Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Pol

Dodam jeszcze, że Filipek nie zna się na pracy fizycznej, więc skąd może wiedzieć jak ciężko jest na produkcji. Reszta "góry" też nie rozumie produkcji...

Nudny
@Pol

Zwalnia tych co pracuja a zostawia tych co po hali lataja i nic nie robia spady zawalone a ta w telefonie siedzi albo paznokcie piluje albo za patryczkiem lata

M#3

Pewnie że tak ja już chciałbym wracać do pracy

De

Znowu kogoś zwolnili?

Onia
@Pol

Nie płacą mu a to aby znał się na robocie fizycznej ale za to aby jak najwięcej z nas wyciągnąć

Koala
@De

Ponoc wzieli tarcze anty kryzysowa nam dawali 80%zas biuro mialo caly czas 100%jakim cudem.Obiecali ze nie beda zwalniac a tu odrazu bum caly czas oklamuja pracownikow kreca byle do swonej kieszeni jak najwie ej kazy wlecialo a pracownik to zwykly robol sie nie liczy mozzna go zdeptac ponizyc a co im tam po takim pracowniku lepiej trzymac ukraine tania sile robocza a ze co niektory przychodzi pod wplywem alkoholu tego nie widza. No chyba ze lubia takich pracownikow jak nasza kol.ze zmiany B lazi po hali ugania sie za chlopami szuka pretekstu na podmianke siedzi godzinami na przerwch na podmiance tez jej po 20 min nie ma spady zawalone bo na tel.siedzi brawo gora takiego podejscia.

@Koala

O kim mowa?

@DEx
@Koala

jakies konkrentne przykłady tego poniżania pracowników? jak Ci nie pasuje to odezwij się na spotkaniach dla pracowników bo gorzkie żale w internecie to każdy potrafi

Koala
@@DEx

Odezwałabym się, ale nie ma spotkań od dłuższego czasu deklu.

Dark

Nareszcie od pon wracamy do pracy. Bo już nudno na tym urlopie. Pozdrawiam

Brygada

Za robotę to biuro ma się wziąć !!! Za ich (usunięte przez administratora)pomysły już dawno powinni być zwolnieni. Ciągle coś wymyślają, co nie ma sensu na produkcji przy tym tempie i maszynach. Normalny pracownik produkcyjny nie ma glosu i nie biorą pod uwagę, że 8 godzin podczas takiego tempa, wysiłku itp. operator może nie mieć czasu się napić, lub dobrze obejrzeć część. Pieniądze koszmarnie niskie. Inne firmy bardziej doceniają pracowników. Tyle w temacie.

ABC
@Brygada

Dokładnie tak! Pieniadze strasznie niskie jak na tą robotę i tempo w porównaniu np do handlerow czy magazynierów gdzie pensję podchodzą nawet pod 4600 brutto. Stfu.

Spirdyt
@Brygada

Od dłuższego czasu już tam nie pracuje, ale odpowiem. Przypuszczam że pewnie nic się w firmie nie zmieniło na lepsze. Większość pracowników z biura jest niestety niekompetentnych, i jedyne co potrafi to robić fotki pracownikowi i stroić głupie miny, pozorując pracę. Operator w tej firmie jest traktowany jak powietrze. Niby jest, ale prawa do głosu i protestu nie ma. Nigdzie indziej nie spotkałem się z taką pogardą, poczuciem wyższości i lekceważeniem "góry" wobec szeregowego pracownika jak w ABC. Rozejrzyjcie się za ofertami, bo wiele firm płaci lepiej za lżejszą i bardziej urozmaiconą pracę, i to nieprawda że przez pandemię jest inaczej. A na koniec dwa pytania z ciekawości - operator nadal robi za te 2,5-2,7 ? I czy Filipek nadal próbuje ustawiać jedną osobę na gilotyne, obcinarke i najlepiej jeszcze pakowanie? :)

Pol
@Spirdyt

Tu się nie poprawi sytuacja, zawsze operator będzie na samym końcu za te marne pieniądze.

Detal

Jak tam pracownicy dalej za te grosze robicie? W mojej firmie za pracę w czasach "pandemii" dają premie 600 EURO bez ucinania pensji do 80%

hurt
@Detal

jak zbierasz szparagi w Niemczech to się nie ma co dziwić

Detal
@hurt

Nie, nie mój drogi pracuję na waszym podwórku ;)

hurt
@Detal

Zbierasz pety na parkingu ?

Pet
@hurt

Lepsze zbieranie petów na parkingu za lepszy pieniądz niż praca w ABC przy maszynach.

Asd

Coś ci się pomyliło

Zyx

Kierowniku, może pokaz jakI Ty utrzymujesz Odstep w biurze ze swoimi kolegami? Chętnie popatrzymy na zdjęcia .. niestety taki operator nie ma prawa głosu bo jesteśmy obsmarowani na każdym kroku . Proszę najpierw zobaczyć u siebie. My przykład bierzemy z góry ;)

Yyy
@Zyx

Nie wiesz jak to jest? U wszystkich się widzi tylko nie u siebie!!!!

Cgyjh
@Zyx

W tej firmie operator wie więcej na temat produkcji, niż kierownik, który fizycznie to pracował, ale jak w domu odkurzał. Akcja z Covid 19 pokazała jak sobie radzą ze wszystkim i że nie są uczciwi. Do widzenia.

Uuu
@Cgyjh

Zawsze mogłeś zostać na bruku więc gratuluję podejścia

bye
@Cgyjh

Do widzenia. Im więcej ludzi odejdzie tym większa szansa dla innych że nie zostaną zwolnieni jeśli sprzedaż nie ruszy.

Ruszam
@bye

sprzedaż już ruszyła

mjamja

Nie rozumiem tych co zarabiają ponad 3,5 tyś że 80 % może się przedłużyć przecież nie zdechniecie z głodu a że macie kredyty dzieci itd nooooo to już nie powinno nikogo obchodzić po co to rozpowiadacie w stylu jaka ja jestem biedna np taka magda lider zamiast trochę zacisnąć pasa to nie wygląda na nią żeby coś z tym kierunku robiła kawka słodkie z automatu nie jest tanie w środę coś słyszałam że chce zamówić picce dziwna jest. a mechanicy to już po prostu przesadzają. Pogadajmy o operatorach produkcji ci to będą mieli przerąbane z wypłatą ale to nie ważne liderzy i mechanicy to jest temat do gadania a my to powietrze cieszmy się że mamy prace. A tak szczerze w abc nie jest tak źle w obecnej sytuacji wypłaty będą gorsze ale premie trochę to uratują w innych firmach premie i wszystkie benefity zostały po zabierane więc przestańcie narzekać w stylu JAKA JA JESTEM BIEDNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozsądek
@mjamja

jakiś głosek rozsądku... wiele firm w okolicy rozpoczęła zwolnienia a ABC mimo braku sprzedaży trzyma wszystkich pracowników i nawet przedłużyli umowy na czas nieokreślony

Paleta
@mjamja

Bieda to jest u magazynierow aż piszczy

Wózek
@Paleta

Jeszcze schudną i co bydzie?

@rozsądek

Dlatego w tym przypadku, Abc należy się szacunek, pomimo, że zabrali 20% wynagrodzenia to chociaż nie zwolnili. Niedługo wszystko ruszy.

Abc

A nie rozumiesz ze gdyby nie wzięli to by zaczeli zwalniać ? Taki nie ogar jestes? Dlatego należy się szacunek.

Dotacja
@Abc

Mogli zwolnić i wziąć dotacje na tych zobacz zostaliby

Abc polska B
@Abc

... ale wzieli więc zczym japę.

ABC polska C
@Abc polska B

mogli w sumie obciąć etat o 50 % co przy braku produkcji nie byłoby niczym dziwnym

Xyz

O co ci chodzi?

Pinset plus

Nie pytają cię o imię walczą z ostrym cieniem mgły, nie pytają cię o imię walczą z ostrym cieniem mgły!!!!!!!

Praca

Czemu mamy odrabiać dzień świąteczny, (czyli Wielkanoc) w sobotę ?

Wielki Moch
@Praca

Bym się nie martwił o soboty a o 12 h które może będziemy robić.

A42
@Wielki Moch

Nie musisz robić 12h, bo nie masz tego w umowie.

12h
@Wielki Moch

Po co mielibyśmy robić po 12 h? Nadgodziny na produkcji dawno się skończyły

Ośle jeden
@12h

Wiesz dlaczego po 12h? Ponieważ każdy dzień produkcji mniej będzie i odbija się finansowo. Żeby to wszystko nadrobić potrzeba będzie ludzi co za tym idzie więcej linii produkcyjnych będzie uruchomionych. Może być tak że albo dojdzie do cięć budżetowych co może się odbić na produkcji albo będą chcieli by ten stracony czas odrobić i pracować dłużej. Wiadomo to nie jest najlepsze rozwiązanie bo nikt sobie nie wyobraża pracy po 12 h dzień w dzień ale firma bedzie szukać takich rozwiązań. Zawsze można zmienić pracę tylko w obecnych czasach krzyż na drogę.

Ta
@Ośle jeden

Wtedy każdy pójdzie na L4, nikt nie zamierza robic po 12h, a jeśli firma płaciłaby lepiej, wtedy na brak pracowników niemogliby narzekać, a firma jaka jest każdy widzi. Zwiększą zarobki to nawet Ukraina nie będzie potrzebna. Polecam zacząć od tego zmiany, bo złych planów już dużo wprowadziliście i każdy ma tego dość. Pozdrawiam

Tej
@Ta

To szukajcie innej roboty haha Powodzenia zmiano B

bye
@Tej

powodzenia wszystkim którzy opuszczą tą firmę w czasie kryzysu

Serek
@bye

Naprawdę myślicie że jesteście tacy bystrzy z tymi waszymi komentarzami proszę Cię takie suchary zostawcie dla siebie my przynajmniej umiemy się odezwać A nie głębiej wchodzić tam gdzie słońce nie dochodzi

Prawda

Co prawda to prawda.

@Prawda

Hahahahaha. Widze, że prawda o stolczyku zabolała. Oj jak mi przykro.

Ciekawski

Ciekawe jak się ma zabieranie premii za chorowanie i zwolnienie lekarskie do epidemii koronowirusa?

Ciekawski

Ww. maski zostały przetestowane przez jego pracownika przed uzyskaniem znaku jakości?

Wirus
@Ciekawski

Zamknijcie firmę bo do was zajrzę .

wirus
@Ciekawski

Normalnie, nie ma Cię w robocie nie dostajesz premii.

Covid-19

Już jestem. Pozdrawiam.

CBA

Czas to pieniądz :) wiedza kosztuje

Halina
@CBA

Nie za bardzo wiem, do czego odnieść Twoją wypowiedź. Chyba najlepiej będzie, jak porozmawiamy trochę na temat aktualnych warunków zatrudnienia w ABC Automotive. Czy pracodawca oferuje Wam (i Waszym rodzinom) dostęp do prywatnej opieki lekarskiej?

Yes
@Halina

Tak, ale za rodzinę trzeba dopłacić

Geralt z Rivii

Jest jakiś potwór do zabicia ?

Produkcja
@Geralt z Rivii

Na produkcji kilka się znajdzie hehe

Ząbek

A za co?

Fakt

Ludzie!!!! W piątek zebranie. W biurze słyszałem że będą mówić o podwyzkach!!!!

Bijons
@Fakt

Propaganda jak w TVP :)

podwyżki
@Fakt

a ja słyszałem o zwolnieniach na produkcji. Ciekawe kto ma rację :D

Zlewka
@podwyżki

Po co chodzić na te śmieszne zebrania skoro sam Pan Kierownik Produkcji nie raczy pofatygować sie na nie.

Pumepks
@Zlewka

Nie nazywaj samozwanczego Prezesa kierownikiem produkcji bo Lalusiowi do tego jeszcze daleko..(usunięte przez administratora)! Bo to jedyne co potrafi robić!

Sfinks
@Pumepks

I jeszcze potrafi dokładać roboty, bo co niektórzy to pracują za dwóch, a niektórym płaci za leżenie, patrz K.B. M.K. J.K. I pewnie jeszcze ktoś by się znalazł

Da Vinci

kiedy jakiś audyt? bo bym se linie wymalował :)

Trójka

Kühntakinte weź się za robotę, a nie zagadujesz to biedne dziewczę.

Handler
@Trójka

A potem materiału brak na zasypie

Kmieciu
@Handler

Przyjdzie i na ciebie czas gwiazdeczko ????

Cud na Wisła

I tak Ci nie da

Pracownik ABC
@Trójka

Chyba nie tylko on jest w tym winien bo ona za nim lata jak za pieskiem. I jej się nie obrywa za to tak jak jemu. Spójrzcie też na nią...

hehe
@Pracownik ABC

macie problemy ;)

Wiekowy
@Pracownik ABC

Za takim staruchem? hahaha

Wróżka zębuszka

Jedni się nie myją, drudzy nie mają własnego życia xD :')

@Trójka

Pozdrawiam z zmiany A :) tutaj też się widzi co się robi:) zmiana C może mniej:)

Cba

A kto za kim lata?

Basista
@Cba

Jeśli się nie mylę to taka dziewczyna w okularach za takim starszym chłopem. Ja się zastanawiam dlaczego jeszcze nie jest ruszona sprawa zwolnień? Firma pozwala na takie coś?

Pan Gregory
@Wróżka zębuszka

Widać że pewna osoba musiała to skomentować po znaku " xd" do roboty.

Gwiazdka
@Pan Gregory

A dała mu w końcu:) ?

Gr

Masz sprzątać !!

Super Mario

Liderzy ja nie jestem od sprzątania waszego syfu na produkcji. Krzychu mi powiedział co mam robić i tego się trzymam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ABC Automotive Poland?

Deadstroke

Kierownictwo jest Oki

On

Tak.

Oj,oj

Jest podejście. Oj jest, jest..

Pracuś

Skąpigrosze nie szanujący pracowników a próbujący wycisknąć nas jak sok z pomarańczy

re oj oj

Jeśli jest tak źle to po co tam pracujesz ? Inną robotę znajdziesz bez problemu

Geralt z Rivii

W ABC jest praca dla Wiedźmina?

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań