Opinie o BY DZIUBEKA w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BY DZIUBEKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BY DZIUBEKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BY DZIUBEKA w Tychy

Pracuje w firmie By Dziubeka już prawie 5 lat, i szczerze mogę powiedzieć że jest mi tutaj bardzo dobrze. Wypłaty na czas, atmosfera na plus, profesjonalne podejście, grafiki są elastyczne i układane na cały miesiąc, Szefostwo ma ludzkie podejście, mozna dogadać się w każdym temacie. Jeśli ktoś się stara i wykonuje swoje obowiązki tak jak powinien, lubi kontakt z klientem, prace z piękną biżuterią- uwierzcie mi że praca to sama przyjemność. Z czystym sumieniem jeśli ktoś się zastanawia to mogę polecić pracę w By Dziubeka :)

@Anka

Czy mowa o tej samej sytuacji, co na początku wątku, czy może chodzi o dwa różne wypowiedzenia? W tym drugim przypadku, często się zdarza w tej firmie takie pisanie wypowiedzeń lekką ręką? Bo to by średnio świadczyło o polityce kadrowej.

Anka

Na pewno nie pisze tego pracownik z centrali tej pseudofirmy. Pracowałam tam przez pół roku i takiego terroru nie spotkałam nigdzie indziej. Zakaz rozmów między pracownikami, przynoszenie problemów małżeńskich Państwa D. do pracy, kłótnie przy pracownikach, wyzwiska, mobbing, obgadywanie pracowników, klientów, franczyzobiorców na porządku dziennym i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna atmosfera. Pan Tomasz D. mówił jedno, za chwilę jego żona co innego i bądź człowieku mądry i rób. O nic nie można zapytać jaśniepaństwa bo obraza. Uważali się za lepszych od innych i dawali to odczuć na każdym kroku. Hitem było jak jednego dnia dostałam przedłużenie umowy, po czym "pani architekt biżuterii modowej", Pani D. nie spodobało się jak kazała mi coś zrobić, a ja jej odpowiedziałam, że przed chwilą jej mąż kazał zrobić coś odwrotnego, więc poszła do męża i za godzinę dostałam wypowiedzenie. Na moje pytanie dlaczego uzyskałam odpowiedź, że nie są zadowoleni z mojej pracy. Ciekawe.... Oczywiście kasa pod stołem... Nic się w tej firmie nie zmienia na przestrzeni lat. Ciągle są nabory więc zastanówcie się dlaczego. Ocena na gowork też mówi sama za siebie.

Ankw

Pracujesz w sklepie czy centrali?

Sylwia
@Anka

Serio z tym wypowiedzeniem? a na jakiej zasadzie, za porozumieniem stron? Czy dostałas odprawę?

@Anka

Ja pracowałam w centrali jakieś pół roki, i pomimo negatywnych opinii tutaj, nie mogę potwierdzić żadnych. Nie chciałabym rezygnować z pracy gdyby nie przeprowadzka.

Anka Nowy wpis

Taa, jasne. Nikt kto pracował bezpośrednio z państwem (usunięte przez administratora) nie napisałby tak. Są to osoby zapatrzone w siebie, zakompleksione, które czują się lepiej gdy kogoś poniżą, obgadają, wyśmieją. Absolutnie nikomu nie polecam tam pracy!!!

Anka Nowy wpis
@Sylwia

Serio, serio. Rano dostałam zaległą umowę ( z datą wsteczną oczywiście) a po kilku godz. wypowiedzenie :) Miałam dwutygodniowy okres wypowiedzenia ale dzięki Bogu zwolnili mnie z obowiązku świadczenia pracy. Muszę jednak przyznać, że pomimo upływu kilku lat nadal pamiętam tę firmę. Wygrywa w rankingu najgorszych pracodawców ever.

Patka Nowy wpis

To jakie macie umowy pracując na takich wyspach jako sprzedawcy? Przeczytałam w wątku, że można zostać zwolnionym z dnia na dzień więc się zastanawiam gdzie okres wypowiedzenia, chyba że były to jakieś dniu próbne. Wpadłam przypadkowo na ogłoszenie do sprzedaży biżuterii w Warszawie ale wystawione było 5 lat temu. Jest aktualnie szansa żeby po okresie próbnym dostać umowę o pracę na czas nieokreślony? Oczywiście zakładając dobra współpracę. Ile na h?

Dominika

Aktualnie szukają sprzedawców w Warszawie i się zastanawiam czy warto, ktoś coś wie jak teraz to wygląda? Na stronie piszą, że zapewniają integrację żeby pracownicy się dogadywali, a jak często jest coś organizowane? To są jakieś wypady na kilka dni czy imprezy może? Jaka stawka na początek jest na pełen etat?

Ona
@Dominika

Nie warto.pracowalam chwilę na Targówku.bardzo dziwni ludzie,grafiki układa szef.jak wyjeżdżali na wakacje można było normalnie pracować.jak wracali zaczynał się koszmar-mobbing.dostalam przedłużenie umowy.po tygodniu pan tomek zadzwonił przed końcem mojej pracy 20.40 ,,od jutra proszę nie przychodzić bo ,,nie pykło,, także podejście do pracownika poprostu żałosne.

Urszula
@Ona

co masz na myśli pisząc, że ludzie w tej firmie są bardzo dziwni? możesz podać przykład jakiegoś zachowania? będę wdzięczna, bo myślę nad aplikacją, a cenię sobie atmosferę w pracy. poza tym, co takiego dzieje się w firmie, jak szefostwo jest na miejscu? bo każdy może sobie tak napisać, ale jaka jest prawda, to trzeba podać konkretne argumenty. przykro mi, że koniec końców nie przedłużyli Ci tej umowy. :(

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w BY DZIUBEKA?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BY DZIUBEKA? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Mońka

Na stronie wspominają, że szukają osób do sprzedaży online. Byłabym bardzo chętna na tę pracę, tylko czy ktoś mógłby chociaż napisać, jak te obowiązki szerzej wyglądają, bo tam nic takiego nie ma? Tutaj widzę o produktach trochę były rozmowy, ale można coś więcej?

Teki
@Mońka

Odradzam współprace, z właścicielami nie da się wytrzymać zadufane snoby

Lucek

Kurcze napisano w zeszłym roku, że zwolnionym można być z dnia na dzień i że szukają tu do pracy, za przysłowiową (usunięte przez administratora) To jakiś żart, nie sprawiedliwa ocena, o co chodzi, w tego typu wypowiedzi? Bo niechże ktoś w takim razie poda, jaka stawka? Dopisze, czy poza pensją zasadniczą zdarzają się premie, a także, czy UoP na czas nieokreślony jest stosowana?

Praca
@Lucek

Oczywiście, że jest stosowana umowa o pracę. Pomijając, w jakich sklepach płacą po 10 tys złotych, lub chociazby po 6? Wszystko pracuje w 2-wie strony. Pracodawca docenia dobrego pracownika a nie lenia. Pracowałam z leniami i też mi sie odechciewalo. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania to nie chcialabym nic zmieniac Pozdrawiam najserdeczniej

Natalia

Chińszczyzna najgorszej jakości. Biżuteria, która się sama rozpada. Reklamacja została odrzucona, ponieważ uznano uszkodzenie mechaniczne. Strata pieniędzy. Nigdy więcej nic tam nie kupię. (usunięte przez administratora) nie polecam.

Niezbyt dobrze wspominam pracę w tej firmie. Właściciele zapatrzeni w siebie i pieniądze. Uważają się za niewiadomo kogo, to naprawdę widać. Na insta mili, zabawni a rzeczywistość jest zupełnie inna. Właścicielce to nawet drzwi trzeba otwierać. Docenianie pracowników średnie. Zwolnienia z dnia na dzień. Produkty ściągane z Chin. Na aliexpress jest ich wiele. Zniżka pracownicza to jedyna rzecz która była plusem.

Katarzyna

A jak dochodzi do zwolnień to argumentują je jakos?

Ksenia
@Katarzyna

Nie argumentują ale możesz się domyśleć dlaczego... jeśli jesteś osobą myślacą i nie dajaca sie wykorzystac przez Panstwo Dz. To jesteś pierwsza do zwolnienia. Tam sie szuka pracowników którzy bedą pracować za przysłowiową miske ryżu i godzić na wszystkie ich wybryki.

a czy Wy wiecie o to jest Państwowa Inspekcja Pracy?

Wanda
@Anna

No pytanie dość wymowne... Będzie jakieś mocniejsze rozwinięcie myśli?

Pracowałam ponad rok w firmie w jednym z salonów. Na początku z pozoru wszystko dobrze i fajnie. Obiecana premia od utargu i zniżki pracownicze, które dla młodych dziewczyn bywają kuszące. Z czasem obiecana premia (oczywiście pod stołem) która zawsze była naliczana od utargu brutto nagle przychodzi naliczana od utargu netto jak tylko utargi zaczęły być większe. Dla pracownika to aż 100zl, które nie raz naprawdę zrobi różnicę, a dla pracodawcy to zapewne równowartość jednego obiadu. Wynagrodzenie to najniższa krajowa dla osób na zlecenie, dla osób na uop tak samo bo reszta pod stołem - jeśli komuś to odpowiada to Ok. Ale są tacy którzy by na to nie poszli. Na prośbę o zmniejszenie ilości godzin w grafiku na mniejszą, grafik na następny miesiąc przyszedł i godzin było o 1 czy 2 mniej… Ja rozumiem że szefostwo nie raz ma do ogarnięci wiele rzeczy natomiast o wszystko trzeba się upominać. Dodatkowe godziny na innej galerii „magicznie” nie zostały uwzględnione w wypłacie. Ale to już nie chodzi tylko nasze korzyści. Salony dostają też zapytania o produkty do odsyłki bo zabrało na magazynie, a już ktoś kupił. Przez taki zabieg osoby zamawiające przez internet nie raz czekają XX dni na paczkę. Często przychodzili klienci niezadowoleni z usług sklepu internetowego i wylewali żale na pracownikach salonów. Praca nie jest ciężka fizycznie. Problemem są całodniowe zmiany, które są oczywiście zależne od godzin otwarcia galerii w niektórych 10 w innych 13. Dobra praca na chwile ale nie na dłuższy czas. Możliwość awansu praktycznie nierealna jest jedna Menagerka na wszystkie salony. Z plusów to ze współpracownikami jest dobra komunikacja, jeśli się zadzwoni na inna galerie i poprosić pomoc to pomogą, menagerka rak samo. Szefostwo miewa swoje humory ale bywają dobre dni to też zależy od podejścia i kontaktu. Ale praca jest pracą i pracujemy dla pieniędzy, z którymi tu bywa różnie. Ale wypłata zawsze na czas, tylko nie koniecznie ilość się zgadza.

Katarzyna

A na jakiej umowie byłaś zatrudniona przy takim wymiarze godzin?

@Katarzyna

Byłam zatrudniona na umowę zlecenie

Katarzyna

A jakieś benefity Ci przysługiwały będąc na umowie zlecenie? I jak kwestia urlopów wyglądała?

Salon by dziubeka

Pracuję około roku i na ten moment wszystko jest ok, pracuję w jednym z salonów... Mam porównanie do kilku poprzednich prac i tutaj zatrzymałam się na dłużej i nie mam w planie szukać czegoś innego.. dobrze dogaduję się ze zmienniczką, wykonuję swoją pracę poprawnie i zostaje za to doceniona.. Pozdrawiam

Zofia
@Salon by dziubeka

W jaki sposób zostajesz doceniona? Chodzi o dobry zarobek? :-) Czy może w jakiś inny sposób? :-)

Stała klientka

Kupuje biżuterię od lat w Dziubece i zawsze jestem zadowolona, kiedyś zdarzylo mi się zareklamować naszyjnik bo zepsuło się zapięcie i poprosiłam o przesłanie na adres domowy. Pani z centrali zainteresowała się nawet czy to dotarło i dzwoniła do mnie. Nigdy się jeszcze nie zawiodłam przy zakupach, czy stacjonarnie czy online. Ja polecam

@Stała klientka

To fajnie ze tak dbają o klienta :) A długo trwał cały proces reklamacji?

Przykre

Ja również zgadzam się z poprzedniczkami ale czuje się wyróżniona bo zostałam zwolniona mailowo i o 21 o godzinę wcześniej niż poprzedniczki....Nie zapowiada się nic lepiej.... Pogoń za utargami nie ma końca. Grudzień był obfity i stycznie,luty właściciele tez by chcieli żeby taki był.....Niestety nie polecam tam pracy ponieważ nic nie jest wiadome....Starasz się,wkładasz serce,chcesz żeby jakoś to funkcjonowało a szefostwa nawet wprost nie stać na powiedzenie wcześniej ze kończą współpracę...Zwłaszcza że zwolnienie podobno wynikało z braku mojej pełnej dyspozycyjności...Szefostwo fałszywe do potęgi niestety :(

smutek
@Przykre

jak zaczynałam pracę w tej firmie nie czytałam opinii ale też zostałam zwolniona z dnia na dzień bez wytłumaczenia a potem usłyszałam nie wiem czy prawdziwe informacje że szuka kogoś nowego, ciekawe jest to że nie jestem jedyną osobą, miałam umowę zlecenie i byłam na każde zawołanie, starałam się jak tylko mogłam a szef i tak nigdy nie zamienił ze mną słowa a później dostałam maila że nie przedłuży mi umowy bez wytłumaczenia po pół roku pracy, nie czuję żebym zrobiła coś niewłaściwego żeby to był powód mojego zwolnienia, zawsze byłam miła i starałam się jak tylko mogłam, współpracownicy mnie chwalili, ale skoro nie jestem jedyna myślę ze to toksyczne ale jaki jest w tym cel zwalniać i szkolić nowe osoby i tak w kółko?

Sylwia
@smutek

a poruszałaś wcześniej temat przedłużenia umowy z kimś z firmy czy nikogo nie zapytałaś o to czy w ogóle będzie przedłużana i że jesteś chętna na kolejną umowę?

Konkurencja

Hej interesuje mnie skąd Państwo D sprowadzają biżuterię czy jest to jakiś jeden dostawca z Chin czy jest składana z komponentów na miejscu w Polsce ?

Święta
@Konkurencja

Cała biżutetia sztuczna jest z chin

Konkurencja
@Święta

ok rozumiem ale szukam takiej wszędzie i za nic nie mogę znaleźć właśnie tego dostawcę. Szczególnie, że ta bizuteria w opisie ma kamienie agat akwamaryn. Dlatego myślałem, że jest składana na miejscu. Będę szukał dalej

Rafał
@Święta

Skąd wiesz? Pracujesz w firmie stąd takie info? Zastanawiam się, czy teraz są przyjęcia, więc może coś podpowiesz? Szukają nowych pracowników?

maks
@Rafał

Nic nie słyszałem żeby szukali

@maks

A jakby tak osobiście zanieść CV - myślisz że wezmą to pod uwagę? Też się zastanawiałam nad pracą.

Halina

W ostatnich latach firma się bardzo rozwinęła. Czy ma to również przełożenie na lepsze zarobki pracowników albo socjal? Szykują się jakieś paczki świąteczne? Ktoś coś wie?

Święta
@Halina

O paczkach czy upominkach w tej firmie można zapomnieć, pracownik jest traktowany jak przysłowiowy "śmieć" i na każdym kroku jest to pokazywane. Wyzysk za stawke która była w normalnych firmach wypłacana 15 lat temu. Odradzam wiązanie się z tą pseudo firmą.

@Święta

Serio aż tak źle? Jestem w szoku, to przecież dosyć znana firma. Napisz mi proszę o jakich stawkach mowa.

Noworkforbydziubeka

Witam. To było 6 lat temu i mam nadzieję że kultura w firmie się trochę ucywilizowała. Bardzo chciałam pracować u By Dziubeka miałam doświadczenie w pracy biurowej i pasję. Szef firmy widząc moją determinację pozwolił mi popracować 2 dni próbne bez żadnej umowy. To co zobaczyłam to był pewien szok. Po pierwsze nikt do nikogo się nie odzywał. Osoby które tam pracowały trsktowały nowych z góry. Wyczuwało się atmosferę terroru. Pokazywano czynności i jak za pierwszym się podchwytywało dosłownie jedna dziewczyna która była kimśw rodzaju zastępcy szefostwa zapraszała do swojego pokoju i wręczała kopertę z gotówką i kazała zabrać swoje rzeczy i nie wracać. Mnie też to spotkało. Personel widząc osobę nawet nie rozmawiając widział jak dłużej ta nowa osoba wytra w firmie. Piszę to dlatego że nikt nie ma praca obdzierać nas z godności. Ja pracuje w Londonie od 5 lat też fashion ale nigdy nie doświadczyłam takiego poniżenia jak y Dziubeka. Dodam, że ta firma kopiuje design z innych europejskich brandów. Wystarczy zajrzeć na Net a portret. Tą firmę powinno się unikać z moralnego powodu i unikać kupowania ich produktów.

Gyyyyy
@Noworkforbydziubeka

Nie, w by dziubeka od tych sześciu kat się widocznie nic nie zmieniło. Inaczej nie mieliby dalej tylu negatywnych komentarzy.

Honorata
@Gyyyyy

Pracujesz w by dziubeka? Jeśli tak, to wspomnisz coś o warunkach zatrudnienia? Jakieś fajne benefity pozapłacowe są?

Ana
@Noworkforbydziubeka

Niestety nic się nie zmieniło...Dziwie się że jeszcze nikt im nosa nie utarł....

Mimi
@Noworkforbydziubeka

Czy firma sama produkuje i ma zakład czy podwykonuje gdzieś indziej czy kupuje gotowe wzory?

Agata
@Mimi

Skoro istnieje w Tychach dział produkcji, to chyba nie kupuje gotowców, tak wnioskuję przynajmniej. A czy słusznie?

Rafał
@Ana

Nic się nie zmieniło jeśli chodzi o atmosferę w firmie, czy piszesz też o zarobkach? Bo próbuje się dowiedzieć ile początkujący taki jak ja mógłby wyciągnąć na rękę. Opłaca się, czy marnie z kasą?

Tyska

Witam wszystkich , jak aktualnie sprawy się mają? Jaka panuje atmosfera w pracy w siedzibie na Browarowej? Jak warunki pracy wg obecnych pracowników ? Proszę o informacje,pozdrawiam

Była zatrudniona

I ja muszę dołączyć do grona rozczarowanych pracowników. Atmosfera w tej firmie to niedomówienie, fałsz i wyzysk. Szefostwo – zblazowane, zadufane w sobie, z rozbuchanym ego, toksyczne. Na pokaz: nowoczesne i otwarte na sugestie, w rzeczywistości: zaściankowe, aroganckie, nie tolerujące sprzeciwu i mściwe. Ktoś tu napisał: „terror” – to prawda! To szefowa rządzi, ale podejmuje decyzje pełne absurdów i sprzeczności, często kosztem innych. Na pozór miła i „pokrzywdzona” przez wszystkich wokół, w rzeczywistości – rozkapryszona, bezwzględna, apodyktyczna. Jej wieczne zmiany nastroju, naprzemiennie występujące stany depresyjne i stany euforyczne, brak spójności i logiki w wypowiedziach to temat rzeka. Nie obchodzą jej potrzeby i uczucia innych. Szef jest makabrycznie zakompleksiony. W te kompleksy wpędza go m.in. szefowa, która na każdym kroku podkreśla, jaka ona piękna a on przy niej - taki "niewyjściowy"… ale ona z litości i tak z nim jest (w rzeczywistości żyje z nim, bo wie, że nikt inny nie wytrzymywałby jej fochów i nie harował pod jej dyktando). Przez wieloletnią frustrację szef jest złośliwy, zawzięty, mściwy, bez taktu. Poza tym to facet emocjonalnie uzależniony od żony, wewnętrznie rozdygotany i czasem zachowuje się, jakby był ubezwłasnowolniony. Jest jak robot, który widzi jeden cel: przypodobać się szefowej albo przynajmniej zapobiec jej kolejnemu wybuchowi fochów. Oboje są siebie warci - kiedy mają dobry humor, szef razem z szefową obgadują i nabijają się ze swoich (usunięte przez administratora) To ich stały rytuał. Nie wierzcie w ich żadne pozytywne słowo skierowane w Waszą stronę. Oboje nie widzą w sobie żadnego błędu ani żadnej winy. Mają manię wyższości i są zaślepieni przekonaniem o własnej wyjątkowości. Za grosz empatii, szacunku do ludzi. Pogardzają biedniejszymi od siebie, słabszymi psychicznie, odzierają ich z ostatniej godności ze sztucznym uśmiechem na ustach i niebywałym tupetem. Na każdym kroku pycha, lekceważenie, obłuda, hipokryzja - niestety. Oboje nie lubią też płacić. Nie warto upominać się o jakiekolwiek braki w wypłacie, chyba że chce się na drugi dzień nie pracować. To, co pokazują na Instagramie, to czysta fikcja. Rotacja pracowników w tej firmie, praca niemal wyłącznie na umowy-zlecenia, nadszarpnięte zdrowie psychiczne ich starych, wysłużonych pracowników są już legendarne… Klienci notorycznie reklamujący ich biżuterię są dla nich bezczelnymi półgłówkami i frajerami. Co do biżuterii, jest taka jak szefowie. Na pierwszy rzut oka – wow, po bliższej zażyłości – ...

Miła
@Była zatrudniona

Rewelacyjny opis???? Jestem pod wrażeniem???? Dobrze wiedzieć, że naśmiewają się z klientów...

To sem ja
@Była zatrudniona

Też tam pracowałam. podpisuje się pod każdym słowem. Wszystko prawda

@Była zatrudniona

Mega! trafna opinia . Pracowałam tam jakieś 2 lata temu, ale najwidoczniej nic się nie zmieniło. Miałam nadzieję, że stan "psychiczny" szefowej się trochę polepszył ;D ale najwidoczniej jest dokładnie tak jak było. Ogólnie sama praca sprawiała Mi przyjemność; miała sens- kontakt z klientami, wysyłka biżuterii klientom, którzy z niecierpliwością czekali na świetny produkt - co w większości było niestety rozczarowaniem. Cóż zachowanie "szefostwa" pozostawiało wiele do życzenia, szczególnie, że sami nie potrafili się dogadać, a co dopiero ze swoimi pracownikami. Szefowa ogólnie uważała się za kogoś wyższego( lepszego) po zrobieniu ust, czy nowych sztucznych rzęs lub kolejnych doczepów- czekała na pochlebne opinie od pracowników (czasem niezły ubaw). Z pozytywów - świetne dziewczyny w centrali, szkoda tylko, że nie doceniane :| U nas wypłata była zawsze na czas (koperty + najniższa krajowa).

Aw
@Była zatrudniona

Wszystko opisane w punkt!

Była pracownica

Pracowalam w "centrali" przez 2 mce i zdecydowanie o 2 mce za dlugo. Szefostwo kompletnie nie szanuje pracowników. P. Tomasz jest czlowiekiem ktory wyżywa sie na pracownikach. Sama bylam świadkiem 2 sytuacji, w ktorej doprowadzil pracownicę do łez.. Szefostwo jest ciagle niezadowolone, ciagle upomina i maja ciagle jakies uwagi do pracy wszystkich pracowników. Doszlo do tego, ze wprowadzili zakaz rozmow miedzy pracownikami... Dramat! Czuc atmosfere terroru jak to ktoras poprzedniczka napisala.. Szefostwo nie potrafi ustalic jednego toku myslenia. W jedej chwili każą robic jedną rzecz a za 2 minuty juz coś innego. To sa ludzie, ktorzy zapomnieli jak to było kiedy oni byli na miejscu swoich pracowników. Co do zarobków, cóż.. Tego nikt na rozmowie nie powie. Po kilku dniach pracy okazalo sie ze na umowie pensja to najnizsza krajowa a w kopercie "pod stolem" reszta. Tragedia. Dziewczyny nie zgadzajcie sie na takie traktowanie! Omijajcie te firme szerokim łukiem. W waszym przypadku bedzie tak samo..

Jeśli szanujecie siebie, swoje zdrowie, umiejętności i swój czas to nie wybierajcie pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o BY DZIUBEKA - Tychy

• Jak się pracuje w BY DZIUBEKA?

Zobacz opinie na temat firmy BY DZIUBEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BY DZIUBEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BY DZIUBEKA
1.7/5 Na podstawie 104 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042