Apart Sp. z o.o.
counter
2 1496 4165 5 1
????

Witam. Strasznie jestem rozczarowana podejściem firmy do pracowników. Nie przedłużają umów bez konkretnego wyjaśnienia dlaczego( 3 umowa na czas nieokreślony).Powiadamiają dwa dni przed wygaśnięciem umowy gdzie jest taka sytuacja (Covid-19), gdzie trudno dostać pracę. I jeszcze koordynator mówi ,,niech się pani cieszy, że ostatniego dnia się pani nie dowiedziała". Podejście...szkoda słów. Mają to w (usunięte przez administratora) czy ktoś jest np.samotną matką, czy masz co do gara włożyć. Występy pana prezesa w mediach jak oni dbają o pracowników to same kłamstwa. Jest mi bardzo przykro, że firma nie docenia pracowników. Ludzie chodźcie na zwolnienia! Nie wysilajciesię, bo i tak Was nie docenią. Duzo by pisać. Pozdrawiam M.

Tak21Nie1
????

No tak, ale jakieś ludzkie podejście...masakra. Oni nie zbiednieją jak co miesiąc dodatkowo zapłacą 2500 zł, bo pewnie tyle wydają na sam ,,obiad".

Eliza
@????

To dlaczego sama się pytałaś kordynatora wcześniej co z Twoją umowa tylko czekałaś do końca?

TakNie3
Apaaaa
@Eliza

I na pewno dostała by odpowiedź... Przecież nigdy się nie mówi nikomu że straci pracę

@Eliza

Na takie pytania koordynatorzy zazwyczaj nie odpowiadają. Pojawiają się wymijające określenia: jeszcze czas, zobaczymy itd.

F.
@Apaaaa

I napewno by otrzymała odpowiedź. Żart. Koordynator nigdy nic nie wie , zawsze wszystko do końca owiane tajemnicą. Apart nie widzi w nas ludzi tylko numery pracownicze do robienia utargów.

Tak13Nie
@Eliza

Pytałam i dostałam odpowiedź, ze na razie nic nie wiadomo...

Eliza
@FreedFromApart

Ja wiem sama po sobie, że trzeba cisnąć i pytać. Nie można sprawy zostawić na "będzie co będzie", bo tak to się człowiek budzi jak kolezanka wyżej z palcem wiadomo gdzie. Zresztą samo to jak regionalny nie daje znać chociaż w połowie miesiąc to wiadomo o co chodzi. Kolezanka też mogla się domyśleć skoro w magazynie nie było informacji o paczce z kadr.

Ja sam
@Eliza

Ile osób tyle będzie opinii, ja dostałam aneks gdy salony były zamknięte, wydaje mi się wszystko zależy jakim pracownikiem jesteś

Tak1Nie3
@Ja sam

To nie zależy jakim jestes pracownikiem, tylko czy bez Ciebie w salonie sobie poradzą. Łatwiej jest nie przedłużyć umowy niż zwolnić pracownika na stałej.

@????

Powiem Ci, mi też się kończy niedługo umowa i ja już dawno nastawiłam się, że mi jej nie przedłuża i szukać będę między czasie innej pracy. Teraz jak jest Covid trzeba liczyć się że wszystkim. Więc lepiej nastawić się, że nie przedłuża niz liczyć na przedłużenie. Poza tym fajnie jest pracować tam gdzie Cie nie chcą? Ale rozumiem, że jak ktoś jest w sytuacji ciężkiej finansowo i ma do tego dzieci i jest samotna matka to faktycznie można się zalamac..bo faktem jest, że takiemu pracownikowi co zaraz powinien dostać umowę na czas nieokreślony wypadałoby powiedzieć ciut wcześniej. Tego też nie rozumiem w tej firmie...

Ap
@Tulipan

Chodzi o to czy jesteś przede wszystkim dobrym klakierem... Wtedy zostaniesz i tyle a z tego co wiem to nie ma ludzi nie zastąpionych więc chyba nie o to chodzi

Tak1Nie2
@????

Tak z ciekawości... który kordynator taki miły? Podaj chociaż region.

@Ola

No ciekawe, który to taki milutki:-( A z innej beczki ciekaw czy koordynatorzy też na tarczy jadą. -20% etatu i kasy

Tak4Nie1
Vvvv
@FreedFromApart

No to chyba Ty powinnaś wiedzieć najlepiej...

Tak3Nie

Czyżby region centrali ?

Lucyna Nowy wpis
Klient
@????

Mnie dziś zwolnili... Kazali zrobić badania bo byłam po operacji a jak przyszłam do pracy to mnie ot tak zwolnili... Nawet swoich rzeczy nie zabrałam.. Usłyszałam że nie spełniłam ich oczekiwań... Bo co, bo raz byłam chora??? (usunięte przez administratora) I nikim i niczym się nie przejmują!!!!

TakNie4
Była Nowy wpis
@Lucyna

To jest normalne tak się robi chyba w każdej Firmie

Matylda

Prawda jest taka że kierownicy robią grafiki pod siebie ,koleżaneczki bierze się na swoją zmianę i układa się grafik pod jedną zmiane a koordynatorzy udają że oślepli.

Tak30Nie2
Apii
@Matylda

No zawsze tak było i będzie pozdrawiamy Gdańsk

Stokrotka
@Matylda

Oj prawdę powiadasz. Koordynatorzy daja fory kierownikom we wszystkim. Ale jak ktoś z szeregowych pracowników coś powie, trzymaja stronę kierownika. Nasz kierownik nic sobie z tego nie robi, bo ma poparcie koordynatora. Byly podejrzenia i co ważne sa na to dowody o mobbing ale koordynator olał sprawę, bo chce mieć spokój i nie lubi niewygodnych spraw i pytań. Szanowny Panie Marku ile to jeszcze będzie trwało? Prosimy zająć się tym zjawiskiem w Toruniu.

Tak28Nie
MAX
@Stokrotka

....nie tylko w Toruniu, tych salonów, na których jest reguralny mobbing jest więcej...ciekawe jak " kooordynatorzy" i jak zachowałaby się firma, gdyby to był pozew zbiorowy wszystkich pracowników poddawanych mobbingowi..???.Jestem pewien, że z mobberami zrobiono by natychmiastowy porządek...żeby nie było "smrodu", a tak cisza...spokój, wszystko zamiatane pod dywan. Kierownicy robią maślane oczy i włażą bez mydła do....... Szanowny Panie dyrektorze...niech się Pan tym zainteresuje. Jest naprawdę GRUBO!!! I proszę wsłuchać się w pracowników, a nie w to co mówią kierownicy. Pozdrawiam.

Tak20Nie1
anonimowy Nowy wpis
@Stokrotka

w Lesznie również

Majka

Hej, czy orientuje się ktoś czy są jakieś zniżki pracownicze (centrala)? Albo multisport, OKsystem? Czy coś takiego w ogóle działa w Suchym Lesie? ;)

Nie :D nic a nic

Dip
@Majka

Świadczenia które powinniśmy dostawać biorą na swoje imprezy i gwiazdy

Tak10Nie2
Marianoitaliano
@Dip

Święta racja

Adc Nowy wpis
@Majka

A ja z innej beczki.Czy u was też jest tak że reklamacje wracają z wpisem "zwrot gotówki"? U nas jest 99% takich.Klient wiadomo bierze kasę.A są to towary najczęściej zakupione w innych salonach.Nieraz są to spore kwoty.Co robicie w takich sytuacjach?

Ewa

Ile wy ludzie chcecie zarabiać skoro 3500 na rękę to mało szok wiecie jak inni mają dużo mniej i pracują chyba już zupełnie Wam odbilo

Tak11Nie27
Boski
@Ewa

No wszystko fajnie ale też salony które mają na stanie drogą biżuterię i zegarki i ile mają ci pracownicy zarabiac,,(placa minimalna A jaka odpowiedzialność ).Szefowie chyba zapomnieli kto pracuje na ich pieniądze Meila nadal brak

@Boski

Jak chcesz mieć większe wynagrodzenie to zmień pracę i stanowisko może idź na Prezesa albo Dyrektora załóż własną Firmę zatrudnij ludzi i wtedy będziesz zadowolony

Tak4Nie15
@Ewa

Skoro kiedyś w firmie było 2% od sprzedaży i było stać firmę na to by tyle wypłacać przez bardzo długi okres to prawdą jest , ze da się tyle zarobić i to jest całkiem uczciwe. Gdybyśmy my pracownicy Apartu chcieli mniej zarabiać to byśmy nie pracowali w Apart tylko w jakiejś innej firmie w której człowiek by się nie musiał starać nie miałby takiej odpowiedzialności jak w Aparcie. Praca w Apart to staranie się o klienta i odpowiedzialność za każdy twój ruch w tej firmie. A ile pracowników pewnie niejednej nocy nie przespalo bo coś w zamówieniu nie tak wpisali albo coś w reklamacji zapomnieli dopisać ze śladów użytkowania. Albo towar po przeliczeniu się nie zgadzał. A czasem i klient robiący awanturę i grożący tak podniósł ciśnienie , że nie spało się w nocy tylko przeżywało. I uważasz , ze to wszystko powinno się przeżywać za najniższą krajową ????!!!!! My poświęcamy część swojego życia, zdrowia i emocji dla firmy w której pracujemy. Jeśli mam dostawać w tej firmie najniższą krajową to ja dziękuję. Rozumiem , ze na chwilę obecną w dobie pandemii można tyle zarabiać. Zgadzam się z tym. Po za tym salony które mają zmniejszoną sprzedaż to i tak z tabelki więcej by chyba nie zarobili niż najniższa krajowa. Ale w momencie jak juz firma dzięki sprzedawcom w duzej mierze stanie na nogi to uważam , ze firma powinna nas docenić i dac uczciwie zarobić taka prawda. Wypisz sobie wszystkie obowiązki jakie wykonujesz oprócz sprzedaży i odpowiedzialność za wszystkie wykonywane obowiązki ! Jeśli chodzi o naszą firmę to jak to mówią karma wraca i w tym wypadku tez wróciła. Nasi szefy co robili ? Mieliśmy za duże obroty to by nie zarobić za dużo obcinali tabelki ! Otwierali salony za granicą i co wszystko padło dlaczego ???? Może dlatego , że nie doceniają tak naprawdę nas pracowników! Niestety taka prawda ! Po za tym tabelki są demotywujace . Bo po przekroczeniu początku kolejnego progu tak naprawdę zarobisz mniej niż zostałbyś na niższym progu pod koniec progu. Taka prawda. Ale tak jak piszę pokonajmy kryzys i zobaczmy co będzie.

Tak39Nie
@Ewa

I kolejne poświęcenie od pracowników dla firmy , ze zaczynasz pracę wcześniej nie od otwarcia salonu taka prawda. Przychodzisz odpowiednio wcześniej by przygotować salon do sprzedaży. I nawet dziękuję od szefów nie uslyszysz taka prawda. Bo w innych firmach normalnie przychodzisz do pracy tez trochę wcześniej ale po to by samej się przygotować , przebrac etc.ale pracę zaczynasz dopiero o danej godzinie a nie 15 minut przed rozpoczęciem. Tak więc nie besztaj ludzi dlatego , ze chcą w normalnych czasach ( oczywiście nie w dobie pandemii i kryzysu bo nikt nie chce żeby firma zbankrutowała) zarabiać 3500 bo na to zasługują ze względu na obowiązki i swoje poświęcenie.

Tak26Nie
@Boski

uuuuuuuuuu aż to wyczekiwanie:-(((( Może zobaczcie czy w tym mailu koło określenia " po weekendzie" nie znajduje się mikroskopijna gwiazdka z odnośnikiem na dole pisana czcionką nr 3: DECYDENT nie określił po jakim weekendzie podana zostanie "metodologia"

Tak12Nie
@Ewa

Ewo w jakim Ty świecie żyjesz. Zwyczajny pracownik w porządnej i uczciwej firmie zarobi bez problemu 3500. A prezes wierz mi , ze dużo dużo więcej zarabia niż 3500 Prezes jakby miał dostać 3500 to chyba byłaby to tygodnowka a nie za cały miesiąc ????????????????????????

Tak12Nie1
xD
@Xd

Osobiście uważam, że niczym się nie różnicie w swoich zdolnościach sprzedażowych od dziewczyn chociażby z LPP, ba, one nawet mają w zakresie obowiązków podejść i same do czegoś zachęcić, a Wy tylko bazujecie na tym, żeby spełnić oczekiwania klienta, z którymi już przychodzi - zero własnej inwencji. Wiele razy kupowałem stacjonarnie stąd taka opinia ode mnie. Narzekanie na niemiłych klientów no dla mnie śmiech lol. Każdy kto pracuje z drugim człowiekiem ma to wpisane w charakterystykę pracy - czy to bank, sklep, salon, fryzjer, kosmetyczka - zawsze się znajdzie taki co mu coś nie odpowiada - i Apart się wcale na tym tle nie wyróżnia... Apart płacił za dużo i niektórzy obrośli w piórka

Tak3Nie26
@Xd

To co jeszcze robisz w Aparcie

Tak3Nie4
xE
@xD

" Apart płacił za dużo i niektórzy obrośli w piórka ". Czy stawka 3000 złotych to za dużo za pracę w sklepie jubilerskim ? Kpina.

Tak14Nie
o
@xE

3000?????? na reke??? Boze! skladam CV. my na reke (W.KRUK) bez premii najnizsza krajowa 1800 zł. a premia....czasem jest czasem nie. Jestem w szoku, prosze powiedz ze to juz z premia? (nigdy z premia nie mialam 3000 :P:P )

Tak3Nie2
Trio
@xD

No ja pracując w Aparcie zarabiałam od 2300 do 2600 maks przez ostatnie 3 lata i w salonie w którym się haruje

Tak9Nie
@xE

W czasie wirusa? Całkiem przyzwoite pieniądze

Stefan
@Ewa

Ewa kto Cię nasłał, a moze ktoś Cię nawiedził? W salonie który robi dobre obroty, powinno być spokojnie 3.500 wypłaty. Tak było niedawno w moim, a po powrocie może nie ma tego co przed marcem, ale jest niezle. Tylko co nam po tym obrocie jak dostaniemy po pensji????.i gdzie wtedy motywacja? Ja rozumiem że kryzys etc. można przeżyć miesiąc, dwa, ale dalej pracować dla ideii czy czego może mi podpowiesz?

Tak4Nie2
Ena
@Ewa

Bez dobrej kadry to prezesować sobie można w Monopoly. Ludzi trzeba szanować.

Tak10Nie
Www
@xD

" lol" takich słów używają tylko gimbusy więc dorosnij i może wtedy się wypowiadaj

Najniższa krajowa to ponad 1900 na rękę a nie 1800

o
@?

wow, stówka więcej! ulżyło mi. A tak serio, drobna pomyłka. sorka, co nie zmienia faktu ze taka wypłatę dostaniesz w kruku jesli nie zrealizujesz celu, ktory bardzo czesto jest nie do zrobienia. odpowiedzialnosc materialna ogromna i 1900, chociaz od kwietnia jest 1500 prawde mówiąc :) bo 4/5 etatu, tyle wlasnie dostałysmy wyplaty za kwiecien i taka dostaniemy za maj i czerwiec....i prawdopodobnie do grudnia :) :) nie narzekajcie na swoj Apart...

Tak4Nie6
Miki
@xD

Panie w LPP nie mają takiej odpowiedzialności. Robiłem zakupy w LPP i proszę głupot nie opowiadać.

Tak4Nie1
Apartfree
@Xd

To co stoi na przeszkodzie, by odejść do porządnej i uczciwej firmy i zarobić bez problemu 3500? Tak tylko pytam?

@Ewa

Ewo ale ja nie narzekam na pracę w Aparcie. Ani nikogo nie obrażam tylko tłumaczę dlaczego my pracownicy zaslugujemy na docenienie ze strony pracodawcy.Wręcz przeciwnie nawet piszę , że da się zarobić 3500 więc jest super. Tylko Ty negujesz zarobki 3500. A ja uważam , że jeśli są dobre obroty i firma zarabia z obrotów jakie robią pracownicy salonów to dlaczego nie docenić pracownika i niech super zarabia. Wtedy będzie wilk syty i owca cała. I to jest motywujące dla pracowników. Jeszcze bardziej nas nakręca na robienie kasy tak naprawdę. Tym bardziej , ze wiemy , ze da się tyle zarabiać. Oczywiście nie w dobie pandemii tak ?! Dla jasności ! Ja tylko zastanawiam się kto tak naprawdę kryje się pod pseudonimem Ewa bo na pewno nie zwykły pracownik. W każdym razie cieszę się , ze w końcu przyszedł mail wyjaśniający nasze obawy. Dziękuję , że w końcu coś konkretnego wiemy i wierzę , że będzie lepiej.

Luna
@Stefan

3000 zł jest normalna stawka przy takich obowiązkach, odpowiedzialności i narażaniu swojego życia - do sklepow lpp nie wjedzie furiat z nożem żeby ukraść ciuszki, do salonów jubilerskich tak się zdarzyć może i takie sytuacje miały miejsce. Jeśli komuś odpowiada płaca na poziomie 2000 zł to chyba jest studentem mieszkającym u rodziców, no nikt kto ma rodzine, zobowiązania nie wyżyje za te pieniądze. W dobie gdzie wszystko drożeje normą powinny być zarobki na poziomie 3000 zł. Ludzie szanujcie się, bo godząc się na wynagrodzenia 2000 zł psujecie tylko rynek płacy bo pracodawcy będą wiedzieć że znajdzie się jeleń który chce za tyle pracować i pewnie będzie jeszcze (usunięte przez administratora) lizał!

Tak15Nie1
Zdziwiona
@Ewa

Gdzie się tyle zarabia bo mój salon widział max 2500.

@Ena

No z taką kadrą jak tu widać nie chciałoby się mieć do czynienia nawet okresu próbnego nie byłaby w stanie przebyć

Tak1Nie4
nikita
@Ewa

Ja pracuję od roku ... i jeszcze nigdy nie zarobiłam 3500 na rękę (nie mówimy tutaj o grudniu).u nas utargi są bardzo duże .... ale tabelka.... co poradzić .... fajnie że Ty masz tyle...

S
@Zdziwiona

3500 np w Gdyni

W grudniu do 6000 można wyciągnąć

Caroline

My nie niżej niż 3 a w grudniu 9-10

@Caroline

A ludzie jeszcze narzekają że mało to po prostu wstyd

Tak3Nie1
Kasia
@Caroline

Wow. Super, szczerze zazdroszczę. U nas zazwyczaj 2500zl, grudzień to 5-6tys. Tabelka niestety demotywuje, często końcem miesiąca odsyłamy klientów na następny miesiąca, bo czasami im większy utarg tym na wypłacie mnie o nawet 150zl. Powinni coś z tym zrobić, bo na logikę... my staramy się mieć mniejszy utarg, zrby więcej zarobić, Ale firma ma mniejszy zarobek

@o

To jak ty się utrzymujesz - skoro za takie pieniądze pracujesz tyle czasu dziewczyno w biedronce to masz 3500 na rękę plus dodatki LUDZIE ZACZNIJCIE SIĘ SZANOWAĆ

Tak3Nie
@o

Z tego co wiem to macie w W.KRUKU niezły socjal i dodatki których my nie mamy.Znaczna część w pracowników w kraju ma średnio ok.2600 na rękę (+/-)więc nie napalaj się tak na APART bo się srogo rozczarujesz.Pozdrawiam.

EWA
@Ewa

A KTO MA 3500 NA RĘKĘ MOI WSPÓŁPRACOWNICY 2200-2500 ? JA NIECO WIĘCEJ BO FUNKCYJNE 500 ZŁ BRUTTO

Ahhh
@EWA

To Cie koordynator jawnie (usunięte przez administratora) bo są kierownicy izastepcy co dodatku maja 1500 zł. I gdzie tu logika...

Max
@nikita

Jaka kwota jest tym dużym utargiem 1 mln? 2 mln? przy takich obrotach to chciałbym zarabiać 4-5 tyś. Co to jest np. przy 2 mln złotych po 5 tyś. wypłaty dla pracownika, niech będzie nawet na salonie 15 pracowników to jest 75 tyś. z dwóch milionów....a odpowiedzialność, wymagania, "chorzy psychicznie klienci" itd. Życzyłbym sobie lepszej tabelki lepszego % i większej podstawy po ponad 10 latach pracy.... takiego zwyczajnego, ludzkiego docenienia przez firmę za swoją lojalność, uczciwość, brak zwolnień lekarskich.... Drogi Zarządzie doceń tych pracowników, którzy pracują ponad 10 lat, dajcie nam to odczuć w podstawie, nie w jakimś brutto "ochłapie" w kwocie 400 zł...

Tak10Nie2
@Max

Zarabiam 2600. Dzisiaj i 10 lat temu też tyle miałam.Tylko że teraz wszystko jest kilkukrotnie droższe.Szefowie traktują nas jak tanią siłę roboczą.Smutne.

Tak11Nie

Popieram - racja!!!

@Hela

To zmień prace - zacznij lepiej się traktować

Tak2Nie3
@Aga

Aga, przeczytaj to co napiszę kilka razy: Lubię swoją pracę, lubię ludzi, jestem społeczną osobą (jak wiesz co to znaczy).Jak mnóstwo innych pracowników.Odejść jest najprościej.A jak masz problemy w związku z partnerem to też zwijasz manele czy rozwiązujecie swoje problemy?No właśnie.

@Hela

Tak wiem co to znaczy. Podstawówkę skończyłam. A tak poważnie. Chcesz pracować za 2500 to ok. Twoja sprawa. Są ludzie z większymi ambicjami i dążą co osiągnięcia sukcesów (również w życiu prywatnym) a jak coś nie idzie po myśli to trzeba zwijać się i szukać czegoś lepszego - proste.

Tak4Nie3
AM.pm
@S

Nie dziwię się że w Gdyni, pewnie jeszcze w salonie na R...????

Tak1Nie2
@AM.pm

W salonie w riwierze gdzie ciągle odbywa się regularny mobbing, i wymiana pracowników więc żadna kasa tego nie rekompensuje

Bn
@Ewa

Sorry ale ja to nawet 3 z przodu nie widziałam. Więc zarobki między salonami się różnią i to bardzo nawet ponad 1000zl

Adam
@Ewa

A ja powiem Wam tak wszystkim narzekającym na Apart zarobki za słabe to złe to niedobre zajrzyjcie sobie na forum Jubitomu to zobaczycie jak mogą traktować pracowników zarabiają najniższą krajową do tej pory i premii 0 zł jakiejś premii świątecznych im nie wypłacili robią obroty nie wiedzieć po co skoro szef ma ich w (usunięte przez administratora) tam to mają tupet.

Tak1Nie3
@Adam

Argument tutaj podany używany jest przez koordynatorów. W apart jest "bardzo dobrze", u konkurencji jest gorzej. Słabe:-))) Zawsze będzie praca gdzie są gorsze zarobki i warunki i zawsze będzie praca gdzie płaca i warunki są lepsze. Ważne pytanie na co się zgadzasz. Co chcesz osiągnąć i jakie są warunki zewnętrzne żeby to zrealizować.

Nowy tu
@Adam

Ale maja profity(zegarki ktore sprzedają trafiają na ich reke nowe )(wyjazdy na imprezy zegarkowe ,nie szkolenia tylko wyjazdy ) Szkolenia produktowe W aparcie niby jest super ale brakuje nowej krwi innego spojrzenia na pracę

Ja sam
@Nowy tu

Zdecydowanie brakuje świeżej krwi, niektóre osoby "siedzące na salonach" dają dużo mniej z siebie niż osoby mlozsze stażem, którym się chce. Każda praca ma plusy i minusy, my z natury lubimy narzekać i mówisz że wszystko nam się należy. Bardzo bym chciał żeby ktoś w końcu skruszył beton na niektórych salonach w postaci osób które udają ze pracują żeby mieć alibi a nie przemęczyć się i odhaczyć 12h przy laptopie , gdy nie ma kierownika albo zastępcy w danym dniu na salonie

Tak2Nie2
FreedFromApart

jak zwykle słaby argument rodem z (usunięte przez administratora) Widzę, że nie możesz odczepić się od tematu terapii, weź się umów- może po paru latach wreszcie cuś zrozumiesz;-))))

Zorientowany
@Nowy tu

Zegarki może i były, ale od dawna nie ma. Wyjazdy zegarkowe, może są raz, dwa razy do roku i po jednej osobie i to z nie każdego Salonu. Szczerze branża ta płaci słabo, akurat Apart płaci najlepiej. Nie jest to co było 12-14lat temu, gdy zarabiało się podobne kwoty.

