Opinie o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Apart Sp. z o.o.
2 1421 2825 5 1
Karol

Ciekawi mnie jak u was wygląda system prowizyjny, może ktoś się podzielić ta informacja?

Mirosław
@Karol

Poszukiwałem informacji na temat warunków pracy w tej firmie, ale nie znalazłem zbyt wiele szczegółów na ten temat. Też chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o systemie prowizyjnym. Może ktoś z pracowników zajrzy i przybliży nam tę sprawę?

Brylant
@Mirosław

90 procent wynagrodzenia to prowizja od sprzedaży ( każdy salon inna ..) + podstawa - ok 500 brutto...

Bizum
@Mirosław

Reklamację, zwroty towaru, sprzątanie a dopiero sprzedaż tak wygląda praca na salonie, powinno być odwrotnie.

Karolina
@Karol

System prowizyjny w Apart wygląda w taki sposób: salon zwiększa sprzedaż i klienci mówią, że to najlepszy salon jubilerski, z najlepszą obsługą w mieście Potem przyjeżdża koordynator i chwali dział marketingu za ich ciężką pracę oraz kampanie reklamowe w TV i czasopismach. Po pewnym czasie salon dostaje maila z centrali, że od następnego miesiąca ulega zmianie tabela prowizyjna - na mniej korzystną oczywiście. Koordynator znika na miesiąc lub dwa i pojawia się udając że nie wie o co chodzi lub zaczyna pogrom od wejścia za źle przygotowaną wystawę lub pisemną skargę od klienta. W sumie idealne środowisko dla kogoś kto lubi pomroczność jasną :)

Kawka z mlekiem Nowy wpis
@Karolina

Jeśli napisałaś: " salon zwiększa sprzedaż" to masz odpowiedź... wyplaty nie mogą być za wysokie..

Karolina Nowy wpis
@Kawka z mlekiem

"Za wysokie" z czyjego punktu widzenia? Jeżeli ktoś jest dobrym sprzedawcą i skutecznie zwiększa sprzedaż, a jego wynagrodzenie w lwiej części jest uzależnione od wysokości sprzedaży, to bardziej demotywacyjnego systemu szukać ze świecą :)

Kawka z mlekiem Nowy wpis
@Karolina

Masz absolutną rację, ale tak to właśnie działa: im większa sprzedaż tym mniejsza prowizja...

Xyz Nowy wpis

Zupełnie jak u nas...

ola

dzis pojechałam wymienic komplet srebny ktory zakupilam wczoraj ,pani w galerii gryf -apart powiedziala mi ze nie wymieni mi bo sa metki oderwane ktore mialam przy sobie byla bardz nie mila i nastawiona z odmowa wymiany ,nigdy wiecej juz nic nie kupie z aparta i bede kazdego przestrzegac przed ta firma . Moje sugestie dla Apart Sp. z o.o.: sklep nie szanuje klienta ,liczy sie tylko kasa- czyli byle tylko sprzedac a potem spadaj........ bardzo brzydko, nie polecam zakupów w salonie Apart Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie mile panie

Wszechwiedzącą
@ola

To jest forum odnośnie pracy w firmie APART, a nie skrzynka zażaleń- proponuje zadzwonić na infolinie i dogadać się z centrala w sprawie WYMIANY towaru, który de facto mógł zostać wymieniony jeżeli nie posiadał znaków noszenia.

Tak7Nie1

Dramat
@ola

Nieładnie i nie z Aparta tylko z Apartu!

Koleś
@ola

Salon Apart to salon sprzedaży a nie wypozyczalnia ,przymierzyc mozna z metkami tak jak to robimy z odzieżą czy bielizną ceny na zyczenie klienta sa usuwane przez personel przy zakupie i oczywiscie informujemy o mozliwosci wymiany na jakich zasadach wiec skad te oburzenie? Metki przy towarzr daja 100% pewnosci ze nie byl noszony tak trudno zrozumiec?

Tak19Nie
@ola

Panie zawsze informują o terminie na wymianę, oraz o tym aby biżuteria posiadała metryczke nieoderwaną!

Wymiana
@ola

To jest forum dla pracowników a nie rozkapryszonych klientów. Następnym razem proszę słuchać co mówi do pani sprzedawca

Luli
Nazwa działu: Handlowy

Co to za firma gdzie na umowę na czas nieokreslony czekasz 5 lat i zero podwyżki śmiesznej podstawy. Żenada .Kończę z tym cudakiem

Nie do wiary

Hej wszyscy tu mówią o marnuch zarobkach ale nikt nie pisze ile można zarobić. Wybieram się na rozmowę w sprawie pracy i zastanawiam się czy są oni wstanie zaproponować mi 2500 netto na rękę na okresie prubnym plus premia o którą też chciała bym zapytać od czego zależna jest ta premia i jakich stawek mogę się spodziewać??? Wrocław

@Nie do wiary

Mam nadzieję, że szybko uzyskasz odpowiedź na Twoje pytania. Te kwestie nurtują pewnie wiele osób odwiedzających ten konkretny wątek, więc liczę że znajdzie się ktoś kto orientuje się w sprawach firmy i pomoże Ci w uzyskaniu stosownej wiedzy na ten temat.

TakNie1

Hi
@Nie do wiary

Z takimi błędami ortograficznymi to napewno nie zaproponują ci pracy ha ha

Tak2Nie2
Boski Sławomir
@Nie do wiary

Witaj Nie sadze byś dostał 2500 Na okresie próbnym 2100 A potem wszystko.jest zależne od tabelki Ale koordynator nie powie ci tego A tabelki są słabe i.ciezko.wyciagnoac dobra wypłatę no chyba że pracujesz na jakims dobrym salonie (jak Katowice Kraków czy wawa) Pamiętaj że nie ma dodatkow(karta multisport i takie tam)

@Boski Sławomir

Dostaniesz spokojnie. W zachodniopomorskim 1.5 roku temu . proponowali 2300 zł. Ale o premii zapomnij przez 5 mcy bo zmienil się regulamin

@Nie do wiary

Wystarczy poczytać posty które są niżej. Na początek dostaniesz tyle. Tzn na okres próbny. Premii wtedy nie ma. I nie zobaczysz jej przez 5 mcy bo taki jest zapis w regulaminie. Następnie jest prowizja od sprzedaży a tu wszystko zależy od salonu. Jest tabela w kazdym salonie. Zależy to tez od miesiąca, zaangażowania pracownikow itp.

Nataszka
@Nie do wiary

Nie dostaniesz takiej stawki,a pewnie sa od obrotu salonu,wyliczane na podstawie tabelek które układa dyrektor.

@Nie do wiary

Na pewno Ci tyle dadza jak poprawisz ortografie????????????????

Lata
@Nie do wiary

Ja pracuje drugi rok i mialam na próbnym 2100. Po 5 miesiącach wejście na prowizję, na umowie śmieszne 300zl. Nie pracuje w dużym mieście, Ale u nas zarobki wahają się między 2450 a 2700. Zależy od miesiąca.

:-)
@Hi

Ty też NA PEWNO ;-) tam nie pracujesz :-D

Zoia
@Nie do wiary

Na okresie PRÓBNYM 2500 na rękę... Hmmm... Może już teraz tak ale nie na pewno. Premie - będą. Ale szału nie ma. Wolałabym tą premię z grudnia dostawać rozbitą na miesiące. Bo tak to żenada. Ja po 2 latach pracy miała 2300 z premią. Polecam pogrzebać na forum. Nie raz ten wątek był poruszany.

Do nie do wiary
@Hi

Na pewno piszemy oddzielnie ha ha

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Merry

Nie bardzo rozumiem politykę tej firmy niby szukają pracowników, robią rekrutację, a potem nawet nie raczą dać odpowiedzi dopiero po wiadomości do nich odpisali. W ogłoszeniu nie ma żadnych warunków do spełnienia. Ja mam średnie wykształcenie, może szukają tylko z wyższym. Po skończeniu czasu ogłoszenia,pojawiło się od nowa na innym portalu dziwne co. Myślę,że oni mają swoich na tą pracę, a ogłoszenie tylko dają tak dja picu ????????????

@Merry

Na jakie stanowisko?

Ocochodzi
Nazwa działu: Finanse

Powiedzcie mi proszę o co chodzi z wynagrodzeniem jakie mamy na umowie. Dlaczego jest to 600zl plus premia z prowizji. Czy to jest legalne aby taka kwota była na umowie?

Tomek

Tomek
@Zoia

Słucham

Szczęsciarz

Pracownik to szkodnik. Gdyby nie złośliwi podawacze pseudo pracodawca podbiłby już wszechświat. Wasza wina.

Czeski Metal

Ludzie w Aparcie nie chcą pracować,Więc z łapanki przyjmują Ukrainę.(usunięte przez administratora)Szkoda słów. Nawet nie wie kogo obsługuje i gada sobie pod nosem.A my patrzymy

Tak6Nie3
@Czeski Metal

A co złego w Ukrainie? A może by tak "nową" koleżankę w pracy wesprzeć, przyuczyć, pomóc jeśli na początku ma jakieś problemy. Nie jest łatwo wejść w nowy zespół, który pracuje od lat i wszystko wie. Łatwo jest krytykować i obrażać. Pamiętaj, że każdy z nas był kiedyś nowy, każdy też może być jeśli znajdzie inną, wymarzoną pracę. "A my patrzymy" stawia w złym świetle tych co patrzą... Zamiast pomóc.

Tak5Nie1
Czeski metal
@Yyyyyy

A CZY JA NAPISALEM ZE JESTEM Z TEGO SKLEPU???Wiesz co to klient??? Może trzeba wytłumaczyć???A Ukraińców jest już pełno wszędzie,Nawet u pani Józi za rogiem.Dramat żyć w takim kraju gdzie słyszysz wszędzie ten jezyk

Tak1Nie2
@Czeski metal

Uffff... Klient.... To wszystko tłumaczy. Cieszę się, że to nie jest wpis żadnego z moich kolegów sprzedawców. Powiem tylko tak. Traktujemy obcokrajowców tak, jakbyśmy chcieli być w ich kraju traktowani. W Aparcie, u Pani Józi za rogiem, wszędzie. Pozdrawiam :)

Czeski metal
@Yyyyyy

Koleżanko a Ciebie tak traktują idealnie w obcym kraju??Nie pisze o Turcji albo Egipcie na wakacjach!!!Wszędzie Polacy są uznawani za zara.Ja nie mam zamiaru traktować ich inaczej ,tym bardziej że zachowują i ponoszą się jakby byli u siebie,w dodatku zarabiać chcą od nas Polaków-więcej.

@Czeski metal

Brak słów..

@Czeski Metal

Masakra jakas i jak to sie ma z naszymi szkoleniami!!Przyjma taka osobe i zarabia tyle co my.Dramat!!!!!

Nina
@Yyyyyy

A co dobrego w Ukrainie? Odpowiem Szanownemu Yyyyyy, nic dobrego, trochę szacunku dla siebie samego. Pozdrawiam

@Nina

Mój szacunek do siebie samej obawia się szacunkiem dla innych. Pracowałam kiedyś za granicą. Szanowano mnie i lubiano. Przez kilka lat nie spotkałam się z ani jednym przejawem dyskryminacji, nikt mnie nie obrażał. W Polsce z tym bywa różnie. Jeśli chodzi o pracowników z Ukrainy czy innej narodowości. Jeśli został zatrudniony, tzn wygrał z konkurencją na rozmowie kwalifikacyjnej. Wymagamy by nasz pracodawca nas szanował, narzekamy, ale nie potrafimy się szanować nawzajem.

Pracownica

W Krk taka jedna znow sie do zloba dorwala i mysli ze swiat zwojuje swoimi teoriami. Cicha woda brzegi rwie taka byla ciuchutka a jak znow do koryta sie dorwala to pokazuje oby szybko spadla z tego krzeselka i sie otrzasnela bo jak wroci na zwykly stoleczek to znajomych w pracy juz nie bedzie miala jak tak dalej bedzie ich do siebie zrazala.

Tak1Nie1
Byla
@Pracownica

Jezeli mysle o kogo chodzi to bardzo wspolczuje milam okazje z nia pracowc w juz nieistniejacym salonie maskara -no ale coz jak ktos po znajomosci i od razu na stoleczek wskakuje totalnie bez doswiadczenia.

@Pracownica

To jest żałosne. Dlaczego w ten sposób oczerniacie ludzi? Dlaczego nie porozmawiacie szczerze o tym co Wam przeszkadza itp. Potraficie tylko pisać ze kierowik jest zly, ze siedzi na zapleczu itp. Wy tez możecie siedziec. Dzielcie sie sprawiedliwie obowiązkami.

Hihihi

OOOOO MASAKRA WSPOLCZUJE!!

@Miki

Zgadzam się, że szczera rozmowa często przynosi pozytywne rezultaty, jednak są przypadki że nawet to nie pomaga. Powiesz mi coś więcej na temat firmy? Rozumiem, że jesteś z nią jakoś związana, może więc zechcesz podzielić się swoimi wrażeniami związanymi z pracą w Apart? Jestem ciekaw co możesz mi powiedzieć o zarobkach i atmosferze w pracy, będę wdzięczny za odpowiedź.

Ciekawa

Jak się pracuje w Arkadii i Galerii Mokotów?

Tak1Nie

2721 ilość negatywnych opini na temat firmy ? To chyba o czymś świadczy ...

Tak20Nie

@585

Właśnie - bardzo dziwne taka firma !!!:) A jednak!

ALEXANDRA

Uwaga !!!!!!!!! SZWF firmy Apart nie wypłacił ODPRAWY EMERYTALNEJ zgodnie z Kodeksem Pracy a dopiero na żądanie osoby , która odeszła na emeryturę w 2018 r czyli po 18 miesiącach. Także proszę mieć takie sprawy na uwadze !!!

Tak15Nie
@ALEXANDRA

Przepraszam za pomyłkę - oczywiście miało być SZEF

@Alexandra

Dowiadywałaś się może od szefa, dlaczego podjął taką decyzję, mimo że kodeks pracy do tego go zobowiązuje? Ciekawi mnie jaka była przyczyna odmowy wypłaty odprawy emerytalnej. Jeżeli możesz, to rozwiń, jak to wyglądało.

@Kamil

Nie było odmowy tylko że zapomnieli mnie poinformować i wypłacić odprawę emerytalną.

tak

Magazyn Centralny: Apart - firma, w której nie ma przyzwolenia dni wolne związane z byciem krwiodawcą, bo "swoje prywatne sprawy powinno się załatwiać w wolnym czasie" ale nie ma problemu, żeby pracownicy w godzinach prac wozili meble prezesowi, bo się przeprowadza. Żenujący poziom BHP, spychologia, kumoterstwo i brak jasnych zasad i procedur. Ogólnie rzecz biorąc firma, w której bardzo czuć, że pracownik nie jest zatrudniony, firma pracownika 'posiada'. Kiepski socjal, niejasne zasady premiowania i w mojej opinii nieuczciwe ustalanie wynagrodzenia. No, ale za to jedna zmiana jest wygodna.

Tak31Nie7
Bil
@tak

Kierownik siedzi cały czas na zapleczu a ma prowizję czy jest to ok czy powinien mieć stałą pensje a prowizja podzielona na tych którzy pracują

Tak28Nie5
Noi
@Bil

U mnie to pracownik siedzi na zapleczu i ciagle je albo gada na zpleczu przez telefon to jest Ok ? Widzicie tylko kierowników i nie ma bata na nią bo ciagle głodna bo boli głowa brak słów

Tak10Nie10
Wonder Women
@Noi

Hej jaki region? Małopolska może????

Kierownik
@Bil

Kierownik OBSŁUGUJE KLIENTÓW, ROBI WYSTAWY, REKLAMACJE etc... tak jak każdy doradca, a dodatkowo wykonuje dodatkowe obowiązki tzn. wg Bil siedzi na zapleczu, za co ma dodatek funkcyjny. Raporty, konwoje, trasy, przedsprzedaz, grafik itp. przecież samo się robi... Nie oceniaj wszystkich jedną miarą!

Tak20Nie7
Boski Sławomir
@Kierownik

Haha gdzientakiego kierownika można spotkać? Bo dawno nie widziałem takiego kogos

Tak15Nie4
Ole
@Bil

W Plazie kierowniczka siedzi cały czas na zapleczu i tylko wydaje rozkazy co kto i kiedy ma zrobić.Przez co jest tam dziwnie spięta atmosfera.

Tak14Nie
Ole
@Kierownik

U nas kierowniczka trasę przyjmuje cały dzień z tego zawsze musi ktoś jej pomagać bo ona jest taka zmęczona i źle się czuje.Grafik potrafi też robić kilka dni

Tak15Nie1
@Boski Sławomir

W szczecinie

Byla
@Kierownik

Hahah dobre ciekawe gdzie tak jest? zaraz umre ze smiechu jasne kier wszytko robi haha????????????????????????

Tak2Nie1
Nazwa działu: Handlowy

W aparcie zaczyna sie od umowy na okres próbny na ktorej jest stała pensja bez prowizji. Po okresie probnym przechodzi sie na system prowizyjny który w kazdym salonie jest inny. Zależy on od utargu. Pracuje się po 12h nawet 12,5 h ponieważ salon trzeba przygotować przed otwarciem i to samo po. Praca dzien na dzien. Stroj służbowy zamawiasz po okresie próbnym. 3 koszule na rok do tego spódnica lub spodnie. Socjal... hmm tylko słaba i droga opieka medyczna. Nic wiecej. W grudniu mozna zarobic wiecej ale non stop jestes w pracy. Jesli masz spoko kierownika to usłyszysz mile slowo. Koordynator niestety mam wrażenie unika spotkań w 4 oczy. Raz na jakis czas przyjeżdża "kołcz" z centrali i sprawdza Twoja wiedze. Jest rabat pracowniczy limitowany. Przykro jest ze inwestują w znane twarze a zaluja pracownikom. Piknik organizowany dla dzieci ale celebrytow. A w ostatnim czasie zatrudniaja nowych pracowników z wyższą pensja na okresie probnym. Czesto ta pensja jest wyzsza niz u pracownika który pracuje juz kilka lat. Koordynator przenosi pracownikow pomiędzy salonami nie zmieniajac podstawy. Roznice potrafia byc znaczne nawet do 500-600 zl. Jest sporo konfliktów pomiędzy pracownikami którzy rozmawiaja na temat stawek.

Tak15Nie
Gabriela
@Były pracownik

Super, że opisałeś nam to, jak w firmie Apart wygląda system wynagradzania oraz premiowania pracowników. Takie informacje na pewno przydadzą się tym osobom, które planują aplikowanie tam. Nie da się ukryć, iż praca w takiej branży rządzi się swoimi prawami, ale niektórzy z całą pewnością się w niej odnajdą. A powiedz, czy aby dostać tam pracy, wymagane jest wcześniejsze doświadczenie?

@Gabriela

Nie jest wymagane doświadczenie. Natomiast myślę, że może się przydac doświadczenie na podobnym stanowisku lub zwyczajnie praca z klientem. Wszystkiego można się nauczyć. Jest kompendium wiedzy z którego zawsze można skorzystać. Nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkiego tym bardziej ze kolekcji jest sporo. Praca w zespole jest o tyle fajna, że pomagamy sobie bo kazdemu tak samo zależy na utargu. U mnie rezygnacja z pracy nastąpiła w wyniku tego, że osoby które się angażują i przykładają nie są doceniane. Koordynator unika rozmów i nie pyta przy okazji wizyty w salonie o atmosferę itp. Zostajemy sami sobie. Centrala powinna się tym zainteresować. Można zrobic ankiety.

Tak11Nie
Aska

Słuchajcie, dostaliście jakieś sezonowe premie czy prezenty od firmy od czasu tych wędlin na Wielkanoc? Uciekłam z firmy zaraz po tym i się zastanawiam czy to była poprawa na stałe czy jednorazowy rzut.

Grejs
@Aska

Kiełbasy chyba tak się spodobały pracownikom że sporo po akcji uciekło z tego cyrku...

Tak6Nie
Marek
@Grejs

W Twoim odczuciu był konkretny powód tego, że niektóre osoby zdecydowały się na odejście z firmy Apart? Jeżeli wiesz, co to takiego to chciałbym, abyś podzielił się wiedzą w tym zakresie. Twoja odpowiedź będzie pomocna dla osób odwiedzających ten wątek.

Halo to ja
Nazwa działu: Handlowy

Wkurza mnie to, że są takie różnice w wynagrodzeniach między salonami w jednym mieście. Rozumiem, że gdzieś robi się większy utarg, większym nakładem pracy i pracownicy dostaną w tym salonie 500+. Ale żeby w zdecydowanie słabszym salonie zarabiali 400+ ? Oczywiście "koordynator" o niczym nie wie. No i kłamie, że jesteśmy jedynym salonem w mieście, któremu załatwił "podwyżkę" Rzygać się chce jak słyszę tego mamlasa. Podnoszenie prowizji o jakieś śmieszne złotówki i mówienie, że przecież Wam dałem jest co najmiej nietaktowne. Trzebaby zmodyfikować nieuczciwe tabelki, które jak pamiętam , miały zniwelować różnice w zarobkach między salonami. ( Choć ja nie widzę zależności ) No i "fantastyczna" informacja od Seby, o kartach i zwrotach. Nosz ku-a mać. Niedługo będziemy przepraszać klientów, że nie podoba im się prezent. Brawo Nowy Sącz i Plaza Zgorzelec. I proszę nie pisać - zmień pracę i nikt cię nie trzyma. Słabe to. Pozdrawiam

Tak72Nie
@Halo to ja

Wiele jest takich innych miast ...dwa salonu w jednym siedzisz i nic nie robisz więcej zarobisz w drugim od rana do wieczora ogień i wypłata albo taka sama albo nawet mniejsza ! Nie znam osoby która by się nie cieszyła ze odeszła .... nigdy nie chciałabym już wrócić do (usunięte przez administratora)

Tak5Nie1

Bijoch
@Halo to ja

Sebastian twierdzi, że zwroty na kartę są normalne w sieciówkach, ale jeżeli w Aparcie system wynagrodzeń oparty jest o prowizję, to co tu porównywać? Osobiście uważam - niech zrobią stałą konkretną pensję, bonus na grudzień jak to ma miejsce w wielu normalnych firmach i w d...ie mam tą niby motywującą tabelkę.

Tak23Nie
Robak
@Halo to ja

Dajcie spokój...... dopiero na inwentaryzacjach jak inne salony opowiadają ile zarabiają to człowiek dowiaduje się że tak samo ciezko pracuje a zarabia o tysiąc zlotych mniej..... ostatnio wyplata 2350... dajcie ludzie spokój, co z tym zrobić? Jak żyć?

Tak13Nie

aparatka
@Robak

cisnąć koordynatora - zapewniam Cię, że może dać podwyżkę (i nie daj sobie wmówić, że się nie da)

Bobik
@Halo to ja

Tym bardziej że każdy ma kogoś z rodziny lub znajomych w innych salonach i wie jakie są różnice w zarobkach..... żenada że są takie różnice zwłaszcza że w salonach gdzie jest mały ruch zarabia się lepiej od tych gdzie ruch jest większy!!!!!

@Bobik

Dobrze, że tak aktywnie uczestniczysz w tej dyskusji, ale jednak prosiłabym Cię, abyś wypowiadał się tu trochę spokojniejszym tonem. Zadziwiło mnie to, co napisałeś a propos zarobków w Apart - to dosyć dziwnie, że w poszczególnych salonach jest aż tak duża w nich różnica. A jak wygląda sprawa z wyróżniającymi się pracownikami: czy mogą oni liczyć na jakieś dodatki do wypłaty?

TakNie2

Weronika
@Agnieszka

Dodatek w postaci żylaków. Nic takiego nie istnieje w tej firmie

Tak9Nie
@Weronika

Ten sarkazm jest tu całkowicie zbędny - można przecież odpowiadać w normalny, kulturalny sposób. Szkoda, że w Apart nie ma żadnych dodatków do wypłaty, bowiem one mogłyby realnie wpłynąć do motywację pracowników. A co, jeśli chodzi o rodzaj umowy: na samym początku podpisuje się na czas określony czy nieokreślony? Liczę na rzetelną odpowiedź z Twojej strony.

@Robak

Czy to jest kwota z prowizją?

NATI

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat salony w Komornikach. Wiem że szukają ludzi do pracy. Jak wyglądają realia finansowe. I co po tych 4 miesiącach jak wchodzi system prowizyjny? Jak w takim wypadku wygląda wynagrodzenie urlopowe? Będę wdzięczna za odpowiedź bez hejtow

Ona

Cześć. Czy dział marketingu już kontaktował się z wybranymi osobami kandydującymi na stanowisko visual merchandisingera?

Ciekawa

Cześć. Czy ktoś ma za trenerke (usunięte przez administratora)? I może napisać coś na temat jej wizyt w salonach ? Ciężko?

Donatello
@Ciekawa

Ciężko jest z każdym kołczem. Nie naturalne scenki ,dziwne zachowania

Już po
@Ciekawa

U nas była pół roku temu. Chyba jak każdy trener, przyjeżdża, robi co jej każą i jedzie dalej. Większy stres przed sztucznymi scenkami niż samą trenerką. Stara się być miła i nie wprowadzać dodatkowego napięcia,ale swoje musi zrobić.

Nick
Nazwa działu: Handlowy

Od pół roku nie ma na Goworku nic nowego na temat warunków pracy w Apart. Czyżby warunki pracy w firmie były tak rewelacyjne, że nie ma o czym pisać, czy też można wnioskować, że trenerzy wykonali swoje zadanie z wyróżnieniem? ;)

Tak5Nie3
Astor
@Nick

A jakie zadanie mieli trenerzy??? U nas ostatnio była dwa lata temu, i nie czekamy na nią z utęsknieniem !! Nam jest dobrze bez niej...

Fun fun

Zastanawiające jest to czy ktoś z centrali czyta nasze komentarze ? Niestety są one anonimowe ale może warto się zastanowić bo wielokrotnie są podnoszone te same kwestie /problemy przez wielu pracowników. Nie jest to wymysł jednostki.... Schematy w każdym salonie się powtarzają, nie ważne w jakim wojewódzkie w jakim mieście czytając to mamy wrażenia jakby to było napisane o naszym salonie.... Byc może taka tez jest polityka firmy. Mam nadzieje ze wkrótce uda się im zauważyć ze powili rynek pracy staje się rynkiem pracownika a nie pracodawcy, nikt o normalnych zmysłach nie będzie wykonywał prac kilku osób naraz.... opatrzony terrorem, pieniążki są większe niż w innych sieciówkach ale niestety nie za ta prace/atmosferę. Pomijam wilce tajemnice kto i ile zarabia ????( dodatkowo mam wraZenie ze traktują nas jak ciemnote, bo przecież nie rozmawiamy między sobą i napewno się nie dowiem )Panuje swego rodzaju psychoza pracownicy pracujący 10 lat chcą ustawić nowych pracowników aby pracowali i działali tak jak oni by chcieli a najlepiej za nich . Niestety nie te czasy???? dla ludzi ambitnych polecam zmiane nie dajcie się zamknąć w szklanej pułapce szukajcie a znajdziecie prace w której troszkę bardziej będziecie doceniani. Drodzy kierownicy jeżeli nie możemy wam tego powiedzieć prosto w oczy bo napewno ponieślibyśmy tego konsekwencje.... uwierzcie MAMY OCZY !!!!! I widzimy wasze siedzenie na zapleczu, po raz setny czytanie tych samych maili tłumaczenie się wielce papierkowa robota, trasa i Bóg wie czym jeszcze wszystkim tylko nie sprzedażą. Cały dzień zbijania baków i nagle wielka pobudka o godzinę 18 ze nic nie zrobione..... No nie zrobione bo biedne my bie jesteśmy w stanie się rozmnożyć !!!! Warto wyjść i pomoc ????można pisać i pisać ale i tak każdy sobie pomyśli w duchu co za brednie dobrze ze nie o mnie ???? o jakie by było dziwienie gdyby prawda ujrzała światło dzienne

Tak49Nie1
magik
@Fun fun

A są i tacy kierownicy,którzy to co należy do ich obowiązków przerzucają na zwykłych konsultantów i jeszcze jak nie jest zrobione jak należy to op.....l dostają,to są szczyty

Tak28Nie1
niezadowolony
@Fun fun

cała prawda ....u nas ledwo pracę zacznie komputer niby ze e-maile sprawdza później dokumenty pol dnia i znów emaile 10 razy te same...niby coś szuka później telefon... W kasie dzien dobry do klienta...tyle wystarczy ....no ale jak sie ma dodatek to po co sie wysilać....a koordynatorzy no cóż masz stołek to sobie radz....nie wszyscy mogą kierować ludźmi....

Tak24Nie1
Nich
@niezadowolony

Otóż to ! Również się zgadzam, najfajniejsze jest to ze nie maja kompletnie świadomości ze my widzimy ich ciężko prace. Urobieni po pachy .... w końcu na nasze miejsce jest 10 innych .... Ukraińców chyba bo rak do pracy brak

Tak19Nie1
Bo
@magik

A sklep internetowy tak pieknie wyglada i reklamy w TV, teraz juz wiem dlaczego wplata dokonana 23 do dnia dzisiejszego nie zostala zaksiegowana a towar nie dostarczony. Jednak zakupyw salonie w Niemczech to profesjonalna obsluga, a nie umeczony pracownik. A rodak chce polska firme promowac ....ostatni raz.

Monaco
@niezadowolony

Był taki jeden w firmie, wielki trener! Zanim został trenerem, spał w kasie całymi dniami, wychodził rano do centrum handlowego i wracał pod wieczór albo robił „wagoniki” ze spinaczy. Żenada. ????

Rita

Czy ktoś wie może czemu nie możemy mieć multi sport, skoro jest ttyle chętnych

Tak10Nie2
AM:PM
@Rita

Bo w normalnych firmach pracodawca dopłaca większość z funduszu socjalnego, a tu chcą żebyś to Ty zapłaciła całość...

Tak15Nie1
Ruda
@AM:PM

To jest chore, tak naprawdę nic nie mamy i z niczego nie korzystamy, co to za socjal. Wszyscy się dziwią, że taka bogata firma a pracownicy kart multisport nie mają

Tak12Nie
Bumi
@Ruda

jaka bogata jak nawet na nowe telefony i długopisy żałują pieniędzy

Anka
@Bumi

Hej, w waszych salonach też skladacie się na papier do ksera?

Helloł
@Anka

No co ty???? Żartujesz prawda??

Karlos

Jestem taka zajebista!jestem najlepszym kierownikiem!wiecznie uśmiechnięta i moge z Napoleonem negocjować w Poznaniu stawki!!!nikt mi nie podskoczy i moge decydować z kim chce pracowac....o kim mowa?

Tak19Nie1
Poirytowana
@Karlos

Kim jesteś? -Żałosną osobą.

Tak5Nie2
Magdalencja
@Poirytowana

Ktoś tu sie zdenerwował;))) Wiadomo o kogo chodzi....”kochaniutka a moze kawkę Ci zrobić?”

@Magdalencja

Czyżby ruda?

Karlos santana
@Violka

Nie nie nie,inna z ekskluziwa;)

Tak1Nie1

Kristal
@Karlos santana

Ooo taaa... co głowę z D. Zamieniła

Crystal forum
@Kristal

Dokładnie”Ta”,a ze jej cztery litery sa spore a uśmiech fałszywy to wiele osob sie tam mieści...i tylko sobie kawkuja na zapleczu!

@Karlos

Macie na myśli Posnanie? Ejjj taka jestem ciekawska ????

Młoda szalona
@Violka

A znasz kogoś innego??niech żyje królowa Karolina i jej świta.

mandarynka
@Karlos

Mowa o osobie która ma uśmiech i mówi "mnie możesz wszystko powiedzieć jestem przecież twoja przyjaciółka " a za chwilę cały Poznań wie wszystko . Jedna z koleżanek zwierzyła się jej że mąż ma kogoś na boku i .... za chwilę cały Apart wiedział.

@mandarynka

To grubo,nie spodziewałam się tego po niej, taka sympatyczna się wydaje,wstyd

Kuku
@Karlos

Ale zanudzadzie. Weźcie konkretnie napiszecie w czym problem?

