Opinie o Profesional System Marcin Łachacz w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Profesional System Marcin Łachacz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Profesional System Marcin Łachacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profesional System Marcin Łachacz w Tychy

Sebastian Nowy wpis

Polecam pracodawcę.

Na jakie benefity można liczyć w Profesional System Marcin Łachacz?

Nowy wpis

Poza programem MyBenefit, nasi pracownicy zawsze mogą liczyć na aromatyczną kawę oraz herbatę, a także pakiety szkoleń, dofinansowania do szkoleń języka angielskiego, oraz innych kształceń branżowych, premie świąteczne.

Agnieszka

3 lata pracy za mną. Umowa już oczywiście na czas nieokreślony. Praca tak wciągająca, że mężowi przez sen kamery sprzedaje ????. Chłopcy na serwisie tworzą zgraną i utalentowaną ekipę. Atmosfera jest naprawdę bardzo przyjazna. Polecam

Urszula
@Agnieszka

A czy jak ekipa jest tak zgrana to czy nowemu pracownikowi łatwo będzie się w nią wpasować? Czy można liczyć na dobre przyjęcie przez zespół Soneo? Obecni pracownicy są otwarci na nowe osoby? :)

Agnieszka Nowy wpis
@Urszula

Jeśli ktoś ma poczucie humoru, to na pewno będzie do nas pasować i szybko poczuje się jak u siebie :)

Magda

Firma godna polecenia. Profesjonalne usługi, fachowe doradztwo w każdej kwestii oraz miła obsługa. Jako klient jestem bardzo zadowolona.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Profesional System Marcin Łachacz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bartosz Goryl

Dzisiaj byłem na wstępnej rozmowie o pracę i jestem pozytywnie zaskoczony atmosferą na spotkaniu:) ugoszczono mnie jak znajomego:) było czuć pozytywne nastawienie że strony osób na sklepie oraz właściciela. Zaoferowano mi umowę o pracę na pełny etat na okres próbny 1 miesiąca. Jak mi się spodoba oraz jak się sprawdzę (pokaże chęci do pracy) umowa zostanie przedłużona na dłuższy okres. Do poniedziałku mam zrobić badania (na koszt pracodawcy) , później szkolenie BHP I DO PRACY:) pracodawca wspomniał również że ubrania robocze dostanę w 1 dniu pracy.

Krzysiek

Polecam! Firma godna polecenia

Krystian

Pracowałem w tej firmie ponad rok i mam same dobre wspomnienia. Gdyby nie wyjazd do Niemiec do rodziny pewnie dalej bym tam pracował. :) Ps. Pozdrowienia dla całej zgranej ekipy instalatorów od krisa;)

Czy pracownicy w Profesional System Marcin Łachacz dogadują się między sobą?

Mariusz Werner

Atmosfera wśród ekipy SONEO to jeden z największych atutów przemawiających za tym aby podjąć tutaj pracę. Jeśli tylko ktoś ma poczucie humoru, nie jest konfliktowy to napewno doceni ten atut.

Wojtek

A wiecie moze czy duża jest tam rotacja ?

@Wojtek

95% naszej ekipy pracuje już tu od paru lat. Jeśli ktoś sprawdzi się na danym stanowisku spokojnie może zapuścić korzenie na dłużej.

Pawel

Wspólpracujemy z tą firmą od lat. Mają stałą świetnie wyszkoloną grupę instalatorów. Wysoki poziom wiedzy i pełnen profesionalizm. Polecam

Aktualność
Aktualna sytuacja COVID-19

Nasz oddział powrócił do wcześniejszych godzin pracy:

pon.-pt.: 8-17

sob.: 8-13

niedz.: nieczynne

Jednocześnie przypominamy o obowiązku noszenia maseczki na oddziale.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Profesional System Marcin Łachacz?

Styl afiliacyjny

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Praca na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Profesional System Marcin Łachacz?

Serwisman

Praca na pelny etat.

Nasi pracownicy zatrudniani są na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

Aktualność
Obwieszczenie!

W związku z pandemią koronawirusa, nasz oddział pracuje w ograniczonym składzie w zmienionych godzinach:

Poniedziałek: 8-16

Wtorek: 8-16

Środa: 8-16

Czwartek: 8-16

Piątek: 8-16

Sobota: Zamknięte

Na dzień dzisiejszy nie mamy problemu z dostępnością towarów.

Zachęcamy do składania zamówień telefonicznie, mailowo, bądź bezpośrednio przez naszą stronę:

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy również wszystkim dużo zdrowia!
Serwis worker

Pracuję tu kilka lat. Przez ten okres firma bardzo się rozwinęła. Począwszy od rozbudowy działu instalacji po nowy design sklepu. Zwiększanie kadry pracującej, choć tu akurat stawianie na młodych głupiutkich niestety nie zawsze było dobrym rozwiązaniem. Trochę utrudniali tylko pracę , a czas jaki trzeba było im poświęcić nie był tego warty. Teraz mamy zgraną grupę . Fajna atmosfera aż miło przychodzi się do pracy. Jedyny minus to taki ,że czasami trzeba zostać dłużej jak jest praca wyjazdowa , ale za to można mieć wolne np. w piątek. Ogólnie ciekawa robota:od systemów bezpieczeństwa, elektryczną swiatlowody.Jednym zdaniem, dla każdego coś innego. Mieliśmy paru nieudaczników na okresie próbnym i na całe szczęście nie przedłużono im umowy. Psuli tylko atmosferę i musieliśmy za nich robić. Teraz każdy wie co ma robić i co do niego należy. Nikt się nikomu nie wp..a w robotę. Aż miło przyjść. Polecam

Pracowalem w tej firmie. Obecnie z nimi wspólpracuję. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Instal

Czy przyjmują rakże na staż? Z tego co wiem zajmują się także swiatłowodami.

Krzysiek

Jest ok .Na okresie próbnym kokosów nie było, ale teraz jest w porządku.

Filip

@Paweł robiony w konia ? Co to oznacza ? Powiedz coś więcej na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Profesional System Marcin Łachacz - Tychy

• Jak się pracuje w Profesional System Marcin Łachacz?

Zobacz opinie na temat firmy Profesional System Marcin Łachacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profesional System Marcin Łachacz?

Profesional System Marcin Łachacz

Profesional System Marcin Łachacz