Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Trek

A nieroby z magazynu siedzia i siedzia .nic nie robią pasibrzuchy????Ojj cicho 8.01 zaczną moze pracować:)

Melanżcholia
@Trek

Myślisz, że takim pisaniem coś zmienisz, że ktoś się tym przejmuje? Każdy dział ma swoje za uszami. Najważniejsze, że praca jest zrobiona i wszystko idzie jak należy, a jak ktoś komuś zazdrości lepszej pracy czy zarobków to zapraszam do pośrednika lub na OLX szukać lepszej roboty.

UFO

Gnijcie tam hahaha.

Nie

A Ty musisz kupić słownik

Strefa 51
@UFO

Zostań tam gdzie jesteś. Jedziemy po Ciebie.

ABC

Bernard

Coś ciekawego na zebraniu było? Bo byłem chory ☺️

xxx
@Bernard

Właśnie był ktoś na zebraniu?

abc

A co z nim

Yes
@abc

Skończyła się jego zabawa :-)

Of Corse
@Yes

Dokładnie chłopaki za niego musieli pracować

on
@abc

menopauza...

Uwaga, Uwaga!

Ojciec dyrektor odchodzi. Dziękuję za uwagę.

Tvn
@Uwaga, Uwaga!

#tematdlauwagi

Kapitan

Jak ją do takiego stanu doprowadził to się nie dziwię zatopił statek a teraz czmyka za burtę

Lol
@Kapitan

Pewnie go zeolnili haha

Nieroby

No dobrze widzę że bardzo się ktoś tu interesuje moja osoba. To może ktoś się odważy i zapraszam twarzą w twarz niech powie mi to prosto w oczy a nie na goworku opisywać. Nie macie nic innego do roboty. Ten kto mnie opisuje widocznie ma bardzo nudne życie że się interesuje moim. Pozdrawiam wscipskich

Norbert
@Nieroby

Dawaj na ring!

Nieroby
@Norbert

Już się domyślam kto ma taka pusta głowę.... Stare i głupie i jaka dziecinada.....a zero odwagi żeby coś powiedzieć prosto w oczy. Fałszywe id....

Pracuś

Ktoś bardzo nie ma co robić w domu, że myśli o pracy i o pracownikach ABC po godzinach. Musisz być świetnym pracownikiem, niedosyć, że czujesz się lepszy od innych to jeszcze w obserwacje się bawisz. Taki pracownik to skarb. Weź napisz tu rekomendacje o swojej osobie, może dostaniesz awans za "the best PI/%ZDA" ABC! Miej odwagę i powiedz prosto w twarz osobom, które nie lubisz co o nich myślisz. Każdy się śmieje z wylewania twoich żali na tym forum. Ujawnij się. W ukryciu świata nie zdobędziesz. Miej jaja a nie grasz c***ę. I najlepiej sam się weź za robotę!! A na problemy z głową, brakiem samoakceptacji i nie radzeniem sobie z problemami, polecam psychiatrę!!!

@Nieroby

Siry do Ciebie nie przyjdzie skoro gra twoja pzyjaciolke. Pisze tu i bedzie pisac bo widocznie paznokcie jej nie zajmuja calego dnia. Zyjcie wlasnym zyciem gwiazdeczki!

Mezo
@Zmiana C

Weź dziewczynko się ogarnij, gonwydac że zazdrościsz Beni swojego biznesu, aż tak Cię to boli że ona pracuje na siebie , a Ty (usunięte przez administratora) na innych

Nikt
@Mezo

Każdy (usunięte przez administratora) na siebie a nie na innych

@Nikt

Przynajmniej jest się z czego pośmiać jak zmiana C wylewa tutaj swoje żale. Zmiana z odwiecznymi problemami proponuje jakąś terapię u specjalisty. Ale jak co to z darmowego skeczu zawsze chętnie wszyscy korzystamy

Zatox

No Dominik opowiedz pracownikom o firmie STAKO . Jak zwolniles o tak sobie i bez zadnego powodu 20 osob w jeden dzien !!!! Zalozyli ludzie zwiazek zawodowy gdzie mieli prawo do tego ty (usunięte przez administratora) . 3 firmy ktore za twoich zadow o malo co nie upadly a jedna z nich zplajtowala taki z cb pan . Opowiedz pracownikom a jesli nie to wypowie sie tu bardzo chetnie dziennikarz glosu wielkopolskiego. No ludzie zapytajcie naszego pana jaki z niego MEGA POWER!!!

Smark
@Zatox

Jakaś żenada w tej pracy.... jak biuro nas traktuje to teraz zobaczą jak my ich potraktujemy....będziemy pracować tak jak na to zasługują...

@Smark

Ludzie co wy tam jeszcze robicie wy...jeba...c taj ali... temu calemu Dominikowi i temu lalusiowi Karaskiewiczowi. Lalus tatusia ale aby zlapac detal w rece to nie i i dzieki takim jak wlasnie oni stalo sie z zakladem to co sie stalo he he. Walic ich.

@Zatox

(usunięte przez administratora)Polska Zolta Giera.

Halina
@Zatox

Słyszałam od kogoś, że ABC Automotive poszukuje kogoś, kto obejmie stanowisko Elektromechanika. Oferują chociażby możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. W związku z tym chciałabym Cię dopytać, jakie konkretnie możliwości rozwoju daje ten pracodawca?

hdhdhd
@Halina

Żadne.

Technik
@hdhdhd

Głupie gadanie. Na stanowiska technicznych jest spora możliwość rozwoju. Kursy, szkolenia. Jak ktoś jest dobry i chce pracować jest szansa na rozwój.

@Technik

Swieta prawda! Tylko nieroby narzekaja i wylewaja tutaj swoje zale.

Operator C
@Zmiana C

Nieroby w stylu Anity..... i Sylwia.... A jak ktoś awansuje to im tak żal (usunięte przez administratora) ściska że aż miło patrzeć. Później bo obgaduja za plecami, a twarzą w twarz to wielkie koleżanki. Nieroby do potęgi n-tej, na szczęście zaraz jednej nie będzie.

@Operator C

Bernadeta juz odeszla. Za raz za nia Anitka. Moze w koncu skonczy sie kablowanie i nierobstwo. I larzenie po produkcji i magazynie zamiast pracowac jak pozostali !! Jestescie zalosne gwiazdeczki...

XxxxX
@Zmiana C

Nawet nie wiesz jaką robotę robiła chodząc tak po tym magazynie więc proszę nie komentować. Robiła najwięcej z całego jakościowego cyrku, który trwa do dziś.

Supcio
@XxxxX

Zgadzam się Benia ciągła ten wózek na swoich barkach. Ciekawe co Teraz będzie?

bhf
@Operator C

Przyjdź w twarz powiedz a nie przez Goworka gwiazdorzysz.

Operator
@bhf

Gdybym wiedział kim jesteś to bym podszedł.

@XxxxX

Taka ze jej nie ma i nikt nawet nie zauwazyl :)

Zbjw
@Smark

Mozecie podziekowac za to wszystko tym nierobom zaa dzwi.

XxxxX
@Zmiana C

Uwierz, że widać. Nowe dziewczyny z GP chodzą jak przestraszone nie wiedzą co się dzieje i co kto potrzebuje.

ty

Żenada każdy niech patrzy w swój kibel bo nic lepszy nie jest.Kazdy odważny przez Goworka ,w tej firmie pracują same (usunięte przez administratora)

Operator
@ty

To wszystko jest bez komentarza.... (usunięte przez administratora)

Jakoś

Brawa dla jakości! Współczuję nowym dziewczyna, które mają przyjść.

Itd
@Jakoś

Ciekawe czy wogole ktoś przyjdzie, bo jak narazie nikogo nie widać

@Jakoś

(usunięte przez administratora)idz robic paznokcie zamiast tutaj gwiazdzorzyc...

@Jakoś

Tylko nie tam na sam widok tej ktora juz dawno powinna miec wybite zeby noz sie w kieszeni otwiera a nie mowiac juz o calej reszcie ...

V

Napisz ktoś skrót z zebrania.

wtf
@V

strata czasu, jak zwykle... Wszystko, co istotne zostalo pominiete albo zignorowane. Jedyne na co bylo miejsce, to monologi z biura, ze niby jest dobrze i takie bzdety...

eloeloeloeloe
@wtf

a stażowe będzie?

Yes
@eloeloeloeloe

230 brutto od listopada

Tak
@eloeloeloeloe

będzie 300 brutto, ale tylko Ukraińcy dostaną ????

Xyz
@Yes

A o ile mnie pamięć nie myli na poprzednim zebraniu mówił że ma być od października i to 200 z hakiem netto na rękę i kolejny raz biuro wystawiło najlepsze przedstawienie wszech czasów BROADWAY może im tylko pozazdrościć kunsztu artystycznego Oklaski na stojąco brawo

on
@V

Pamiętam tyle , że zwymiotowałem po tym zebraniu.. Ostatnie kilka "poliaków" na bank nie popracuje do końca roku.

Ziemniak

@asda

Ż E N A D A ! ! !

Ziemniak
@asda

To nie zwalniam się, nigdzie lepszego pieniądza nie dostane

@Ziemniak

Wszedzie gdzie sie obejzysz jest lepiej prosze cie.

Zatroskana
@Z.b.j.w.

To czemu Cię tam jeszcze nie ma?

sram

Co tu taka cisza słyszeliście że dostaniemy 700zl podwyżki na zebraniu będą mówić .Dużo osób odchodzi więc muszą teraz zachęcić żeby sama Ukraina nie została.

Mars
@sram

Ja też słyszałem takie ploty że będzie podwyżka. Na zebraniu wszystko powiedzą. Bądźmy dumni z abc i z naszego dyrektora w końcu będzie super podwyżka. Hurra

ŻAL
@Mars

JAK MIELI SZANOWAĆ POLAKA TO MIELI NAS GŁEBOKO W (usunięte przez administratora) A TERAZ JAK SIĘ GRUNCIK POD NOGAMI PALI TO ZACZELI SOBIE O NAS PRZYPOMINAĆ

Xxxx

Wózkowi też zostaną?

Nie wierze
@sram

Te 300zl brutto to będzie Max. W co wy wierzycie.... Lepiej zaplacic UK a niw Polakom . elo

Ja właśnie też
@sram

Zdaje mi się że nic nie dostaniemy albo słabe stażowe

Wierzycie w bajki na goworku..

Ciekawski

Jak myślicie kiedy nas zamkną. Tzn. Oddział w Polsce

Niedługo

Hoł hoł
@Ciekawski

Do końa tego roku będziemy się pakować ,a potem to już Good bye

@Ciekawski

A wtedy nasz Dom. Ali... Kar... ten caly niby dyrektorek od finansow beda mieli ostre wejscie od naszej grupy kolesi z produkcji . Tak pieknie podziekujemy az zony w domu nie beda mogly poznac . Macie biurowi to jak w banku cb pani Ali... tez sie to tyczy bedziesz potrak... jak meszczyzna.

Kar...1
@Zatox

Nie strasz nie strasz bo sie zesr...asz???? to tak jak z tymi temperaturami ..i gdzie ta inspekcja?:)dziecioki!!!żenada .Lepiej szukajcie innej pracy nieroby!!!!

Polonista
@Zatox

A kto to jest meszczyzna?

@Kar...1

My swoje zrobilismy 2 tyg temu a teraz to juz od nich zalezy co zrobia. Tu nikt nie straszy poprostu zdziwisz sie biurkowy jak ci oczka pomalujemy gdy to padnie. Jeden po drugim kobi.. czy facet bez wyjatku. Smiej sie smiej zobacz.. kto sie bedzie smiac ostatni. Zlodz....

Dawaj na ring
@Zatox

I kogo weźmiesz ze sobą? jądrka? Hahahaha nie bądź śmieszny hahahahaha

Zatogz
@Zatox

Zacznij żyć swoim życiem Zatox. Wyjdź na dwór, złap trochę świeżego powietrza, dotlen ta pusta glowe, przeczytaj ksiażkę np. słownik języka polskiego/ortograficzny. Albo PO PROSTU bądź MĘŻCZYZNĄ. Aha i nie musisz cenzurować słowa kobieta, to nie jest nic obrazliwego.

Najman
@Dawaj na ring

Liderów też zamieciemy pod dywan

Kar...1
@Zatox

Nie ośmieszaj sie...jak byscie co kolwiek zglosili już dawno byłaby inspekcja.Wiec przestań gadać glupoty haha...i zmień spodnie bo pewnie juz cale masz osrane ze strachu ,iż nie długo zostaniesz bez pracy;)

Pracownik abc
@Ciekawski

Najpierw to trzeba wyje...bać tych z magazynu:)nic nie robią tylko w necie siedzą (usunięte przez administratora)

Xxxx2

Fajtłapa i nierób do potegi..kto go wybrał na lidera to ja nie wiem!

Byly lider
@Ciekawski

Dawno to powinni zrobic . Nie z tym kierownictwem Polus zawsze tylko w kieszen bedzie pchac . DNO.

Demon
@Pracownik abc

Od tego nieróbstwa spodnie będą szyte na miare nie dlugo na magazynie .haha bo te dwa misiaki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ledwo sie w nie mieszczą???? widac jak dobrze zarabiaja a nic nie robią :)

Bonus BGC
@Pracownik abc

Będę im szyć ubrania w fabryce plandek do tirów

@Demon

Zazdrościsz im dobrobytu? Trzeba było się uczyć.

Onnn11
@Demon

Co fakt to fakt ..ile chlopak moze miec lat z 25?a taka masa....ale jak szefowa co tydzien pizze im zamawia to co się dziwić ..dobrobyt ????a jeszcze narzekaja że tak się na pracują

Biurwa
@Onnn11

Widzę, że kogoś w (usunięte przez administratora) gryzie to, że ktoś ma lepiej od innych. Swojego czasu było dużo wolnych wakatów na różne stanowiska jeśli ktoś był ambitny to znalazł sposób żeby uciec z produkcji i sobie polepszyć życie. Jeśli jesteś taki cwaniaczek na goworku to idź do chłopaków na magazyn i powiedz im to w twarz. Zobaczymy jak na tym wyjdziesz, o ile Cię nie zjedzą. ;)

Tir

Jaki dobrobyt ....taka tusza to od nugustwa ..Jedzenie za dobra kase to dobrobyt drogie jedzenie nie tuczy:)a jak sie je byle co ..zupki za 1.5zl to bieda i (usunięte przez administratora) rośnie???? Wiec kto tu mówi o nauce:)pozdrawiam

tron
@Tir

Święte słowa a malo tego podpierdalacze pełną parą.Nawet w biurze mówią o tym jak sprzedają i podpier..dzielają swoich kolegow aby tylko w du..pcie wejść i isc w sobote do pracy na nadgodzinki..Tacy..koledzy ..śmiech !wiec takich tam potrzeba .Wiec nie gadajcie że trzeba sobie zapracować.Pracowac to trzeba bylo na to na początku otwarcia tej firmy nie teraz....teraz firma spada na psy !trzeba szukać nowej pracy bo tacy co nie podpi .rdalaja mieć dobrze nie będę

Biurwetta
@tron

Dokładnie tak jak mówisz. Chłopacy (misiaki) ciągle łażą/jeżdżą do swojej szefowej na (usunięte przez administratora) i donoszenie. Sama słyszałam od pewnej osoby, która już u nas nie pracuje, że jeden z nich się chwalił że donieśli na "kolegę" z działu. Strasznie słabe takie lizanie... ale czego się nie robi dla kariery. haha

Za duzo
@Biurwetta

Powinno ich byc po 2 na zmiane a nie 3

Redukcja
@Za duzo

Tak samo jak handlerow, mechaników liderów, ustawiaczy, a w GP to już wogole od zaje.. ludzi większość do redukcji. Ukraińców i Polaków też jest za dużo

Ale jaja

Dobrobytu..... Hahaha, nie wierzę, to wcale nie jest dobrobyt, tylko zaniedbanie, miski jeden większy od drugiego haha

Prawda
@Demon

A co się dziwisz jak misiaki nic nie robią tylko wózkiem jeżdżą i jedzą co tylko możliwe i kiedy tylko możliwe

Zxc
@Prawda

Najważniejsze że za sobotę hajs i pizza się zgadza, dzięki szefowa. Nara leszczu

Ferdek
@Zxc

I Twój wielki tłusty tyłek świnko

CxZ
@Ferdek

Magazyn pełen towaru nic nie wysyłają tylko siedzą na tyłkach. Dziś mają wolne a produkcja musi szarpać. Ehh....

HAHAHA
@Biurwa

Ambitny? Dobrobyt? Hahahahaha na wozku widlowym :D Biedne chlopaki jezdza jakimis gratami za 5tys zl, jedza (usunięte przez administratora) to i tyją, na wakacje nie jezdza - gdzie oni maja niby dobrobyt i ambicje? Zastanowcie sie. Czy produkcja czy wozek, czy ustawiacz - to jest praktycznie to samo. Prawdziwy awans w tej firmie jest mozliwy tylko wtedy jak sie zmieni prace ;) Chyba ze dla kogos szczytem ambicji jest sklejanie kartonow ;) Pozdrawiam

Pani

Zzzzzzzzzzzzzz
@Yyyyyyyyy

Dokładnie

Pracoholik

Dzień dobry. Dzisiaj się widzimy w pracy. Koniec leniuchowania, do pracy rodacy!!!!

@Pracoholik

Chyba ty

Zołza
@Xxx

No właśnie chyba Ty:)ja juz tam nie wracam????

Słoneczko
@Zołza

Wrócisz wrócisz i to z uśmiechem na twarzy

LGBT

No i?

jajco

Widzę, że tylko tyle masz do powiedzenie. Brawo.

Cba

Dobra ludziska, ilu z nas nie wróci po urlopie?

Abc
@Cba

Ja w pon idę do lekarza nie wiem czy w ogóle wrócę

@Cba

Sie "doktorek" zdziwi jak sam bedzie musial na maszynach pracowac...

O.N.A

Dokładnie. Też jadę do lekarza

My, wy, oni
@Cba

Ja też idę do lekarza i raczej już nie wrócę

Xxx

Korzystając z okazji ze dużo się dzieje ostatnio na goworku i wszyscy czytają proszę władzę o przegląd hydrauliczny w męskiej szatni przydały by się nowe zasłony bo wyglądają jak psu z (usunięte przez administratora) wyjęte i naprawa lub wymiana baterii. Dziękuję za uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań