Strassmayr sp. z o.o.

1.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Strassmayr sp. z o.o.

On Nowy wpis

Stanowczo odradzam problemy z płatnościami wypłat. Gdziekolwiek indziej jest lepiej

Hanna Nowy wpis
@On

I tak przed piątą nad ranem wzięło Cię na takie wyznania? :(

On Nowy wpis
@Hanna

Koszmar

Hanna Nowy wpis
@On

Z powodu tej firmy tak spać po nocach nie możesz czy o co tu chodzi?xd

Czy Strassmayr sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jak długo trwa proces awansu w Strassmayr?

Edyta

Hmmm.. a co masz dokładnie na myśli? Zwolnienia często się w Strassmayrze zdarzają ? Za co można zostać zwolnionym?

Allo

@Montarzysta a czemu osoby z Ukrainy mają lepszą stawkę ?

Czy Strassmayr ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mm
@Pytanie

Polaczki robią od 6 do 14 Sąsiedzi z Ukrainy od 6 do 16????

Montarzysta
@Mm

Za to maja większą stawkę godzinową (Ukraińcy) , pozdrawiam

Liderzy
@Montarzysta

Jest dobrze .Ekipa wino

Hoho
@Pytanie

Jedyna pozytywna rzecz to fajne dziewczyny.

Jaki jest wkład kierownictwa Strassmayr w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

sowa

Negatywne komentarze są cały czas kasowane, nie polecam tam pracować. Wystarczy spojrzeć na ocenę.

Tomasz

Czy firma normalnie działa? Jaki jest powód, że przestaliście pisać?P

Lidia

Na stronie internetowej firmy Strassmayr nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy - może ktoś wie coś na temat otwartych właśnie rekrutacji? Może aplikowaliście ostatnio na jakieś stanowisko i moglibyście podzielić się z innymi swoją opinią na temat firmy lub procesu rekrutacyjnego?

Czy są na forum pracownicy Strassmayr? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Waldi

Czy jest aż tak dobrze , że nikomu nie chce się pisać? Szkoda, chciałbym tu pracować i miałem nadzieję na opinie bezpośrednio od pracowników.

Lidia

Poszukują aktualnie Asystentki Zarządu z językiem angielskim. Ktoś aplikuje? W ofercie napisali, że oferują zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe, możliwość rozwoju i awansu. A może ktoś na takim stanowisku pracuje i podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z tą firmą?

olekkrop

@była kandydatka w sumie to dość normalna praktyka. Wiem, że nie jest elegancka, ale nie ma co brać tego do siebie... A możesz powiedzieć, na jakie stanowisko rekrutowałaś się i jak ta rekrutacja wyglądała? Ile miała etapów, czy duża konkurencja? :)

była kandydatka

Szkoda, że nikt z firmy po zakończeniu procesu rekrutacji nawet nie raczy poinformować kandydata, że został odrzucony. I to mimo, że pani prezes zarzekała się, że odezwie się niezależnie od decyzji. Pozostaje niesmak...

zainteresowany

Mam pytanie do osób pracujących w tej firmie. Ukazało się dzisiaj ogłoszenie że szukają serwisanta. Firma ma dużo negatywnych komentarzy ale i opinie zewnętrzne nie są zbyt fajne, może ktoś z pracowników coś się wypowie na temat warunków pracy. Jak wygląda sprawa zatrudnienia ? Jest tak jak obiecują ? Płacą na czas ?

policzony

@gtfre, tak się zastanawiam ile jeszcze stanowisk pracy przemycisz w swoich postach. Od kilku wpisów niby to różne osoby sugerują na jakie stanowiska firma szuka pracowników. Chyba nie jest to zwykły przypadek a jedynie kiepska manipulacja. No ale jak widzę działamy na wypróbowanych metodach, kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się faktem. Firma się rozwija i szuka nowych pracowników czy też szuka nowych na miejsce zwalniających się. Zależy gdzie ucho przyłożyć - na produkcji czy do biura.

policzony

@noko, no na żadnym stanowisku łatwo nie jest. A co taki PH wie o robocie na produkcji... sam chyba walczy z opiniami o firmie i wychodzi na wariata albo wciska kity jaka to firma solidna.Inaczej się nie da

policzony

trafnie powiedziane - będzie mógł liczyć - wielu już się przeliczyło i proszę nie zamazywać obrazu bo jeszcze wyjdzie że to idealna firma tylko zawsze pracownicy nie tacy.

uważny

sosetek Celów ! "celi" to możesz nie domknąć w więzieniu ;) chyba tylko na spawacza się nadajesz.

zainteresowany

kw - może wyjaśnisz co masz na myśli pisząc że ogłoszenia są co roku ? zwalniają na koniec roku i przyjmują nowe osoby z początkiem nowego czy jak bo nie bardzo zrozumiałem co napisałeś. Sam jestem spawaczem i zastanawiam się nad złożeniem papierów, ale skoro jest tak jak piszesz to muszę się zastanowic

Zostaw merytoryczną opinię o Strassmayr sp. z o.o. - Przeźmierowo

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Strassmayr sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strassmayr sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strassmayr sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strassmayr sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strassmayr sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strassmayr sp. z o.o.