Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

lipa

serwis w dziale zegarków tonie dalej. atmosfera kwaśna, ostatnio uciekła liderka która przepracowała 20 lat. ewidentnie nadchodzą zmiany ale nikt nie ma odwagi nam o nich powiedzieć

@lipa

Tak , jakie zmiany??? Jak już się coś powie to trzeba kontynuować dalej!!!!

@PracaP

20 lat stażu? Czy przy takim okresie zatrudnienia przysługują jakieś konkretne przywileje? Co z jakimś rozwojem tak w ogóle? Powyżej stanowiska liderskiego na kogo jeszcze można docelowo przejść? I czy po takim czasie cos wiecie o tych zmianach? Są ważne dla przyszłych kandydatów?

Zauważyłam ze jest teraz oferta na prace sezonową od listopada do grudnia przy prowadzeniu e-sklepu. Ktoś z rok temu pracował i mógłby polecić? Podają kwota 26,5 zł/h. tak ogólnie to co się dzieje po zakończeniu umowy? Czy istnieje szansa na zaproponowanie alternatywnego stanowiska czy to jednak mało prawdopodobne?

Boguslaw Leanda

Byłem kandydatem origen (pracownicy niepełnosprawni). Takich szuka Apart. Bo znacznie taniej. Wynagrodzenie oczywiście najniższe. Przez trzy etapową rekrutację (ostatni z apartem), nie byli mi w stanie odpowiedzieć czy najniższe wynagrodzenie się zmieni po 3 miesięcznej umowie próbnej. Ostatni "etap" z Apartem, to suche rzucenie pliku, dwa zdania i rozłączenie się przez Joanne M. Same kryteria były bardzo względne (aspekty wizualne produktu), na podstawie ktorych zarzucono mi błędy (pierwsza stycznosc). Wiem co robilem, jak robilem i wmówić sobie pewnych rzeczy nie dam, które mi zarzucano. Firma z setkami sklepów i setkami milionów obrotu i dochodu, szuka niepełnosprawnych, którzy będą pracować (analityk internetowy) na wlasnym sprzecie w domu (który się zużywa i potrafi zepsuć), za najniższą krajową, a za zatrudnianie niepełnosprawnych koszta jeszcze bardziej maleją. Oczywiście jak ktoś pracuje na swoim, za swoje w domu, to nie wynajmuje biura, nie wyposażam go, nie ma tam mediów czy toalety. I tak robie dużo, płace mało, korzystam z firm zewnętrznych co by się nie narobić, a gdy przychodzi moja kolej rzucam plik poświęcając 30 sekund i potem na odwal piszę absurdalne frazesy negatywizując kogoś.

Nowa

Dzień dobry, jakie jest wynagrodzenie w centrali w suchym lesie i jaka atmosfera tam panuje?

@Nowa

10.000 na jedną rękę. Atmosfera cudowna raj

Edzia
@PracaP

10 tysięcy? To co się dzieje w tej centrali? To których rzeczywistych stanowisk teraz nawiązujesz za takie wynagrodzenie? Ciekawi mnie struktura, jeszcze się nią nie interesowałam. U nich można cos biurowego robić zdalnie?

@Edzia

A kto mówi o centrali , zarabia się na salonach

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak kształtują się zarobki na salonach? Można wyciągnąć 4k netto?

Zaskoczony
@Nowy

Na Śląsku po ostatnich podwyżkach na spokojnie.

Magda

Czy ktoś wie kiedy będą wyniki wakacyjnego konkursu? Miały być 15 ... ale ktoś chyba zaspał . Fajnie fajnie , konkurs był , darmowa reklama na insta była , ale gdy przychodzi do nagród to co obchodzi dział marketingu jakiś konkurs , który sami ogłosili ... Ciekawe co firma powiedziałaby gdyby nasze wykonywanie obowiązków w pracy było tak samo spoźnione jak ten konkurs ...

Motylek
@Magda

Kolejne zdjęcia które są słabe, wybierane chyba na szybko bo konkurs miał być rozstrzygnięty w piątek było dużo innych ładniejszych oryginalnych z pomysłem i nawiązujących do wakacji (bo chyba taki był temat tego konkursu) smuteczek pisał tylko ...

Ann.
@Motylek

Niestety to prawda ... Już nawet nie mówię o pomysłach , ale chociaż o temacie wakacji ... Przynajmniej trzy nie mają nic wspólnego z jakikolwiek wakacjami .

Prac
@Ann.

Zawsze marudzenia, zawsze niezadowolenie :) codzienność pracowników apart, wyniki konkursu nie takie :) Czy umiecie cieszyć się życiem? Czy tylko żyć plotkami, ploteczkami, brakiem podwyżek, wynikami konkursu? Lubie swoją pracę, ale podejście współpracowników na salonie już nie bardzo :)

Zainteresowana

Witam , podobno szukają do nowego salonu w Posnani? Czy ktoś wie jaka tam jest atmosfera ? Chciałabym złożyć papiery

Hihiha
@Zainteresowana

Po pierwsze papierów nie składasz w salonie a online przez stronę i nie masz 100% pewności ze trafisz na dany salon a jedynie ze będzie to salon w Twoim mieście, chyba że znasz się z koordynatorem. Kwestią atmosfery jest bardzo osobista, w tym samym salonie każdy może czuć się inaczej, jeżeli jednak znasz się z koordynatorem to raczej atmosfery nie masz co się obawiać ????

Ha ha ha
@Hihiha

Nie tylko przez stronę ja zostawiłem Swoje CV w Salonie i dostałem pracę hi hi hi

smutne

W centrali w dziale zegarków kolejnych dwóch zegarmistrzów położyło wypowiedzenie, a kolejny zrobi to za kilka tygodni. jak tak dalej pójdzie w serwisie zostaną sami emeryci

Adela
@smutne

I nawet jeśli by zostali to co za tym idzie? Będzie to jakiś większy problem? Zastanawiam się czy wyniki z pracy są uważane za gorsze, że podkreślasz ich wiek? Na zmianę warunków są perspektywy?

Pikaczu

Witam. Jak u Was wygląda kwestia wynagrodzeń? Czy Wasze pensje, które otrzymujecie na konto pokrywają się z Waszymi wyliczeniami z tabelki prowizyjnej?

Nowa

Czy to prawda ze na umowach nawet na cały etat jest stawka brutto mniejsza niż minimalna krajowa? Każdy pracownik tak ma czy są wyjątki? a może zależy od regionu albo czy jest się dopiero przyjmowanym czy po prostu firma ma taka filozofię ? Jest to wgl zgodne?

On27

To składki odprowadzane od tej mniejszej podstawy? Skoro dają cały etat to jak może być niżej niż minimalna? Trochę to naciągane bo każdy musi zarobić min krajowa wiec wychodzi na to ze reszta to już prowizja a nie trzeba nic sprzedawać :))

Asia

Jaki jest dress code? To,że koszula firmowa to wiem,a reszta? Buty muszą być eleganckie?

Simple

Jak to u Was wygląda w salonach czas pracy mamy od 9-21 wpisany ale cały czas zaczynamy 15 min wcześniej i to nie jest nigdzie ujęte ot tak charytatywnie... W ciągu miesiąca tego się nazbiera jakby nie patrzeć. O 21 też się nigdy nie kończy. A u Was jak to jest?

@Simple

Zawsze tak było jest i będzie . Na liście obecności wszystko wg grafiku . W dokumentach się zgadza a w realu jak napisano wyżej . 15 min przed 15 min po ale salon musi być ogarnięty i tego nie przeskoczymy .

Pracownik roku:)
@Simple

My przychodzimy do pracy o 8:50-8:55. Godzina 21:00 roleta opuszczona, godzina 21:02 - jesteśmy już na zewnątrz.

Ciekawski
@Pracownik roku:)

A jak wyrabiacie się z przygotowaniem salonu, wystawienie towaru , mycie podłogi itd .???

Yoyo
@Simple

Nw ile was jest na salonie ,ale już wielokrotnie na tym forum było to poruszane, że są salony lepsze i gorsze... I tak np jeżeli salon liczy np 10 osób, czyli po 5 na zmianie, to wówczas 2 osoby przychodzą na 8.30 i wychodzą o 20.30 , kolejne na 9.00 do 21.00,a jeżeli salon jest od 9-22 to 2 na 8.30-20.30, jedna na 9-21,2 kolejne na 10 do 22. Wszystko się da zrobić tylko trzeba mieć jaja i chody u koordynatora.

Aha.
@Yoyo

To nie powinien być temat do poruszania na tym forum , a tym bardziej kwestia jak i chodów u koordynatora. Powinna być jasna informacja jak rozpisać te godziny i tyle. A ty taki mądry , bo masz 10 osób. A co z salonami co mają 6 osób, albo 10 i z 3 na zwolnieniach / urlopach. Wtedy taki grafik już nie jest doskonały. Powinno się doliczać to pół godziny do czasu pracy każdego i problem byłby rozwiązany.

Przerabiałem ten temat parę lat temu w salonie w Poz…. niu grafik na początku roku ustawimy przez kierownika i zastępcę . Każdy długi weekend i święta był ich reszta do roboty . Ale cóż taki przywilej ma posiadanie władzy ????.

Kaśka

Otóż to.. u nas też tak było. Wieczny problem jeżeli chodzi o grafik.. rób tak żeby nie mieć próśb odnośnie dnia wolnego (lekarz czy coś innego) zapomnij.. soboty też wiecznie cyrki a ponoć tak sprawiedliwie miało być z weekendami no niby po równo.. będąc w pracy cały czas na obserwacji liczenie czasu odnośnie jedzenia czy toalety, praca od 9 ale trzeba było być wcześniej a spóźnić się bo różnie bywa zaraz się krzywo patrzyły. Normalna osoba w takim kołchozie nie wytrzyma długo

Rafaello
@Yoyo

Tak jaja i chody, bo wyliczy zaraz, że ktoś przyszedł 5 po to się juz spóźnił, ale jak wychodzi 20 czy 30 po 21 to już tego nie liczy. Bo mówi, że od nas to zależy. Klient,, maruda,, wchodzi za 5 lub za 3 min do 21 i siedzimy jak te jełopy do 21:30 lub więcej, ale nie możemy tego liczyć, bo niezgodne to z prawem pracując powyżej 12h. Nikt się znam nie liczy, my to murzyny do pracy, brak uczciwości wobec nas, w grudniu to już przegina, przysyłają zaś maile by kierownik poprawił grafik czyli dołożył godzin i dni, bo tylko kasa się liczy nie nasza zdrowie.

.....

To żadna władza.Kierownik i zastępca mają takie same obowiązku jak cała reszta.Maja tylko funkcyjne dodatkowo płacone .Obsługa i cała reszta też ich obowiązuje.Wiem że są salony gdzie kierownicy uważają że nic nie muszą i mogą sobie siedzieć i nic nie robić.Wiem że większa część kierowników pozjadala wszystkie rozumy bo myślą że skoro mają stanowisko to mogą innymi pomiatać ....złosliwie układać grafiki itd...Sxkoda że z tymi problemami nie można iść do koordynatora,a dlaczego?bo nawet jak coś powiesz to i tak wszystko jest zamiatane pod dywan niestety.Z resztą nie tylko koordynatorzy są tacy bo wyżej nad nimi jest ta sama sytuacja.Mam wrażenie że prezesi nic nie wiedzą co się dzieje.

Lolo
@.....

Kiedyś naiwnie wierzyliśmy że powiedzenie koordynatorowi o problemie na salonie jest rzeczą oczywistą. Ale koordynator wtedy wolał kierownika i pytał się czy to prawda co właśnie usłyszał! I pracownik miał przechlapane.Dlatego nic się głośno nie mówi.

Byla
@Lolo

Dlatego się nie mówi bo i tak zwykłemu zwłaszcza nowemu pracownikowi nikt nie uwierzy..nie będzie go słuchał tak usłyszałam z ust pewnego ze większym stażem pracy pracownika i dodał jeszcze mnie i innym umowę na pewno przedłużą...a nowi niech się boją to bylo straszne być tak potraktowaną przez zespół który był nastawiany przeciwko mnie z jakich powodów pewnie się zastanawiacie ano z takich że parę razy pozwoliłam sobie głośno powiedzieć prawdę co myślę o tych zasiedziałych i pewnych siebie pracowników robili grafiki pod siebie wolne itp.mnie powiedziano że przecież urlop mogę sobie wybrać w czerwcu lub we wrześniu itp gadki Za-ca oczerniając mnie za plecami tak zrobiła jak chciała nie przedłużono ze mną umowy na której tak mi zależało było to dość dawno i mam nadzieję że kiedyś sami będą w podobnej sytuacji dużo by pisać ale szkoda już czasu

Neutralna
@.....

Dokładnie każdy kierownik i zastępca maja płacone funkcyjne ,a obowiązki jak każdy pracownik .No ale jak ktoś jest niedowartościowany i mając funkcje kierownika myśli, ze to jest funkcja prawie prezesa ????…. Ale jak to się mówi kierownikiem się bywa , a człowiekiem się jest.

Ampa
@Neutralna

Zastępcy nieroby,nie powinni mieć płacone więcej jak 200 zł do pensji.Na więcej nie zasługują. Wielu się że mną zgodzi.

Były Pracownik
@Ampa

Zgadzam się z Tobą w 100% Generalnie cała firma jest bardzo żałosna Postawa 500plus prowizją ha ha Konflikty na salonie. Niby taka przyjazna atmosfera miała być. Proszę nie wierzcie w te wszystkie brednie. (usunięte przez administratora), na szczęście doznałam tego tylko 4 mce. Ostrzegam przed pracą w tej firmie

Asia

Czy przyjmując się na stanowisko sprzedawcy jest szansa na awans? Oprócz kierownika są jakieś funkcyjne stanowiska? Np starszy sprzedawca lub zastępca kiero?

Miki
@Asia

Ciężko o takie stanowisko . Chyba, że z biegiem lat, ale to nie jest sieciówka gdzie personel zmienia się co trzy miesiące żeby taka okazja miała nastąpić po kilku czy kilkunastu miesiącach . Kierownicy i zastępcy często są latami i nie planują nic zmieniać co za tym idzie - nie ma poszukiwań na te stanowiska.

@Asia

Jest sprzedawca a potem z-ca kier i kierownik ???? a po kierowniku już w zasadzie koniec rozwoju kariery ????

Julia

Witam, Powiedzcie mi jak u Was na salonach w kwestii kolczyków na twarzy i tatuaży w miejscach widocznych? Nie ma z tym problemu czy raczej kategorycznie zakazują.

Czarna115

Czy któryś z pracowników korzystał z dni wolnych za oddanie krwi?

@pracodawca

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na Śląsku pan nawet miły powiedział że odpowiedź będzie za półtora tygodnia i że każdy zostanie poinformowany o wynikach niestety mija dwa tygodnie nikt się nie odezwał brawo Apart bardzo dobrze to o was świadczy po co mówić że będzie informacja odnośnie wyników jak potem to olewacie

Czytałam, że na dziale produktowym za pakowanie wyrobów w sezonie płacą 24.50 zł brutto za godzinę. A czy jest jakaś możliwość, gdy się człowiek sprawi, żeby zostać na stałe? Nie wiem, może przejść nawet gdzieś wyżej z pakowania, do działu jakości itp.? Znacie takie przypadki?

Jak odbywają się reklamacje w aparacie ?

Luiza

Po jakim czasie w firmie przechodzi się na prowizje ? I jakie są obecnie stawki podstawy?

Apart

I jak Wam się słucha szesnasto godzinowych szkoleń teraz z ostatnich dni? Macie czas na salonie czy priwat w domach??

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.