AGENCJA ZATRUDNIENIA ROWENA

Szczecin

Opinie o AGENCJA ZATRUDNIENIA ROWENA

Nikt

Jedno słowo - DRAMAT. Firma miała znaleźć 20 ludzi z Ukrainy. Przez ponad miesiąc załatwiła kilku i z tygodnia na tydzień zwodzi, że "za kilka dni będą następni". O tym, że strasznie drogo to już nie wspomnę. Nigdy więcej. Nie polecam.

Korzystający

Nie polecam. Właścicielka firmy cwana. Swoich "rodaków" traktuje jak śmieci byle by jak najwięcej na nich zarobić. Cena za pracownika niebotycznie wysoka, a oni potrafią na drugi dzień nie stawić się w pracy "bo tak".

Pasza

Zapłacisz, a i tak zrobią z Ciebie dłużnika

jaka

Nie polecam. Strasznie drogo.

Adam

Zdecydowanie nie polecam.Firma nie profesjonalna.

Niki

Nie polecam. Słaba jakość kadry i infantylny personel biurowy.

Winal

Profesionały , ludzi z sercem

Zostaw opinię o AGENCJA ZATRUDNIENIA ROWENA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA ZATRUDNIENIA ROWENA