Jubiler Schubert

Opinie o Jubiler Schubert

IG Nowy wpis

Pracę w tym miejscu raczej odradzam - szefostwo nieprzyjemne, mało profesjonalne jak na tak wysokie stanowiska, brak szacunku dla pracownika nawet tego wieloletniego. Wypłaty w formie gotówki, premia w zależności od rodzaju umowy - nie zawsze wypłacana. Raczej brak dodatkowych benefitów. System ok. 12 godzin dziennie, praca w niedziele, bardzo często i w święta, bez podwójnej zapłaty za godzinę/dzień w te dni. Ciężko dogadać się z dyrekcją, brak typowej rozmowy kwalifikacyjnej, na której można przedyskutować warunki/wynagrodzenie pracy. Brak możliwości rozwoju kariery czy samorozwoju.

RW Nowy wpis

dzień dobry, mam już doświadczenie z pracy w innym salonie jubilerskim, wstępnie rozglądam się po swojej okolicy w Warszawie za kolejnym miejscem pracy. jak widać opinii nie ma od dłuższego czasu a jeśli już to są wystawiane raczej przez klientów. Zastanawiam się czy wśród obsługi występuje jakakolwiek rotacja, nie mogłam odnaleźć oferty a bardzo byłabym ciekawa oferowanych warunków

Beata SN

Dzień dobry. Dzisiaj w Posnani ok 13 kupowałam kolczyki. Na szybie salonu reklama srebro promocja-10%. Nikt z obsługi ( dwie panie ok 50 lat miały miny odstraszajace, wręcz zniechęcające do zakupow) nie poinformowały mnie o promocji, nie zachęciły do zakupów. Na moje pytanie czy ta promocja dotyczy moich kolczyków usłyszałam, że nie ponieważ promocja powyżej 200 zł zakupów. Gdybym to wiedziała wczesniej to skusiłabym się na coś jeszcze. Ehhh będę omijac ten sklep, chyba nie zależy sprzedawcom na kliencie. Pozdrawiam

Ewa Nowy wpis
@Beata SN

@Beata SN Rabat powyżej 200 zł? Może produkty się nie łączą? Zastanawiam się czy coraz bardziej wymagające są Panie sprzedające, czy kupujące? Może w wejściu powinny mówić „ Zapraszamy, duże rabaty damy” Ja osobiście nie spotkałam się z niemiłą obsługą w Jubiler Schubert :)

@Jubiler Schubert Nowy wpis
@Beata SN

Dzień dobry. Pani Beato, bardzo zależy Nam na miłej obsłudze i zadowolonych klientach. Przepraszamy za zaistniałą sytuacje, wyjaśnimy ją i wyciągniemy wnioski. Pozdrawiamy Zespół Jubiler Schubert

Sajmon Schajbert

Dzień dobry jestem bardzo zdenerwowany oraz rozczarowany obsługą Jubileru schubert. Pracownicy są bardzo chamscy oraz niemili mam nadzieje ze szef/owa się z nimi rozliczy.

@Sajmon Schajbert

Dzień dobry. W którym salonie spotkał się Pan z takim zachowaniem. Wyjaśnimy sytuacje i wyciągniemy konsekwencje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jubiler Schubert spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Jubiler Schubert? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

HR

W zależności od tego jakiego stanowiska dotyczy rekrutacja, są to 1-2 etapy. Pozdrawiam

Czy pracownicy w Jubiler Schubert dogadują się między sobą?

Mogę się wypowiedzieć tylko za Siebie, ale bardzo staramy się aby atmosfera w pracy była przyjazna????znając się i pracując ze Sobą po kilkanaście lat staramy się Siebie wspierać i pomagać na wzajem.

K K
@Ewa

A w którym to salonie taka fantastyczna atmosfera???? Napisze od siebie jak to wyglądało w Katowicach. Pracownice które pracowały kilka lat wykorzystywały każda okazje żeby zabrać klienta i tym samym dorzucać do swoich utargów. Reguły zmieniały się jak w kalejdoskopie byle tylko im się to opłacało . Nowo przyjęta osoba nie miała szans się odezwać bo zawsze usłyszała : na twoje miejsce jest dziesięć chętnych albo stwierdzenie kierowniczki ja tu ustalam reguły!!! No i rzeczywiście ustalała nawet do tego stopnia ze obliczając nadgodziny kasę brała dla siebie. Bezczelnie twierdząc ze nadgodziny się zerują????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️ I zwalnianie ludzi w grudniu albo styczniu żeby przywłaszczyć premie. Uważacie ze to przyjazna atmosfera? Czy zwykle......?

Ela
@Ewa

Tak to prawda to okropns firma.Trzymajcie się z daleka od niej OSTRZEGAM

@Ela

A dopowiesz coś więcej do swojego ostrzeżenia?

No właśnie ciekawa byłam czy po roku coś jeszcze "doskoczyło" ale jak widać na całe szczęście już nie?

Ewcia
@K K

Cześć mam ofertę pracy do Shubert w Warszawie czy możesz mi podpowiedzieć jak z kasą? Jakie zarobki...będę wdzięczna

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Jubiler Schubert?

Mirka

Niestety nie ma imprez integracyjnych. Cała reszta tez pod znakiem zapytania:-/

@Mirka

A tak właściwie to czemu? :(

Lidka

Czy w tej firmie praktykuje się jakieś bony świąteczne dla pracowników (Jeśli tak to jakie to są kwoty), paczki dla dzieci pracowników? Ogólnie czy w czasie tego wzmożonego ruchu przedswiatecznego sa jakieś dodatkowe profity dla pracowników ?

M.K
@Lidka

W tej firmo niestety nie ma paczek dla dzieci. Przed świetami jest ustalone kwota ( w każdym salonie inaczej) za ktora możesz kupić biżuterię na salonie. Jeżeli chodzi o premie to tyle ile wypracujesz za utargi i jeżeli kierowniczka jest uczciwa to ci wypłacą a jeżeli czym podpadniesz to kasa zostaje wstrzymana :-/ Tak samo jak nadgodziny wypłacają albo się zerują:-( Niestety jeżeli chodzi o zarobki to bardzo bardzo nieuczciwie!

@Lidka

Hahaha 200 zł bon na bizuterię albo nic smutne ale jak ktos pazerny to tak jest zero socjalu

Karola

A w którym to salonie takie fantastyczne relacje??? Opisze atmosferę z Katowic. Pracowałam trzy miesiące i dłużej bym nie wytrzymała. Dwie osoby które pracują tam kilka lat ustalają swoje reguły i je zmieniają w momencie kiedy im się przestają opłacac A mianowicie chodzi o kolejność obsługiwania klientów normalnie 1/1 ale jeżeli jest moja kolej i sprzedam brylant wtedy słyszałam ze klient był już i oglądał u np kierowniczki i trzeba sprzedaż oddać bez komentarza ponieważ cytuje” na twoje miejsce jest dziesięć chętnych „ albo „ ja tutaj ustalam reguły „ masz się dopasować do grupy a nie grupa do ciebie” Praca fajna ale z takim podejściem co dwa trzy miesiące zmienia pracownice bo kto się odezwie ten wylatuje. Ja nie mogłam dłużej milczeć po incydencie w styczniu kiedy zwolniła dziewczynę która pracowała miesiąc dłużej ode mnie i zabrała jej cała premie za niby brak na inwenturze a później chwaliła się jak to potrafi ukarać za bezczelność. Zwolniłam się bo nie mogłam patrzeć na poczynania tego „ zgranego duetu” Jeżeli ktoś tam pracował niech się podzieli spostrzezeniami.

J23

Odradzam zatrudnienie w sklepie w Gdyni w Riwierze. Młoda siksa jako kierownik ma w głębokim poważaniu personel. Urlop wyznacza pod siebie, reszta jest nieważna. Ludzie pracują po 5 sobót w miesiącu, a ona ma na to wywalone. Szefostwo ma w (usunięte przez administratora) relacje panujące w sklepie. Potwierdzam rozliczenia finansowe z pominięciem wszelkich reguł, zasad, Urzędu Skarbowego itp. Sprawa dla prokuratury i US.

Beata
@J23

I właśnie salonik zamkneli w Gdyni i śiksa zwolniona.

A.M.
@Beata

Wszystkie salony powinni pozamykać. Pracodawca od siedmiu boleści:-// Nie będę tego dosłownie nazywać bo szkoda nerwów... dorabia się na ludziach tak jak te jego kierowniczki. Z każdego zrobią złodzieja ale siebie nie widzą:-//

Bogna

Z całą pewnością firma działa w zgodzie z kodeksem pracy w kwestii urlopów, więc trudno zrozumieć narzekanie.

@Bogna

Urlopow brak zabieraja jak chcesz pracowac to musisz sie godzic na to bo inaczej zwalną

Czy pracownicy Jubiler Schubert chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Jako pracownicy bierzemy udział w różnych formach integracji organizowanych przez firmę Jubiler Schubert związanych z targami i Świetami. Na te chwilę ze względu na panującą sytuację są one odłożone w czasie. Pozdrawiam Ewa

@Ewa

Co za brednie ta pani Ewz to pracownik biura.Jezdza na targi ślubne do pracy a nie na integracje.

Hej. Kiedyś pracowałam w tej sieci. W 2 warszawskich salonach. Fakt, że to już kilka lat minęło, ale z tego co słyszę od znajomych, niewiele się zmieniło. Na umowie była najniższa krajowa pensja. Plus do tego premia jeśli był ładny utarg, ale zależna od nastroju szefa ????. Była wyższa jeśli była duża sprzedaż bez paragonu, więc kierownicy naciskali, aby nie wydawać paragonów. Ponadto załogi sklepów są tak małe, że jak ktoś przebywał na urlopie, lub zwolnieniu, to ktoś inny musiał pracować za niego. Więc, nie trudno się domyśleć, że po powrocie, trzeba było te godziny oddać osobom, które pracowały za Ciebie. No bo przecież szef im nadgodzin fundował nie będzie... Beznadzieja. Pracownik nie ma żadnych praw. Jak zmieniłam pracę, to na prawdę odetchnęłam z ulgą.

Madzia

Ja również pracowałam w salonie Schubert w Katowicach. Wszystko co pisze działa również i w tym salonie. Dodatkowo kierownicza ustala sobie własne zasady np: pobieranie kasy za reklamacje sklepowe ( jak urwie się łańcuszek przy czyszczeniu) albo przyucza nowa osobę i ustala stawkę godzinowa a to co wyliczy księgowość czyli nadwyżkę bierze dla siebie:-/ a zwalniając osobę w pierwszej kolejności wymyśla jakieś brednie do szefa a później dodatkowa kara jest zabranie takiej osobie całej premii do własnej kieszeni. Tez się ciesze ze tam nie pracuje. I tak jak ty pracując w innym miejscu dopiero wiem co to znaczy mieć spokojna głowę :-)

Basia
@Madzia

(usunięte przez administratora) uczą ludzi jak kantowac klientów

Madzia
@Basia

Czy mogłabyś opisać sytuacje z miejsca pracy na mail?

Pracowałam w tej firmie dwa lata temu, teraz pracuje w innej sieciówce i warunki pracy są bardzo podobne. Plusem pracy w sieci Schubert była na pewno praca co drugi dzień i możliwość zamiany według własnej potrzeby.

Ania, w Warszawie jest pięć salonów Jubiler Schubert

Ile jest salonów w Warszawie?

Czy w Jubiler Schubert panuje luźna atmosfera?

Jola

Atmosfera będzie taka jaką stworzysz????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jubiler Schubert? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

kasia

zależy od humoru i sytuacji możesz odebrać ale jak przy 4-ro osobowych składach to mało możliwe jak płacą to podobno wyrównuje się pod koniec roku przecież wiesz że wiele jest pod stołem urlopy odpracowujesz a Ty chcesz mieć zapłacone uczciwie nadgodziny szalona powodzenia jeszcze musisz trochę popracować aby wiele zobaczyć niesprawiedliwości.

jola

zapytaj kierownika

Marzenka

Witam. Pracowałam w Jubiler Schubert Reduta trzy lata i byłam bardzo zadowolona????

Marysia

Witam Mam pytanie. Od kiedy rusza rekrutacja do CH Janki?????

Dział HR
@Marysia

Szanowna Pani, Za ok. 2 tygodnie ruszy rekrutacja do naszego salonu w CH Tesco, przy ul. Górczewskiej. Co do nowego salonu w Jankach, będziemy startować za 2-3 miesiące . Proszę śledzić naszą stronę i ogłoszenia. Pozdrawiamy Dział HR Jubiler Schubert

Zostaw merytoryczną opinię o Jubiler Schubert - Warszawa

• Jak się pracuje w Jubiler Schubert?

Zobacz opinie na temat firmy Jubiler Schubert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubiler Schubert?

Jubiler Schubert