Borim

Pszczyna

Opinie o Borim

Maciek
użytkownik zarejestrowany

No daj spokój, naprawdę nie wiem skąd masz takie dziwne rzeczy do powiedzenia, to stek bzdur jest od zawsze

były pracownik

Czego się spodziewać po prywaciarzu i w dodatku złodzieju który mierzy swoją miarą...polecam więcej kontroli pip :) co do kuchni to rzeczywiście przydałby się porządny kucharz i mniej zarozumiała obsługa a nie stare baby ;p

Gosc

hahaha, człowiek w tej firmie jest niczym o czym świadczy ciągła rotacja na tych samych stanowiskach! Szefowa w porządku okazywała czasami trochę serca ale reszta osób które tam pracują bez komentarza. Najwięcej zarabiają ci co nic nie robią bez wykształcenia i doświadczenia. Nie ma to jak się dobrze ustawić i mydlić oczy szefostwu:/ Ciepła dobrze płatna posadka, a inni zapiepszają za marne grosze na dziwnych umowach!Pracowali tam fajni sumienni ludzie ale wszyscy uciekli;/

były pracownik

Odradzam w każdy możliwy sposób . Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną i pokazujesz ,że Ci zależy Szefostwo się cieszy ,że za psie pieniądze potrafisz robić z siebie kundla. Prędzej czy póżniej i tak potraktują Cie jak już wcześniej o tym napisane . Pozdrawiam wszystskich których zwolnili (będzie im lepiej) i tych ,którzy odeszli .

norbert

Tak samo popieramy opinię!Ceny dla koneserów a jakość zerowa!Nauczcie ludzi robić posiłki tak jak się to w karcie nazywa!Śmieszne podawanie posiłków, które nie odpowiadają nazewnictwu? Nie zachęcam do skorzystania z usług tej instytucji.

kasia

Podpisujemy się pod opinię poprzedników. Byliśmy dwa razy w restauracji BORIM i za każdym razem tak samo. Jedzenie,że kucharzy trzeba by było wysłać na kurs gotowania i przygotowania potraw,gdyż nie mają pojęcia, jak dane potrawy mają wyglądać i jak mają byc przyrządzone zgodnie z nazwą w karcie,porażka!Po otrzymaniu rachunku kolejny szok,gdyż ceny kosmiczne!Można wypaść z butów! Omijajcie jak Wam nie po trasie,bo my tam już napewno nie zaglądniemy!

warszawa

Witam! Cieszę się,że w końcu ktoś o tym napisał,bo myślałam że tylko ja mam jakieś ale? Kuchnia w BORIM jest tak słaba,że aż trudno o tym mówić?! Z mężem z powodu różnych interesów często stoujemy się w restauracjach. Nawet w Warszawie w hotelu Marriot nie zapłaciliśmy tyle za obiady co w restauracji BORIM o ile można ją tak nazwać? Ponadto kucharze powinni się nauczyć wytworzenia posiłków zgodnie z nazwą w karcie,gdyż wydaje mi się,że tego wogóle nie potrafią!My już tam napewno nie skorzystamy z usług!

marlenka

Popieram opinię poprzednika! Kuchnia w BORIM żałosna co do jakości a w cenie na miarę HOLLYWOOD!Nie wiadomo za co się płaci? Byliśmy tam na obiedzie i nie darmo dostaliśmy jedzenie,które nie odpowiadało nazewnictwu w karcie to do tego zapłaciliśmy słono, tak że nam szczęki opadły! Szefostwo powinno pójść po rozum do głowy i zmienić to dopóki nie będzie za pózno. My napewno już tam nie skorzystamy z konsumpcji a innym będziemy odradzać!

gość

Wystawiam bardzo negatywną opinię firmie BORIM co do gastronomii. Nie polecam konsumpcji w tym lokalu tej firmy. Ceny astronomiczne,gdyż kilogram fileta z kurczaka kosztuje 120,0 złotych, tak więc porcja obiadowa tego filecika wychodzi około 30,o złotych plus dodatki. Taki skromny w spożyciu obiad zamyka się w kwocie 50-60 złotych!!!!!!!!!!! Totalna porażka jak na tak barową gastronomię, gdzie jakość tego wydania też wymaga wiele do życzenia?! Zalecam omijanie tej placówki i z jej pożal się boże kuchnią!!!!!!!!!

piktel
użytkownik zarejestrowany

W ramach tak bardzo upragnionych przez niektórych tutaj konkretów mogę wam powiedzieć, ze jedzenie w restauracji Borim jest naprawdę pyszne i widać że wszyscy przykładają się do swojej pracy. Ja od siebie polecam szczególnie kotlet po włosku, był pyszny. Kucharz wie co dobre no i obsługa bardzo miła i zaangażowana w pracę restautrracji. Ja polecam

arkos
użytkownik zarejestrowany

hmm konkrety zawsze sie przydadza przy poszukiwaniu pracy i kazdy kto ubiega sie do pracy chiałby wiedziec wiecej na dany temat moze powiecie w jaki sposób wykorzystuja tych ludzi jak jest naprawde jak przebiega rozmowa kwlifikacyjna u nich i czy warto pracowac a taka pensje jaka oferuja czy ktos wie cos dziekuje

były pracownik

Firma mało konkretna , wykorzystują ludzi na maksa . Nie polecam !!!

marta
użytkownik zarejestrowany

kelner, Borim w Pszczynie to zarówno stacja paliw jak i restauracja, zwyczajnie otworzyli restauracje na stacji paliwowej.

kelner
użytkownik zarejestrowany

teraz chyba mają rekrutacje - zależy też czy to Borim paliwa czy Borim restauracja :) o co kaman z tą szybką kasą?

szerman
użytkownik zarejestrowany

chciałbym aplikować na stanowisko administracyjne, ale nie wiem czy warto czekać. Często są rekrutacje?

leser
użytkownik zarejestrowany

uważaj, żebyś na tej szybkiej gotówce równie szybko się nie przejechał... chyba lepiej spasować w tym temacie

worker

Dokładnie tak, jak toś wczesniej pisał czujesz sie tam nie najlepiej, czujesz sie gorszy, niedoceniany. Tak to była próba nieudana!

worker

Wiele opinii się zgadza, bo miałem przyjemność pracować w Borimie, (usunięte przez administratora)dogadywania była jak ja pracowałem. Szefostwo wystawiło mnie także na próbe zarobienia szybkiej gotówki, ale im się to nie udało, zaczynając prace nie miałem szkolen, praca za minimalną stawkę, uciekłem jak szybko się dało!

niko

chciałbym się dowiedzieć czy kierowcy codziennie są w domu. Samochody mają łóżka i zastanawiam się jak to z nimi jest.

pracuś

Cześć. Nie jest to jakiś kołchoz jak niektórzy mówią czy piszą. Jest to normalna naprawdę porządna firma przez duże F. I uwierz mi czytelniku że nie kłamię. Wymagania są, konkretne podejście, profesjonalizm i entuzjazm zmieniają najgorszą robotę w PASJĘ. POZDRAWIAM

sps

[usunięte przez moderatora] podjedź najlepiej na Borim i pogadaj na miejscu z ludźmi , skoro tam pracują to chyba im to leży. widze ze firma troche latek juz działa i ludzi sporo tam pracuje , moj kumpel tez tam parcuje i sobie chwali,

anonim - 2013-07-11 16:06:39 Jej, aż takie kiepskie Borim ma opinie? Co z przywilejami dla pracowników, zapewniają opiekę medyczną lub chociaż karty multisport?Człowieku, czy Ty się z choinki urwałeś ?.., to nie ta półka i nie ta bajka ;-)

Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i szkoleń to antonim slowa "Borim". Bliższe tej firmie są takie pojęcia: minimalna płaca, uwstecznienie zawodowe i klimat wszechobecnego spisku i podejrzewania przez szefostwo wszystkich o wszystko ( oczywiście co najgorsze). Nie polecam pracy w tej firmie ! Panuje atmosfera zakłamania i nie wierzcie w składane Wam obietnice bez pokrycia !

zenek

pracowałem 12 lat w różnych firmach i tutaj znalazłem normalne i godziwe warunki pracy , to wymagajacy pracodawca ale jest spoko.

Nieznam gorszej firmy kierowcow traktuja jak smieci stanowczo odradzam.

Zostaw opinię o Borim - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borim