WIEPOFAMA S.A

Poznań

WIEPOFAMA S.A

Opinie o WIEPOFAMA S.A

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera?

k
@Zainteresowana 23.05.2018 20:13

Firma potrzebuje pracowników na obrabiarki.Atmosfera jest okey.Prosze przyjśc i porozmawiać.Pozdrawiam.

Zainteresowany

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie na jaka umowę można liczyć?

tok
@Zainteresowany 08.05.2018 17:19

Umowę o pracę.Prosze przyjśc porozmawiać.

Marta

@Pracownik, napisz coś więcej dlaczego uważasz, że firma jest "ok"? Co Twoim zdaniem sprawia, że jest "zgrana ekipa"? @pan, również może napisać coś więcej odnośnie atmosfery w WIEPOFAMA. Co Twoim zdaniem oznacza, że pracuje się "dokładnie i spokojnie"? @Bartek, na stronie internetowej firmy http://www.wiepofama.pl/?page_id=2148 w zakładce są zamieszczane aktualne oferty pracy. Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować?

@Marta 06.04.2018 17:39

A pokaz mi firmę gdzie wszystko jest placone jak należy,czyli 50 i 100% za nadgodziny, całość zarobkow odprowadzana, praca spokojna nie ma czegoś takiego ze ktos stoi nad Tobą i tupie nogami albo się wyżywa. Praca wymagajaca, można tu się wiele nauczyć zarowno w technologii jak i na produkcji.

Bartek

WIEPOFAMA ma opinię świetnego pracodawcy. Czy rekrutują może?

ewen
@Bartek 19.03.2018 11:03

Tak.Potrzebują wytaczarzy frezerów itp.

Firma ok. Wypłaty nawet przed czasem. Fajna zgrana ekipa

pan
@Pracownik 18.02.2018 09:25

Zgadza się.Jest okey.Atmosfera idealna pracuje sie dokładnie i spokojnie.Pozdrawiam załogę małą ale sympatyczną.

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w WIEPOFAMA S.A? Podzielcie się tymi informacjami.

xxx

Szkoda

niedziela

a robia tam jeszcze panele akustyczne bo chialem tam wrucic fajnie bylo duzo zlomu mozna bylo wywiezc dorobic super czasy 2 wyplaty w miesiacu jak waldus zarzadzal to byly czasy

aKJN

ODRADZAM DZIADOSTWO KOMUNA NIE TO SAMO TO SPISEK I BAŃKA KTÓRA LADA DZIEŃ PĘKNIE !!!!

sł.

Wiepofama jest likwidowana.Na jej miejscu jest Metal line.Firma działa jest duzo pracy.Potrzeba spawacza frezera itp.Teren jest przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe.Może jeszcze okolo 5 lat i to wszystko.Pisze iż może bo końca nie wiadomo.Teren jest bardzo drogi.Pozdrawiam.Praca jest spokojna nie jest to na pewno obóz pracy.Pozdrawiam.

romek tomek

Zaorali już ten burdel ? nikt nie pisze co sie dzieje w wiepo a interes kwitnie jak to się trzyma wofole niezle musza krecic

e
@romek tomek 07.02.2017 22:11

Napisałe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a przeciez sam wiesz iż burdele na całym swiecie mają się dobrze wręcz rewelacyjnie.

trew

Raczej całkiem nieźle @dusia, ale najlepiej o takich rzeczach dowiadywać się bezpośrednio w firmie. W końcu popularność na rynku jest bardzo istotna, ale zobacz, że największą renomę robią pracownicy i atmosfera dopisuje przez to.

post

a co zakcjami wiepofamy

tomas

Wypłata terminowa ale nie w Wiepofama a w ML. W Wiepofamie nikt nie pracuje jeżeli chodzi o produkcje i obróbkę skrawaniem. AMEN

robol

WIEPOFAMA W LIKWIDACJI ma prowadzić rekrutacje ?

robol

to jeszcze dużo czasu minie zanim się z tym terenem coś wydarzy, a co z sąsiedztwem, co czeka Powo Gaz, i tereny przy torach, min Goplana ? Park ? ciekawe gdzie ten park ma powstać, przeciez obok jest sołacz. W zasadzie mi to juz obojętne ale jak cos zacznie sie dziać na tym (tych) terenach na raz to bedzie to jakiś armagedon przeciez to teren wielki jak całe jeżyce zamieszkałe !

Prezydent M.Poznania

Jaśkowiak pisze.Do 2025 roku na tym terenie będzie osiedle mieszkaniowe z parkiem.Jest to plan miejscowy dla tego terenu.To wszystko.

robol

to jak to jest, jaka jest ta nowa firma na miejscu WIEPOFAMA? bo widze ze na WIEPOFAMA S.A szukaja pracownikow i nie wiem czy aplikowac?

dyrektor
@TO JA .... FREZER 05.02.2016 21:09

Albo jesteś niedouczony albo Tobie sie nie chce.Wystarczy pójść do Urzędu Miasta i zobaczyc plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu a będziesz wiedział.Ja też tu pracuje nie odszedłem.A propos jeśli piszesz słowo ty to lepiej z dużej litery.Jeśli na to Cię stać to pisz w stylu dyplomacji.Pozdrawiam.

w

Swietna riposta dla mac.Pozdrawiam.

mac

To ciekawe jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle.

y

Pracuje się spokojnie bez żadnych nerwów pracy jest dużo to nie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak w innych inwigilowanych firmach np kazimieruk brigestone mikroma itd.Jak na ten park maszynowy dość wysłużony to dokładności nie najgorsze.pracuje się spokojnie szefostwo bardzo miłe sympatyczne.2 frezero-wytaczarzy potrzeba.Zapraszam.Nadgodziny są zawsze płacone jedna zmiana trochę drugiej zmiany można jak ktoś chce zarobić więcej pracując w soboty.

Firma dopiero działa pol roku ale według moich obserwacji roboty nikomu nie brakuje. Dawno nie było tak że jest więcej nowych firm. Minus słaba jakość technologi.

ert

Tak.Można.Ale mówimy o nowej firmie.

kukis

Oj naiwniaczki panel-niaczki jak wam mało trzeba zeby pluć wszystkim w twarz. To jest załosne i uważam że forum Wiepofama S.A na tym serwisie należy ZLIKWIDOWAĆ jak się Wiepofama LIKWIDUJE. PPH CAMA**X POZDR

wq
@kukis 11.12.2015 17:27

Nie martw się z czasem się sama zlikwiduje.Jak przestanie istniec to i strona zniknie.Cierpliwości życzę.

Oskar

Jeszcze wiara kasy nie dostala??? No prosze. Slowo nie zamienione w czyn. Ostatni rok to bylo same przeciaganie krecenie i mydlenie oczu. Jak ktos nie walczy o swoje to nie ma do dzis. Nowa firma to tylko przykrywka aby sie krecilo i obeszlo komornikow Pozdro

józio
@Oskar 09.12.2015 19:57

Masz 100 procent racji.Ale to wszystko.

hop

Tak.Byłoby fajno gdyby dotrzymał.

kukis

co o nowej firmie ? toż to to samo

@kukis 03.12.2015 17:27

To nie to samo.Wiepofama jest w likwidacji dlatego nie otrzymujesz należnych odpraw itp.Nowa firma nie jest obciążona dlatego pensje są na czas jest praca itd.Szkoda ludzi co zostali zwolnieni ale życie pisze różne scenariusze.Pozdrawiam i życzę miłych dni.Odprawy powinny być tyle że powinny nie oznacza że na pewno będą.Samo życie.

kukis

hah odpraw nie ma nadal więc nie gadajcie że płacą

@kukis 02.12.2015 21:57

Mowa jest o nowej firmie a nie o starej.Pozdrawiam.

alojz szalak kinga ds

Co tam słychac w wiepofamie ?? Jak płacą na czas? A co z nową firmą ? Podobno zarządza nią jakiś młody ?? co tam się dzieje ? zapłacili chociaż za przed przed ostatnią kaskę ? hahaha ??

@alojz szalak kinga ds 13.11.2015 23:24

Tak płacą na czas.Pozdrawiam.

szakal

pani kingo ja dalem rade ale niestety nie wyplacalnosc firmy sprawila ze musialem odejsc do lepszej firmy gdzie otrzymalem swoje wynagrodzenie i podwyzszenie kwalifikacji zycze duzo szczescia i powodzenia pozdrawiam

Zostaw opinię o WIEPOFAMA S.A - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIEPOFAMA S.A