RED RUBIN

Toruń

Opinie o RED RUBIN

Weronika

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowiska: Sprzedawca – Doradca Klienta. Ogłoszenia możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Kto może napisać więcej o pracy na tym stanowisku? Jak wygląda przykładowy dzień pracy Sprzedawcy?

cssc

wiesz co, no jako taki zwykły sprzedawca to właśnie tak to wygląda, nie wiem co prawa jak tam z premiami jest, to już kwestia indywidualna na pewno jest.

andrzej wąsik

ja również chciałbym zapytać właściwie o to samo co co pytała w poprzednim komentarzu dzidzia hajs, a mianowicie chciałbym wiedzieć ile bym zarobił na poczatku jakby się przyjął do pracy do RED RUBIN, i ewentualnie jakie stanowisko na samym starcie bym obsadzał.mam nadzieję że firma jest finansowo stabilna już

dzidzia hajs

najbardziej zaintrygowała mnie wypowiedź użytkownika o pseudonimie rumun jakiś czass temu, trzeba przyznać że była dość ostra i ofensywna.nie wiem czy mogę jej tak bardzo bezgranicznie ufac jako osoba pilnie poszukująca pracy obecnie. czy coś się z finansami poprawiło, mile teraz płacą pracownikom szeregowym na rękę?

natalia551

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie RED RUBIN i warto zajrzeć. Red Rubin to filozofia i system wartości, który wyznajemy. Klient jest gościem i najważniejszą osobą w nasze... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5712818?keywords=&region=

kornik

1400 na ręke i nie dajcie sie nabrać na żadne premie, tego od dawna nie mają nawet starzy pracownicy

korzeń

tragedia ,ciągłe krzyki, nie dotrzymują umów,oszukają. Najlepiej trzymać się z daleka , [usunięte przez moderatora] polityka

rumun

12 godzin dziennie na nogach, oprzeć się nie wolno, rozkazy i nakazy, a celuje w tym bodajże [usunięte przez moderatora], która tylko nerwowo podskakuje, pokrzykuje, obraża, rozkazuje i pogania... Na jej zmianie atmosfera jak w obozie koncentracyjnym. Aha, tak na marginesie - pensje i dodatki niziutkie - 1 procent od sprzedaży...

andrzej

do stycznia pracowalem w RR i bardzo sie dziwie wczesniejszym opiniom (to chyba konkurencja) , praca jest spoko , atmosfera swietna i sa duze mozliwosci awansu . Przepracowalem tam 5lat i NIGDY nie bylo problemu pensji , czy premii ...

xxx84

Mi akurat zaplacili ale po dlugiej walce... Atmosfera fatalna (CH Wilenska) ale w arkadii podobno to samo... NIE POLECAM

asia

Zgadzam sie tez tam pracowalam i zostałam przez nich osdzukana... Szkoda słow, a ich bizuteria jest tandetna...

marek

No nareszcie ktos poruszył wątek tej złodziejskiej firmy!!! Zgadzam sie - NIE WARTO!!! Nie placa a jak placa to poprostu smieszne kwoty!!!! Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martunia

Nigdy nie zatrudniajcie sie w tej firmie - to banda [usunięte przez moderatora], którzy nie płacą swoim pracownikom! Jak bedziecie mieli problem z ich zalosnie niskimi zarobkami - to poprostu wyrzuca was na zbity pysk... Omijajcie to miejsce z dale! Jakosc tez jest na cholernie niskim poziomie~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o RED RUBIN - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RED RUBIN