Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

UA

A my nadal sobie robotaju po 12 i wyplata wieksza niz poliacy. Cieszymy się z pracu

ABC
@UA

To sobie miej Woł.... Szma.......

@UA

Na ua (usunięte przez administratora) zapytajcie lepiej ile w kieszen za kazdego z was (usunięte przez administratora) dostaje

Tak tylko piszę....

Od nowego roku niemiecki rynek otwiera się na pracowników z Ukrainy...

@Tak tylko piszę....

Ale warunkiem przyjecia jest musowy niemiecki dla nich, ale spokojnie jeszcze nie raz ten z siwa broda , ta z oczyma na zewnatrz i ten co w samsungu niby kims tam byl ???????????? przyjda w łaske do ludzi !!!!!!

Fejk2
@Tak tylko piszę....

Firma i tak padnie prędzej czy później...nie ważne czy z polskimi pracownikami czy z ukraińskimi. Polityka firmy i zarząd są po prostu złe!

Kto to?

Z oczyma na zewnatrz?

@Kto to?

:-)

@Kto to?

Domysl sie .

@Fejk2

Zle ??? To jest poprostu porazka. Te wszystkie Alic.... Karas.... brodki ... i te wszystkie dyrektorki finansowe na widok ktorego mometalnie mialem chec wyskoczyc .prosze cie dno totalne gorszego kierownictwa od kad tam pracowalem to nigdy nie widzialem .

@Zatox

Na prawdę od kad, ludzie zacznijcie pisać poprawną polszczyzną, później się dziwcie że gnijecie na produkcji...... Na przyszłość słowo kad nie istnieje jest odkąd....... dokąd itp. Itd.

twoj stary
@Arrow

nie podniecaj sie, ja mam wyzsze i robie na produkcji i co z tego? Porobie jeszcze rok i zwijam zagranice, bo w polszy czy w biurze czy na produkcji zarobki podobne, a odpowiedzialnosc duzo wieksza, na maszynie przynajmniej luz i nie siedzisz przyspawany do krzesla, jak ciota ;)

Twoja stara
@twoj stary

Wstawaj stary zesrales sie

Black canary
@twoj stary

A żeś głupi widocznie jak z....sz na maszynie w tych 30°C i Ci pot po (usunięte przez administratora) spływa hahahaha

@Arrow

Dla twojej wiadomosci mam poli. Wiec do piet mi nie dorastasz a na co dzien jestem w dziale biora wiec nawet nie wiesz bo siedze obok cb na zebraniach ale stoje za ludzmi bo widac co sie dzieje.

Abc
@ZATOX

Co to jest "dzial biora"?

@Abc

Dzial oddzielny gdzie znajduje sie naprawde caly odpad firmy !!!!!! . Do niczego ,dzieki wam to upadnie !!!! Dobrze ze sie zwolnilem teraz moge wyrazic prawde o was wszystkich tam , zbyt dlugo miedzy wami tam bylem aby okreslac was pozytywnie. Tyle !!!!

Haha

Jakis oburzony produkcyjny robolek sie podaje za biurowego :) Zenada

Zdziwil/a bys sie :-).

ehh
@Haha

Po pierwsze 80% tej firmy, to robole. Po drugie nikt nie zostaje w tej firmie do konca zycia, wiele osob studiuje zaocznie albo ma jakiekolwiek inne plany na przyszlosc. Po 3cie produkcja jest filarem tej firmy i pracownicy powinni byc bardziej szanowani.

@ZATOX

No i fajnie, nikt Ci tego nie odbierze, ale radzę kupić słownik języka polskiego, a dopiero późnej się wypowiadać.

@Haha

Wkoncu zrobilem co chcialem za ta twoja opinie bedziecie sie zaraz witac sie z pipem opowiedzialem o wszystkim gdzie czego brakuje o waszym podejsciu i o jeszcze jednej istotnej dla nich sprawie ale to juz sie dowiecie. Zgloszenie bylo oficjalne wiec czekajcie teras na dokladna kontrole mi to teras zwisa przeciez i tak mnie juz tam nie ma . Ale inni chociaz moze nie beda cierpiec a i tak poza nawiasem 2 osoby juz mnie uprzedzily dzien wczesniej wiec macie wesolo. Pozdrawiam . Pozdrowcie Dom..., Robcia niero....... , i ta co jedno sle... na kaukaz a drugie na sybir ma. Zgloszenia przez nas 3 byly na jednym raporcie podpisane wiec zobaczymy jak teraz zaklad wybronicie z waszych przewal(usunięte przez administratora).

