Net-o-logy Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Net-o-logy Sp. z o.o.

Agnieszka

Widzę, że firma jest aktywna na swoim profilu na Facebooku. Można tam znaleźć relacje zdjęciowe z różnych wydarzeń jakie mają miejsce w Net-o-logy takich jak Dzień Chłopaka, Dzień Pizzy, czy też wydarzeń sportowych. Bierzecie w nich aktywny udział? Często zdarzają się w firmie takie właśnie akcje? A może macie możliwość zgłaszania swoich własnych pomysłów i sugestii?

Nick

Chcę potwierdzić, że Net-o-logy jest bardzo profesjonalna firmą w swojej branży. Zastanawiam się dlaczego niektóre osoby dają sobie prawo do ustawiania firmy wg swoich poglądów?

Agnieszka

@Kubsonmożesz powiedzieć co dokładnie wyróżnia Net-o-logy Sp. z o.o. na tle innych firm z branży? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie konkretne informacje będą bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze potencjalnego miejsca pracy.

Kubson

Nie jest tak źle w tej firmie. Ogólnie branża zadaniowa, multitasking, więc trzeba być naprawdę zorientowanym. Mam porównanie kilku firm w branży i net-o-logy wypada całkiem dobrze na tle konkurencji. Równie dobrze jest w it.expert i asseco, a reszta to porażka.

Kubson

Agnieszka

Jakie macie doświadczenia z firmą Net-o-logy Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat!

Ale chyba nadal pracujesz skoro określasz sobie mianem @pracownik więc skoro jest tak beznadziejnie, źle płatnie i w ogóle to, przecież pracy dla informatyków jest dużo można poszukać czegoś innego no chyba, że już się pracuje w innej firmie i konkurencji wystawia negatywy

Natalia Komala

@wer Jesli interesuje Cię składanie aplikacji do naszej spółki to proszę zobacz jakich kandydatów poszukujemy : http://www.netology.pl/dzial-Kariera.html Zapraszam do składania CV .

bulterier

Podbijam temat. Widzę, ze jednak rekrutacja nowa jest - http://www.netology.pl/Kariera/Kogo_poszukujemy Czy ktoś powie czy warto? Jak wygląda u nich proces rekrutacji?

Panowie, proponuję wysłać swoje aplikacje na praca@netology.com.pl. Obecnie w netology trwa rekrutacja na stanowiska w dziale Helpdesk/Serwis. W procesie rekrutacyjnym liczy się, jak wspomnieliście, minimalne zaplecze techniczne i w dużej mierze chęć pracy i zaangażowanie. Zawsze warto spróbować, powodzenia.

Michał

Bartollini spróbuj w IBM, na wiele stanowisk tam szukają "z minimalnym zapleczem technicznym" bo oni sami chcą wyszkolić pracownika, nauczyć, itp..

iTSeba

A czy jest szansa na pracę w firmie dla osoby która studiuje zaocznie ale dopiero na II roku, która ma wielką motywację do rozwoju, chęci do nauki, szkoleń i posiadająca już pewne doświadczenie w pracy na kierunkach IT ? Czy pierwsza selekcja jaka tam jest to studia ?

Nie rozumiem, skąd pojawiają się podejrzenia, że pozytywne opinie o Spółce są ukartowane? Oczekujecie, że GoWork jest tylko po to, żeby obsmarować firmę? Otóż przyjmijcie proszę do wiadomości, że są na świecie pracownicy zadowoleni ze swojej pracy, a jeśli mają coś przeciwko pracodawcy, po prostu szukają innej firmy zamiast wylewać wiadro pomyj na dotychczasowe miejsce pracy. Uważam, że w netology pracuje się dobrze, wynagrodzenie jest zawsze na czas, atmosfera jest niemal rodzinna, szans rozwoju jest wiele. Ale nie jest to z pewnością miejsce pracy dla osób, które nie mają ambicji i chcą wyłącznie odbębnić 8 godzin przy minimalnym zaangażowaniu.

litem

ale weźcie zobaczcie, ja w sumie też szukam jakiś info najlepiej sprawdzonych o tej firmie, co pradwa od niedawna więc za bardzo nie pomogę, ale chodzi mi o to, że nie mamy żadnej pewności kto pisze te opinie wyżej wiec nie wiem czy warto od razu zakładać że są ukartowane czy coś w ten deseń, chociaż mam mieszane uczucia

Piotr Biela

Panie Damianie - bardzo często chęci, pasja i zaangażowanie znaczą dużo więcej niż konkretne certyfikaty. Czy warto związać się z netology? Jestem przekonany, że tak - dlatego zapraszam na spotkanie w siedzibie firmy (dane kontaktowe znajdzie Pan poniżej). Mam nadzieję, że uda mi się odpowiedzieć na wszystkie Pańskie pytania i przekonać przynajmniej do próby podjęcia wyzwania :) pozdrawiam Piotr Biela / netology sp. z o.o. Dyrektor ds. Technicznych (usunięte przez administratora)

dtech

Płacą regularnie i jak masz kompetencje to zarobki nie gorsze niż u konkurencji a atmosfera lepsza. Kilka osób w zeszłym roku przeszło z dużych firm do netology.

gosc

A mi odpowiada. Każda firma ma swoje za uszami a trawa zawsze gdzieś indziej jest bardziej zielona. Firma zapewnia mi moją podstawową potrzebę w postaci regularnej kasy a to że wymaga to nic nowego jedynie Państwowy Urząd Pracy nie wymaga zbyt wiele i płaci kasę (ale tylko przez kilka miesięcy)

inżynier

szkoda, że właśiciele dogadali się z portalem i usuwają obiektywne opinie, może nie zawsze pozytywne...widziałem jakiś czas temu negatywne opinie o tej firmie i dziś już ich nie ma...

Pracodawca

Jako Pracodawca apeluję o zakończenie dyskusji pozbawionej twardej merytorycznej analizy. Handlowca/Konsultanta oceniamy przez wyniki, inżyniera przez wiedzę. Reszta to opinia subiektywna.

Pracodawca

Cieszę za docenienie siły Zespołu. Rotacja 25% to wartość dla całego okresu działalności czyli od 2004 roku. W roku 2010 wyniosła 3%, w roku 2011 wyniosła 7%. Jeśli chcesz poznać opinię o pracy w net-o-logy proszę o bezpośredni kontakt. Wojciech MURAS

Pracodawca

Tym razem głos pracodawcy - jedyny z zamieszczonych w opiniach o spółce. Zgadzam się, że Główna Księgowa (dla sprostowania Prokurent Spółki/Dyr. Finansowy) to profesjonalny Manager, ale to chyba raczej dobrze świadczy o Zarządzie spółki. Co dotyczy godzin pracy. Wolą personelu była zapewnienie pełnej elastyczność czasu pracy co w konsekwencji może rodzić skutki w postaci pracy wieczorami czy w weekend (prostuję - tu raczej sprawy rozwoju osobistego czy akcje serwisowe) ale daje swobodę organizacji pracy w godzinach pozwalających na załatwianie spraw prywatnych wg własnych potrzeb. Jak chcesz się rozwijać (nie wiele dokumentów a cele współtworzysz) to na pewno net-o-logy jest dobrym pracodawcą. Jak dla Ciebie atmosfera - ocena wg doradców jako rodzinna - jest cenna to net-o-logy jest dobrym pracodawca. Jak chcesz być oceniany wg sukcesów a nie raportów to net-o-logy jest dobrym pracodawcą. Doświadczyłem osobiście będąc wiele

Anonim

Pozytywne opinie chyba pisali Pracodawcy ;-) Faktem jest, że net-o-logy uczciwie rozlicza się za wykonaną pracę, ale jest to zasługa Głównej Księgowej, która jest jedynym profesjonalnym menadżerem w tej firmie. Pracownicy są również w porządku. Poza tym nic dobrego nie można powiedzieć: Zarząd jest stronniczy, mysli tylko o kasie i dywidendach, nie ma zarządzania, nie ma wyznaczanych strategii i celów (poza finansowymi), ludzie są łatwo zwalniani, nie ma poczucia bezpieczeństwa pracy, braludzie są się kłócą i donoszą do Prezesa, pracuje się od rana do wieczora, ale również w weekendy i nikt tego nie widzi, maile po pólnocy to norma, zero polityki pro-rodzinnej. Wiele możnaby jeszcze napisać ... Jeśli ktoś ma rodzinę i jakieś pasje w zyciu prywatnym, to musi o nich zapomnieć decydując się na pracę w tej firmie. Radzę unikać jak ognia.

carbon

Trochę się dziwię negatywnym opiniom na portalu. Może to kwestia czasu w jakim były pisane (2010r) - mam jednak wrażenie że sporo się zmieniło na + nie ma już rotacji pracowników jaka byla wcześniej i np. w dziale technicznym od dawna jest stały i świetny zespół.

Dtech

Wypłacaja nadgodziny, premie rownież. Pracowałem u kilku integratorow i warunki oceniam jako dobre. Pracy nie zmieniam.

A można prosić o rozwinięcie ?

Praca ciekawa. Atmosfera świetna. Jak lubisz wyzwania projektowe to rozważ net-o-logy jako pracodawcę. Wiele się można nauczyć od kilku inżynierów. Ze szkoleniami nie ma problemu więc wiedza rośnie. Pracuję... i nie zmieniam pracy.

W firmie praktykuje się wyznaczanie celów i "nagród". CELE są dla działu technicznego i konsekwencje ich są respektowane obcięciem premii itp. NAGRODY są dla działu handlowego - premie itp System premiowania zmienia się co roku a nawet częściej techniczny pracuje od rana do nocy bez nadgodzin i premii. a handlowy czeka na swoje nagrody i premie, nadgodzin nie muszą mieć.

Zostaw opinię o Net-o-logy Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net-o-logy Sp. z o.o.