Jubiler Schubert

Opinie o Jubiler Schubert

Marysia

Witam Mam pytanie. Od kiedy rusza rekrutacja do CH Janki?????

Dział HR
@Marysia

Szanowna Pani, Za ok. 2 tygodnie ruszy rekrutacja do naszego salonu w CH Tesco, przy ul. Górczewskiej. Co do nowego salonu w Jankach, będziemy startować za 2-3 miesiące . Proszę śledzić naszą stronę i ogłoszenia. Pozdrawiamy Dział HR Jubiler Schubert

Nienienie

Zwalniają z dnia na dzień nie podjąć nawet powodu dlaczego, radzę się zastanowić

Magma2581
@Nienienie

Takiego wypowiedzenia się nie podpisuje zwłaszcza jak się należy okres wypowiedzenia???? Takie sprawy załatwia się w sądzie pracy. Ja sprawę zgłosiłam i musieli mi zapłacić odszkodowanie.

Dzień dobry. Czy rekrutacja do CH Reduta jest jeszcze aktualna? Pozdrawiam Kasia

Dział HR
@Kasia

Niestety, proces rekrutacyjny do Salonu w CH Reduta już się zakończył. Proszę śledzić nasze ogłoszenia. Wkrótce rozpoczniemy rekrutację do nowo otwieranego salonu w Warszawie. Pozdrawiamy Dział HR Jubiler Schubert

Warszawa starówka odradzam!!! Pieniądze marne, kierowniczka zmusza do sprzedaży bez wydawania paragonu i wbijania na kasę, praca przy otwartych drzwiach nawet przy -20 bo pani kierowniczka tak zarządziła ogólnie porażka

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jubiler Schubert spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Widzę , że warunki zatrudnienia nie są zbyt ciekawe

Klara

Miałam nadzieję na informacje o firmie. Dlaczego tak długo nikt nie pisał?Warto startować?

Jola

To się tam zatrudnij to przekonasz się samo o co chodzi ?

Patrycja

@ANN czy powiesz nam coś więcej na temat tego czemu odradzasz? Za co dokładnie są premie? Czemu uważasz, że są nieudokumentowane? Te informacje są dla tych co chcą aplikować do firmy Jubiler Schubert C.H. Janki.

ANN

Umowa -minimum, premie pod stołem, nieudokumentowane, zależne od nastroju kierowniczki ODRADZAM

k9g7f5f

@ wioletta - amoże chcoc troche wiecej szczegółow? Bo naprawde to co napisałaąs tutaj mówi min całe nic. Piszesz ze są cwaniaczkami, ale ty konkretnie nie podajesz żadnych argumentów na popracie tego

wioletta

No no umowa to śmiech w tej firmie. Nasze państwo Polskie powinno się dobrać takim cwaniaczkom . Pozdrawiam wszystkich którzy chcą się tam zatrudnić

japa

To banda WIRTUOZA i reszty

Zadaj sobie pytanie jeśli jest tam tak PIĘKNIE to czemu są tam ciągłe rotacje? A miało być tak PIĘKNIE ALE NIE W TEJ FIRMIE!!!!!!!!!!!!!

koko

Ile daja podstawy ? najniższa krajowa?

bona

Czy chodzi o kiero w w gdansku

karolla

Oczywiście mowa o gdańsku

karolla

Duza rotacja,cos jest nie tak,a poza tym starsza pani jakas odpychająca

JA RÓWNIEŻ ODRADZAM ZWŁASZCZA GDAŃSK FATALNA EKIPA.

Aneta

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aro

ogólnie praca nie jest zła, plany spokojnie można zrobić a wtedy pensja też jest przyzwoita.Atmosfera jest w porządku chociaż zalezy- na jakich ludzi trafisz...jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jubiler Schubert - Warszawa

• Jak się pracuje w Jubiler Schubert?

Zobacz opinie na temat firmy Jubiler Schubert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubiler Schubert?

Jubiler Schubert