@Haha

FINANSOWY masz szcze... ze nie bylo cie w dzien gdy odchodzilem mialem chec ci upiekszyc troche ten parsz... ry....

Pikachu

Już czas zacząć dawać pracownikom z UA wyższe stanowiska jak narazie: Lider, Inspektor, Ustawiacz, Mechanik A później już inżynierów, przecież będą tansi niż pracownicy z PL.

Prezo

Jak się komuś coś nie podoba zawsze może się zwolnić i poszukać innej pracy.

@Prezo

Własnie tak zrobimy:)ze spokojem bedziemy odchodzic jak mrówki ...jadnen-jedna za drugą bez obaw:)wszystko w swoim czasie:) nawet 1000 za pracownika nie pomoże bo nikt w takiej firmie nie zechce pracować ...Widać jaka frekwencja jest pracowników więc o czym to świadczy.Pozdrawiam i miłego pięknego dnia życze:)

Dobrze :)bedzie firma abc &uk

...
@Pracownik abc

Jak już to UA, a nie UK.

@Prezo

Nie strasz nie strasz (usunięte przez administratora)

M

A jak tam ramię pomiarowe? :)

Pracownik produkcji

No proszę, panowie z magazynu nowym wózkiem sobie jeżdżą, a dla pracowników produkcji nie ma na podwyżki.

x
@Pracownik produkcji

Nie ma na podwyżki ,ponieważ firma nie zarabia.

nowy
@Pracownik produkcji

Czy firma faktycznie płaci 3718 zł jak podaje w ofercie pracy? tyle jest w umowie? (dla pracownika produkcji)

Xxx
@nowy

Brutto

Produkcja
@nowy

Pewnie ale z premią i godzinami nocnymi

@Xxx

A ile na umowie ?

Po trzech miesiącach próby 3200 brutto

Jim
@Pracownik produkcji

A pozniej że im tylki rosną jak wiecznie (usunięte przez administratora) na wózkach:)

audytor

Oddawać wentylatory w ten upał! Bo będzie audyt PIP!

D.o.m.i.n.i.k

Dno totalne.

Fejk

17 czerwca Abc zostanie zamknięte, dzisiaj mówili o tym w biurze, informacja dla pracowników będzie ogłoszona za tydzień.

Fejk2
@Fejk

Czekamy na to :D

Informator
@Fejk

Razem z suzo

Eee
@Informator

O co wam chodzi z tym Suzo ?

Ciekawy

xxx

Ile i kiedy?

Pingwin
@Info z zebrania

Temu nygusowi Kaczorowi zero podwyżki,..lider leser !

@Info z zebrania

Nie będzie podwyżki bo nie przejdziemy audytu BMW hahaha

ZATOX

(usunięte przez administratora)totalne. Wszystkich z biora tam razem z ta (usunięte przez administratora)/ ROB.... I DOM....pod sciane i przymosowa P.O.T.Y.L.I.C.A !!!!!

Polonista
@ZATOX

Biora naprawę?????. Na moje raczej biura. Polecam słownik języka polskiego, a dopiero później się wypowiadaj.

5Es

A czym ci tak zaleźli za skórę?

Pracownik P.

Nie polecam, zwalniam się! Smród, bród i ubóstwo! Najgorsza firma ever, a władza jeszcze gorsza. Nie dziwota, że ludzie uciekają, a Ukraińcy ściemniają przy maszynach. Otwórzcie w końcu swoje oczęta droga władzo bo jak na razie jesteście zaślepieni 5S, czy to takie ważne że paleciak stoi z prawej czy z lewej? Do japońskiego systemu porządku jeszcze nam daleko, a jak narazie to sami robicie większy (usunięte przez administratora) Kieras szajsung tylko wymaga, a sam czterech liter nie ruszy żeby coś zrobić. Firma schodzi na psy, a ciekawe co Kanada na tej (usunięte przez administratora) WARNING dla tych, którzy planują złożyć CV. Dajcie sobie spokój poszukajcie lepiej czegoś innego.

Sasza
@Pracownik P.

(usunięte przez administratora) W dzisiejszych czasach gdzie rynek pracy jest nasycony ofertami i trzeba się starać aby nie pracować to takie podejście nie jest zbyt mądre i z pewnością się zemści w niedługim czasie.

@Pracownik P.

Święta prawda! Odradzam pracę w ABC! Jeden wielki szajs!

Lidlanka

Zmieniam branżę z motoryzacyjnej na spożywczą. Jutro czeka mnie rozmowa w Lidlu, w sumie to tylko formalność i znikam z naszego ABC. Lepsza pensja, bogaty pakiet socjalny i robota na miejscu bez zbędnego dojeżdżania tyle kilometrów. Nie panimaju tylko zostaną pracować w tym smrodzie.

@Lidlanka

Niestety to prawda, polakow juz jest niewielu a zostanie mala garstka. Mysle że to ostatnio rok polakow w tej firmie. Jeden wielki smród i zero zasad bhp.

Angry Bird
@Lidlanka

Ja też na dniach będę uciekał z tego syfu.(usunięte przez administratora)

Angry Bird
@Lidlanka

Pozostaną nie liczni sprawiedliwość społeczna

mistrz z suzo happ

Kto z ABC idzie do pracy w Suzo Happ łapka w górę ...

@mistrz z suzo happ

Ile tam płacą?

Majsterek
@Nowy

szczerze to nie wiem ile dają na początku ale po okresie próbnym 3300zł brutto może więcej

Abc

2800-3000zl netto na rękę

Ni poniemaju
@Abc

Haha to Ci ładne bajki wcisneli hajah

Wojtas

A ja powiem krótko jak tu jest, a więc: smyrdek smyrdek syrek (usunięte przez administratora)????????????

Klasowa

Robercik sam za jakiś czas będzie robić na gilotynie, przez jego fantastyczne pomysły i piękne zdjęcia :)

Podupadły

Beznadziejna ta robota!

I<3ABC
@Podupadły

To ją zmień. Proste.

@I<3ABC

Haha i co (usunięte przez administratora)stanie na gilotynie?:)Przecież on tylko sie nadaje do zarządzenia ...Kryje sie w porównaniu do Huberta...Hubert walczyl o polskich pracowników a ten patrzy na siebie. .Lepiej w tej firmie nie bedzie ,czas wielki szukać innej pracy.Ten to nachetniej podkrecil by maszyny do tego stopnia aby sie latem gotowały????Niech sciągnie tą koszule i pokaże godzinke pracy na gilotynie w takich upałach jak taki kozak z niego to zobaczy jak to jest ..Dawniej najlepsza firma w okolicy a teraz?...znana z najgorszej opini nikt tej pracy nie poleca nawet za 1000zl.

Jezusek

Pożyjemy, zobaczymy.

Baranek

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą od maja będziemy mieć w firmie system rozliczenia czteromiesięcznego czyli nadgodziny będę wypłacane po czterech miesiącach. Wesołego alleluja!

Zajączek
@Baranek

Mylisz się Baranku, nic nie będzie wypłacane, jeśli ktoś będzie mieć nadgodziny to po to jest rozliczenie 4 miesięczne, aby firma oddała Ci te nadgodziny w ciągu 4 miesięcy jako dni wolne.

Kurczaczek
@Zajączek

Zajączku. Jeżeli będziesz miał urlop to Ci wypłaca te nadgodziny, a poza tym jakieś nadgodziny będą wypłacane co miesiąc. Wesołych świąt i mokrego dyngusa

Zasypowy
@Kurczaczek

Kurczaczku, Ty ptasi móżdżku, to po co firma wprowadza rozliczenie 4 miesięczne? Po to żeby było jak teraz? Nie. Po to, aby na tych nadgodzinch zaoszczędzić, a rolą liderów będzie takie manewrowanie urlopami, żeby na koniec okresu bilans nadgodzin wyszedł 0. "jakieś nadgodziny będę wypłacane" - pewnie w biurach :-)

Juri

W większości firm produkcyjnych jest z czasem coraz lepiej dla pracownika. Podwyżki, 13-stki, premie itd. Tutaj wszystko stoi w miejscu od długiego czasu. Premia za frekwencję i nic więcej. Cykle coraz szybsze, dziwne pomysły odnośnie ergonomi ustawienia maszyn. Operatora który na danej maszynie pracuje nikt nie zapyta czy tak jest dobrze ustawione, a może pójść na jakiś kompromis. Podwyżek nie ma to chociaż nie utrudniajcie pracy swoimi często watpliwie trafionymi pomysłami.

Ostatni sprawiedliwy
@Juri

Kto będzie słuchał zdania operatorów, którzy potrafią spakować nieobcięty detal lub pomylić barcody (albo wcale ich nie nakleić)?

Oni
@Ostatni sprawiedliwy

Tak jak dowalisz cykl zamiast 60 to 40 przykladowo i mix Polsko Ukraiński plus wszystko poustawiane według plastyka chyba, a nie inżyniera. To się nie dziw że takie kwiatki powstają.Proponuje Tobie "walnąć" taki tydzień nocek i bym chciał zobaczyć co byś pakował, obcinał, przyklejał w czwartek

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań