Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Kominiarz

Szczęśliwego Nowego roku życzy kominiarz

Nowy ROK
@Kominiarz

I jak Nowy Rok w ABC ? komuś się polepszyło ?

Podwyżka
@Nowy ROK

Coś wiadomo w kwestii naszych podwyżek?

Ciocia Podwyżka
@Podwyżka

Tak - podobno mają Ci normę podnieść - tak więc będziesz miał znaczną PODWYŻKĘ....... NORMY do Wyrobienia :))))).

O.N.A
@Podwyżka

Magazyn znowu dostanie podwyżkę.

Sprawiedliwy
@O.N.A

A mnie bardziej niż podwyżka interesuje kiedy zarząd przestanie akceptować fakt że kierownik operacyjny prowadzi wykłady dla studentów politechniki w trakcie godzin pracy?!

O.N.
@O.N.A

Mogą co najwyżej sobie pomarzyć :D

Zasypowy

Handlarzy też ps. Potwierdzone info

operator
@Zasypowy

w pierwszej kolejności operatorzy, reszta zarabia wystarczająco dobrze

Jacek
@operator

Wspominacie o wynagrodzeniach, dlatego pozwolę sobie zapytać, jak one dokładnie wyglądają, jeżeli chodzi o pracę w firmie ABC Automotive Poland? Czy zarobki są godziwe i adekwatne do ilości powierzonych obowiązków? Kwestia ta interesuje mnie bardzo mocno, dlatego liczę na rzetelne wypowiedzi. Ktoś zechce coś napisać? Liczę na Was.

Cyber Punk 2021 ABC
@Jacek

Tak - zarobki są w miarę adekwatne, chociaż nie powiem - z chęcią PRZYTULĘ więcej He he. - Obecnie Leżymy i nic nie robimy - Ostatno Firma zakupiła służbowe X-Boxy (1 sztuka na 4 operatorów + 2pady), tak aby nam się na Nockach nie nudziło. Był to naprawdę super pomysł, gdyż już nie było wiadomo co w nocy robić (Gra w Gumę, Klasy, Skakanka, Kostka Rubika, Domino -(Fryczyński:::)))) jakby nie patrzeć dość szybko nam się znudziła) - Obecnie mamy w końcu z X-Box-ami Światełko w Tunelu :)))))))))) Zapraszamy więc do Nas - Aplikuj Śmiało - Tylko nie zapomnij przynieść Więcej Gierek w pierwszym dniu - no bo sam rozumiesz - Apetyt Rośnie w Miarę Jedzenia Pozdrawiam Serdecznie Cyber Punk 2021 ABC

FORD Driver
@O.N.A

Tjaaaaa- A Świstak Siedzi i Zawija je w te Sreberka ;))) - Magazyn w ramach podwyżki dostanie więcej - ale chyba Palet do wywiezienia :))) - Szefowa ponoć WTAJEMNICZONYM mówiła (nie, żeby mi - ale w zaufaniu mówiła do zaufanych i na koniec dotarło i do mnie:)), że żaden zakład ABC nie dostał Podwyżki - smutne, ale to znaczy że magazyn też nie dostanie - i to jest Dobra Informacja ;)))) Fork - Łyżka Driver

Klopsiki z magu.
@FORD Driver

Aneks podpisany ;)

Mikołaj

Paleta pomarańczy dziś zawitała na magazynie. Będą paczki!

Baleron z magazynu
@Mikołaj

To prawda A do paczki mają być dołączone karpie od Rysia

Stolczyk
@Baleron z magazynu

pierniki po terminie też

Chudy baleron.
@Stolczyk

I kwaśne pomarańcza z pestkami. Bułgarskie. Oraz kawa Prima.

Chudy baleron.
@Baleron z magazynu

I zapomniał bym.Malpka wódki Parkowa i paczka rodzynek z biedronki na osłodzenie życia.

@Chudy baleron.

Obraz typowego roszczeniowego maluczkiego sfrustrowanego typa. Zawsze źle - co by się nie działo to trzeba ponarzekać. To takie Trendy - brak słów

Chudy baleron
@NIKA

A czy ktoś na coś narzeka? Chyba używasz słów których za bardzo nie znasz.

Wk...Baleron
@NIKA

Ogólnie jeśli nie wiesz to pracuje się za pieniądze.Jesli jest ich mało to można to wyrównać tzw.socjalem. Jeśli nie ma tego i tego, a widać dookoła jak idzie kupa kasy w błoto.To wtedy masz prawo być sfrustrowanym.I żadne zasłanianie się covidem i kryzysem nie tłumaczy tego.Bo tu kryzysu nie widać.

@Wk...Baleron

Odejdź do pracy do innej Firmy - zobacz jak jest pięknie - wszystko tam działa od Pstryknięcia, Pełen Szacunek od Przełożonych, Kraina Mlekiem i Miodem Płynąca, Żyć, nie Umierać, Kasa wali Drzwiami i Oknami - a - potem porównaj jak jest Tutaj i się wypowiadaj - Wszędzie Jest Pięknie - Gdzie Jeszcze Nie Byliśmy - Wiem bo to moja NIESTETY kolejna praca - Nie powiem że najlepsza, bo poprzednia raczej Wygrywa pod każdym względem, jednak również szukałam Pracy IDEALNEJ i narzekałam na Poprzednią - a teraz mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - uwierz mi - takiej IDEALNEJ Pracy nie ma - a przynajmniej ja takiej nie znalazłam - ale próbuj - życzę Powodzenia - a tak w ogóle - chcesz duży Socjal???? - LIDL podobno daje - No właśnie - PODOBNO :(((((((((

Wk...
@NIKA

Widzę, że uważasz siebie za wyrocznię w sprawach rynku i warunków pracy. Niestety nie jest tak do końca jak piszesz. Ludzie pracują w innych firmach.Maja oczy i widzą. Znajomi, rodzina i własne doświadczenia mówią coś innego.Jest to firma produkująca części do prestiżowych marek. Nie porównuj tego z handlem. Nawkladali Tobie do głowy różnych korporacyjnych glupot i je powtarzasz.Nikt nie mówi, że wszystko ma być na pstryknięcie i , że socjalu ma być 13 i 14 pensja.Ale mógłby być chociaż jakiś minimalny socjal. I podwyżka też by się naprawdę po latach przydała.

Cacy
@NIKA

Masz rację! W innych firmach premia świąteczna była na pewno większa niż marne 230zł...

CLEO
@Wk...

Widzę iż wiesz, kto się za kogo uważa - cóż za przenikliwość:))))))))) Zamiast narzekać na forum - aplikuj - świat czeka na Ciebie :)))))))))

Były hander
@Cacy

Ja dostałem 700 zł a i tak mniej niż inni.

ccc
@Chudy baleron

Jak się zarabia na magazynie 4600 brutto to nie ma co narzekać

Magazyn
@ccc

A co dopiero w biurze.. normalnie żyć nie umierać .. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Ile osób aplikowalo na etat na inżyniera jakości?

@Wk...

Podaj w takim razie nazwy tych firm od rodziny i znajomych, oraz podeślij linka do Gowork - bardzo chętnie przeczytam te pozytywne komentarze ha ha. Chyba że to firmy "Kszak" pisane przez "sz" i nie będzie ich na Gowork

Rysiu

UWAGA UWAGA został tylko tydzień na zamawianie karpi

Sthill

Jak tam nasze dwa balerony z magazynu, dalej się tuczą

Rzeźnik
@Sthill

Na święta będą w sam raz.

Handler
@Rzeźnik

Jeszcze starczy na sylwestra

Mikołaj
@Handler

Czy to prawda że Pan (usunięte przez administratora) handluje karpiami ?

Baleron
@Sthill

Się zarabia to się tuczy

Karp
@Mikołaj

Tak ale trzeba brać powyżej 5kg

@Karp

Dokładne ile potrzeba to biedzie ile 5 na łba ;) a 5 to gadanie :)

Praca34

Ja uważam, że biuro wykonuje najlepszą robotę, znają się na swojej pracy, pracują ciężej niż pracownicy na produkcji. W mojej opinii powinni dostać premię dodatkową a pracownikom na hali zabrać 20% wynagrodzenia a dać biurowym. Oprócz tego należy zwiększyć tempo na maszynach, pracownik nie powinien mieć czasu na napicie się wody, w tym czasie można zrobić z 2 części więcej. Ustawiacz może być tylko jeden na zmianie, by na pewno pracował tak jak pracownicy biurowi. Spady można zmniejszyć. Panie na końcówkach mogą pakować na dwóch maszynach. Liderzy niech robią 12h, wtedy zaoszczędzimy pieniądze na niepotrzebnych liderach. Biurowym premia się należy !!!

Robol
@Praca34

A z resztą nie wiadomo czy to jest żart.Wy w tym biurze jesteście "życiowi" (usunięte przez administratora). Wszystkiego można się po Was spodziewać.

biuro
@Robol

to zapraszamy do biura :D

Jul
@biuro

To przyjdź ma halę pracować chociaż 8h, myślę, że po 4h wrócisz do biura.

Aug
@Jul

spokojnie.. praca na linii jest lżejsza niż w biedronce, damy rade :D

AGA
@Praca34

Tacy jak ty tylko narzekają - skoro tak zazdrościsz biurowym to leć do biura jak nie w tej to w innej firmie. Narzekać to pierwszy ale coś od siebie to nic - co się z tymi młodymi teraz porobiło to masakra - same roszczenia. Mi na produkcji jest dobrze bo nie znam języków i lubię większość ekipy, ale ty taki Znawca na bank sobie poradzi w biurze. I nie pisz o ciężkiej pracy. Chłopaki opowiadali jak to wygląda w Hiszpanii. Jeśli ci tutaj źle zawsze tam się możesz przenieść. Takiego Poliglotę i Ekonomistę to z otwartymi rękami przyjmą Ha ha ha

olx
@AGA

Dyrektor zapowiedział dzisiaj, że produkcja zostanie poinformowana o wszystkich rekrutacjach do biura - można próbować swoich sił :)

ALIGATOR
@olx

Nie produkcja a Cały Zakład - i to chyba dobrze - pierwszeństwo dla osób z wewnątrz Firmy to chyba naturalna kolej rzeczy w każdej szanującej się firmie

Jb

Ciekawe kiedy w firmie na głównym zegarze zmienią czas na zimowy? Pewnie gdy jakiś audyt będzie, albo zaczekają do lata.Dziwne, że nikomu to nie przeszkadza.

Canon
@Jb

Nawet nadworny fotograf nie uwiecznił jeszcze.

Karp

Wiadomo już ile dostaniemy na święta, i czy będą paczki, bo wiadomo przez pandemie imprezy nie będzie

Don
@Karp

Na co ty liczysz. Ha ha Dostaniesz może te 200 o ile nie stwierdzą że przez pandemie nie mają kasy. Ale dostaniesz za to 20zł na urodziny. Może starczy na amarene i fajki.

Fiona
@Don

A Ty pewnie chciałeś 2 000, albo więcej :))))) - Przyjmij się na kasę do Biedronki i będziesz miał jak w Raju He he he

wandelopa von cuks

Napewno świetnie umieją ściemniać i obiecywac złote góry, lecz po czasie okazuje się co innego. W biurach siedzi jedna wielka banda. Wszyscy są po tych samych pieniądzach. Dostali się tam przez przypadek po za jedną osobą bo nie mają pojęcia o wtryskarkach ani wytłaczarkach. Pewnie nawet nie znają budowy długopisa. Zajmują miejsce fachowców których w tej firmie niestety brakuje. Jest jeszcze on Człowiek fotograf. On zajmuje conajmiej cztery miejsca. Nie nadawał się na lidera to teraz robi zdjęcia. Parodia

Koninko
@wandelopa von cuks

A co Ci obiecali i nie zrealizowali?

Dron
@wandelopa von cuks

Rozumiem iż tyś jest ekspert od Wytłaczarek He he - może jeszcze dorzuć do tego Numeryczne Tokarki, Frezarki i Siedmio-osiowe maszyny CNC oparte na Sieciach Neuronowych - I pamiętaj, że język w butach nie liczy się do znajomości języków obcych :)))). Prezesa szukali ostatnio na Pracuju w okolicach Poznania - Aplikuj - mój głos już masz

Robol11
@Dron

Wy się najpierw nauczcie obsługi wiertarki stołowej to dopiero pogadamy o trudniejszych tematach

Z doświadczeniem

Szukam pracy jako magazynier jest wolny wakat u was?

magazyn
@Z doświadczeniem

ostatnio były redukcje wiec raczej nie

Blondi
@Z doświadczeniem

Najpierw zrób szkolenie z podstaw donoszenia na "kolegów" z pracy i jeśli jesteś chudy musisz przybrać z 50kg. Dodatkowo kup sobie dobre buty żebyś mógł wygodnie chodzić do przełożonej i telefon z dobrym aparatem. Wiadomo w jakich celach.

Magazynier
@Z doświadczeniem

Na magazyn przyjmujemy tylko facetów + 100kg. Oczywiście musisz być tłusty a nie umięśnione

Treck
@magazyn

BĘDZIE NIE DLUGO (usunięte przez administratora) Z MAGAZYNU BO JUZ Z TEGO CO SŁYSZĘ NIE MIESCI SIE NA WOZEK HAHA

Pracując w tej firmie można nabawić się nerwicy każdy się wydziera ,pogania a Bartuś to jest tak bezczelny bez kultury umie tylko poganiać biega i węszy .a biuro małolaty traktują ludzi jak małpy w ZOO pretensje o wszystko ludzie po studiach a szacunku wogole ale co się dziwić to się wynosi z domu A najlepsze że inni łażą nic nie robią kawki,papieroski a ci co stoją przy maszynach to nawet wysiurac się nie mają kiedy .ogólnie (usunięte przez administratora) patologia (usunięte przez administratora)

#M3

Widzę, że nic się nie zmieniło.

Każdy mądry w internecie. Ja jestem zadowolony z pracy w ABC. Nikt nikogo nie pogania. Pracować wszędzie trzeba. Niektórzy pewnie nie wiedzą co to ciężka praca bo ja wiem. Pracowałem w różnych firmach to mam porównanie. Jak w każdej firmie są plusy i minusy. Pewnie niektorym udzielił się nastrój urlopowy he he.

Dziki Dzik

Jest naprawdę w porządku, spoko ludzie, z szefem też można sobie pogadać. Zdecydowanie lepiej niż w mojej poprzedniej firmie, gdzie był mobing. Oczywiście pracować trzeba i normy wyrabiać, ale lenie zawsze będą narzekać i opowiadać bajki . Skoro ci nie pasowało i się zwolniłeś, to po jakiego grzyba wchodzisz na forum i jątrzysz - wyjechał wielki biznesmen na Szparagi, lub Zlewozmywak i się wielce wypowiada

Były
@Dziki Dzik

Każdy patrzy według siebie. Mi przestało odpowiadać to, że przez 3 lata nie było żadnej podwyżki dla operatorów poza 10% premii za brak zwolnienia lekarskiego i urlopu na żądanie. Mechanicy i inne działy miały podwyżki, a produkcja stała w miejscu. Uważałem to po prostu za niesprawiedliwe, i pytałem kierownictwo o podwyżkę, ale bez rezultatu. Natomiast podkręcanie cykli i wymaganie coraz szybszej pracy było na porządku dziennym. A byłem w firmie prawie od początku jej istnienia w tym miejscu, więc wiem że wtedy było lepiej. Teraz pracuje za o wiele większe pieniądze w miejscu, gdzie docenia się pracowitość i to mi odpowiada. Natomiast szanuje Twoja opinie i jeżeli Tobie się dobrze tu pracuje, to nic mi do tego :)

Obecny
@Były

Oprócz premi za obecność wprowadzono jeszcze dodatek stazowy po przepracowaniu 1 roku

Abc
@Obecny

Mówisz o tych groszach ? Takie docenienie to żadne.

Abc2
@Abc

Dla mnie 230 brutto to nie grosze. Ale fakt.. mogliby płacić więcej na produkcji A nie płacą chyba przez Ukraińców bo nie mają problemów z brakiem ludzi na produkcji tak jak to było z 2 lata temu

NICK
@Abc2

Nie mogę narzekać. Jestem zatrudniony już od jakiegoś czasu. Wypłata zawsze na czas , a atmosfera jak najbardziej ok, jeśli się tylko swoje robi. Oczywiście trzeba się napracować, ale to jak wszędzie. Normy owszem wysokie, ale jeśli firma chce przetrwać na rynku to musi tak być. Pracowałem wcześniej u prywaciarz i tam to dopiero był zapie....ol, a wypłata nie dość że opóźniona to jeszcze w 3 ratach. Jeśli natomiast ktoś szuka leciutkiej pracy i nie rozliczania za wykonaną ilość i jakość to niech zamieni produkcję na posadkę urzędniczą w Skarbowym albo Zusie:))

Nudny
@NICK

Jakos w to nie moge uwierzyć jirma plajtuje sa zwolnienia, zbytu nie maja a i co niektórzy ludzie sami doprowadzają ta firme do bankructwa spójrz z innej strony przyj żyj sie co niektorym ludziom za oczy ci sie otworzą brak słów

ciekawy
@Nudny

jakie zwolnienia ? to ze 3 osoby wywalili na 130 pracujących ?

Lejdi
@ciekawy

Kogo wyrzucili?

Brudny
@ciekawy

Dziwne to ze wywalili w miare normalnych ludzi a lumpiare ze z miany B zostawili wola widac takich co sie szlajają po hali i maja spady zawalone bo ta woli siedziec w telefonie albo uganiac sie za chlopami

Brudny

Tu nie chodzi glownie ze lata ale o zwolnienia

ALBA

Jak już tutaj nie pracujesz to Wypad - nie potrzeba nam tutaj Cwaniaków. Oczywiście teraz pracujesz w Firmie Mlekiem i Miodem płynącej He he Płacą 10 000 + mieszkanie służbowe + samochód i nic nie trzeba robić :))))))))))) Pochwaliłeś się ???? No - a Skoro już zszedłeś ze ZMYWAKA w UK to idź pospaceruj i daj odpocząć Hemoroidom

PENELOPA
@Nudny

Firma jest częścią Koroporacji. Wiem, że to trudne słowo - ale dla twojego małego móżdżka - to tak jak z Lidlem - to że jeden sklep przynosi straty, nie oznacza iż firma ma problemy. A weź pod uwagę iż ABC próbuje wejść na rynek EU - a to znaczy że przez jakiś czas inwestycja (kolejne trudne słowo - wpisz w google i poczytaj) nie będzie przynosić zysku. Skoro tak się boisz - to zatrudnij się na Kasie w Biedronce

Jonson

Kaczor był i będzie leserem ....a liderem jest dzięki podpieprzaniem ludzi.Mam nadzieję że kiedyś trafię na niego w innej pracy )

Lockdown

Szykuje się kolejny postój w firmie. Bądźmy bezpieczni.

postój
@Lockdown

skąd takie wiadomości ? obniżą znowu etaty o jedną piątą ?

Kodak

Gruby łazi od 5.30 i robi zdjęcia i j3szcze mu za to płacą. Ciekawe jaki aparat dałby radę zrobić zdjęcie jego panoramy. On ma (usunięte przez administratora)40m2

LOLITA
@Kodak

To trzeba się było uczyć na FOTOGRAFA - coś zrobiłeś w tym kierunku??? - Studiujesz? Chodzisz na Kurs Komputerowy? Jakieś dodatkowe szkolenia zawodowe robisz ??? - NIE ??? - Czyli standard - (usunięte przez administratora) idź spać - Innych się super krytykuje, ale na siebie to już się nie patrzy - a jeśli się pomyliłam - to Leć do Prezesa i powiedz że twoje Predyspozycje powodują, że całe kierownictwo, Prezes i Zarząd w Kanadzie mogą się czuć zagrożone, bo taki FACHOWIEC jak ty właśnie wchodzi na Rynek Pracy-(usunięte przez administratora)

Covido

Dlaczego Ukraina nie nosi żadnej ochrony twarzy? Boje się pracować z nimi.

Kita
@Covido

W innych zakładach nie noszą maseczek, nie są obowiązkowe tak jak tu i jakoś funkcjonują nie chorują nie umierają na covida????

AGA
@Kita

Kita - to idź do innych zakładów - nikt cię tutaj nie trzyma. Prawie 10 000 przypadków zachorowań dziennie a tobie maseczka przeszkadza - zmień na przyłbicę - są dostępne w BHP - tylko narzekać potrafisz - co za PORAŻKA

Kita

Ha ha ha twoje ups

ona

@poboczny czyli awanse tu są realne

Cba

Otyły buc, niespełniony key operator i niedoszły lider usunięty z tego stanowiska przez Huberta. Bo produkcję wykończył by. Spełnia się w nowej roli.. Fotografa.. Brawo....

Qtoper
@Cba

Ktory?

poboczny

Zazdrość... udało mu się przejść z produkcji do biura i boli to niektórych

Laura.37

Chciałbym się trochę dowiedzieć o firmie. Jestem zainteresowany kupnem samochodu tej firmy, ale nie mam referencji.

Referencja
@Laura.37

My pracownicy dostajemy samochody z Abc co miesiąc (nowe). Polecam serdecznie, dobre samochody produkujemy.

@Laura.37

Polecam. Najlepszy wybór ABC Mc3 w kombi.

Wszystko dobrze, z wyjątkiem działu HR. Pozdrawiam

@Marcin

co nie tak z HRami ?

Nikt ważny
@Marcin

Właśnie HR to jeden z lepszych działów w ABC jak nie najlepszy. Zawsze wywiązuje się z swoich obowiązków na czas

wypłata
@Nikt ważny

Wypłata zawsze przed 10 tym i spoko kadrowiec !

Pracownik produkcji
@wypłata

Kadrowiec to chyba najbardziej kompetentna osoba w tej części firmy.

Produkcja

Magazynierzy i handlerzy to największe nygusy w firmie, a zarabiają dużo więcej od produkcji która dużo ciężej pracuje od nich. Wstyd!

Operator
@Produkcja

Jak ci źle to zmień pracę na twoje miejsce mamy 5 Ukraińców bardziej wydajnych i tańszych.

Ukrainiec
@Operator

W sumie na miejsce magazynierów i handlerow też można było by zatrudnić Ukraińców. Do tych prac nie potrzeba super umiejętności i wiedzy. Wystarczy umiejętności języka w stopniu średnim. To by dopiero była oszczędność.

Operator
@Ukrainiec

Z jakiej zamiany jesteś ?

Koala
@Operator

Takich samych wydajnych jak A (usunięte przez administratora)ze zmiany B??

Handler zasypowy
@Produkcja

Myslisz ze sypanie materiału to taka lekka praca. Nie wydaje mi się, ale jak chcesz spróbować to zapraszam

Sypacz
@Handler zasypowy

Proszę Cię człowieku! Na te kilka maszyn? Nie róbcie z siebie ofiar losu że Wam tak ciężko.

Ktory?

Który?

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań