Opinie o Natalia - Gold Józef Czerniejewski w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Natalia - Gold Józef Czerniejewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Natalia - Gold Józef Czerniejewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natalia - Gold Józef Czerniejewski w Piaseczno

Jaki jest okres rozliczeniowy w Natalia - Gold Józef Czerniejewski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Sebastian Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam firmę. Charakteryzuje ich pełen profesjonalizm!

Irena Nowy wpis

Witam serdecznie na stronie poświęconej temu, jak pracuje się w firmie Natalia - Gold. Ciekawi mnie przede wszystkim to, jaka panuje tam atmosfera oraz ogólne warunki pracy. Czy znajdą się tu osoby, które pracują w Gold z Piaseczna i napiszą parę słów na temat tej firmy?

J.Czerniejewski - N.G. Nowy wpis
@Irena

Myślę, że pani ma inne imię, ale pani, o kiepskich predyspozycjach zawodowych, która próbowała podjąć pracę w mojej firmie i nie zawarłem z nią po okresie próbnym stałej umowy, poszła na zieloną trawkę - ale nie mogłem zawrzeć umowy z taką pracownicą, gdyż byłaby to męczarnia dla niej i dla mnie, a po wtóre chciałbym zaznaczyć, że nikt z ludzi myślących nie bawi się w tego typu gierki. To prawda, że mam bardzo wysokie wymagania tak od siebie, jak i od moich pracowników. Ale zapewniam panią, że dumny jestem, iż u mnie pracownicy pracują po 5, 7, 12, 17, 20 parę lat i nie mam potrzeby tych ludzi zmieniać, gdyż od 5 lat nie mam żadnych problemów po oczyszczeniu się z "chwastów". Posiadam wspaniałą załogę i myślę, że ilość lat przepracowanych jest wykładnią rzetelności pracodawcy. Jeśli potrafi pani wyciągnąć logiczne wnioski, ale myślę, że raczej nie, to trudno aby była pani zadowolona, pracując prawdopodobnie kilka tygodni. Pani zapis jest prowokacją, aby uzyskać negatywne opinie - ale tym się zajmie mój pełnomocnik, aby ustalić pani IP i kod zgłoszenia, pod którym kryje się to magiczne imię Irena. Zapewniam Panią, że moi pracownicy, jak również znajomi nie czytają takich opinii z magla i to właśnie od jednego z nich dowiedziałem się o tym wpisie. Moim pracownikom zabroniłem wpisów pozytywnych, ze zrozumiałych względów. Byłyby to wpisy typu "mamo chwalą nas..." Zniżanie się do tych jednostek, które próbują dyskryminować, dezawuować i niszczyć ludzi sukcesu i myślących pozytywnie nie leży w mojej naturze i nigdy nie wysługiwałem się takimi portalami, które wtórują i pozwalają na sączenie jadu osobom, którym brak cywilnej odwagi, aby posługiwać się swoim nazwiskiem.

Doma

Nie zgodę się z tymi opiniami. Pracowałam krótko (około roku) w Natalii, ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby mnie nie szanował, a pieniądze zawsze wypłacał zgodnie z umowa

Zostaw merytoryczną opinię o Natalia - Gold Józef Czerniejewski - Piaseczno

Natalia - Gold Józef Czerniejewski