Opinie o Net-o-logy Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Net-o-logy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Net-o-logy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Net-o-logy Sp. z o.o. w Katowice

Nie polecam

Przygodę z tą firmą zakończyłem już jakiś czas temu i generalnie nie polecam, typowy januszex - niskie zarobki, mnóstwo roboty - ewidentne braki kadrowe + zadaniowy tryb pracy zeby uniknac wypłacania nadgodzin. Nikt z zewnatrz z wiedza i doswiadczeniem nie przychodzi bo firmy na to nie stac, szkoli sie ziomkow z crossa. Brak wyrownania inflacyjnego, pracownicy pracują na starym wyeksploatowanym sprzecie a o szkoleniach nie ma mowy, mozesz co najwyzej dostac login i haslo do udemy (XD) Kierownik faworyzuje pracownikow z którymi ma dobre flow, najczęściej to troglodyci którzy nie umieją sklecić poprawnie zdania i na każdej imprezie firmowej są na maxa porobieni. Dodatkowo nie docenia pracowników natomiast pracując nie raz 14godzin możesz dostać (usunięte przez administratora)że coś jeszcze nie jest zrobione u innego klienta

Bigman

Pracuję od 10 lat i mogę powiedzieć: - jeśli jesteś pracowity możesz awansować - jeśli chcesz się uczyć, rozwijać i wykorzystać nowe dla firmy technologie Szefowie Ci to umożliwią - możesz korzystać z wielu benefitów np. medyczne, sportowe, angielski, wyjazdy integracyjne - po poznaniu się z firmą możesz pracować hybrydowo - liczy się efekt - laptop i telefon to standard, a samochód od działu wdrożeń wzwyż - firma wypłaca premie po osiągnięciu założonego wyniku, co dzieje się nieprzerwanie od 10 lat Jednym słowem benefity korpo, a atmosfera dużo lepsza

@Jolka

Można dostać podwyżkę bez awansu. Kwota zależy od rodzaju podwyżki, jeśli jest inflacja to Zarząd nie jest obojętny, jak zdobędziesz nowe umiejętności i dzięki temu można zrobić nowe/inne/lepsze/wartościowsze projekty to też można negocjować. Od siedzenia się nie zmieni działu ;P a poważnie to jeden kolega ciężko pracując i ucząc się przeszedł heldesk->dział serwisu-> dział wdrożeń w 2,5 roku. Zaaplikuj, jeśli masz odpowiednie umiejętności to zobaczysz co Ci zostanie zaproponowane i czy wynagrodzenie odpowiada wymaganiom. Pozdr.

Ka

Pracuję w Netology od ponad 3 lat, od tego czasu przeszłam przez kilka działów, więc wiem jak wygląda praca w firmie od środka. Netology stawia na rozwój pracownika, w trakcie mojej pracy inwestowano we mnie, kończyłam szkolenia, które zostały mi zapewnione, każdy projekt wiązał się ze wsparciem merytorycznym bardziej doświadczonych pracowników. Nie mam zastrzeżeń co do podejścia do pracownika. Firma dba o swoich ludzi i to widać na każdym kroku. Czuję się stabilnie na swoim stanowisku, nie boję się o nagłe zwolnienie jak to bywa w niektórych korporacjach. Atmosfera jest świetna, wszyscy się znają, a zarząd dba, by każdy czuł się dobrze w pracy. Widziałam wiele firm informatycznych, ale to Netology sprawiło, że chciałam zostać na dłużej :)

Pracujący Nowy wpis

Czemu nikt nigdy nie napisze konkretniej? :D Jakie stanowisko polecasz, tzn. na jakim pracujesz, bo na każdym może być przecież inaczej? Napisz za co polecasz, co jest największym plusem. Dzięki!

Ile się tak naprawdę spędza czasu w pracy z zespołem twarzą w twarz? Chodzi o ofertę Data Protection Technical Service Leader. Podają, że jest możliwość pracy hybrydowej, no i chciałbym wiedzieć, jak ten rozkład właśnie się przedstawia. Bo duży nacisk kładą w sumie na to, a ciekawe jak faktycznie to wygląda, ja bym jednak wolał więcej w domu. Tak jestem przyzwyczajony.

Natalia

Cześć, Nie prowadzimy obecnie rekrutacji na stanowisko Data Protection Technical Service Leader. Rekrutacja została pozytywnie zamknięta, na naszym www nie ma już jej w zakładce kariera - być może to znalezisko z pracuj.pl ;)

Judyta Nowy wpis
@Natalia

A czy prowadzicie nabór na jakieś zbliżone stanowiska albo do tego działu chociaż, na którym się pracuje z danymi? Skoro portale są nieaktualne, jak mówicie, to zapytam może wprost tutaj. Często ogólnie się zdarzają przyjęcia czy nie ma na co liczyć?

random Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia pracy w firmie Netology. To, co wyróżnia tę firmę spośród innych, to jej niesamowita atmosfera i profesjonalizm. Od momentu, gdy dołączyłem do zespołu, zostałem przyjęty z otwartymi ramionami i poczułem się częścią inspirującej społeczności, która naprawdę dba o swoich pracowników. Pracodawca oferuje nie tylko konkurencyjne wynagrodzenie, ale także liczne możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń, co pozwoliło mi rozwijać się nie tylko w mojej dziedzinie, ale również w obszarach, które mnie interesują. Dodatkowo, firma Netology aktywnie promuje równowagę między życiem zawodowym a osobistym, co jest dla mnie niezwykle ważne. Niezwykle doceniam również zaangażowanie pracodawcy w społeczność oraz podejście do zrównoważonego rozwoju. Firma Netology angażuje się w różne inicjatywy społeczne i ekologiczne, co sprawia, że czuję się dumny z pracy dla tej organizacji. Podsumowując, mogę śmiało powiedzieć, że firma Netology to nie tylko pracodawca, ale także miejsce, w którym czuję się doceniony, rozwijam się zawodowo i mam możliwość wpływu na świat wokół mnie. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje satysfakcjonującej pracy w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

Ka

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Net-o-logy Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik biurowy wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Nie polecam

Adrian91

Hej, przybliżysz może co masz na myśli? Jestem podczas rekrutacji w tej firmie na stanowisko Project Managera - jest się czego obawiać?

@Bigman

Jakie są zatem założone wyniki do osiągnięcia oraz zarobki z premią i bez premii, dla stanowiska Helpdesk Adviser?

@Andrzej

Andrzej, ja pracuje w dziale architektów, zaczynałem w dziale wdrożeń, więc nie wiem jakie są dokładnie parametry KPI i kwoty w HD, a nie będę wymyślał. Zgłoś się i porozmawiaj to Ci powiedzą dokładnie, stanowiska mają przedział - masz doświadczenie jesteś w górnej granicy, zaczynasz i się uczysz - zaczynasz z dolnego przedziału i z czasem wynagrodzenie wzrasta. Kwestię wyników to każdy dział, jak i osoba ma inaczej zdefiniowane. Co innego jest w dziale HD, a co innego w dziale wdrożeń, implementacji i handlu, presales. Pracujesz dobrze to połowę premii masz od razu, druga połowa to twoje zdefiniowane KPI - np. zrobić szkolenie z Windowsa, nauczyć się obsługiwać backup producenta x. itp. Zgłoś się na rozmowę i zobacz jak to wygląda, nic to nie kosztuje i nie zobowiązuje: info@netology.com.pl albo z formularza kontaktowego: https://www.netology.pl/contact/

Jolka
@Bigman

Hmmm...ale wynagrodzenie wzrasta wyłącznie przy awansach, czy też jest szansa bez awansowania dostać wyższe wynagrodzenie? Gdybym miała aplikować to właśnie w dziale architektów, więc mógłbyś powiedzieć tak orientacyjnie o jaką kwotę wzrasta wynagrodzenie? I jak długo zazwyczaj siedzi się w dziale wdrożeń zanim przejdzie się do innego działu?

@Jolka

Pe.

Byłem tam na rozmowie rekrutacyjnej .Wrażenie zrobiło na mnie biuro jak i kultura organizacyjna. Mimo,że nie dostałem oferty pracy, sama rekrutacja i osoby jakie poznałem to bez wątpienia profesjonalisci.

@Pe.

Dziękujemy za pozytywna opinię i bardzo nas cieszą Twoje odczucia :)

@Natalia

Dzięki przejrzystej stronie wiem, jakie mogą mnie czekać etapy rekrutacji. Niestety brakuje mi informacji na temat proponowanej pensji na stanowisku Infrastructure Consultant. Mogę wiedzieć, ile ona wynosi i jak zmienia się wraz ze stażem oraz ukończonymi szkoleniami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Net-o-logy Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Natalia Babik

Tak - rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w naszej siedzibie - Katowice Porcelanowa 23.

Czy Net-o-logy Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Natalia

Tak! Organizujemy staże dla studentów i zachęcamy do złożenia zapytania lub wysłania wiadomości na email: praca@netology.com.pl

Emilia
@Natalia

Staże są całoroczne czy w jakimś sezonie?

@Emilia

Emilia - staż możesz u nas odbywać kiedy zechcesz ;) Obecnie mamy też ciekawą opcję - organizujemy Letnią Akademię Netology (na FB i LinkedIn znajdziesz informację). Jest kilka tematycznych spotkań, a jak spasuje Ci atmosfera i firma - możesz zostać z nami na staż lub podjąć pracę jako student. Polecam!

Emilia
@Natalia

Super, jako student można liczyć na zlecenie, prawda?

@Emilia

Jasne, ze tak!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Natalia

Cześć - podstawa zależna jest od stanowiska jakie przyjmiesz w Netology ;)

Czy w Net-o-logy Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

EWA

W Net-o-logy sp. z o.o. wynagrodzenia i premie wypłacane są zgodne z Regulaminem wewnętrznym.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Natalia

Cześć, To zależne od stanowiska jakie zajmuje ;) Zakres jest spory - od laptopów, telefonów po samochód i inne elementy potrzebne do wykonywania służbowych obowiązków.

Jak wygląda ścieżka awansu w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Tysu

To zależy od działu w którym się pracuje. W Netology każdy ma informację od swojego Lidera zespołu jaka może być jego ścieżka kariery i awansów.

A czy atmosfera w firmie jest przyjemna?

lelo
@Paweł

Bardzo przyjazna ;)

Jaki dress code obowiązuje w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Natalia Babik

W Netology obowiązuje dres code, który jest zależny od od sytuacji ;) Podczas wizyt u klientów i ważnych spotkań obowiązuje nas biurowy "koszulowy" look, natomiast codzienna praca przy biurku nie wymaga białego kołnierzyka.

Czemu już was niema w EB? tacy dobrzy chłopcy pracowali na korytarzu dzień dobry mówili.

Czy firma Net-o-logy Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Basia

Tak, szkolenia finansuje Spółka. :) Oferujemy szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, zgodne z oczekiwaniami naszego Zespołu.

A...l

Swoboda pracy. Jak pracujesz a nie udajesz to miejsce dla Ciebie

Jaką macie atmosferę? Czy można liczyć na dobre zarobki?

Basia
@Marek

W Spółce panuje miła atmosfera, dbamy o to aby każdy czuł się u nas dobrze i swobodnie. Oferujemy szereg benefitów m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie. net-o-logy zapewnia wynagrodzenia, które są adekwatne do oczekiwań rynku IT. :) Zachęcam do kontaktu ze Spółką za pośrednictwem maila: praca@netology.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Net-o-logy Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Net-o-logy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Net-o-logy Sp. z o.o.?

Net-o-logy Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.

Net-o-logy Sp. z o.o.