Jubiler Schubert C.H. Janki

Opinie o Jubiler Schubert C.H. Janki

Jola

To się tam zatrudnij to przekonasz się samo o co chodzi ?

Patrycja

@ANN czy powiesz nam coś więcej na temat tego czemu odradzasz? Za co dokładnie są premie? Czemu uważasz, że są nieudokumentowane? Te informacje są dla tych co chcą aplikować do firmy Jubiler Schubert C.H. Janki.

ANN

Umowa -minimum, premie pod stołem, nieudokumentowane, zależne od nastroju kierowniczki ODRADZAM

k9g7f5f

@ wioletta - amoże chcoc troche wiecej szczegółow? Bo naprawde to co napisałaąs tutaj mówi min całe nic. Piszesz ze są cwaniaczkami, ale ty konkretnie nie podajesz żadnych argumentów na popracie tego

wioletta

No no umowa to śmiech w tej firmie. Nasze państwo Polskie powinno się dobrać takim cwaniaczkom . Pozdrawiam wszystkich którzy chcą się tam zatrudnić

japa

To banda WIRTUOZA i reszty

Ewa

Zadaj sobie pytanie jeśli jest tam tak PIĘKNIE to czemu są tam ciągłe rotacje? A miało być tak PIĘKNIE ALE NIE W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!!!

koko

Ile daja podstawy ? najniższa krajowa?

bona

Czy chodzi o kiero w w gdansku

karolla

Oczywiście mowa o gdańsku

karolla

Duza rotacja,cos jest nie tak,a poza tym starsza pani jakas odpychająca

ja

JA RÓWNIEŻ ODRADZAM ZWŁASZCZA GDAŃSK FATALNA EKIPA.

Aneta

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aro

ogólnie praca nie jest zła, plany spokojnie można zrobić a wtedy pensja też jest przyzwoita.Atmosfera jest w porządku chociaż zalezy- na jakich ludzi trafisz...jak wszędzie.

kokosanka

Witam, chcialabym sie poradzic kogos kto pracuje w schubercie. Jakie sa warunki pracy i czy firma jest godna uwagi i polecenia ? Jakie sa pensje czy plany sa trudne do wyrobienia? Z gory dziekuje

Zostaw opinię o Jubiler Schubert C.H. Janki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jubiler Schubert C.H. Janki