Opinie o Fabryka Narzędzi Specjalnych w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Narzędzi Specjalnych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Narzędzi Specjalnych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Narzędzi Specjalnych w Poznań

Maciekcnc Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy firma zajmuje się tylko obróbką małoseryjną/jednostkową?

manieek Nowy wpis

@Pracodawca Witam, czy jest możliwość zatrudnienia osoby bez doświadzczenia po kursie cnc na dział narzędziowni?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Fabryka Narzędzi Specjalnych?

Kandydat Nowy wpis

Widac ze firma poczyniła inwestycje zewnetrzne budynku, a czy w srodku również poczyniono modernizacje?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Narzędzi Specjalnych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Fabryka Narzędzi Specjalnych? Chętnie zatrudniają?

xxx

Z tego co wiem, to firma jest dobrze nastawiona do współpracy ze studentami, prędzej czy później trzeba będzie odmłodzić kadrę

Zapraszam do kontaktu: kasper@fns.com.pl

Czy pracodawca przewiduje zatrudnienie dodatkowego personelu w dziale Kontroli Jakości?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fabryka Narzędzi Specjalnych? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kiedyś płacili "pod stołem" Ostatnio robili wałek na umowę zlecenie z firmą - córką Hartownią ale ZUS to przejrzał i pewnie zostanie dalej koperta.... Ale płacą

Ciekawy

Jakie plany odnośnie przyszłości ma firma? Planuje zainwestowanie w nowy sprzęt, zatrudnienie dodatkowych pracowników? Jakie cele stawia sobie firma w perspektywie kilku najbliższych lat?

Izabela

czyli jeszcze na wakacjach były tu plany odnośnie jakiś inwestycji w firmie. Ta nowa frezarka już pewnie na chodzie? A ilu operatorów teraz w takim razie jest tu zatrudnionych? Czy stawki może się zwiększyły od tego roku? I czy zainwestowano tu w coś jeszcze?

@Izabela

Dzień dobry, tak uruchomiona. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Operatorów łącznie około pięćdziesięciu.

Qwerty

Na olx następne ogłoszenie na operatora elektrodrążarek po około 4 miesiącach. Ciekawe dlaczego?

jurek
@Qwerty

pewnie trudno pozyskać dobrego :)

@jurek

Znaleźli dobrego, raczej nie narzeka roboty ma po korek do tego nadgodziny i soboty ????

Cadi
@Qwerty

Bo kupili kolejna maszynę fanuc

Lidia
@Cadi

Serio tak kupują nowe maszyny? Czy to znaczy, że firma się rozrasta?

@Lidia

Tak, w tym roku będzie nowa Cnc frezarka i zamawiamy kolejna szlifierkę Cnc

Czy w Fabryka Narzędzi Specjalnych możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fabryka Narzędzi Specjalnych?

Kasper

Dzień dobry, zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Najlepiej kontakt przez biuro@fns.com.pl

Czy istnieje możliwość rozwoju w Fabryka Narzędzi Specjalnych?

Tak, oczywiście.

@waldek

Kurs spawacza, kurs na suwnice, kursy menadżerskie to nie jest rozwój? Jak ktoś nie ma piątej klepki to będzie tylko bzdury e internecie wypisywał.

Yupi

Dzień Dobry Jakiej stawki może się spodziewać człowiek z ponad 3 letnim stażem na cnc , głownie produkcja nie pracowałem na narzędziowni nigdy . Zmieniam prace bo chce się rozwijać w temacie cnc , firma jest otwarta na pracownika który dąży do rozwoju ? Zapewnia jakieś szkolenia ?

@Yupi

Szkolenia na miejscu, w zależności od doświadczenia stawka na Cnc od 3000 jak już coś umiesz. Doświadczeni z camem to maja dużo dużo więcej. Z tego co wiem tokarza pilnie potrzebują

Yupi
@Jacek

3 tys kolego to chyba dla zielonego co koło maszyny stał w innej firmie a nie dla operatora :D

pedro

witam mam pytanie co sadzicie o tej firmie i jakie sa zarobki pracownika hartownika pomocnika, jakich zarobków moze sie spodziewać i warunków pracy oraz obowiązków

@pedro

Firma spoko, atmosfera pozytywna. Na hartowni pierwsza zmiana trochę więcej pracy, na drugiej luzy. Zarobki pewnie na początek Ok 2700 ale są premie, PZU i multisport

JJ

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy, sporo nowego sprzętu, widać że się rozwijają ale organizacyjnie chyba za tym muszą dopiero nadążyć;) w załodze dużo starszych osób, mi to nie przeszkadza bo jest z kim pogadać i od kogo się czegoś nauczyć, kasa ok - choć zawsze mogłoby być lepiej:), polecam dla tych co nie przepadają robić na zmiany nocne - nie ma takich tutaj.

Łucja
@JJ

Piszesz, że jest od kogo się nauczyć i to bardzo ważne. Zawsze zdobywanie doświadczenia daje plusy w przyszłości. Kasa napisałeś, że ok ale niestety mało co to mówi. Przybliżysz jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

?

@jurek hmm a czy jesteś pracownikiem ?

Przemek

Może osoby dobrze się zareklamowały ,ale niestety nie spełniały oczekiwań firmy?

Poznaniak

Jakie stawki dla operatorów CNC? Czy park maszyn nowoczesny?

porażka
@Poznaniak

Dziś byłem na rozmowie porażka 2500 na początek daj sobie spokój straszny (usunięte przez administratora)

Poznaniak

Dobrze że napisałeś, 2500 netto to na pół etatu chyba hehehe

Dawid
@porażka

właśnie zostałem przyjety na CNC i na pewno nie za 2500;), nie wiem dlaczego Tobie tyle oferowali bo z tego co się orientuje na CNC nikt tak mało tutaj nie zarabia

Luk
@Dawid

No to napisz za ile netto, przecież nikt ci nie zabierze...

szukający
@porażka

jakie masz doświadczenie, zeby dostać wiecej lub co Ty wgl potrafisz? ;) pozdrawiam

Karol
@szukający

W dalszym ciągu nikt z Was nie napisał ile można zarobić na początku zatrudnienia w tej fabryce. Czy ktoś mógłby rzetelnie odpowiedzieć na to pytanie? To dla mnie ważne.

Weronika

Czy to prawda ze firma została przejęta ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Narzędzi Specjalnych - Poznań

• Jak się pracuje w Fabryka Narzędzi Specjalnych?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Narzędzi Specjalnych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Narzędzi Specjalnych?

Fabryka Narzędzi Specjalnych
4.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Nieszawska 15B
    61-022 Poznań