Po godzinach...
@mandarynka

Takie osoby są w każdym mieście, w Krakowie również.

Luiza
@mandarynka

Oj to prawda nie ma co za dużo opowiadać i się zwieżać

Mati
@Violka

Żal jej D...ściska ze juz nie jest kierasem plazy,tam miała wieksza wypłatę.

Też jestem z exclusive
@Karlos santana

Która z exclusiv(a)

Zdziwiona

A ja mam pytanie jak jest u Was z przerwami? Ile macie przerw w pracy i ile one trwają ?

Tak11Nie1
niezadowolony
@Zdziwiona

nie pisz.....??? ze u was sa jakieś limity na przerwy....??? szok...przecież cały dzień nie wystoisz żylaki by wystrzeliły....:(

ratatuj
@Zdziwiona

Przerwy podczas pracy w salonie? Uroczy żarcik :)))

RETY
@ratatuj

Przerwy w pracy?szczególnie w grudniu,z toaletą ciężko a co dopiero z resztą

Tak7Nie1
Zdziwiona
@Zdziwiona

Ogólnie pytam a nie że w grudniu.

@RETY

Sugerujecie, że w momencie wzmożonego ruchu w sklepie Apart ciężko jest o wolną chwilę dla pracownika? Czy zechce jednak ktoś z Was odpowiedzieć na pytanie odnośnie tego, w jakich godzinach przysługują pracownikom przerwy? I jak wygląda sytuacja związana z ustalaniem grafiku? Czy zarobki są adekwatne do obowiązków?

@Agnieszka

Chyba nikt a szkoda.

Szarak
@RETY

Kierownik ma przerwę cały dzień. No może 10 godz z 12stu. Szarak dwie po 10-15 minut. No i jeszcze jak zaczniesz jeść słyszysz tekst ale jestem głodna jak skończysz to ja jem bo już mnie tak ssie w żoładku. Oczywiscie zero prywatnosci lata i patrzy co jesz ????

Anonimowo ale prawdziwie
Nazwa działu: Handlowy

Ile Wam wpływa średnio co miesiąc ?

Donatello
@Anonimowo ale prawdziwie

Tyle ile salon uchandluje.

Ona
@Donatello

Handel piszemy przez "h" a nie "ch"

Tak6Nie3

@Deran

To ile u Ciebie?

Szarak

Ewa

Najlepsi są funkcyjni (wyjaśniam, kierownik lub zastępca), których koordynator namaścił na funkcyjnych. Jeden wielki dramat. Jak został tym funkcyjnym zaraz palma mu odbija. Jak Wam się praca w Aparcie skończy jak wy ludziom w oczy później spojrzycie?

Tak12Nie
Fama
Nazwa działu: Handlowy

Mam pytanie dotyczące remontu salonu, co z pracownikami w tym czasie, jeśli w mieście jest jeden salon.

Tak1Nie2

Bizum
@Fama

Odrobisz te godziny w innych miesiącach, ponieważ remont jest dla Ciebie żebyś w pięknym miejscu pracowała

Robak
@Fama

Jedziecie do centrali dlubac po 12 godzin w tablecikach

TakNie1

Stoptakiejpracy
Nazwa działu: Handlowy

Boziu jak psychicznie można odpocząć poza Apartem... człowiek póki nie spróbuje nie wie co to prawdziwy spokoj.....10lat temu może i było w miare fajnie ale to co się teraz dzieje żadnymi dodatkami grudniowymi człowiek nie odchoruje....

Tak14Nie

Sluza nie druzba
@Stoptakiejpracy

Trzeba uciekac z tej firmy zero motywacji a chcieliby od nas coraz wiecej

Tak10Nie

Młoda
Nazwa działu: Finanse

A co sądzicie o podwyżce podstawy w obliczu 3 zamknietych niedziel w miesiącu i zdecydowanego spadku utargów? Myślicie ,że jest szansa na jakiś dodatek?

Tak9Nie
Dramat
@Młoda

No żebyś się nie zdziwiła

Tak6Nie

Rozbawiona
@Młoda

Heheheheehheheehhehe ????????

Ktoś taki

Powie ktoś na jakie zarobki może liczyć operator wózka widłowego w magazynie? Na początek i później

@Ktoś taki

A ile byś chciał zarobić na magazynie? Czy grasz w piłkę nożną?

@123

No coś bym chciał i nie wiem czego się spodziewać...koło trójki netto da radę? A jak nie gram w piłkę, to mniej płacą?

@Ktoś taki

Wysyłaj CV . Może się uda.

@123

A Ty na magazynie pracujesz?

@Ktoś taki

Za dużo pytasz . Aplikuj , na rozmowie wszystko się dowiesz.

Zostaw opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie