Opinie o Econtrol w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Econtrol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Econtrol o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Econtrol w Poznań

tom Nowy wpis

Dość dawno ale u nie wychodziło nieco poniżej (usunięte przez administratora). Z tym że dość łatwo się idzie dogadać co do godzin pracy - i są płacone bez problemu nadgodziny.

Bobby Nowy wpis

Cały czas na olx ogłoszenie na wedm. Ciekawe w czym jest problem ze nie mogą znaleźć operatora? Na moją ofertę w ogóle nie odpowiedzieli. Coś mi się wydaje że szukają chłopca po szkole do przyuczenia za grosze.

Edward Nowy wpis

Cześć, zauważyłem, że Twoja opinia jest inna od pozostałych, rozumiem, że pozytywnie oceniasz pracę tutaj? ;p Może napiszesz w takim razie jak ze swojej perspektywy oceniasz atmosferę i relacje między pracownikami i górą, bo reszta opinii jest bardzo negatywna . . .

Edward

Czyli jak jest dokładnie? Patrząc po reakcjach na komentarz @Peter to większość uważa że to nieprawda ;p

Mirek

Strzeżcie się tej firmy. Będą z was wyciskać więcej i więcej, a w zamian nie dając więcej. Bo kryzys bo to, bo tamto, bo firmy dookoła nie dają więcej ,bo covid ,bo ciężko itp. Nie daj się wykorzystywać , nie licz na to,że ktoś doceni twój trud i dostaniesz znaczącą podwyżkę. (usunięte przez administratora).Weźcie to sobie do serca. Szukajcie czegoś lepszego, atmosfera w tej firmie bardziej przypomina kolonię karną, niż normalną przyjazną firmę.

@Mirek

I to długo tak się dzieje? W sumie po reakcjach na komentarz widzę że trochę osób się z tym zgadza, a trochę nie :D No ale w ogóle o podwyżkę pytałeś? ;p Bo skoro piszesz o "znaczącej" podwyżce, to wnioskuję że jakąś dostałeś? ;p

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Econtrol się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Edward

Hej, dzięki bardzo za tak dokładny opis sytuacji w firmie i przede wszystkim za ostrzeżenie. Napisałeś - "czeka aż pracownikowi podwinie się noga, przez jego złe decyzje", napiszesz coś więcej o tym? O jakich złych decyzjach mówisz? :p

Plusy: 1. Dużo pracy, zawsze jest możliwość wyrobienia nadgodzin, projekty o różnym stopniu skomplikowania 2. Właściciel firmy z dużym doświadczeniem technicznym, pracując z nim dużo się uczysz, zdobywając cenne doświadczenie 3. Delegacje są rzadkie i krótkotrwałe i tylko w Polsce (dla mnie to był duży plus) 4. Mili ludzie, z którymi przyjemnie się pracowało Wady: 1. Kierownik, który moim zdaniem raczej przeszkadza niż pomaga Polecam wybór tej firmy, przez 2 lata pracy w niej osiągnąłem duży sukces zawodowy

współpracujący

jeszcze raz ; "pracownik " jak ci się "kogucik " nie podoba oraz szef i inni to co ty tam jeszcze robisz .poszukaj sobie pracy za 8000 netto -nastawiacza na maszynę, służąca do sprzątania po pracy i kierowcę do odwożenia.--jeżeli chcesz w życiu coś osiągnąć to sam pokaż co potrafisz --- ale tego też nie potrafisz widocznie ? ??????????????????????????

współpracujący

jestem współpracownikiem firmy i tam często przebywam - jeżeli piszesz jako "pracownik " , że szef musi się douczyć to jesteś kiep. Poziom wiadomości technicznych szefa oraz osób mu pomagających jest ponad przeciętny . pokaz ,że startując od zera osiągnąłeś chociaż część z tego. zresztą większość opinii pochodzi od osób które po prostu sobie w życiu nie radzą " w tej " lub w innej firmie i z tą porażką nie mogą się pogodzić . Econtrol - trzymajcie się wiem jak zaczynaliście - dacie radę bez tych prościuchów.

byly_pracownik

pracowałem w econtrol, złego słowa nie powiem . jak ktoś się zna na robocie jest ok. gamonie i lewusy pracują krótko - stad pewnie złe opinie.

Spożywka

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania, a serwis został wykonany w sposób profesjonalny. Właściciel firmy zna wykonywane w firmie technologie na bardzo wysokim poziomie.

Zakład godny polecenia. Praca z wyzwaniami, co wymaga czasem dłuższego pomyślunku a nie tylko bezmyślnego wciskania przycisku przez 8 godzin. Wynagrodzenie OK.

Anono

Niestety potwierdzam negatywne opinie. Dramat nie firma. Począwszy od kwestii zarządzania (usunięte przez administratora)) którzy co 5 minut wydają na zmianę inne polecenia.(usunięte przez administratora) Brak organizacji pracy, brak podstawowych narzędzi (przy budowie maszyn to wręcz niedopuszczalne). Kasa na umowie podstawa + premia,(usunięte przez administratora) Pieniądze nie do końca na czas. Bałagan,(usunięte przez administratora) w toalecie i stołówce to najlepiej nie otwierać oczu. Stanowczo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Econtrol - Poznań

• Jak się pracuje w Econtrol?

Zobacz opinie na temat firmy Econtrol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Econtrol?

Econtrol