BSM Profit Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o BSM Profit Sp. z o.o.

on444

Miałem okazję pracować w BSM PROFIT SP Z O O czyli w salonie SWAROVSKI w Galerii Malta. Powiem tak: cieszę się z perspektywy czasu, ze już tam nie pracuję. Właścicielka salonu chce mieć wpływ dosłownie na wszystko. Potrafi cięgle sprawdzać, kontrolować i wnikać w każde aspekty pracy, aż do takiego stopnia, że nie można swobodnie pracować. Nie znacie dnia ani godziny kiedy podstępnie dostaniecie do ręki wypowiedzenie a aszefowa uśmiechnie się w twarz na do widzenia. Szefowa z księgową uknują wszystko w spisku żeby tylko nie wypłacić całej należnej premii. Odradzam pracę w tym butiku. Można to potwierdzić tym, że wystarczy iśc tam raz w tygodniu i zobaczyć, że kadra zmienia się jak w kalendarzu. Odradzam.

Zostaw opinię o BSM Profit Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSM Profit Sp. z o.o.