Mirek
@Nowy tu

Nie ma żadnych zegarków pracuje 3 lata i nigdy nic nie dostałem jak są wyjazdy to dla wybranych a teraz to pewnie i Oni nigdzie nie wyjadą żadnych szkoleń nie ma najniższa krajowa i brak premii nie płacili dobrze ale teraz to (usunięte przez administratora) dużo ludzi odeszło albo ma w planach odejście lub umrzeć z głodu a obroty są.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fama

Co sądzicie o zleceniu nie mieszania zmian w związku z potencjalną kwarantanną? Czy dużo jest przypadków i jak wtedy wygląda praca, 2 tygodni non stop raczej ciężko wytrzymać.

Tak4Nie3
Bergstern
@Fama

Jest do jakiś środek zapobiegawczy, ale na stałe jestem przeciwna. Wolę pracować rotacyjnie i ze wszystkimi bez podziałów

@Fama

To chyba już nie obowiązuje,skoro inwentaryzacje się zaczęły i wtedy już wszyscy są wymieszani

Ala
@Fama

Są wakacje,nie da się utrzymać stałych zmian bo ludzie chodzą na urlopy i grafik trzeba dostosować do tych właśnie osób i żeby kto poza tym miał pracować:)

ojoj
@Ala

oczywiście, że się da. Planujesz 2 zmiany stałe na nabliższe 2 miesiące, biorąc pod uwagę urlopy, to banał. a co do konieczności takiej decyzji, sorki ale większość naszej konurencji tak pracuje. W przypadku Covid na quarantine idzie jedna zmiana, ale salon funkcjonuje, np. po kilka godzin dziennie ale jednak zarabia.

@ojoj

A jeŚli ktoś pójdzie na l4?i jest zbyt mało osób na jednej zmianie,to niestety ale trzeba mieszać.

Pracownik centrala
@ojoj

Jak widac da sie ulozyc taki grafik. Juz wczesniej pisalam zeby koordynatorzy przejrzeli grafiki szczegolnie male miasta, tam jak widac w grafikach jest bezsens zatrudnienia zastepcy kierownika skoro i tak pracuja razem na zmianie. Po co ten funkcyjny dodatek dla zastepcy lub p.o. ale w tej sprawie szykuja sie duuuze zmiany!!!

Szok
@Pracownik centrala

O nareszcie jest poruszony temat grafikow! Tak w tych malych miastach jest tak, ze jezeli lubi cie kierownik to masz dobry a nawet super grafik a jak nie to tyrasz wiekszosc sobot w miesiacu i masz przewalony grafik w czasie urlopu. Moze w koncu koordynatorzy to zauwaza albo kadry!!!

@Szok

Ja tego nie rozumiem. U mnie wszyscy pracujemy tak samo. Ta sama ilość godzin, ta sama ilość weedendów wolnych i pracujących.

Lilia
@Fama

U nas zmiany czesto sie mieszaja .ile macie wolnych weekendów? U nas kordynator kaze niedonory godzin wpisywac w weekendy... często jest tak ze mamy tylko jedna sobotę wolna. Przykre To jest

Roma
@Szok

U nas też kierownik tylko "swoim" wpisuje tak żeby byli zadowoleni Mało tego,uzgadnia z nimi czy im taki a taki dzień pasuje!!! Też bym chciała żeby koordynator się tym zainteresował bo to jest przegięcie!

Tak6Nie1
@Lilia

Na wschodzie Polski w sierpniu nie lubiany pracownik 1 sobote wolna a pozostale w pracy. Fajnie co? Ale tak to jest jak nie jest sie ulubienica/ulubiencem kierownika. Szkoda ze nie wezmie sie gora za przeglad grafikow!!!

Tak3Nie1
Nie lubiany pracownik

Mam nadzieje ze niedlugo sie dowiem????

@Nie lubiany pracownik

Niewiele trzeba, żeby kierownik Cię nie lubił. Wystarczy być mądrzejszym i/lub ładniejszym.

Tak21Nie3
@FreedFromApart

W tym przypadku nie chodzi o urode czy madrosc. Chodzi o to, zeby osoby popierajace i podlizujace sie osobie kierujacej salonem mialy wolne soboty tak w podziekowaniu!! Wierze w to , ze koordynator zauwazy to i wezmie sie za grafiki na wschodzie!!!

Spokojny

Firma z tarczy antykryzysowej wyszła w miarę z twarzą. Może dobrze, że Pan Dyrektor dał sobie więcej czasu na przemyślenia i podjął taką decyzję. Mogło być gorzej. Jeśli chodzi o wypłaty, to potrafią się w jednym mieście, na dwóch różnych salonach drastycznie różnić. W tym lepszym z wyższymi utargami wyciąga się spokojnie 3 tys. a w mniejszym z gorszą lokalizacją ledwo 2000-2200. Życie. Nie ma przychodów nie ma rozchodów ????. Choć to nie często nie załogi wina. Zmniejszony etat tylko do końca czerwca. Jakoś damy radę. Powodzenia Aparciaki.

Tak10Nie3
Jola
@Spokojny

No , Ameryki z tymi różnicami nie odkryłeś...

Robak
@Spokojny

Poczekajcie aż przystąpią do tarczy 4.0 znając ich to wykorzystają każdą możliwość ...

Tak2Nie1
kris kros
@Spokojny

No niestety ciąg dalszy obcinania pensjii!!!! Frajerzy korzystają z tarczy 4.0 i będą robić to co dla nich najlepsze a nie dla pracownika. Możecie podziękować 12 prezydentowi tak dba o pracowników.

@kris kros

Mam dziś wolne, była wiadomość z centrali?

Hannna

W jakim sensie?

Hanja
@kris kros

Apart przystąpiłal do 4.0?

Spokojny
@kris kros

W jakim sensie, ciąg dalszy obcinania pensji? Coś mnie ominęło? Nic nie wiem.

Dziewczyna z Apartu

Hej, czy ktoś jest w takiej sytuacji jak ja, że pracował na obniżonym etacie a teraz ma do odrobienia bardzo duża ilość godzin bo jednak musi odrobic te godziny bo jednak nie uwzględnili go w tarczy zostawiając sobie furtke do zwolnienia go? Umowa kończy mi się z końcem września i właśnie dowiedziałam się, że muszę odpracować bardzo dużo godzin i nic z tego nie rozumiem. Ma ktoś podobna sytuację?

@Dziewczyna z Apartu

Tak. Niestety. Umowa do listopada.

@K

Rozumiem, że z dniem jak umowa dobiegnie końca zostanę zwolniona? Czy Tobie też powiedzieli ze nie wiadomo czy przedłuża co jest dla mnie równoznaczne ze zwolnieniem oczywiście?

Akjrrofnnf
@Dziewczyna z Apartu

Hej, nie jesteś sama w tym temacie :) Musisz po prostu cierpliwie czekać na decyzję, przedłużają czy nie :) szkoda, że pracowaliśmy mniej godzin...

Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

A co to się dzieje w tym Poznaniu ? (Porządek służbowy)

TakNie1
Polka

Czy firma planuje cięcie etatów?

Singbad

Hej czy mozećie mi cos napisac o pracy w Apart w central ? Jestem wykonawcą bizuteri unikatowej I nie tylko, jakie są Tam mniej wiecej zarobki, jestem z pomorskiego wiec musial bym sie Tam wyprowadzic czy to MA sens, dzieki za szczere odpowiedzi

TakNie3
Central
@Singbad

Odradzam pracę w tym (mordorze) zakładzie.

K.

Dwa pytania; 1.Czy osoby będące na obniżonym etacie orientują się kiedy można odebrać nadprogramowe godziny za miesiąc maj? 2.czy firma przystąpiła do tarczy 4.0? Pozdrawiam

@K.

Odbiory godzin do końca września.

Robbion
@Tulipan

Pytanie tylko kiedy w systemie zostaną te godziny zmienione,bo wciąż widnieją Jakby kazdy miał cały etat

Eve

Do wszystkich co pracują min 5 lat i więcej, jeżeli od tego czasu Wasze wynagrodzenia stoją w miejscu tzn,że coś chyba jest nie tak... życie podrożało i to bardzo, jeżeli np chleb kosztował 2 zł a teraz ten sam chleb kosztuje 4 to ? Wnioski wyciągnijcie sami.

Tak30Nie2
@Eve

Wypłaty stoją w miejscu zgadzam się z tym!!!

Tak10Nie1
Żenada
@Eve

Do wszystkich tych którzy wyrażają Swoje zdanie na temat własnego miejsca pracy w sposób negatywny skoro nadal tam jesteście to znaczy godzicie się z tym co jest jeżeli nie to sami się osmiszacie dajcie już spokój było za dobrze bo Firma płaciła zbyt wiele sami nie wiecie czego chcecie

Tak3Nie32
Była
@Żenada

Nie pracuje w Apart od kilku lat i dobrze mi z tym, pracowałam ponad kilkanaście lat, na stanowisku sprzedawcy i z-kier., 15 min przed końcem pracy wręczono mi śmieszną karteczkę z podziękowaniami za spędzony czas. Tak, wiedziałam,że umowa nie zostanie mi przedłużona, bo sama tego chciałam tzn. głośno mówiłam o tym co mi się nie podoba. Żałuje tylko jednego,że w momencie kiedy salon przechodził zmiany personalne tzn kierownik odchodził i nie było wiadomo kto u nas wyląduje, nie złożyłam wypowiedzenia. Nie byłam w oczach firmy zbyt dobra na kolejny awans, ale byłam na tyle dobra, aby zadbać o grafiki,załogę,urlopy i utargi do czasu ,aż szanowny koordynator oznajmił mi kto zostanie kierownikiem. Kierowniczką została osoba z trochę dłuższym stażem pracy niż ja, nie wiedziała podstawowych rzeczy i pytała mnie zastępcy jak coś ma zrobić. Tak więc moi mili, nie liczy się Wasza wiedza i zaangażowanie tylko, jakie macie układy z koordynatorem.

Tak53Nie
@Była

Pięknie i szczerze. Bardzo Dobrze wiem o czym napisałaś. W moim przypadku to ja złożyłam wypowiedzenie ale żałuję, że nie parę lat wcześniej. Cóż przeszłości nie zmienimy. Ważne, żeby z przeszłości wyciągać wnioski i bezcenną życiową naukę, dawać sobie radę w teraźniejszości i realnie planować przyszłość. Pozdrawiam "Byłą" serdecznie:-))) Nie pracuje w Apart i dobrze mi z tym - doskonale to rozumiem:-)))

Tak36Nie
Rysio
@FreedFromApart

Jak widać nie możesz żyć spokojnie bez zaglądania na forum bidulka a przecież tak Ci dobrze bez Aparatu może czas odbyć jakąś terapię buziol

Tak9Nie36
cała prawda
@Była

Potwierdzam,na stanowisko wchodzi osoba nie mająca pojęcia o wszystkim a konsultanci muszą Jej pomagać bo sama nie dałaby rady,czy funkcyjne nie powinno być wtedy podzielone

Tak27Nie
Rysio

Jak widać trafiłem w czuły punkt... No cóż prawda boli

Tak3Nie23
@Rysio

Rysio, o czym ty bredzisz :-ooooo Ani mnie nie znasz, ani nie wiesz dlaczego tu wchodzę. Używasz terapii jako czynnika obciążającego! Weź ty się zastanów nad sobą. Nie dyskutuje z osobami, które używają argumentum ad personam.

Tak27Nie1
@Eve

Witajcie!!! Co tam w Centrali???

Mama

Ruda się panoszy hehe

@Mama

Znowu się Pani czy??? No co ty

Znowu się Panoszy ???

321 321 tu centrala.
@Ola

W centrali jest spoko , dużo pracy . " Zmęczenie nie ludzkie ale niema czasu odpocząć"

Tak2Nie1
Wera
@Ola

Zadzwoń i się jej zapytaj a nie (usunięte przez administratora) tu piszesz!

@Wera

Kultura obowiązuje jakbyś nie wiedziała!!!

TakNie1
Ada
@Rysio

No właśnie to samo miałam pisać... Tak dużo gada,jak jej to nie wspaniale,że sto wpisów temu przestała być wiarygodna. (usunięte przez administratora) Ja pracuję kilkanaście lat I jestem zadowolona. (usunięte przez administratora) Ale co ja tam wiem,przecież na magazynie trzeba mnie szukać(usunięte przez administratora)

Tak2Nie20
Mamba

Witajcie :-) Czy ktoś słyszał o zwolnieniach pracowników którzy wracają z urlopu macierzyńskiego w czasie coronavirusa?

TakNie2
@Mamba

Was to powinno od razu wywalić. Wracacie A potem wieczne opieki na bąbelki

Tak18Nie22
@Ola

Ludzie czytam i nie wierzę pracowałem w Kruku do lutego tego roku i jak dostałem 2200 to było wszystko a Wy macie tyle płacone i jeszcze źle nie wiem jak to nazwać plotki o Was się potwierdzają jesteście tak roszczeniowi że szok dziwię się że Firma jeszcze Was trzyma mam nadzieję że wysyłając CV. Odezwie się do mnie ktoś bo wiem że takiego pracodawcę będę szanować i z chęcią podejmę pracę na koniec dodam że w Kruku roboty też jest bardzo dużo itp... A różnica w wynagrodzeniu dużo mniejsza nie doceniacie warunków pracy jakie macie

Tak6Nie46
Lil
@Kamil

Tak się składa, że są salony z porównywalnymi pensjami do tych z Kruka.

Tak19Nie
Star
@Lil

Jakiego kruka ? Czym się zadawalają? Czym coś dają ?

nikita
@Kamil

aby wypowiadać się, na dany temat, powinieneś najpierw zatrudnić się w Aparcie,,,, po przepracowaniu kilku miesięcy ( i obyś trafił na fajną kierowniczkę... zgrany zespół ... bo bywa różnie) dopiero wtedy powinieneś się wypowiadać ponieważ wówczas będziesz miał porównanie... i będziesz mógł wyciągnąć wnioski.... ja zanim zatrudniłam się w Aparcie przeczytałam opinie o tej firmie... i podeszłam do tego z dystansem i stwierdziłam że sama muszę zobaczyć czy to wszystko co piszą ludzie jest prawdą.... (ponieważ ludzie bywają różni) ale niestety z przykrością stwierdzam,,, że to co dzieje się w Aparcie i to co ludzie tu piszą to jest PRAWDA.... przekonałam się na własnej skórze..... a z zarobkami wcale nie jest tak fajnie ... nigdy nie zarobiłam więciej niż 2500

Tak65Nie
@nikita

Nikita, pięknie napisane! Z miłości DO PRAWDY:-)))

Tak43Nie2
@nikita

To po co pracujesz w tej Firmie i się męczysz zwolnij miejsce dla kogoś kto chce pracować i doceniać swoje miejsce pracy wygląda na to że ile by Wam nie dali to i tak za mało

Tak6Nie54
@Kamil

" (...) Odezwie się do mnie ktoś " Pewność siebie to jednak atut;-))) Jednak z apart nie bądź tego taki pewien. Jeszcze nie przekroczyłeś progu salonu, a już wiesz, że będzie dobrze. Często wypowiadają się tu ludzie. którzy przeżyli w tej firmie po kilkanaście lat i bardzo dobrze wiedzą co piszą. No cóż powodzenia w pracy z miłości do piękna!!! Na szczęście tą nieznośną ciężkość bytu mam za sobą;-)))

Tak51Nie2
@FreedFromApart

Co dokładnie masz za sobą trudno stwierdzić ale jedno jest pewne że nadal żyjesz Firmą Apart i trudno chyba się Tobie odnaleźć w nowej rzeczywistości

Tak7Nie47
@Kamil

To co mam za sobą to jest moja ocena. Tak, apart na długo zostaje w głowie- popracuj u tego pracodawcy, którego tak już teraz chcesz szanować a zobaczysz;-))) W czym mi się trudno odnaleźć??? ( no to już twoje totalne domniemanie) Zmiana pracodawcy na lepszego i zmiana warunków pracy na lepsze to jest ta nowa rzeczywistość:-))))

Tak55Nie2
Kamilka
@Kamil

Kamilu,jak dobrze przeczytasz wszystko to zauważysz,że tu nie tylko o kwestię kasy chodzi,a Ty tylko o tym.....Nie wiem po co się wtrącasz, to jak na razie nie Twoja sprawa,Kruk pewnie tez wymienia się opiniami.

Tak35Nie
@Kamil

@Kamil cześć jestem z centrali i raczej taka postawa nie sprzyja zatrudnianiu takich osób...

Tak31Nie1
FreedFromApart

Argumentum ad personam. Bez dalszej dyskusji.

Tak33Nie
Oaw8d
@Kamil

To zapraszam do apartu, zobaczymy czy będzie zadowolona. G.o w n. O wiesz a się wypowiadasz. Nie jesteś pracownikiem apartu to idź na swojego goworka

Tak28Nie
Prac.Centrala
@Kamil

Tak wszystkim sprzedawcom Apart zle i malo zarabiaja! Mam propozycje dla koordynatorow niech dokladnie przejrza grafiki ukladane przez kierownikow salonow dla siebie i dla sprzedawcow!!! ile dni pracuja w salonach a ile siedza bez urlopu w domu.

Tak17Nie6
@Ola

Wypowiada się ta co nie ma dzieci, będziesz miała to zobaczysz jak to jest. Apart zatrudnia kobiety młode które jeszcze nie mają dzieci i zdają sobie sprawę że z czasem taka kobieta pójdzie na zwolnienie ,a po powrocie będzie chciała wrócić i na chore dzieci będzie brała opieki czy chce czy nie chce ale musi.Oraz kobiety z dziećmi i Apart nie dyskryminuję takich kobiet ,nie spotkałam się z tym. W żadnej firmię tak nie jest, taka kolej rzeczy .Więc nie wypowiadaj się że taką mamę trzeba wywalić,to oburzające.

Tak21Nie8
@MAMA

No pewnie, szkoda tylko, że wykorzystujecir każda możliwe okazję żeby wziąć zwolnienie czy opiekę, a człowiek musi zasuwac potem,bo kadra mniejsza. Wieczny problem z grafikiem,bo nie ma z kim bachorka zostawić. Siedzieć w domu i tyle

Tak12Nie15
Roksana ACŻ
@Kamil

Kochana oczywiście że doceniamy....... ale jak wychowywałam 2 dzieci i finanse miałam ustawione z miesiąca na miesiąc bez możliwości oszczędzenia i żyłam z kalkulatorem w ręku, skromnie. W tym czasie firma otwierała salon za salonem, wybudowała wielką firmę i rozbudowała dalej całą sieć salonów to jak myślisz dzięki czemu....... właśnie dzięki tym, pracownikom którzy pracują ponad 20 lat. Oczywiście to ich pomysły, ryzyko i pieniądze ..... szacunek, ale po ponad 20 latach właśnie tego oczekuję od firmy ochrony pracownika. I co więcej wychowałam dzieci i one też pracują w firmie Apart....... zarabiają więcej niż ja a to tylko dlatego że jestem w małym salonie. Zdyscyplinowani przez te wszystkie lata, posłuszni i pokorni zawsze na każde zawołanie. Teraz w okresie kryzysu liczę na mojego pracodawcę bo on liczył na mnie przez 20 lat, bez chorobowego, bez urlopu na żądanie i bez opieki na dzieci..Młodzi popracują kilka lat i zarabiają wiecej od starych pracowników a już nie będę się rozpisywała o ich żądaniach bo czujemy się jakbyśmy byli starymi głupcami.

Tak27Nie
@Ola

Żałosne wiesz, zatrudnij się na budowę są tam tylko panowie, nie będziesz narzekać obsada pełna, w grafiku bez luk. Praca ideał akurat dla narzekających na mamuski.

Tak14Nie12
@Kamil

To zacznij się cenić .... 3500 netto w dużym mieście to powinna być norma - proste chyba ze mieszkasz z rodzicami którzy cie utrzymują. Zobacz jakie ceny mieszkań są w Poznaniu czy w Warszawie

Tak9Nie
www
@Prac.Centrala

Myślę że poleciały by głowy wielu kierownikom.... bo to oni robią największe wały.

Tak11Nie1
Jestem mamą
@MAMA

Jestem mamą i mogę pogodzić pracę w apart i zorganizować opieke dla moich dzieci. Niektóre MADKI, wybierają siedzenie na opiece bo bardziej się opłaca niż przyjść do pracy. Gratulacje.

Tak10Nie10
Kris
@MAMA

Same się prosicie o narzekanie na Was, inne matki mogą poradzić sobie z zorganizowaniem opieki.

Tak9Nie13
@Jestem mamą

Oczywiście najlepiej zorganizować opiekę byle by dzieckiem się nie zajmować, znam takie mamuski. Gratulację.

Tak6Nie6
Jestem mamą
@MAMA

Popadasz w skrajność moja droga :))) ja rozumie, że lepiej przez 3-4 miesiące non stop siedzieć w domu i robić sobie z opieki drugi urlop macierzyński, ale w tym czasie okrojona załoga na salonie być może też Twoim ciężko pracuje. Ty zarobisz na byciu cwaną więcej a "osły" pracują po 12h za kwotę z tabelki pewnie mniejsza :) zajmuje się moim dzieckiem na każdym dniu wolnym więc nie wmówisz mi, że byle nie zajmować się dzieckiem :)))) bardzo błędny tok rozumowania. Pozdrawiam ciepło

Tak8Nie14
Mamka
@Kris

Tak, siedzę kolejny miesiąc na opiece.Tak, wiem że w pracy za mnie pracują.I wiesz co?Mam to gdzieś.Panstwo mi płaci więc będę siedziała z dziećmi ile będę mogła.A potem wrócę.Co,prawda boli?

Tak14Nie10
@Mamka

Typowa roszczeniowa madka. Powinni robić badania i wycinać takim jajniki nim się to tałatajstwo rozmnoży. Tfuuu

Tak9Nie13
Maja
@Ola

Zgadzam się z Tobą. Takich matek to nie powinni w ogóle przyjmować. Cieszcie się matki, że tarcza Was chroni, bo guru planuje od jakiegoś czasu redukcję etató w salonach. Praktycznie w każdym salonie do odstrzału jest jedną lub dwie osoby. Skonczy sie ochrona tarczy i zaczną się wypowiedzenia. Mam nadzieję, że w pierwszej kolejności odpadną te co siedzą na opiece. I tak zero z Was pożytku.

Tak13Nie7
Miśka
@Ola

Piszę się Matka a nie Madka z jakiego słownika korzystasz? A za te słowa co napisałaś to mi wstyd że taka osoba pracuję w Apart,i że to być może jedna z moich koleżanek.Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

Tak7Nie7
www
@Ola

Jestem facetem i jak czytam że kobieta piesze o dzieciach " bachory " to żal mi cię i twojej rodziny ,tylko zły człowiek używa takich słów o dzieciach WSTYD!!!

Tak7Nie6
Piotrek

Cześć Jest ogłoszenie dotyczące stanowiska kierownika działu reklamacji. Czy możecie napisać coś więcej na temat tego stanowiska? Warunków pracy, wynagrodzenia, wielkości zespołu pracującego w dziale, atmosfery w dziale. Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje.