), mój spala 6l/100 ( bez oscylacji przyjmuję ), 20 dni dojazdu daje 1608 km, 1608 km x 6 litrów/100 = 9648 : 100 = 96,48 litrów paliwa x 5,05 zł za paliwo = 487,22 zł ( koszt dojazdu z Poznań - Koninko next to Firma going drive car (: jak ktoś zarabia 3000zł netto oky ale przy 2157zł netto nie, za mało na życie. Firma, firmy aby być konkurencyjne pozyskać pracownika dobrego, młodego, muszą wyjść na przeciw. pozdro.

Student
@Zrezygnowałem

Trzeba bylo sie uczyc jak chce się pracować do 16:00.

Mark

Może firma zaproponuje coś od siebie niż tylko pracę i wynagrodzenie? Brakuje u nas pracowników i to dużo, a nawet nie próbują niczym zachęcić żeby ktoś przyszedł nowy. Co chwilę widzę ulotki od firmy X która proponuję prócz multisporta i opieki medycznej np trzynasta wypłatę czy transport darmowy, a o posiłkach już nie wspomnę. To by miało wzięcie, według mnie darmowy transport był by dużym atutem dla kogoś z pobliskich miast typu Środa Wklp, Śrem czy nawet Poznań. Może ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i chociaż spróbuję zachęcić nowych przyszłych pracowników do podjęcia pracy.

Nosacz
@Mark

Jo tam wolę passatem jyżdżac do roboty. Ale piniunzki czyli 13 by się przydola. Byłoby za co do gardzieli wodeczke wlać

X
@Nosacz

Jak masz tak bez sensu pisac to lepiej wcale się nie udzielaj.

@Mark

Pracowników Firma znajdzie, wystarczy wysłać pismo do MPK , tak można, powinni dokonać zmian w ruchu komunikacji. Rozkład jazdy A 511 przystanek: Koninko /Drukarska: wprowadzić zmianę w rozkładzie ( o 6:35 jest, 14:30 nie ma, 22:30 nie ma). W okolicy jest kilka dużych firm. Przystanek mona byłoby postawić w okolicy Firmy. Firma ma dobra opinię, pensja na start jaka oferują ( wystarczy ) obecnie większość firm płaci na tym poziomie. Firma jest, pomysł na produkcję, miejsca pracy są, opinia dobra pracodawcy jest. Pozdrawiam. Obserwuję ofertę pracy Waszej Firmy. Pozdrawiam.

@Zainteresowany

(; errata: Pracowników Firma znajdzie, wystarczy wysłać pismo do MPK , tak można, powinni dokonać zmian w ruchu komunikacji. Rozkład jazdy A 511 przystanek: Koninko /Drukarska: wprowadzić zmianę w rozkładzie ( o 6:35 jest, 14:30 nie ma, 22:30 nie ma). W okolicy jest kilka dużych firm. Przystanek można byłoby postawić w okolicy Firmy. Firma ma dobrą opinię, pensja na start jaką oferują ( wystarczy ) obecnie większość firm płaci na tym poziomie. Firma jest, pomysł na produkcję, miejsca pracy są, opinia dobra pracodawcy jest. Pozdrawiam. Obserwuję ofertę pracy Waszej Firmy. Pozdrawiam.

Xyz
@X

Tu 3/4 komentarzy jest bez sensu

wtf
@Mark

Firma powinna inwestowac w starych lojalnych i pewnych pracownikow, a takich w ABC jest wielu.

Poznaniak

Jestem za dobry pomysł.

palma

a może mareczek to pisał o walentynce jak był to narzekał że kobiety sobie poszły a on musi zostać. Kiedyś podobno na chyba piątce zobaczył jak go opuszcza kobieta to on zostawił maszynę i sobie poszedł.

palma

ZOSTAWCIE WALENTYNKE W SPOKOJU TO FAJNA DZIEWCZYNA UŚMIECHNIĘTA I ODWAŻNA GDYBYM JA PRACOWAŁ NA SPRAWDZANIU TO BYM ZROBIŁ NORMĘ W 40MINUT A NIE W GODZINE I TEŻ BYM ŁAZIŁ NP. NA FAJKĘ CZY KAWKĘ. ROZUMIEM CHŁOPAKÓW ŻE NARZEKAJĄ ŻE NIE MOGĄ TROCHĘ POLECIEĆ W H ALE KOBIETY MAJĄ TAKIE MOŻLIWOŚCI A MY NIE.WIĘC PRACUJMY TE 8 CZY 12 GODZIN I SZYBKO WRACAJMY DO CHATY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

psssssssssssssssssssss

największy leser to walentyna non stop kawka szatnia itd lizała szpare justynie a jej już nie ma!!! skończyło się :) hahahahahahahahahahahahahahahahaha narzeka że nie ma dobrej podwyżki a sama w h leci hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :)

Miggg
@psssssssssssssssssssss

Hahaa a skad wiesz ,że nie ma wiecej niż ty ????????Przynajmniej nie chodzi z łapami w kieszeni Ja Ty hahaha ...ty za to lizesz facetom i masz wzgledy robić nic nie musisz haha ha

Ghjkaueb
@psssssssssssssssssssss

A ty co taki kozak że w ryj boisz się czegoś powiedziec brawo justynka brawo oby tobie się teraz trochę nie posypało jak Justyny już nie bedzie

Alvaro Morena
@Ghjkaueb

Justyna tu, Justyna tam, Justynka na prezydenta!!!!

Onnn11
@Alvaro Morena

Chcialaby..ale gdzie z Tym ryjem

Niejustyna
@Ghjkaueb

Niestety koleżanko źle celujesz :) nie ta ekipa hahahahahh wiec jeśli nie wiesz lepiej nic nie pisz bo się pograzasz.

obserwator
@Ghjkaueb

gdyby walentyna albo justyna były lizdupami liderki to wybralaby jedną z nich na key operatora, ale widocznie nie były lizdupami bo nikt z naszej zminy nie został key operatorem, generalnie nikt z naszej zmiany nie nadaje sie na takie stanowisko. Od dzisiaj będziemy mieć innego lidera i key opertora z innej zmiany, ciekawe jak im pojdzie..........................czy ogarną...............?????

psssssssssssssssssssss

jh

admirał

kopałeś dołki aż sam w nie wpadłeś, pamiętaj, że byłeś, jesteś i będziesz zwykłym konfidentem i pijakiem, nieraz pijany do pracy przychodziłeś a szefostwo to tolerowało, teraz na bezrobociu będziesz mógł oddać się swojej największej życiowej pasji, będziesz mógł leżeć całe dnie pijany w sztok gdzieś pod żabką. życzę z fartem narzędziowcu.

Wymiatacz Marek

Lll

ZWOLNIONO NARZĘDZIOWCA ??za co ??

Selekcjoner

Dobre
@Opra

Hahahahhahaha

przeminęło z wiatrem

uszanowanko już za tydzień matki boskiej pieniężnej i zacznie się wylewanie żali na tym portalu bo znowu ktoś nie dostał tyle ile chciał i będzie oskarżać maszyny leadarow ustawiaczy hanladrzy badylarzy makaroniarzy i innych pomagierow pozdrowienia dla ekipy z abc

Utrzymywacz ruchu
@przeminęło z wiatrem

U nas wszyscy są zadowoleni z wypłat.

Regal

Pamiętajcie, że nikt w internecie nie jest anonimowy. Może wam się dużo wydawać i odważyć się tutaj pisać ale co to wam da? Śmiać się chce czytając te wypociny. Już po przeczytaniu tego bym do pracy nie przyszedł. Musicie nudzić się w pracy i nie mieć życia prywatnego. Brak odwagi powiedzieć prosto w twarz komuś co Cię boli. Żalllll

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań