Opinie o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Kierowca , Pracownik Magazynu. 2018-10-04 13:08 przez Pracownik.

Przebieg rekrutacji

Rozmowa odbyła się w dwóch etapach , pierwsza w obecności pani z działu hr , druga dodatkowo z udziałem dyrektora tego działu .

Pytania

Profesjonalne pytania nie tylko " dlaczego chciałby pan u nas pracować " , przebieg doświadczenia zawodowego , szereg pytań technicznych związanych z przyszłym stanowiskiem pracy. Niestety nie dostałem się, po dwóch tygodniach otrzymałem odpowiedz .

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Kierownik Sklepu 2014-02-19 13:55 przez eliott

Przebieg rekrutacji

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

Pytania

żadnego pytania nie było

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Asystent w dziale hr 2013-05-19 20:42 przez hr

Przebieg rekrutacji

Spotkanie prowadzone w miarę okej... do czasu gdy dyrektor HR!!!! zapytał się z kim mieszkam i czy z rodzicami (!!!???) i czy palę... Ogromny profesjonalizm dyrektora personalnego

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Ranking
 1. olx.pl 3 303 344
 2. pracuj.pl 2 979 558
 3. GoWork.pl 2 702 543
 4. linkedin.com 2 417 265
 5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Apart Sp. z o.o.