Opinie o BY DZIUBEKA w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BY DZIUBEKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BY DZIUBEKA o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BY DZIUBEKA w Tychy

Zatrudniona

Ja się z wami nie zgadzam, pracuję w firmie już ponad 6 lat, zawsze wypłatę nam na czas, nigdy nie miałam problemu z właścicielami to , że wymagają to w sumie dobrze w końcu żeby firma funkcjonowała to min, ja jestem od tego i moje wyniki przekładają się na moją pensję, zawsze przychodzę do pracy rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, wiem, że w firmie są zwolnienia , przyjęcia itp. zawsze jeżeli jest jakieś zwolnienie otrzymujemy informację od właściciela dlaczego tak się stało, ale większość przypadków to po prostu brak przedłużenia umowy z datą jej wygaśnięcia, u nas wszyscy pracują na umowę o pracę. Też czasem warto się zastanowić nad sobą, że w czasie gdy brakuję ludzi do pracy (sami mamy brak pracownika) komuś nie zostaje przedłużona umowa.

była pracownica

Chyba umowę zlecenie

Haha
@Zatrudniona

Taaa umowa o pracę, prosze napisać gdzie takie cuda?:P

iwona
@Zatrudniona

co za bzdury mi zaoferowano zlecenie jak reszcie

scholastyka

Zaproszono na rozmowę kwalifikacyjną 10 dziewczyn na tą samą godzinę, która odbywała się w lodziarni. Pan rozmawiał z pierwszą panią ponad 50 minut. Więc wniosek jeden brak szacunku do ludzi.

@scholastyka

Czy Ty odbyłaś rozmowę kwalifikacyjną, czy może zrezygnowałaś w związku z długim czasem oczekiwania? Może doszło do jakiegoś nieporozumienia i stąd wynika obecność tak wielu osób w jednym terminie. Czy próbowałaś się w tej sprawie kontaktować z firmą?

Gosc
@Agata

A ty pewnie jestes wlascicielka i bronisz dobrego imienia by dziubeka? Śmiech na sali hahaha

Aaaaz
@scholastyka

Potwierdzam. Dzisiaj w Złotych Tarasach to samo- ponad 10 dziewczyn umówionych na tę samą godzinę, przy czym z każdą po kolei rozmowa przy stoliku w kawiarni po ok. 10-15 minut (łatwo policzyć czas oczekiwania), w czasie gdy reszta zmuszona była do stania na środku alejki w galerii. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, totalny brak szacunku do ludzi

iwona
@Aaaaz

Idiocii jak to czytam...bylam na rozmowie, juz po niej mi sie odechcialo, pracowniczki chodzily jak roboty nie odzywaja sie do siebie, bardzo złą atmosfere szło wyczuć...co za bydło

katerinka

ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM ! ! ! Niestety ! Muszę powielić i zgodzić się z większością poprzednich komentarzy ! * rozmowa kwalifikacyjna, albo nie istnieje albo przeprowadzana w uwłaczający sposób, * umowy pisane są na kolanie, słabo opisane, bez wielu szczegółów, aby pracownik nie miał się zbytnio do czego odwołać, jeśli już ją dostanie ! * problem z wynagrodzeniami, należy skrupulatnie liczyć należną wypłatę, bo panu Dziubkowi często zdarza się nie zapłacić kilkudziesięciu bądź kilkuset złotych, do czego trudno czasem dojść, bo każda z dziewczyn jest na innych zasadach, oczywiście nie można między sobą o tym rozmawiać, bo wszystko owiane jest tajemnicą ! * jeśli coś potrzebujesz - broń Boże nie dzwoń, bo Państwo się 'sfochują' - szczególnie Pani Królowa. jeśli jednak coś ma być ' nie oficjalne, to wtedy otrzymasz telefon, * szefowa ma wysoce nieprofesjonalne podejście, z uśmiechem traktuje dziewczyny, których salony mają większą sprzedaż i, które mówiąc brzydko - całują jej pupę, jeśli masz swoje zdanie - możesz stawać na uszach - zapomnij o pochwale, * doprosić się o coś graniczy z cudem - brakujące rzeczy na sklep, wszystko jest wyliczane jak złoto ( nawet głupie kartki do list obecności, raportów itd ), * nie wspomnę już o grafiku, który będziecie otrzymywać z tygodnia na tydzień, np. w sobotę wieczorem na kolejny tydzień, z ciągłymi błędami i pomyłkami, zapomnij o zaplanowaniu czegokolwiek. STANOWCZO NIE POLECAM ! ! ! ! !

Gladys
@katerinka

Cała prawda. Szefowa tylko na Instagramie jest taka miła i fajna, w rzeczywistości dla pracowników jest okropna. Pamietam pewna sytuacje to było na początku jak się tam zatrudniłam, nie miałam żadnego szkolenia na temat tego jak tworzyć te ekspozycje itp. I akurat przyszła nowa kolekcja tych robaków i mchy do nich. Starałam sie ułożyć podobnie do zdjęcia które wysłała pani Ania i wysłałam jej później jak to u nas wyglada, bo wcześniej na grupie napisała żeby śmiało wysyłać jej zdjęcia, ze pomoże, doradzi etc. (usunięte przez administratora) Także nie polecam pełnym sercem

Jak jest z awansem w BY DZIUBEKA?

katerinka

Hahahah, awans ? ciesz się, jak dostaniesz grafik na dwa dni w przód i dobrze przeliczoną wypłatę

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BY DZIUBEKA? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
J.

Pracowałam. Nie polecam naprawdę to co tu piszą jest prawdą

katowice obsługa srednia panie chyba za kare tu pracują

Hhhhhhh
@Piotr

Ciężko nie pracować tam za karę jak się ma takich szefów... ja wytrzymałam tam tylko 3 miesiące

@Hhhhhhh

Z tego co piszesz nie wynika, że nie masz zbyt dobrej relacji z przełożonymi. Co sprawiło, że masz takie podejście - nieodpowiednia atmosfera, czy niemożność porozumienia się?

Mariola

Jestem pod wrażeniem obsługi Pań w by Dziubeka Gemini Tychy, zawsze uśmiechnięte, pełne wiedzy i super potrafią doradzić.... chętnie wroce ponownie!:)

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo złe traktowanie pracownika. Biżuteria koszmarnej jakości, absolutnie niewarta swojej ceny

Czy w BY DZIUBEKA zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Crick

Tak

@Crick

Czyli nowemu pracownikowi proponuje się umowę zlecenie. Ile trwa taki okres próbny?Rozumiem, że przejście na umowę o pracę to tylko formalność?

@Rafał

Oczywiście, ze formalność. Jak będa chcieli zwolnić to i tak znajdą sposób. Umów na stałe w tej firmie nie ma.

Rafał

Zaniepokoiłeś mnie. Jesteś w stanie napisać, jak często mają miejsce takie sytuacje, gdzie pracodawca potrafi zwolnić pracownika bez konkretnego powodu?

Gyyyyy

Nie polecam pracy w firmie.

@Gyyyyy

Rozumiem, jednak byłabym wdzięczna, gdybyś napisał/a coś więcej na ten temat. Dlaczego nie polecasz BY DZIUBEKA jako pracodawcy? Chętnie się dowiem, czy są jednak jakieś zalety pracy dla nich. Może poziom zarobków, elastyczne godziny pracy, benefity? Dziękuję z góry za Twoją odpowiedź na GoWork.pl.

Gyyyy
@Agata

Nie ma żadnych plusów pracy w by dxiubeka. Elastyczne godziny pracy są w każdym sklepie tego typu, żadnego pakietu benefitów nie było. Nie warto pracować w pracy w której jest się ciagle poniżanym.

Już wolna

BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA pierwsze słowa jakie przychodzą na myśl. Już na wejściu szefowej do firmy można było ocenić jaki ma HUMOR. DZIEŃ DOBRY słowa z jej ust trudne do wypowiedzenia JAKO PIERWSZEJ. DAMA, która czuje się lepsza od wszystkich. Jako małżeństwo prowadzące swój biznes nie potrafią ustalić jednego toku działania. On swoje, ona swoje a Ty bądź mądry i zrób tak by szefowa się NIE OBRAZIŁA. Wprowadzanie zakazu rozmów przy pracy, komunikowanie się tylko w w wyjątkowej sytuacji również się zdarzyło. Oczekiwaliśmy na ich wyjazdy zagraniczne jak na zbawienie. Oczywiście wszystkie obowiązki były wtedy wykonywane należycie ale w zdrowej atmosferze. Pracowałam tam dosyć długo (za długo!!), nie jestem w stanie podać nawet przybliżonej liczby dziewczyn, które przewinęły się przez centrale. Mnóstwo! Od zawsze najniższa krajowa. Dziewczyny szanujcie się i zwróćcie uwagę, że skoro komentarze są wszystkie od dłuższego czasu negatywne, to jest coś na rzeczy. Jeśli myślicie, że w Waszym przypadku będzie inaczej... nie będzie. Prędzej czy później zawsze się kończy tak samo. Szanujmy się... tam ta zasada nie obowiązuje.

Bogna

Wiecie coś o pracy w firmie, czy w ogóle jest sens składać dokumenty?

Nie
@Bogna

Nie ma absolutnie sensu składać dokumentów do tej firmy. To co tutaj się dzieje to jakaś porażka. Wiecznie sprzeczne informacje, szefowa mówi coś innego, manager mówi coś innego, a każda z nich się spina jak nie jest zrobione tak jak ona pisała. Jeden wielki chaos, nigdy dokładnie nie wiesz co i jak masz zrobić. Nie polecam z całego serca. Jeśli jesteś zdrowa psychicznie i dalej chcesz taka pozostać to poszukaj sobie pracy gdzie indziej.

Stefan
@Nie

Dezinformacja i brak właściwej organizacji bardzo utrudniają pracę, więc rozumiem dlaczego nie polecasz aplikować do BY DZIUBEKA. A czy są ku temu jeszcze jakieś inne powody? Może wynagrodzenie? Będę również wdzięczny za krótką wzmiankę na temat warunków zatrudnienia. Dzięki.

Cucumber

Na początku jak zaczynałam swoją przygodę z firma, zastanawiałam się skąd tyle negatywnych komentarzy, ze pewnie są napisane prze sfrustrowanych pracowników którzy słusznie zostali zwolnieni. Teraz już wiem ze wszystkie opisane tutaj sytuacje były jak najbardziej prawdziwe. Nie polecam pracy w firmie.

Nie polecam pracować na wyspach By Dziubeka! To jaki jest przemiał dziewczyn to jakaś masakra... Cały czas ktoś odchodzi, trzeba szkolić nowe osoby, a czy za to jest jakiś dodatkowy piniądz? Niestety nie. Właścicielka wysp z Krakowa udaje dame i chce być przyjaciółką , a jak przychodzi co do czego to jest wredna i chamska. Premia 1% od utargu? Pozdrawiam. Wychodzi jakies + 60-80 zł do wypłaty. Wstydziłaby się w ogóle nazywać to premią. Bardzo, bardzo nie polecam! A to co napisałam to 1/10 negatywnych rzeczy.

Aga

Nie polecam!! Złe traktowanie pracowników, nie kupujcie biżuterii. (usunięte przez administratora). Ceny nic nie mają do jakości..

kasia

(usunięte przez administratora) Swoją drogą, skoro wszyscy wiemy że ten cały shit co sprzedają pochodzi z aliexpres, dlaczego ludzie wciąż to kupują i nabijają im kase :) A poźniej szefowa sie cieszy bo może sobie wyjechać na kolejne zagraniczne wakacje , doczepić nowe rzęsy i nadmuchać usta hahahahaha

Zażenowana
@kasia

bądź zrobić brwi permanentne xD

Zażenowana

Poprzedniczka niestety ma rację to jak zwalnia właściciel firmy jest śmieszne i żenujące....Przez telefon,mailowo ma bardzo dużo do powiedzenia a face to face pogada o pogodzie albo o teściowej....Ostatni dzień mc godz 22 a Ty dowiadujesz się że od jutra już nie pracujesz.Także jeżeli ktoś ma na utrzymaniu dzieci,dom to nie jest to praca dla niego! Bo zostanie bez środków do życia z dnia na dzień.W firmie oczywiście nikt nic nie wie i każdy się boi zapytać....Manager w sumie nie wiem od czego jest jak i tak nic nie załatwi i nic nie zapyta się szefostwa bo nadzwyczajnie się ich boi! Tak czy siak jak chcesz coś wiedzieć pisać musisz bezpośrednio do nich! A tu już loteria odpiszą albo nie...To zależy czy zadałeś odpowiednie pytanie czy też nie...Jeżeli pytanie jest z dziedziny trudnych odpowiedzi nie dostaniesz :)Umowa zlecenie na umowę o pracę nie masz co liczyć obiecywanki cacanki a głupiemu radość i oczekiwanie.Prędzej kopa dostaniesz niż umowę o pracę:P To że kontakt przez what-s upa i mailowo to bardzo dobre rozwiązanie! Pisanie przez właścicieli poleceń a później robienie wielkich oczu że tak się kazało na porządku dziennym.

ObecnaŁukasza

1) bardzo złe traktowanie pracownikow, dzwonienie z pretensjami o rzeczy nie dotyczące obowiązków, wiecznie mylne informacje, mówią jedno robią drugie, potem zwalają to na pracownikow. Zatrudniając się dostałam informacje od innych dziewczyn, ze do Państwa (usunięte przez administratora)sie nie dzwoni z nimi sie pisze i rzeczywiście gdyby nie to, często byłyby gorsze problemy, a tak miało sie jasno napisane, co powiedzieli i wtedy nie mogli sie wyprzeć. (usunięte przez administratora) często przyjeżdżał po utarg o godzinie 20:45 (lokal czynny do 21) po czym z pracy wychodziło sie o godzinie 22. Zero pytan czy zdarzymy na autobus/pociag, czy ze dopłaca za nadgodziny z ich winy 2)to w jaki sposób zwalniani byli pracownicy,( a raczej nie przedłużano umowy zlecenia o kolejny miesiąc, bo na umowę o prace nie mozna było liczyc) to z ich strony brak jakiejkolwiek klasy. Kilka razy dziewczyny były zwolnione z dnia na dzien, bez poinformowania, rzucenie o 22 ostatniego dnia miesiąca smsa od szefa, ze utargi w firmie sa słabe i musi kogoś zwolnić. Zero klasy (usunięte przez administratora)mówi jedno, robi drugie, obgaduje pracownikow za plecami, nakręca ich na siebie, mówi pracownikowi ze ma potencjał po czym drugiemu opowiada ze sie totalnie nie nadaje. Pierwszy raz sie spotkałam z tym zeby menager pracował na pełen etat na sklepie i rywalizował z pracownikami o utargi. Cały czas przychodzi do pracy spóźniona kilka godzin, wychodzi wcześniej, w czasie pracy załatwia na sklepie sprawy związane ze swoją druga praca(usunięte przez administratora) obgaduje klientów za plecami, często bardzo głośno, tak ze klient na pewno to słyszy, obgaduje pracownikow w sklepach sąsiadujących z salonem By dziubeka i traktuje ich jako intruzów kiedy Ci przychodzą na prywatne zakupy. Jest okropnie (usunięte przez administratora)w sprawach firmowych i często popełnia błędy które potem próbuje zatuszować lub zrzucić na innych pracownikow. Nie raz zdarzyła sie sytuacja, gdzie klientka kupowała kilka sztuk najtańszej biżuterii na sklepie i prosiła o zapakowanie każdego osobno, klient przy zakupie dostaje od nas woreczek z logo firmowym za darmo, z zasady jeden produkt jedno opakowanie. Dziewczyna pracująca w tym dniu wykonała życzenie klientki, po czym do akcji wkroczyła menagerka i na głos przy klientce wydarła sie ze to sa za tanie rzeczy zeby je pakować każde osobno. Tego typu sytuacji jest mnóstwo. 3) Towar na sklepie, cześć rzeczy to fajne produkty, ale większość na sklepie to stare kilkuletnie produkty i kolekcje, które tylko zmieniają swoje miejsce by wygladalo jako nowa kolekcja. Bardzo słaba jakość, bardzo często biżuteria rozpadała nam sie w rękach, trzeba było ja wtedy składać tak by klient nie zauważył i wystawiać znowu na sprzedaż. Informacja ze produkty nie posiadają niklu i ołowiu to bzdura, szefowa każe mowić tak zeby sprzedaż była lepsza, tak samo informacja z czego wykonana jest biżuteria, trzeba mowić ze to mosiądz bo lepiej brzmi, trzeba kłamać ze w kontakcie z woda biżuteria nie zmieni koloru i nie zacznie zwyczajnie rdzewieć. Warstwa pozłacania na srebrze schodzi przy czyszczeniu biżuterii. Warto tez dodać ze większość biżuterii i najnowsze kolejce mozna znaleźć na chińskich stronach Ali... za dolara, raz zdarzyło sie nawet ze ktos z centrali nie przepakować biżuterii na podstawkę z By dziubeki i przyszła na oryginalnej z chińskimi znaczkami. 4) wypłata słaba, na każdej szef oszukuje każdego z pracownikow na Ok 50/100zl, premie na początku nie istniały, potem zostały wprowadzone progi od utargów, które były mało realne do osiągnięcia. Premia od utargu dziennego w formie 50zl na biżuterię ze sklepu to wybieranie z rzeczy które sie nie sprzedają i tkwią na wyprzedażach, często nie dostawało sie tego o co sie prosiło, menagerka miała problem ze brało sie rzeczy nie dla siebie tylko jako prezent dla znajomych, rodziny. Warto dodać ze mamgerka często wręcz naganiała pracownikow zeby kupować cos dla siebie zeby nakręcić sprzedaz. Kazano zakładać cóż z magazynku i chodzić w tym w pracy, ale jeśli cos sie stało to umywali ręce ze oni czegoś takiego nie mówili. Często dziewczyny dostawały uczuleń po całodniowym noszeniu biżuterii. Moje sugestie dla BY DZIUBEKA: Brak Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkim zmienić swoje podejście i zacząć dobrze traktować pracownikow, wtedy beda tez lepsze utargi i zgrany zespół. Ale to mało możliwe przy ich podejściu

Rozczarowana

Nie polecam pracy w tej "firmie". Bardzo niemiłe traktowanie pracownika.

@Rozczarowana

Mogłabyś napisać coś więcej o sytuacji w firmie BY DZIUBEKA? Może było to jednorazowe zdarzenie? Powiedz proszę więcej o tym, w jaki sposób traktuje się zatrudnione osoby. A czy jesteś zadowolona z oferowanego wynagrodzenia oraz warunków? Co według Ciebie można poprawić, a co Ci odpowiada?

Agata

@Odradzam Twój komentarz na pewno okaże się przydatny dla osób, które chcą rozpocząć pracę w firmie BY DZIUBEKA. Bardzo Ci zatem za niego dziękuję. Opisujesz wyżej wymienionego pracodawcę w negatywny świetle, ale czy sądzisz, że praca ta będzie odpowiednia dla tych, którzy chcą sobie jedynie dorobić, na przykład dla studentów?

Zostaw merytoryczną opinię o BY DZIUBEKA - Tychy

• Jak się pracuje w BY DZIUBEKA?

Zobacz opinie na temat firmy BY DZIUBEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BY DZIUBEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BY DZIUBEKA
1.7/5 Na podstawie 104 ocen.

BY DZIUBEKA