Geko-Kart Sp. z.o.o

Tarnowskie Góry

Opinie o Geko-Kart Sp. z.o.o

Kamil

Jaki jest powód takiej ciszy na forum?

Natalia

@Nikt jeśli jakiś komentarz został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Warto zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin przed wystawieniem komentarza na temat firmy. Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w Geko-Kart Sp. z.o.o?

Max
@Natalia 18.09.2017 19:00

@Natalia dzieki za przypomnienie o regulaminie bo wiele osob o tym zapomina

Nikt

Jak ktos bedzie aplikować to nie bedzie na goworka wchodzić bo opinie tu są chybione. Wiele z nich dotyczących pracy zarządu jets usuwanych. To po co czytać opinie skoro jak sie napisze szczerze jak jest to taki komentarz znika.

befin

Na produkcji @ekon, jednak nie zarobi się wielkich pieniędzy, na samym początku można liczyć na coś koło 2000

niko

hehe zatrudniają osoby na trzy miesiące po czym ich zwalniają (nie przedłurzając im umowy) i tak w kółko a przez trzy miesiące napewno nikt sie nienauczy dobrze wykonywac swoją prace, jakos ich wyrobu jest kiepska,np: same opisy na forum klijentów świadczy o tym,cały czas mają oferte pracy,to coś swiadczy o tym,ludziom o słabych nerwach nie polecam bo kariery niezrobicie ,no hyba że wam pasuje zarabiac 1200 zl na więcej nie liczcie umowa zlecenie i bycie traktowanym jak śmieć.

Lami

Od końca 2013 roku Geko-kart jest połączone z gekoplastem, co powinno nieco podnieść poziom świadczonych usług w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w szczególności, w zakresie produkcji płyt i opakowań. Co prawda konkurencja jest spora, ale firma akurat ma niezłe doświadczenie w branży więc na pewno ich oferta pozostaje konkurencyjna.

Mirek

no dobra to ja też zacznę znowu temacik z geko - teraz plascie . JEstem tam zainteresowany pracą ale jeszcze znam starsze opinie bo kiedyś mój znajomy tam pracował dlatego tutaj jestem i chciałbym mieć jakieś traźniejsze opinie na temat pracy w Gekoplascie. Jesteście w stanie mi powiedzieć czego się można spodziewać ?

ninja

jak wam sie warunki pracy nie podobaja to (usunięte przez administratora)prace zostancie ninja xD

jankes

atmosfera jest....niepowtarzalna :-)

Tak nadal tak jest

pinia

Są 2 zmiany ,przyjecia na umowe na miesiąc potem ewentualnie na drugi m-c wiec o bezpłatnych nie ma co myśleć.

pinia

Są na stałe przyjęci ale teraz wszystkich przyjmują na miesiąc i potem przedłużają na kolejny albo i nie przedłużają

mlyn

widzę karierowicz jest ;) powiem tyle że trafiłeś na najlepszą firmę żeby się nauczyć jak to polski pracodawca szanuje pracowników - jest to bezcenne doświadczenie którego nie można zdobyć w szkole ;) życzę powodzenia w przyszłej karierze w geko.

Praca niestabilna na umowa zlecenie a zarobek 1200zł

mlyn

awansujesz pewnie jak zmienisz prace bo tutaj nie licz na awans- na twoje( moje) miejsce jest bardzo dużo chętnych tylko Chętni jeszcze o tym nie wiedzą ;) poza tym rynek pracy jest trochę ubogi aktualnie i jak nie jesteś w niszy rynkowej to jak to napisał mój poprzednik "żadna praca nie hańbi "- reasumując długiej przyszłości z tą firmą nie wiąż- ludzie przychodzą i odchodzą- nie ma ludzi nie zastąpionych ;)

m

Sprawdź lepiej ilu inżynierów i magistrów w tym cudownym kraju nie ma pracy, a dopiero później zacznij wyrażać swoją opinię na forum publczym. Co do obozu pracy - 1200 - też tyle zarabiam, pracując w biurze, ciągle się uczę , a nauka również kosztuje i to nie mało. Osobiście nie wyobrażam sobie utrzymania rodziny ( w przypadku mężczyzny, pracownika fizyczego, który zarabia 1200 zł a rękę ) Ktoś kto studiuje dziennie, bo jego rodziców na to stać - nigdy nie zrozumie co znaczy odliczanie dnia od 10-go do 10-go. Pozdrawiam i życzę wszystkim,żeby w końcu było nas stać na normalne życie, nie kokosy i złote góry, ale normalne życie, urlop chociaż raz w roku... bo ciężka praca powina być doceniona adekwatnie do kosztów życia niezależnie od tego czy pracujemy w biurze, czy zapieprzamy na polu. Ps. żadna praca nie hańbi, a ty dzisiaj jesteś w biurze, a jutro możesz czyścić kible - nie znasz dnia ai godziny.

koli

Jest rekrutacja cały czas jedni przychodzą a drudzy odchodzą

były pracownik

Witam :) pracowałem w tej firmie,i to całkiem nie dawno,jak patrze na opinie niekturych osób to śmiać mi się chcę, większość pozytywnych opini dodaje jedna osoba która pracuje w tej firmie,robi to tylko po to aby ratować dobre imię firmy,tak na prawdę jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] połowa ludzi zatrudniona w tej firmie jest fałszywa.Ludzie traktowani są jak bydło,a kierownik [usunięte przez administratora]to wogle niema szacunku do pracowników,ubliża i obrażą ludzią, chodzi po hali napina się jak by miał dwa arbuzy pod pachami a dostał by torpedę po za zakładem i zakończył by karierę cwaniaka,mocny to on jest ale tylko w gębie na terenie zakładu,radze omijać ten zakład z daleka chyba ze ktoś chce za pieprzać i zarabiać 1.200 zł i bez możliwości na podwyżkę traktowany być jak śmieć,jest to najgorszy zakład pracy w Europie,jak i nie na świecie.

ProN4stO

Ty jesteś jakaś nie normalna jak 1200 zł za miesiąc pracy to dużo w tych czasach !!! siedzisz jak pijawka na czyimś utrzymaniu i świrujesz !

ProN4sto

.....obrażasz tom kobietę ....!!!! co za pół główki to piszą , a na 2000 tysiące trzeba zasłużyć ??? do [usunięte przez administratora] pracy to temu zakładowi dużo jeszcze brakuje , zupełne dno !!!!!

puszek

Zgadzam się z wpisami wyżej to [usunięte przez administratora] pracy!!!!!! Praca za 1200 zł na rękę bez żadnej premii i motywacji do pracy. Reżim jak w obozie,tylko mało i szybciej i zero wolnego.

rysa22

racja to jest istny [usunięte przez admina]pracuje tu pare dni ale szukam se nowej pracy

były pracownik

Jak coś bierzesz to zmień dilera albo bierz o połowę mniej.

gość

1200 to mało?Pracowałam w Geko.Nie mogłam narzekać.Owszem zapieprzać trzeba było,ale 1200 na rękę to nie jest mało.Chciałabym znowu tyle zarabiać.A wam jak jest mało to czemu się nie zwolnicie???

Witam Serdecznie mam pytanie nie wiedza pa��stwo czy s�� jakies wolne etaty na stanowisko pracownika fizycznego w tej firmie jestem zainteresowana

jjjjjjjjk

haha fajne bzdury piszom ludzie z biura ciekawe co jeszcze wymyslom ciekawego

secendkalosz

1200 ? ja zapiepszam jako szwaczka za 980 od roku i modlę się żeby szef szwalni nie zamnknął

Banan

he dokładnie tyle ze za weekend daja 80 he he porazka

ta firma jest do niczego niedojz ze płaci 1200 na reke to jeszcze wykozystuje do oporuw sobote do roboty na 8 h za 70 zł na [usunięte przez admina] zadnej premi po prostu gola wyplata a rotacja ludzi jest tam niesamowita w ciagu roku nawet 20 ludzi zwalniaja za byle co po prostu masakratrzeba uciekac stamtad jak najdalej szukam nowej roboty tak jak polowa zalogi zreszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mala firma, miejmy nadzieje że się rozwinie

Zostaw opinię o Geko-Kart Sp. z.o.o - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geko-Kart Sp. z.o.o